FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Wiosna 2007 - nowe serie
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-03-2007, 12:09   

Nie, niczego samurajskiego nie widzę.

To teraz oczekiwania i szanse, że tak powiem.

Seto no Hanayome Jeżeli utrzyma grafikę mangi, to będzie ciekawe... niestety, brak zapowiedzi. Tentative od DATS.

Bokurano Crossover gry i realu? Hmm. No, ale mruczy Triad, a to dla mnie rekomendacja...

Lucky Star KyoAni. Komedia. Czego chcieć więcej?! Podobno ulubione przez Strato, a to znaczy - a.f.k.

Claymore Brzmi ciekawie. Zapowiedziane przez Shinsen (shinsen==shs)

Hayate no Gotoku! Też chcę się odmóżdżyć! ^^; Pomruki dochodzą od animandy, ale takie rzeczy zazwyczaj są oversubowane.

Darker than Black Hmm. ZOMG BONES! Oczko puszczają gg, shs.

Heroic Age Krzyżówka sf i fantasy z królewnami itd. Ale nikt nie zdradza zainteresowania, więc oznaczam jako RAW.

Seirei no Moribito Haaa... ale to Geneon. Czyli PRELICENCE. Czyli... RAW. Chyba że weźmie się za to podziemie. Brak sygnałów z SHS lub eclipse, słaby sygnał z innego źródła.

Eikoku Koi Monogatari Emma 2 ZOMG YES! Avellana, coś dla nas :) I tak, jest zapowiedź z iichan.

Dennou Coil Zapowiada się dobre SF, ale... RAW.

Kiss Dum: Engage Planet Hmm... wygląda na tzw. crappy SF. RAW.

Terra he... Jak wyżej...

Kaze no Stigma Teraźniejszość plus magia. Promo wyglądają nieźle, ale... RAW.

INNE

Sola Shoujok twórców Kanona i DaCapo. Zaczęty przez doremi, i... raczej RAW?

Moonlight Mile SF. 4 epy w TV. Na dwoje babka wróżyła. RAW.

Higurashi 2 WAAAAAAAAAAAAAI, ale to później.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-03-2007, 15:14   

/me zobaczyła wśród zapowiedzi na blogu swoje bisze!

KWIIIK!

Saint Beast TV jest w zapowiedziach!!! ŁIIII!

/fangirl mode on... ciekawe, czy seria zdobędzie więcej niż 4/10 :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2007, 16:52   

Nie mogę się doczekać 2 sezonu Higurashi, oraz claymore bardzo ciekawie się zapowiada, a i Evangelion Remake, podobno w trójwymiarze, ciekawe czy w polskich kinach będzie, bo w to osobiście wątpie, a i ciekawy tytuł murder princess 28.03. Ale ogolnie odsyłam na anidb.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-03-2007, 20:18   

IKa napisał/a:
Saint Beast TV jest w zapowiedziach!!! ŁIIII!
...
RAW.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2007, 20:34   

wa-totem napisał/a:
Claymore Brzmi ciekawie. Zapowiedziane przez Shinsen (shinsen==shs)

Manga jak na razie jest dobra, więc anime chętnie obejrzę.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-03-2007, 12:47   

Z nowości jedynie Les Miserables - jak na razie, po trzech odcinkach jestem bardzo pozytywnie nastawiony i liczę na dużo. Kyoshiro No Towa okazało się porażką do sześcianu. W maju powinien ukazać się trzynasty odcinek Otome Wa Boku, myślę, że będzie miłą niespodzianką. W zapowiedziach nie ma żadnego shoujo-ai, więc pewnie wrócę do staroci, mam do obejrzenia Fire Emblem i resztę Mao Chan.
Powrót do góry
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2007, 17:29   

Mam tylko dwa typy na ten sezon: Emmę i Lovely Complex. Zamiast gonić za nowościami, wolę nadrobić trochę starszych rzeczy, jak Lady Oscar, albo też nie takich znowu starych, może wezmę się za Chevaliera czy innych Nędzników. Ostanio wzięło mnie na historię, a poza tym [teoretycznie] jestem zajęta nauką do matury. Może i dobrze, że na iosnę jest stosunkowo mało nowych serii do oglądania? Mniej pokus... ~_~"

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-03-2007, 16:21   

A ja sobie póki co dybie na Darker than Black i dla śmiechu Romeo x Juliet ;p Ewentualnie jeszcze Seirei no Moribito bo zapowiedz brzmi poniekąd jak fantasy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2007, 17:19   

Lovely Complex i Romeo x Juliet trzeba będzie zobaczyć. Pierwszy zapowiada się smakowicie, a w drugim ciekawi mnie pomysł Japońców na przedstawienie tej historii (ciekawe czy Szekspir się będzie w grobie przewracał?). Reszte nie znam i raczej nie poznam, wolę sięgnąć po sprawdzone tytuły.

