FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Jesień 2009 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 00:24   

Trapeze
Wyczekiwana juz prawie rok Winter Sonata ^_^
i moze Kobato
Tyle z tego sezonu ciekawych tytulow widze...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 00:47   

Romance of Three Kingdoms? Grałem w grę o takim tytule na Famicoma\NESa. Pierwszej ekranizacji nie dane mi było zobaczyć, ciekawe, jak uporają się z przeniesieniem tego dobrego jRPGa do wersji animowanej.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 02:52   

Dred napisał/a:
Romance of Three Kingdoms? Grałem w grę o takim tytule na Famicoma\NESa. Pierwszej ekranizacji nie dane mi było zobaczyć, ciekawe, jak uporają się z przeniesieniem tego dobrego jRPGa do wersji animowanej.

FACEPALM

http://en.wikipedia.org/wiki/Romance_of_Three_Kingdoms
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 08:43   

Mea culpa, było późno... W dodatku grałem w strategię... :/

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-07-2009, 10:29   

Cytat:
Romance of the Three Kingdoms –jak nadgonię albo rzucę Guin Sage, bo nie chcę mieć na głowie dwóch anime w podobnym klimacie.

A tu nie chodzi po prostu o drugą serię tego badziewia?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-07-2009, 10:48   

Grisz, mówisz o Shin Koihime†Musou, a Lain chodzi o to w prawym-górnym rogu tabelki, będące adaptacją klasycznej, chińskiej powieści.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 11:02   

Jako ciekawostkę dodam, że we wrześniu wyjdzie jednoodcinkowa OVA Kuroshitsuji - odcinek zostanie dołączony do dziewiątego woluminu DVD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-07-2009, 12:00   

Keii napisał/a:
Grisz, mówisz o Shin Koihime†Musou, a Lain chodzi o to w prawym-górnym rogu tabelki, będące adaptacją klasycznej, chińskiej powieści.

Keii, Koihime Musou oznacza właśnie to samo. I choć to wydaje się przerażające, to również jest adaptacją tej samej powieści, na bazie której ostatnio nakręcono film.
Niemniej, jeśli faktycznie robią anime będące wierną adaptacją Opowieści o trzech królestwach, to miło.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 12:32   

Keii napisał/a:
Grisz, mówisz o Shin Koihime†Musou, a Lain chodzi o to w prawym-górnym rogu tabelki, będące adaptacją klasycznej, chińskiej powieści.


Dokładnie, o to mi właśnie chodziło. Nawet nie wiedziałam, że Koihime Musou też jest adaptacją tej samej powieści. Japończycy ciągle mnie zaskakują o_O.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 15:01   

Lain napisał/a:
Keii napisał/a:
Grisz, mówisz o Shin Koihime†Musou, a Lain chodzi o to w prawym-górnym rogu tabelki, będące adaptacją klasycznej, chińskiej powieści.


Dokładnie, o to mi właśnie chodziło. Nawet nie wiedziałam, że Koihime Musou też jest adaptacją tej samej powieści. Japończycy ciągle mnie zaskakują o_O.
Biorąc pod uwagę, że adaptacją tej powieści jest również np. taki Ikki Tousen, to już nic nie powinno dziwić.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-07-2009, 18:13   

Tomek - Dragonball jest adaptacją Podróży na Zachód. Tego chyba nic jeszcze długo nie przebije;>.

Grisznak napisał/a:
Keii napisał/a:
Grisz, mówisz o Shin Koihime†Musou, a Lain chodzi o to w prawym-górnym rogu tabelki, będące adaptacją klasycznej, chińskiej powieści.


Keii, Koihime Musou oznacza właśnie to samo.


Grisz, a racz może wpierw spojrzeć na tabelkę, górny prawy róg i powiedz z której strony to wygląda jak Koihime Musou.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-07-2009, 11:37   

Powiesiłem źródełko w ogłoszeniu, ale skoro tradycja jest, to wieszam i aktualny chart tutaj, po przerzuceniu na szybszego i dającego miniaturki ImageShacka:



Z tego co widać, poza kontynuacją Nogizaki interesuje mnie tylko Darker than Black i Toaru Kagaku no Railgun.
Gah, kolejny postny sezon.

Jak widać, w zestawieniu brak Shany III. Mimo dość wiarygodnych (choć też niejednoznacznych) informacji w japońskiej prasie, to, co jest dziś na stronie domowej serii brzmi dość niejednoznacznie:
2009年秋シャナプロジェクト再始動!
続報は近日公開!!
Generalnie, te dwie linie znaczą tyle że jesienią "reaktywacja projektu Shana" oraz że wiadomości o postępach "wkrótce" zostaną udostępnione publiczności.

Biorąc pod uwagę czas, oraz fakt że zazwyczaj o tej porze poprzednie sezony były już oficjalnie ogłoszone na stronie... skłaniam się do tego, by stwierdzić że "news" z Dengeki był "podróbką" marketingu a'la Haruhi, a powyższe informacje ze strony oznaczają, że jesienią J.C.STAFF dopiero za Shanę II się zabierze - na co wskazuje i fakt, że teraz pracują nad już potwierdzonym Toaru Railgun... oh well. :/

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-07-2009, 11:59   

Kimi no Todoke wygląda nader sympatycznie i nie wykluczam, że jeśli ktoś będzie robił suby, to się za to wezmę. Poza tym, Nogizaka... i to chyba wszystko, o ile nie przyjdzie mi pisać o drugiej serii Koihime Musou.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-07-2009, 12:22   

Kimo no Todoke- Manga jest bardzo dobra.
Fairy Tail- Manga jest wyśmiennita. Idealne dla fanów One piece i Soul Eatera.

Do tego dochodzi nowy seson Darker, Nogizaka, Natsu i Toaru. Trapeze wygląda zabójczo. Może wytrzymam 2 sezon White album. Coś głupego, czyli The sacred black smith

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-07-2009, 12:26   

A ja muszę częściowo zdementować, a częściowo podtrzymać swoje domysły do Shany.

Napisałem o tym alfabecie - 23.10 mamy ogłoszoną OVA Shakugan no Shana S; trzeci sezon jest planowany "później".

Innymi słowy, jakaś Shana będzie, ale seria już raczej nie tej jesieni.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group