FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2010 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Miyomi Płeć:Kobieta
Czekoladożerczyni


Dołączyła: 24 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2010, 16:29   

Na początek pozwolę podziękować tamtemu na górze... Więc. Chwała Ci za to, że w tym sezonie będzie lepiej jak w poprzednim! A teraz do konkretów.

Angel Beats! - Nareszcie. Czekałam na to od zeszłego roku i dopiero teraz to wydają. Bynajmniej nie powinno nudzić, więc na bank obejrzę.
Hetalia Axis Powers 3 - Bo tak! Obejrzałam już wszystkie odcinki Hetalii i mi się teraz nudzi >.< A że to anime bardzo lubię... To trudno byłoby nie obejrzeć. Z tego samego względu obejrzę także Hetalia Axis Powers movie.
K-ON! 2 - No nie wiem. Mam coś takiego, że kiedy przerżnę przez I serię, to drugą muszę obejrzeć... Ale nie wiem, czy wytrzymam do końca, bo nie przypadło mi to anime do gustu... Po za tym, co tu kontynuować?

I przez to na pewno będę próbowała przejść. Może coś jeszcze się nawinie, ale nie wiem. Być może zerknę na Shiki i Senkou no Night Raid. I tyle ode mnie. Przynajmniej na razie.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-02-2010, 01:26   

Wpadam na moment zawiadomić, że:

Shiki w nadchodzącym sezonie nie będzie.
Jak donosi MAL NoitaminA będzie teraz slotem godzinnym (dobra decyzja jest DOBRA), a na wiosnę puszczać tam będą:
- Yojouhan Shinwa Taikei, które w rozpisce się już znajduje.
- Saraiya Goyou od pani Natsume Ono, autorki Ristorante Paradiso. Samurajski seinen. Mnie się już podoba.
Tym razem realizacją zajmie się Manglobe. Ciekawam jak sobie poradzą z tak charakterystyczną kreską.

♣ Nadal nie wiem co z tym Black★Rock Shooter. Wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają mi jednak, że będzie to kwiecień. Akurat odpowiedni szum wokół tego tytułu powstał - na WonFeście całkiem ładnie zareklamowali się dużym plakatem oraz bodajże SZEŚCIOMA nowymi figurkami (2 x BRS, 2 x DeadMaster, 2 x nendoroidy).
Swoją drogą tanukowi przydałby się zbiorczy temat o vocaloidach, w którym narzekałabym na własną tępotę/brak kasy i przy okazji śliniła się do Miku.


------------------------


Jak ja żałuję, że czytając posta JJ'a...
JJ napisał/a:
Uragiri wa Boku blablabla... - zangstowane bizony widzę~! A umiejętność "czytania emocji" zapowiada niezłą fazę, jeśli to będą, tak jak się domyślam patrząc na obrazek, wyłącznie emo-emocje. Kto wie, może to będzie ciekawa, klimatyczna seria, ale stawiam raczej na niezamierzoną fazę i "moja trauma jest większa niż twoja trauma!".

... pomyślałam sobie "a może nie będzie tak źleeee". No dobrze, może odrobinkę za szybko przeleciałam przez wszystkie tomy tej mangi (w ok. 17 minut?), ale mimo to nadal mam nieodparte wrażenie, że tam NIC SIĘ NIE DZIEJE. Shounen-ai, pffft. Już więcej było w Gundamie 00... manga przypomina szalony mix Vampaii Knight-o z Yami no Matsuei i ewentualnie Monochrome Factor. Na dodatek wszystkie te bizony są identyczne, wyróżnia się jedynie Główny Mroczny Bizon (bo jest Mroczny i Emo i jakiś podejrzanie wielki), główny bohater (bo wygląda jakby potrącił go trolejbus i ma wieczne "D:" przyklejone do pyska) oraz jeszcze jeden, który ma cycki. Ojej, bo to chyba kobieta. Szok desu.
I po co akurat takie anime powstają? Chociaż ci wszyscy seiyuu to jednak zbyt smaczny kąsek. Uragiri blablabla można więc już ogłosić największą fazą sezonu. I następnym razem będę ufać przeczuciu JJ'a...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2010, 12:21   

Przepraszam za dwa posty z rzędu, ale wydaje mi się, że to dosyć istotna sprawa nadająca się na osobną notkę.

