FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Wiosna 2007 - nowe serie
Wersja do druku
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2007, 20:50   

Mishicorp zmienił w 2 odcinku z Rui na Louisa, więc możesz spokojnie oglądać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-04-2007, 19:40   

Lovely Complex aż dziw że tak długo czekali z subowniem. powiem to jest świetne, bohaterowie strasznie żywiołowi.
Serei Moribito 2-Akcja zwolniła tempo, ale w tym momencie musiała. Bohaterka da się lubić, ale moge doczepić jednej małej rzeczy, którą można oczywiście logiczny w jakiś sposób wytłumaczyc, lecz wydaje mi że jest niedopowiedziane do końca
Spoiler: pokaż / ukryj
Czemu jest tak mało asasynów i skąd wiedzieli że bohaterka z księciem wybrali własnie tę droga
.

Calymore 3- podoba mi sie bardzo odcinek, czyste fantasy,
Spoiler: pokaż / ukryj
a zwłaszcza podobało mi się walka rycerzyków z bohaterką i ten klimat klasztorny


Lagann 3- odjechane mechy, czasem głupkowate, coś na rozlużnienie

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-04-2007, 23:57   

^ Hm, z tym wokalem to nie jestem pewna, ale to co mówisz jest bardzo możliwe, albowiem za sprawą muzyki w Darker than Black stoi sama Yoko Kanno.
Ending jest naprawdę dobry. Opening mnie nie zachwycił, ale ed...

A co do LoveCom - czy ktoś taki jak Kazuki Kohori się już pojawił (mam naprawdę słabą pamięć jeśli chodzi o imiona bohaterów... szczególnie że teraz jest wysyp nowych animek)? Eh, szkoda, że KenKen (czyli planowany seiyuu tej postaci) ostatnio mocno zachorował i chyba nie da rady...

Bu. ;[

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-04-2007, 14:18   

Crofesima napisał/a:
A co do LoveCom - czy ktoś taki jak Kazuki Kohori się już pojawił (mam naprawdę słabą pamięć jeśli chodzi o imiona bohaterów... szczególnie że teraz jest wysyp nowych animek)?


Nie umiem sobie przypomnieć takiej osoby :( Próbowałam znaleźć, ale się nie udało). Albo mam sklerozę, ewentualnie także słabą pamięć do imion, albo jest to postać mało ważna.

A tu, co wiosennego obejrzałam:

OverDrive
ep. 2 - jak już gdzieś pisałam lubię serie sportowe. Ale muszą być choć troche oryginalne. Ta taka nie jest. Po obejrzeniu 1 epka myślałam, że mi się spodoba, ale po drugim zaczynam się zastanawiać. Toż to jest zgapione z Eyeshield 21 w całej rozciągłości.
Spoiler: pokaż / ukryj
Bohater wykorzystywany przez silniejszych, przeciwstawiający się im (w Eyeshield przez kontakty w telefonie, tu przez opaskę),
zamiast amerykańskiego footballu - rower. Ale jest to o wiele gorsza kopia. Za dużo patosu w dialogach oraz działaniach bohaterów. Wygląda to tak, jakby autorzy na siłę chcieli tam wcisnąć jakieś wyższe i ważniejsze przesłanie. Efekt jest tragiczny - bohaterowie wygłaszają frazesy, które tam pasują jak pięść do nosa, są puste, bo niczym (albo jakimś głupstwem tylko) nie poparte. Albo mniej więcej takie coś: "Wierz w siebie! Uwierz, że możesz jechać rowerem". Co to niby ma być? i co on próbowal robić? chciał zapalic silnik w tym rowerze, czy co? A potem cały monolog o tym, że ma siłę ("-To była twoja siła" "-To była moja siła?") i takie tam. Acha...i bohater ma rozdwojenie jaźni chyba <buahahahaha>...No cóż...obejrzę jeszcze troche, ale dopiero na wakacje, jak będę miała czas i więcej epków, a teraz dam sobie z tym spokój.

