FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2010 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-03-2010, 00:40   

IRON MAN - no tu się skuszę. Madhouse +Warren Ellis (scenarzysta który wspomaga ten projekt) = ciekawa mieszanka.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2010, 16:18   

Ja czekam na Angel Beats!, odkąd dowiedziałam się o projekcie, i wiele oczekuję po twórcach (maczali palce w Clannadzie, Kanonie i Airze, a te przypadły mi do gustu). Poza tym opening ma wykonać Lia, której ''Tori no Uta'' i ''Toki wo Kizamu Uta'' także uwielbiam. Miejmy nadzieję, ze się nie zawiodę (bo jak zaczynam, porównywać, to zawsze ta druga seria źle na tym wychodzi).

Następne wyczekiwanie Hetalia Axis Powers Season 3, muszę co prawda nadrobić, ale raczej szybko zleci. Nowy sezon na pewno obejrzę. Lubię parodie w takim stylu.

Iron Man. Nad tym się zastanowię. Nie liczę na zbyt wiele, ale serii nie chcę od razu skreślać. Nawiasem mówiąc, czy przeróbka kreskówki na podstawie komiksu amerykańskiego na anime oznacza, że pomysły się kończą? Oj, oby nie...

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru. Nie wiem, czemu, ale patrząc na tabelkę z pierwszego postu, rzuciła mi się w oczy kreska, a poza tym opis- pomysł, ze dotykając innych można poczuć emocje tej drugiej osoby? Ciekawe, trzeba będzie sprawdzić, kto wie, może polubię.

Chyba tyle z tego zestawu, trzeba teraz cierpliwie czekać (a to niestety nie jest moją mocną stroną)

Edit: Oh, już wiem, czemu skojarzyłam kreskę przy Uragiri, Vampire Knight przecież miało podobną, czyli coś w tych klimatach? Ałć. VK to trochę nie mój styl. Jak sprawdzam, niby inni autorzy, ale coś mi się kojarzy. Mimo to, sprawdzę, raz się żyje...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2010, 14:37   

Hm, muszę oczywiście zobaczyć kinówkę Higashi no Eden, czekanie prawie pół roku było męczące, ale w końcu jest!... Może zerknę na Iron Mana, jako że lubię Marvela, a IM w formie kreskówki/komiksu nie czytałam. Working! może być sympatyczne, a podani przez was seiyu tym bardziej zachęcają ;) Od pewnego czasu czekałam na Kaichou wa Maid-sama, nie umiem się doczekać - manga jest wysoko oceniana, a bohaterka podobno ma charakterek, yay! Po Sawako czas na lepszą główną bohaterkę shojo.
No i będę kontynuowała Hetalię, obejrzę też film.
Arakawa Under the Bridge - już opis mnie zaciekawił, a na MALu jest tag romans, a to jest to, co lubię :P

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-03-2010, 17:34   

Cytat:
Crof, że tobie się chce te rozpiski robić... Podziwiam :)

Easnadh napisał/a:
Crofcian, podziwiam, że też ci się chce...

Ale ale... ja naprawdę lubię to robić...


Zaktualizowałam poprzedni post: Heroman (DUŻO rzeczy); Hakuouki (strona główna, data); Senkou no Night Raid (data, muzyka); Uragiri blablabla (data). Nowe informacje zaznaczone gwiazdką (*).

Przy okazji:
> dwa screeny z Uraboku - źle to nie wygląda, ale ja już potrafię sobie wyobrazić jak bardzo zniekształcone będą ich bizonowe twarze za parę odcinków.

> zmiana wyglądu strony Arakawy. Teraz mamy jakieś konkrety, acz jeszcze nie uzupełnione. Jak widać jest też nowy promo art, z którego wynika, że wszyscy poza dwójką głównych bohaterów prezentują się dziwacznie. A-ha.

> Przy okazji - wszystkich zainteresowanych Heromanem zapraszam do zapoznania się z nowymi materiałami. Trailer jest dość długi i sporo mówiący choćby o klimacie serii (podpowiem: jest BONESowo).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-03-2010, 17:44   

Crofesima napisał/a:
Hakuouki (strona główna, data)
Och, mój boże... Art na stronie głównej jest absolutnie boski *______*

Jakkolwiek nie wiem, czy to ja / mój komputer / moja krzaczkowa ignorancja, ale nic mi się tam nie chce kliknąć... -.-'

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-03-2010, 18:14   

Easnadh napisał/a:
Och, mój boże... Art na stronie głównej jest absolutnie boski *______*

Zgadzam się, jest. Oj jest.