Wiosna 2010 - pierwsza wersja tabelki Chartfaga

♣ A także wersja alternatywna, czyli druga wersja tabelki, którą podałam w pierwszym poście.


Dodane tytuły:
    Iron Man - wszędzie ten Marvel ostatnio...

    RAINBOW - może być ciekawie, chociaż pewnie i tak się nie skuszę. Raczej nie jestem targetem. I nie ma to jak niemęsko brzmiący tytuł dla męsko wyglądającej serii.

    House of Five Leaves - o czym wspominałam w poprzednim poście.

    Hero Man - no tak, w sumie Bones powinno się wybudzić z letargu. Brohood im się chyba kończy. Dobrze wiedzieć, że to anime w końcu powstanie, pierwszy raz o nim usłyszałam... 2 lata temu?

    ... a reszta to nie wiem, czy kogokolwiek interesuje. O, Sex Pistols.

    Black★Rock Shooter
    oficjalnie jest OAVką.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2010, 13:04   

House of Five Leaves - hm... zobaczy się.
Hero Man - hm... zobaczy się.
Iron Man - hm... zobaczy się.
RAINBOW - hm... zobaczy się (a jakże!).
Nie ma jak niezdecydowanie...

Ten sezon zaczyna być problematyczny. Może nam dać parę fajnych tytułów, ale wszystkie są niepewne. No może poza Gundamem i VOTOMS, bo po tych tytułach wiem, czego się spodziewać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2010, 17:04   

Na pewno obejrzę kinówki Gintamy, Triguna, Votomsa. Z serii anime zerknę na Ring ni Kakero, Iron Mana (chociaż nie sądzę żeby Japońce przebili wersję emitowaną w Polsce), Giant Killing (chyba, że football napisano po amerykańsku, a nie brytyjsku) i może tego Rainbowa. Pewnie coś jeszcze podłapię czytając komentarze, ale znając życie i tak skończę co najwyżej jedną albo dwie serie, a resztę rzucę w choinkę. W każdym razie nadchodzący sezon wygląda całkiem ciekawie.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2010, 17:52   

No, w końcu jakiś konkret w światku anime, Iron Man do obejrzenia.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-02-2010, 18:43   

Crofesima napisał/a:
Jak donosi MAL NoitaminA będzie teraz slotem godzinnym (dobra decyzja jest DOBRA), a na wiosnę puszczać tam będą:
- Yojouhan Shinwa Taikei, które w rozpisce się już znajduje.
- Saraiya Goyou od pani Natsume Ono, autorki Ristorante Paradiso.

To jest bardzo dobra wiadomość. Tak się właśnie zastanawiałem wcześniej, gdzie zgubili House of Five Leaves, o którym już przedtem słyszałem, że będzie leciało na wiosnę. No to teraz mam dwa prawie-pewniaki do oglądania.

Iron Man - kto wie. Mam nadzieję że zainspirują się amerykańskim filmem, bo Iron Man w wersji hollywoodzkiej był zaskakująco strawny - jeden z niewielu nowych filmów o superbohaterach, które naprawdę mi się podobały, nawet bardziej niż przereklamowany imho Batman vs Heath Ledger. Ale trudno uwierzyć, że japońska wersja zachowa luźny klimat tamtej produkcji, o nieee, Stark na pewno dostanie jakąś traumę. I będzie się dołował - że smutno mu i źle, że zbroja taka ciężka, a życie jeszcze bardziej... Jeśli tak, to rzucę to w diabły, nie chcę takiego Iron Mana.

Hero Man. Ekhm. Naprawdę, Japończycy nie mają ciekawszych tematów? Chcą w akcie pokory przyklęknąć, posypać łepetyny popiołem i zakrzyknąć: "tak, nie mamy już własnych pomysłów, robimy anime o wspaniałym Hamerykańskim Patryjocie, we flagę owiniętym, o Hamerykę walczącym~!". I ten tytuł. Pozostaje iskierka nadziei, że zrobią z tego coś w konwencji pastiszu, lekkiej parodii, ale jeśli nie, to czarno to widzę. To już lepiej by było, jakby się zainteresowali polskimi twórcami i zrobili anime o Człowieku Parówce. Albo o Hansie Klossie.

