FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2010 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-04-2010, 18:18   

JJ napisał/a:
A, jeszcze jedno - muzyka i seiyuu wypadają bardzo dobrze.
Deshou, deshou? ^^

Kooochaaaaamy Kamiyana! I on dobrze o tym wie! Krztuszący się i charczący Kamiyan to coś, co mi było potrzebne w tym sezonie do szczęścia. Serio. A druga strona dialogu - Maaya-chan! Uwielbiam Maayę Sakamoto w takich właśnie wcieleniach - postaci o spokojnych, rzeczowych głosach. Ona naprawdę dobrze brzmi w takich rolach.

Przez prawie cały odcinek chichotałam jak głupia. Spora w tym zasługa charczącego Kamiyana (a także jego tyłka, gumki do mazania na żyłce oraz miejsca, w którym śpi Nino i tego jej ahoge xD), ale ogólnie to anime ma taką lekko absurdalną atmosferę, że aż przyjemnie się je ogląda. I jeszcze - relacje między bohaterami są... ciekawe. I momentami urocze. A teraz pozostaje mi tylko czekać na pojawienie się Hoshiego (Tomokazu Sugita, ha!) oraz Siostry (Takehito, Takehito~!).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 09:35   

K-ON 2 - no i znowu ending będzie lepszy i bardziej treściwy od całej serii. A ponieważ nie ma w nim drażniącego engrisza, możemy spokojnie uznać, że kontynuacja przewyższyła pierwszy sezon.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-04-2010, 11:56   

K-ON!! (słownie: kejon i dwa wykrzykniki zamiast jednego [ach, jaki sprytny sposób na zaznaczenie, że to drugi sezon! To nic, że na widok dwóch wykrzykników zawsze mnie skręca... =='])

Jeny. Cofam wszystko to, co wygadywałam na Kanatę z Sora no Woto. Ona nie była półmózgiem. W porównaniu z Yui to całkiem mądra i rezolutna dziewczynka była. Cholera, zdążyłam już zapomnieć, jakim DEBILEM jest Yui. Trochę mnie to załamało. Plus, matko jedyna, jakie ona ma krzywe te nogi...

A poza tym norma: strasznie dużo niczego oraz moe. No i zero muzyki. No, nie licząc hymnu. Khy. Grrr, ktoś powinien zakneblować Yui, przecież ona ma głos jak żaba -.-'

A jak już przy muzyce jestem - opening, jeśli chodzi o teledysk, bije swoją moewatością i niewinnym fanserwisem ten poprzedni. Co bohaterka, to jakiś podtekst. Yui ma loda w pyszczku. Ritsu: a) ujęcie mniej fanserwiśne - w pozycji półleżącej pije wodę; b) ujęcie bardziej fanserwiśnie - leży rozwalona na łóżku w kawaii podkoszulku i kawaii pozie (nie wierzę, że to napisałam). Mio - jedno słowo: meganeee~! (i fani padają jak muchy porażeniu kjutnością tej scenki) Mugi jakoś mało fanserwiśnia była, ale załóżmy, że to ujęcie, jak powiewa, to typowe przedstawienie bohaterki w typie "ojou-sama". No i wisienka na torcie: Azu-nyan, której momenty są najbardziej fanserwiśne - kostium kąpielowy, gra światła i cienia, zero biustu (taak, lolikony to uwielbiają~), a potem - trzepaczka i bita śmietana (i nie napiszę, jakie reakcje w tej chwili powinny mieć lolikony). Hell yeah! Sama piosenka była taka sobie.

Za to ending! Co prawda "Don't Say Lazy!" miało moim zdaniem większy impakt, ale "Listen!!" i tak znowu jest najlepszą częścią całego anime. Piosenka jest dobra. Klip fajny i uroczy. I jakie dziewczyny mają ciuchy~! Zawsze chciałam się kiedyś tak ubrać, ale jestem świadoma, że wyglądałabym debilnie. Bu. A ta "druga Mio" z tortowego domku przypominała mi postaci z xxxHolica. Kjut :D

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2010, 12:00   

Eaś, właściwie co kto lubi, ale po co się tym katujesz, skoro do targetu bardzo Ci chyba daleko, a większość rzeczy K-ONowych Cię irytuje, z tego co widzę?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-04-2010, 12:19   

Bo byłam ciekawa. Proste.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-04-2010, 13:11   

Easnadh napisał/a:
potem - trzepaczka i bita śmietana

To dopiero wstęp... pamiętaj że topowy numer w Café René miał coś wspólnego z mokrym porem i czapką-pilotką :3 Zakładamy się kiedy ktoś do Yui wypali "YooOOOooooou STUupid WOOmAn!"?