Lucky Star ep 1 - ...faaajneeee, hehehe...zabawne, ale na dłuższą metę może się okazać nudne. Choć tak ciekawej rozmowy o jedzeniu to chyba jeszcze nie słyszałam. I główna bohaterka jest z tych, które można szybko polubić.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2007, 19:58   

Jeszcze nie do końca wiem co będę oglądać z nowości, chociaż jednego pewniaka już mam:
Darker than Black - to jest dobre, wciągnęło mnie od pierwszego odcinka, świetny główny bohater (chociaż jako grzeczny chłopiec zupełnie mnie nie przekonuje) , fabuła też niczego sobie, postacie bardzo intrygujące, do końca nie wiadomo kto z kim, po jakiej stronie i dlaczego, dodajmy do tego ładną grafikę, piękny ending, którego mogę słuchać i słuchać, udany opening (kojarzy mi się z pierwszym openingiem w D Gray-man, co jest dla mnie zaletą), zapowiada się znakomita seria...
Hayate no Gotoku - głupie niesamowicie, ale dawno sie tak nie śmiałam, w gruncie rzeczy sympatyczne.
Lovely Complex - też sympatycznie się zapowiada, z chęcią zobaczę co dalej, bo po jednym odcinku trudno mi coś powiedzieć, momentami denerwuje mnie grafika, ale co tam, da się przeżyć
Spoiler: pokaż / ukryj
i chyba jeszcze nigdy nie widziałam żeby to chłopak tak przyłożył dziewczynie
...
Claymore - nie wiem co myśleć o tej serii, ciekawy klimat, ale bardzo nie lubię głównej bohaterki - jest antypatyczna aż do bólu, że o tym małym, plątającym się między nogami nie wspomnę, jedyne co mnie urzekło to kolorystyka, zimna i gotycka, i jeszcze ending, sama nie wiem czemu. Pewnie i tak będę to oglądać bo wyjątkowo przypadło do gustu mojemu bratu, może się przekonam.
Saint Beast - pastelowe bizony...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-04-2007, 22:29   

Toward the Terra ep. 1 - jak na razie - genialne. Fabuła zapowiada się bardzo ciekawie, postaci też. Odnośnie tej pierwszej, to po jednym odcinku mogę tylko powiedzieć, że sposób wychowywania dzieci, a raczej tworzenia rodziny, jest dość dziwny, a główny bohater i jego tajemnicze (jak na razie) pochodzenie kojarzą się z koordynatorami (o ile dobrze pamiętam) z Kirą Yamato na czele.
Kreska, jak już chyba gdzieś ktoś napisał, przywodzi na myśl starsze produkcje, ale to chyba tylko przez ich oczy. Wciąga, ale czy tak będzie dalej zobaczy się po następnych odcinkach. Jednak mam nadzieję, że poziom nie spadnie, bo to by była wielka strata i zaprzepaszczenie dobrego początku.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2007, 14:00   

Zasysam pierwszy epek Seto no Hanayome -> znaczy się, są w końcu suby^^
gg Fansubs zrobiło 1 odcinek póki co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-04-2007, 14:21   

Towards the Terra 01 - interesujący początek. Pewnie będzie można zobaczyć jak kolejna utopijna wizja przyszlości okazuje sie antyutopią. Martwi mnie tylko ten Soldier Blue. W japonii określanie bohaterów kolorami jest charakterystyczne dla serii super sentai. Jeśli dalej pojawią się Red, Green itp., całość może okazać się animowanym klonem Power Rangers.

Seto no Hanayome 01 - galopująca głupota, ale autentycznie zabawna.

Kiss Dum - Engage Planet 01 - w pierwszym odcinku tyle sensu co w tytule. Tym niemniej sprawnie zrobione i można zobaczyć jak robale w ilościach hurtowych biorą odwet za stosowanie Muchozolu.

Rocket girls 01-02 - co zrobić jak działające silniki mogą unieść astronautę o wadze do 40 kilo? Odpowiedź jest prosta - trzeba wysłać w kosmos kawaii panienki. Niezbyt poważne spojrzenie na problem lotów kosmicznych - może nieszczególnie ambitne, ale zapewnia niezłą rozrywkę.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 16:48   

Dla znających angielski: http://animenewsnetwork.com/feature/2007-04-22

Podsumowanie serii wiosennego sezonu na podstawie ich pierwszych odcinków, tym razem wyjątkowo obfite.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 18:58   

Melmothia napisał/a:
Toward the Terra ep. 1 - jak na razie - genialne. Fabuła zapowiada się bardzo ciekawie, postaci też.