Rainbow - hmm, przygody tych Tęczowych Chłopców (kfik) niewiele mają wspólnego z tytułem. Pierwsze rozdziały mangi zapowiadają morze angstu, mnóstwo tragedii i babrania się w Całym Źle Tego Świata. Sadystyczni strażnicy itp. Na pewno będzie to ciężka i mroczna seria, ale czy "ciężka" w takim sensie, jak Bradherley no Basha, czy raczej w takim, jak Elfen Lied - zależy od reżysera.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2010, 20:03   

Iron Man - Może, ale Stark bez wąsa to nie Stark.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2010, 20:09   

Rainbow, Arakawa Under the Bridge i pewnie K-on jak się skończą. Iron man może być fajny, ale po obejrzeniu ostantich kinówek i kilku serii Marvela wydaje mi się, że produkcja w Japonii ma wyłącznie marketingowe podłoże.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-02-2010, 21:23   

JJ napisał/a:
zainteresowali polskimi twórcami i zrobili anime o Człowieku Parówce.

Czas Ludzi Cienia anyone? Albo nie, wiem, jeszcze lepsze. Osiedle Swoboda. To by się świetnie nadawało.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-02-2010, 21:31   

Ponieważ strasznie się podnieciłam trailerem do Saraiya Goyou oraz sporządzanie takich zestawień jest dla mnie naprawdę przyjemne, to postanowiłam zrobić bardziej szczegółową rozpiskę (z linkami do trailerów, datami, plusami serii etc.), ale zawierającą tylko te tytuły, które mnie interesują, te~he~

> Daty emisji pierwszych odcinków wszystkich anime
(lista jest aktualizowana co jakiś czas).

W kolejności alfabetycznej, uwagi czysto subiektywne, post najprawdopodobniej będzie aktualizowany.




SERIE TV



Arakawa Under the Bridge
strona główna | ANN | MAL
Trailer: takie tycie cuś na stronie głównej po lewej.
Data premiery: 4 kwietnia
Odcinków: ?
Muzyka: ?
Uwagi: Może zacznijmy od tego, że po ujrzeniu TEGO arta na stronie głównej już w ogóle jestem skołowana. Nie no, serio... wtf?
Po drugie, JUŻ zostałam Shaftnięta trailerem. Dobra robota, chłopaki.
A na koniec... tylko spójrzcie na tą listę seiyuu na ANNie! Szok. Maaya Sakamoto, mru. Oraz "Takehito Koyasu as... Sister", ekhm. Swoją drogą w produkcji biorą udział dwa pupile SHAFTa - jako reżyser Akiyuki Shinbo (Bakemono, ef, Zetsubou) i Kamiyan. Ten drugi chyba podpisał z tym studiem cyrograf. Ewentualnie akt małżeństwa. Chociaż na jedno wychodzi.



Hakuouki Shinsengumi Kitan
strona główna* | ANN | MAL
Trailer: ?
Data premiery: 3 kwietnia*
Odcinków: 13?
Muzyka: Aika Yoshioka - "Izayoi Namida" (OP); mao -"Kimi no Kioku" (ED)
Uwagi: ja chcę trailer. Jeżeli bizony rzeczywiście będą ładne (w co wątpię - to DEEN), to oglądam.



Heroman
strona główna* | ANN | MAL
Trailer: na stronie głównej*
Data premiery: 1 kwietnia*
Odcinków: ? (ale więcej niż 16)
Muzyka: Tetsuya (ten z L'Arc en Ciel) - "Roulette" (OP), FLOW - "Calling" (ED)*
Uwagi: to chyba nie będzie dobre anime. Albo nie jestem targetem. Kiedyś trafiłam na skan rysunku z gazety i same kolorowe dzieciaki widziałam.
*No to mam dylemat. Z jednej strony animacja w trailerze jest naprawdę zachęcająca, a z drugiej mam wrażenie, że właśnie wylano na mnie całe wiadro idiotyzmu.


K-ON!!
strona główna | ANN | MAL
Trailer: ?
Data premiery: 6 kwietnia
Odcinków: 13?
Muzyka: Aki Toyosaki, Yōko Hikasa, Satomi Satou, Minako Kotobuki, and Ayana Taketatsu - "GO! GO! MANIAC" (OP) i "Listen!!" (ED)
Uwagi: że niby będzie lecieć na 28 stacjach? No cóż. Nie zazdroszczę Japończykom - przełączasz sobie spokojnie kanały, a tu wszędzie moeblob.