Bo to taka 'wstępna' strona jak sądzę, nic poza datami tam nie ma jeszcze~

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-03-2010, 01:58   

Jestem już po pierwszym odcinku WORKING!!. Mimo pierwszych paru minut, kiedy obawiałem się, że będzie to kolejne anime o niczym jak K-ON!, okazało się być bardzo dobre i co najważniejsze - naprawdę zabawne. Bardzo szybko polubiłem większość postaci (gość z głosem Izayi zachowuje się jak tenże :D) i musiałem uważać, żeby się nie śmiać, coby współlokatorów nie obudzić.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2010, 09:44   

Czemu ja wcześniej nie zauważyłam, że w tym sezonie wychodzi Saraiya Goyou?! Do obejrzenia, koniecznie, z mojej wiernej miłości do Natsume Ono. I chyba tyle. Może jeszcze rzucę na coś okiem, ale nie sądzę.

I cały czas czekam z niecierpliwością na drugi sezon Basary...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2010, 10:35   

Keii napisał/a:
(gość z głosem Izayi zachowuje się jak tenże :D)
Co nie, co nie? :D

Dla mnie "Working!!" było małym zaskoczeniem, bo anime zapowiada się naprawdę sympatycznie (a nie do końca na takie wyglądało). Takanashi z głosem Fukuyamy i Satou z głosem DaiOno - łiii~! A pomimo loli-irytującego pierwszego wrażenia, Taneshima okazała się na szczęście całkiem milutka. Reszta ekipy też jest... cóż, specyficzna :D Jedyna postać, która mnie zirytowała, to Inami. Naprawdę ciężko mi znieść taki typ postaci, ugh. Nieśmiałe dziewczę piorące z niesamowitą siłą facetów po pyskach, bo ma androfobię. Idź do psychologa, kobieto -.-

Aha, jeszcze jedno: rozwielitka xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 14:36   

Już wczoraj chciałem napisać, zaraz po skończonym seansie pierwszego odcinka Working, ale zapomniałem - to jest zabawne, naprawdę. Myślałem, że się zanudzę i w ogóle, że to pewno muł - ale faktycznie się uśmiałem, pomimo że to w zasadzie powielane setki razy schematy, które zazwyczaj mnie odrzucają. Nie wiem, jakoś podali to w innym sosie - mimo dużej dynamiki, lekkiej chaotyczności i na pierwszy rzut oka - oklepanych postaci, anime przypadło mi do gustu. No i poprawiło mi humor, zdecydowanie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2010, 15:41   

Przemowa głównego bohatera Working!! jest w sam raz do zacytowania w przypadku, gdyby ktoś pytał, czemu się lubi jakiegoś moebloba
Spoiler: pokaż / ukryj
Nie ma mowy, żeby umawiać się z rozwielitką ;)
Poza tym większa część moich pierwszych wrażeń pokrywa się z Easiowymi, wiec nie będę się rozpisywał. Zobaczymy jak twórcy poradzą sobie dalej, bo pierwszy odcinek sprowadzał się w sumie tylko do przedstawienia kolejnych ekscentrycznych postaci.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2010, 22:51   

Working!!
To anime jest naprawdę urocze. Postaci przesympatyczne (brunetka jest taka słodka, a czarnowłosa to mój typ babeczki. I tak, tak ich będę rozpoznawać - po kolorze włosów), może oprócz agresywnego rudzielca. Czemu akurat ona musi mieć głos Miku? booh.
Zabawne, sympatyczne, przyjemne i nie nudzi. Zobaczymy co będzie dalej. I animacja mi się nawet podoba! Doceniam fakt, że kiedy postaci mówią, to -czasami- ruszają się nie tylko same ich usta! SZOK. Ale zakładam, że to cud pierwszego odcinka.

... i to naprawdę jest jak Durarara!! w restauracji. Blondyn = Shizuo (nie tak straszny na jakiego wygląda), niebieskowłosy = Izaya (dobrze poinformowany zacieszający i dosyć podejrzany gość) oraz brunet okularnik = Shinra (te fetysze...).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 23:13   

Working ep1. Sam nie wiem. Jak dla mnie jeszcze jedna komedia jakich wiele. Pierwszy odcinek raczej nie zwiastuje pojawienie się w tym anime jakiejś fabuły. Zapewne będzie bazować na gagach jak spora część komedii.
Porównanie do Durarara moim zdaniem nie do końca trafne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-03-2010, 13:54   

Będę bezczelna? A będę, co mi tam.

Anime wiosny 2010 w nieco bardziej przystępnej formie - ostatnio dodałam filmy (Gintama, Eden, Haruhi).
Od teraz tylko tam będę wprowadzać wszelkie zmiany, bo w wordpressie jest to po prostu łatwiejsze.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 12:58   

No i mamy v2:

http://chartfag.files.wordpress.com/2010/03/spring-2010-v2march.jpg

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group