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-04-2007, 10:50   

W telegraficznym skrócie - są już pierwsze rawy Seto no Hanayome oraz Heroic Age. Niedługo zamieszczę wrażenia.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-04-2007, 21:54   

Claymore Krwawe. Ładne projekty postaci, zapowiada się fajnie.

Heroic Age Wymaga popuszczenia wodzy fantazji, ale poza tym - wygląda świetnie. I już pokazało się coś toczka w toczkę podobne do podobnego czegoś z Utawarerumono... @_@

Hayate no Gotoku - bosz, to będzie hit. Wielbiciele Shany i Zero Louise, BACZNOŚĆ! Główna bohaterka to jej kolejne wcielenie, włącznie z seiyuu - Kugimiyą Rie. Rie! Rie! <3
Do tego mamy narratora z głosem i manierką pewnego barmana z Soul Linka - i tu to jest nawet na miejscu... zgodnie z oczekiwaniami, absolutnie odleciana komedia, dziko fazogenna! A w następnym odcinku będzie MEIDO!! ^__^v Trochę jak krzyżówka Zero no Tsukaima z Hanaukyo Maid Tai...

HELLSING Ultimade ep.3 O...M...G... xD wersja TV była jak wykastrowana~~ xD

Seto no HanayomePierwszy odcinek idealnie zgodny z mangą. Generalnie odleciana komedia, ogląda się całkiem miło :)

Moonlight Mile 1-5... seria nabiera rozpędu, nie rozumiem czemu nikt rozsądny tego porządnie nie subuje, zwłaszcza że są świetne rawy HDTV 720p...

Murder Princess 1 - na dwoje babka wróżyła. Oglądałem raw, w międzyczasie Ayako rzuciło ale odradzam ich wersję bo to paskudny upscale, ta seria wychodzi na DVD a więc co najwyżej 704x396 i pochodne to prawdziwy materiał. Będzie też i więcej subów.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 06-04-2007, 00:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-04-2007, 22:08   

El Cazador Raw- może bedzie dobre, ale narazie nie mogę sie przekonać, poczekam na supsy.
Heroic Age i Claymore subsy sa od dawna- Wa Totem przytaknał mi gdzie indziej, a ja mu tutaj:). mamy chyba podobne gusta, ostatnio zauważyłem.
Touko Getten subsy- Nie wiem o co chodzi, chaos totalny, przez co śmieszne po pijaku
Hayate subs -odmóżdzać pozytywny, znowu sie zgadzam z wa totem Yep
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
anonim
Gość
PostWysłany: 06-04-2007, 13:33   

Grisznak napisał/a:
W zapowiedziach nie ma żadnego shoujo-ai

Mylisz się, Claymore to yuri.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-04-2007, 16:00   

Seto raw- Obiecujaca seria, z syrenka w tle, bardziej bede przygladał sie w tej serii.

Mój mały komunikat sprawie wiosennych serii. właściwie mam farta ze niektóre serie udało mi sie obejrzeć na Youtube z rawem nie mówiąc z subsami, a wszystko przez flaggersów, którzy dają Innapriote natychmiastowo na każde anime nowe, powodując że uploaderzy fixuja albo przestaja puszczać masowo. Na szczęście są inne strony tego typu( mniejszymi lub ograniczonymi zasobami), więc postaram sie dalej dzielić sie wrażeniami. W skrócie youtube schodzi na psy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2007, 16:40   

Zgadzam się, a szczególnie po przejęciu przez google. Dystrybutorzy nagle "przypomnieli" sobie o seriach i youtube zaczęło masowo kasować anime. Uploaderzy próbują z tym walczyć, tworząc ciągle nowe konta, lub specjalnie je maskując, ale wielu pod groźbą skasowania konta wycofuje się z branży. A szkoda, bo youtube miało wielkie szanse by stać się telewizją przyszłości (a przynajmiej dla fanów anime i serialów).

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group