Ookiku Furikabutte ~Natsu no Taikai-hen~
Big Windup! 2
strona główna | ANN | MAL
Trailer: tutaj (u mnie nie działa, a ponadto wyczytałam gdzieś, że to wcale nie jest trailer do drugiego sezonu...)
Data premiery: 1 kwietnia
Odcinków: 13?
Muzyka: Galileo Galilei - "Natsuzora" (OP); CureaL - "Shisō Densha" (ED)



Saraiya Goyou
House of Five Leaves
strona główna | ANN | MAL
Trailer: na stronie głównej, trzeba zjechać niżej.
Data premiery: 15 kwietnia
Odcinków: 12
Muzyka: immi - "Sign of Love" (OP); Rake - "all I need is..." (ED)
Uwagi: Jeżeli przynajmniej minimalnie interesuje Was ten tytuł - obejrzyjcie PV. Jest naprawdę BOSKIE. I chociaż moim pierwszym wrażeniem było "uhm, co to za disco leci w tle?... chyba muszę się w końcu przyzwyczaić do faktu, że samurajskie anime mają czasami wyjątkowo niesamurajską muzykę", tak teraz jestem w tej piosence absolutnie zakochana. Po prostu mam specyficzny (czyt. zły) gust i słabość do niektórych, nawet tych najbardziej tandetnych utworów. Zresztą kojarzy mi się z tą piosenką do filmu NGE... 'Beautiful World' Utady Hikaru bodajże.
Wracając do samego trailera... aaaah, jakże stylowy! Już wiem, że zakocham się w klimacie tej serii. I w tym szarowłosym bizonie, TAK. Ponadto Daisuke Namikawa i Sakurai Takahiro w rolach głównych.



Senkou no Night Raid
strona główna | ANN | MAL
Trailer: dwa z dopiskiem 'SPOT' na końcu tej strony (reszta filmików pokazuje pracę zespołu produkcyjnego, w sumie też ciekawe. Widać, że poważnie podchodzą do sprawy).
Data premiery: 5 kwietnia*
Odcinków: 13
Muzyka: MUCC - "Yakusoku" (OP); HIMEKA - "Mirai he..." (ED) *
Uwagi: Allelujah, co Ty w Szanghaju robisz?
Reżyserem jest Jun Matsumoto, pan od Persona -trinity soul-. Wiedziałam, że nie bez powodu obawiam się potencjalnego zzzzz....



Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru
Betrayal Knows My Name; Uraboku ; ew. Uragiri blablabla
strona główna | ANN | MAL
Trailer: nie ma?
Data premiery: 11 kwietnia*
Odcinków: ?
Muzyka: ?
Uwagi: Tak weszłam sobie na stronę główną i patrząc na te bizony o identycznych twarzach i na ich emo miny zaczęłam się zastanawiać, czy ja naprawdę tego pragnę. A potem kliknęło mi się w 'Special'. Po zobaczeniu tego zdjęcia i tych uchachanych min Mamorka i OnoDa (plus WŁOSY MIKIEGO) stwierdziłam "...no doooobra, niech Wam będzie".
Błagam, niech przynajmniej faza będzie dobra. Przy Vampaii Naito się nie dało.



Working!! (już leci)
strona główna | ANN | MAL
Trailer: tutaj i całkiem sporo do wyboru z menu po lewej.
Data premiery: 6 marca
Odcinków: ?
Muzyka: Kana Asumi, Saki Fujita and Eri Kitamura - "SOMEONE ELSE (OP); Jun Fukuyama, Daisuke Ono and Hiroshi Kamiya (... :'D ) - "Go to Heart Edge (ED); dema tych piosenek dostępne są tutaj
Uwagi: niby tak moe, że aż zęby bolą, ale... nie wiem, może będzie zabawne? I wcale, ale to wcale nie zainteresowałam się tym tytułem tylko dlatego, że będzie prawie jak Durarara przeniesiona do restauracji. Wcale. Również nie dlatego, że... HATSUNE MIKU.
Trochę kojarzy mi się z Minami-ke, chociaż te dwa tytuły nie mają ze sobą praktycznie NIC wspólnego.