I nie, jeszcze nie widziałem ale po takim wprowadzeniu od Eaś pewnie zerknę... XD Nie mogę nie obejrzeć choć odcinka serii która sprawiła, że Eaś rozwodzi się nad formami fanserwisu :3 A co do krzywicy, to norma. Buraków i białego sera nie znają, czerwone mięso to luksus, jak mają nie mieć epidemii anemii i krzywicy jedząc głównie ryby i czysty zapychacz jakim jest ryż? XD

W międzyczasie zerknąłem na odcinek Kaichou wa maid... i nie jestem zachwycony... nieco przeszkadza mi ta energiczna, samodzielna bohaterka która jak cała reszta czerwieni się i uwiesza na protagoniście mimo że to zimny drań, "bo on uroczy jest". I jeszcze ta kreska, zdecydowanie trzeba nieco wysiłku by się do tego przyzwyczaić, chociaż tyle że wbrew pozorom animacja jest staranna.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2010, 13:35   

wa-totem napisał/a:
A co do krzywicy, to norma.

Trochę offtopicowo - niestety ponoć to fakt. Koleżanka, która rok spędziła w Japonii mówiła, że tam dziewczyny specjalnie chodzą z kolanami do wewnątrz "bo to wygląda słodko". Nawet urządzenia do takiego krzywienia nóg można tam kupić...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-04-2010, 13:58   

Ja wiem, ze to straszny sadyzm, ale uwielbiam kiedy Eaś się tak katuje. Jej opisy kolejnych odcinków są tego warte! Dlatego kochajmy Easia!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 16:19   

Kochamy Easia, przywraca nam wiarę w naszą normalność... :D Rany, ja ten opening dwa razy oglądałem i nic tam szczególnego nie zauważyłem >.> Może dlatego, że zwyczajnie podobał mi się graficznie i wsłuchiwałem się w muzykę, bo po przeczytaniu Easiowego posta faktycznie co nieco tam widać, ale i tak xD

I faktycznie, nogi krzywe do potęgi... Rany boskie. Natomiast jeżeli chodzi o zawartość muzyki w K-ONie to bardzo przyjemnie zaskoczyło mnie solowe ćwiczenie Yui przed openingiem - sympatyczny akcent ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 17:04   

Easnadh napisał/a:
na widok dwóch wykrzykników zawsze mnie skręca...

Swoją drogą...

Mnie już niedługo skręcać będzie nawet na widok jednego. Kaichō wa Maid-sama!, Angel Beats!, K-ON!!, Working!!, Mayoi Neko Overrun! - yyy, chyba nie rozumiem zamysłu ludzi wstawiających te wszystkie wykrzykniki do tytułów. Jak tak dalej pójdzie, to strach sobie wyobrazić, jak będą się nazywać serie anime za kilka lat . Mobile Suit Gundam!!!!!!!!!111oneoneeleven?

Vodh napisał/a:
Rany, ja ten opening dwa razy oglądałem i nic tam szczególnego nie zauważyłem >.>

Ja też... Ale to, że (wątpliwy) fanserwis jest praktycznie niezauważalny, chyba nie jest wadą? Trzepaczka i bita śmietana... Jej, w takim razie to, co ja robiłem dzisiaj rano w kuchni, to było ostre sado-maso (z ciachnięciem się w palec włącznie)!

A Listen!! jest moim zdaniem nawet lepsze od Dont say lazy! (w wykonaniu japońskim - reżi!... i znów te wykrzykniki). Animacja jest genialna, panienki z klubu muzycznego wyglądają w tych strojach świetnie, a pani z tortowego domku - mmm, so sexy... Poza tym Keion jak Keion, to co w pierwszym sezonie, tylko trochę lepiej. Za kilka tygodni pewnie mnie znudzi, do tego czasu oglądam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-04-2010, 18:22   

JJ napisał/a:
Trzepaczka i bita śmietana... Jej, w takim razie to, co ja robiłem dzisiaj rano w kuchni, to było ostre sado-maso (z ciachnięciem się w palec włącznie)!
JJ, przesiadywanie godzinami na gelbooru i danbooru (oraz paru innych imageboardach) bez filtru robi swoje - jeśli chodzi o niewinny fanserwis (wliczając w to bitą śmietanę itd.) czuję się aż nadto wyedukowana. Serio. Zdziwiłbyś się, jakie tagi mają niektóre obrazki. A twoje kuchenne wyczyny z nożami nie mają nic do tego, bo nie jesteś moe.

I to nie jest tak, że ja od drugiej serii K-ONa oczekiwałam nie wiadomo czego. Niczego nie oczekiwałam, byłabym idiotką, gdybym oczekiwała. Po prostu pierwszy opening podobał mi się znacznie bardziej, zarówno pod względem muzyki, jak i PV.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 18:34   

Senkou no Night Raid - Coś czuję, że będzie to przeciętniak. Graficznie anime prezentuje się przeciętnie o ile nie gorzej. I tak jak już zostało powiedziane, bohaterowie wydają się być bezbarwni. Zobaczymy co dalej, bo z DtB mierzyć się nie może... Ktoś wie na podstawie czego jest to anime? Czy może jest to projekt studia A-1?