Byłam zachwycona i nadal jestem, ta seria ma w sobie coś magicznego... *_*

moshi_moshi napisał/a:
i chyba jeszcze nigdy nie widziałam(...)

Coż, takie życie... Byłam bardzo zadowolona z obu "zdarzeń". xD
I śmiem twierdzić, że Lovely Complex to od teraz równoważnie oczekiwana seria jak i Toward the Terra. :)
No i jeszcze Romeo x Juliet, ale trochę spadło...

Przez ostatni tydzień zrobiłam przesiewkę i zostały trzy najbardziej oczekiwane tytuły, resztę chyba sobie odpuszczę, albo czasem będę (tylko) przeglądać...

1. Lovely Complex
2. Toward the Terra
3. Romeo x Juliet

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-04-2007, 19:34   

To ciekawe bo mnie Toward the Terra zupełnie się nie podoba, począwszy od wielkookich, przesłodzonych, platynowowłosych postaci, na tym dziwnym, sztucznym, przypominającym laboratorium świecie skończywszy. Mało, mnie nawet imię głównego bohatera doprowadza do szału, dawno nie widziałam serii, która odrzuciła mnie już po pierwszym odcinku i to w tak drastyczny sposób. Ja nie widzę w tym anime żadnych zalet, muzyka, grafika, dla mnie wszystko jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Być może ta seria ma potencjał (ja go nie dostrzegam), jeżeli kiedyś się zmuszę do obejrzenia jej (szybko to nie nastąpi) i jakimś cudem uznam że się myliłam, odszczekam wszystko co napisałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 24-04-2007, 20:56   

Wreszcie udało mi sie odtworzyc Romeo x Juliet 2. Oprócz scen "oh i ah!" na których niemiłosiernie ironizowałam przed ekranem, to całkiem w porządku. Wprowadzone usiadomienie Julietty nadaje dramatyzmu, ot oglada sie miło, ale nic wiecej.

Lucky Star 1 opening powala na podłoge. Ale dalej... Jakoś nie fascynuja mnie debaty na temat od której strony sie powinno zaczynac rogala z nadzieniem ;) Ale sama postac głównej bohaterki wzburza we mnie sympatie, ot otaku i graczomanka. Jednak nie zaciekawiło mnie na tyle, by sciagac dalsze odcinki, choc moze obejrze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 19:29   

Claymore z wrażeniem podobieństwa do wiedźmina to to się zmieni z kolejnymi odcinkami. Powiem tyle, wiedźmin w porównaniu z Claymore to cienki bolek:p Będzie to widać już w następnym odcinku.

Ma ktoś pojęcie, czy wyjdą suby do Heroic Age 4 innej grupy jak Your-Mom, które są raczej wątpliwej jakości? :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-04-2007, 19:38   

Zapewne Sphere, czyli to co powstało na gruzach B-I po tym jak niedoświadczone n00by z dobrymi chęciami dały się strollować sforze durni z ayako/your-mom.
W sphere pierwsze skrzypce gra teraz kodachrome, bardzo dobra tłumaczka (do niedawna główny tłumacz gg), dziewczę z nieustającym PMSem.
I jak każda ambitniejsza i bardziej doświadczona grupa, oni się nie spieszą...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 20:40   

Hehe wa-totem po prostu chciałem się upewnić, bo mimo wszystko póki co Sphere wydało tylko jeden odcinek a już trochę czasu minęło od wyjścia wersji raw. Co do niespieszenia się, Eclipse jest raczej jedną z najlepszych grup pod względem jakości a prędkość robienia subów mają naprawdę niezłą:D

Cytat:
W sphere pierwsze skrzypce gra teraz kodachrome, bardzo dobra tłumaczka (do niedawna główny tłumacz gg)


Hmm mam nadzieję, że nie wpłynie to poważnie na gg Fansubs, bo oni są jedyną grupą robiącą Seto no Hanayome, które to również bardzo mnie interesuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group