Yojouhan Shinwa Taikei
strona główna | ANN | MAL
Trailer: wystarczy wejść na główną, sam wyskoczy.
Data premiery: 22 kwietnia
Odcinków: 11
Muzyka: Asian Kung-Fu Generation - "Koinu to Ame no Bīto" (OP); Junji Ishiwatari & Yoshinori Sunahara + Etsuko Yakushimaru "Kami-sama no Iu Tōri" (ED)
Uwagi: yyy. Intrygujące. Animacja kojarzy mi się w pierwszej kolejności z Mind Game. Acz nie jest chyba aż tak... ekstremalna. I patrzcie, kot! Zawsze to dodatkowy plus.
Ciekawa muzyka (Michiru Oshima, łooo!). Chociaż dosyć... mało anime-owa. A może to tylko ja. W każdym razie - również na plus!
I po raz kolejny Maaya Sakamoto (babo, ale piosenki to same się nie nagrają :<) oraz Shintaro Asanuma. W końcu jakiś mniej znany głos, dziękuję!




OVA



Tales of Symphonia: Tethe'alla Hen
strona główna | ANN | MAL
Trailer: na stronie głównej po lewej, ponadto opening
Data premiery: 25 marca
Odcinków: 4
Muzyka: Nana Mizuki - "Tenkuu no Canaria" (OP); Akiko Shikata (yay!) - "Inori no Kanata" (ED)
Uwagi: tego całego Zelosa jestem ciekawa.



xxxHolic Rou
strona główna | MAL
Trailer: tutaj razem z całą masą innych fajnych rzeczy (projekty postaci, screeny, harem FukuJuna)
Data premiery: 23 kwietnia
Odcinków: 1?
Muzyka: Suga Shikao - "Kaze Nagi" (ED)
Uwagi: oh Nuki. Cieszę się, że padło na "Kaze Nagi", utwór pasuje do klimatu tej części mangi.



Podsumowując, naprawdę nie jest źle. Można powiedzieć wręcz "dla każdego coś miłego". Ja wiem, że po ostatnim niewypale w postaci (między innymi) sezonu zimowego wszyscy jesteśmy raczej negatywnie do rynku anime nastawieni, ale nie przesadzajmy. Fakt, nie ma żadnego tytułu wyglądającego na porywające anime akcji, które sprawi sobie tysiące fanów i zaciekłe dyskusje na forach, ale od tego zawsze będzie jeszcze Durarara!!. A tymczasem mamy w kategorii Największy ŻE CO - Arakawa; Najbardziej Eksperymentalne - Yojouhan; Najciekawiej się Zapowiadające - Saraiya; NajEMO - Uragiri blablabla oraz Największy Idiotyzm - Heroman.




--------------------------------------------------


Do dodania kiedyś:
- filmy - jeżeli będzie mi się chciało;
- Black★Rock Shooter - więcej informacji poproszę;
- Iron Man, Hetalia 3, Rainbow, Giant Killing - ewentualnie;


Historia edycji:

Spoiler: pokaż / ukryj

08.03. - znów Heroman (nowa strona główna, muzyka); dodatkowo na ANNie pojawiła się lista seiyuu i twórców
07.03. - Heroman (DUŻO rzeczy); Hakuouki (strona główna, data); Senkou no Night Raid (data, muzyka); Uragiri blablabla (data)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 08-03-2010, 17:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-02-2010, 22:37   

Crof, że tobie się chce te rozpiski robić... Podziwiam :)

Trailery mówią niewiele. Seria, którą reżyseruje Yuasa, będzie wyglądała jak seria, którą reżyseruje Yuasa. Kaiba była rewelacyjna, po Yojouhan spodziewam się czegoś równie dobrego. House of five leaves zirytowało mnie muzyczką, ale graficznie jest przegenialne... Tyle że u Manglobe kreska rozjeżdżająca się w późniejszych odcinkach to standard i boję się, że tutaj również tego uświadczymy. Trailer Arakawy... pomysł niezły, ale o serii nic nie mówi. Chociaż dodając do tego obrazek na stronie wróżę z moich (fakt, przeważnie omylnych) fusów serię czysto fazową, opartą na absolutnej randomowości i bezsensie. Czy coś takiego w shaftowym wydaniu jest strawne na dłuższą metę? Niby Senseja dało się oglądać przez trzy serie, ale z drugiej strony - Maria-krzyżyk-Holic, anyone? Może wyjść z tego zupełne nudziarstwo. Sengoku może być dobre, może być słabe, na podstawie trzech wybuchów nawet moje fusy nie są w stanie niczego powiedzieć.