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 07-04-2010, 18:56   

s3shir0 napisał/a:
Czy może jest to projekt studia A-1?

Chyba właśnie autorski projekt Anime no Chikara.
Salva napisał/a:
Momok! Oglądałaś dokładnie to samo, w dokładnie tej samej kolejności, ale wrażenia to ja mam nieco inne. Heroman to dla mnie fail kompletny, Meido ma szansę być dobre i mnie się podoba, Hakuouki... komentarz "włosy" mówi wszystko xDDD. Jeśli chodzi o Angel Beats niestety to samo, bohaterka w typie Haruhi to dla mnie momentalny odrzut.

Praktykuję telepatię po godzinach:P
Ale te suby z Hakuouki była naprawdę bardzo miłym zaskoczeniem, bo spodziewałam się, że obczaję sobie bizony i zastanowię się, czy warto poświęcić na to ostatnie niezdegenerowanie szare komórki, a tu taka niespodzianka.

Arakawa Under the Bridge
Nie oglądałam zbyt wiele serii SHAFTu, więc mnie nie drażni, a wręcz przeciwnie. Zastanawiam się jak całość się rozwinie, bo na razie głowni bohaterowie (i wodnik~~) prezentują się uroczo. Jestem na tak, oby tak dalej:3

K-ON!!
Sprawdzone, to nie dla dla mnie, nawet ending mi się nie podobał. Dobranoc.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets



Ostatnio zmieniony przez Momoko dnia 07-04-2010, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 22:08   

Easnadh napisał/a:
nie jesteś moe.

...

Jak... jak możesz? Jak śmiesz! Foch, nie odzywam się do ciebie. Zresztą phi, co ty wiesz o moe...

O, a propos moe. Mayoi Neko Overrun.

Catgirle mnie nie kręcą (z wyjątkiem Meru, oczywiście). Ale na swój sposób fascynujący wydał mi się trailer, a konkretnie audio w trailerze - otóż leci sobie przy przedstawianiu kolejnych postaci muzyczka, a bohaterki mówią "Nya~". W kółko. I nic innego. "Nya~, nya~, nya~..." - cholery można dostać, ja nie wiem, jak taki japoński otaku oglądając zapowiedź tego czegoś może powstrzymać odruch rzucania pierwszym lepszym przedmiotem w monitor... Anyway, to idiotyczne miauczenie sprawdziło, że aż postanowiłem sprawdzić, cóż to za durnota.

Harem. Standard. Jest tsundere przyjaciółka z dzieciństwa, jest loli (LEGALNA oczywiście, ona tylko ma taką budowę ciała, ale tak w ogóle to jest już w liceum... jaaasne), no i jest ten nieszczęsny catgirl, który w pierwszym odcinku mało się pokazywał, ale zapewne to coś w stylu dziewczyny-zwierzaczka, takiej, która potrafi posługiwać się tylko jedną sylabą (ale za to jak kawaii!) - zgadnijcie jaką... Nie, za prawidłową odpowiedź "Nya~" nagród nie przewidziano. A teraz zwrot akcji, będę chwalił.

Całkiem nieźle wypada tutejszy BTJT, zaskakująco rozsądny, zdystansowany i... mający wszystko gdzieś. Nie podnieca się dziko na widok majtek dziewczyny, którą zna od czasów gdy była szkrabem, tylko spokojnie spod nich wychodzi, tsundere foszki po prostu olewa, podobnie odnosi się do dziecinnych zachowań lolitki. Ponadto seria mimo ogólnej durnoty i niewyróżniającego się niczym humoru nie wywołuje odruchu wymiotnego i nagłego ataku animewstrętu, a w tym gatunku to wielki plus. Nie żebym zamierzał to dziadostwo oglądać, ale... Przychodzi mi na myśl hasło Windowsa 7 z Penny Arcade: "Less bad than you expected".

Senkou no Najto Rejdo - w rozmowie z Evil wykrakałem, psiamać, supermoce... Czy tak trudno zrobić serię o zwyczajnych facetach, co to się strzelają i piorą po pyskach? Widocznie przerasta to możliwości twórców anime. Cusz, na razie nie jest źle, używanie mocy jest rozsądnie ograniczane, więc w praniu wychodzi nieźle. Grafika mogłaby być lepsza a postaci nieco bardziej charakterne, ale ujdzie. Oglądamy dalej, na werdykt za wcześnie. Muzyka w porządku.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2010, 22:11   

JJ napisał/a:
Ponadto seria mimo ogólnej durnoty i niewyróżniającego się niczym humoru nie wywołuje odruchu wymiotnego i nagłego ataku animewstrętu

U kogo nie wywołuje, u tego nie wywołuje - wyłączyłem po chyba 6-7 minutach i wracać nie zamierzam... Brr.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group