Uragiri blablabla mnie fascynuje. Nie wiem tylko, na jakiej zasadzie podbródki, którymi można dźgać ludzi albo przekopać ogródek (twarz głównego bohatera kojarzy mi się z łopatą...) mają być atrakcyjne dla dziewczyn. Projekty strojów też niespecjalnie... co to za pomysł, żeby głównemu bizonowi koszula wystawała z tyłu marynarki? Chłopie, weź się ogarnij.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-02-2010, 10:44   

Dla mnie tylko Talesy zostają. Plus trzecie Kohimki, które są zapowiedziane na wiosnę a tu ich nie ma.
Powrót do góry
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 27-02-2010, 11:19   

Mi się wydawało, że gdzieś pisali, że Black Rock ma być dopiero w wakacje? ( Jej, wcześniej się już ktoś pytał o link do takiej informacji, niestety nie wiem gdzie to było, wydaje mi się, że gdzieś na forum i to pewnie napisane przez osoby zainteresowane serią by sami sobie wyjaśnili brak jakichkolwiek informacji na jej temat )
+ Wiosna się zbliża a tu ani widu ani słuchu po B★RS.

A ogólnie sezon zapowiada się ciekawiej niż aktualny... Ja widzę przynajmniej od dwóch do sześciu serii które z przyjemnością będę oglądała! ( Te dwie to K-ON~! i HeroMan )

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-02-2010, 11:35   

Crofcian, podziwiam, że też ci się chce... No ale zawsze to jakieś ułatwienie dla osób chronicznie niezorganizowanych jak ja.

Uragiri blablabla też mnie fascynuje. Raz - że każdy rozsądny człowiek skróciłby ten długaśny tytuł, który jest tak upierdliwy i irytujący, jak chronicznie szczekający pies-idiota sąsiadów mieszkających naprzeciwko. Dwa - patrząc na paszcze bohaterów nasuwa się oczywisty wniosek, że fabuła musi być z tych fazowych, a więc MUST SEE. Trzy - paszcze bohaterów krzywe, kreska niebotycznie uproszczona, ale wiadomo dlaczego - cała kasa pewnie poszła na seiyuu. Matko kochana, jaki zestaw!!! Aż nie wiem, do kogo piszczeć. Do Akiry? Daisuke? Juna? Mamorka? Shinichiro? Czy mojego Pierwszego i Najstarszego Ukochanego seiyuu - Takehitka? A do tego jeszcze Marina Inoue. Łaaa...!
Swoją drogą - nazwisko "Crosszeria" to jakiś diabelski łamaniec językowy, ja to chcę usłyszeć w wersji japońskiej xD

Arakawa Under the Bridge - na ANNie wygląda nieciekawie, ale art na stronie oficjalnej... O_O I znowu Takehitek jako seiyuu.

Hakuouki Shinsengumi Kitan - MUST SEE. Chociaż szkoda, jeśli anime będzie miało kreskę nie tak ładną, jak arty z gry (to gra jest, nie?). Jeju, jakie to są BIZONY. Zwłaszcza Okita. I Saitou. I Hijikata. MRYYYYYY. Tylko ta nieszczęsna dziewoja na niektórych artach mi zawadza, ale, uch, jakoś przecierpię.

Working!! - Crof, prawie popełniłaś zabójstwo. Po włączeniu dema openingu prawie udławiłam się mlekiem z czekoladowymi kulkami. Kobietom o takich głosach powinno się usuwać struny głosowe. Ewentualnie po prostu zwyczajnie zakazać śpiewania. A ending... Czy ja już wspominałam, że jak dla mnie męscy seiyuu NIE powinni śpiewać piosenek początkowych i końcowych do anime? (...bo chara songi to zupełnie inna bajka.) Się zobaczy.

Myślałam jeszcze o Senkou no Night Raid, ale jakoś po obejrzeniu tego czegoś, czego litościwie nie nazwę jednak trailerami, stwierdzam, że kojarzy mi się to z CANAAN pomieszaną z jakąś mroczną, pseudo-konspiracyjną historyjką. Czyli jest źle.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group