FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2011
Wersja do druku
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2011, 16:50   

Mnie interesowały będą jedynie Gintama i Toriko. W kwietniu za to wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 2-go sezonu Kaijiego. Będę czekał na to anime z niecierpliwością. Od długiego czasu żadne anime nie potrafi mnie zainteresować, ale Kaiji to pewniak.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-01-2011, 17:25   

Nelsona trudno upolować, więc skoro trafiłem jego świeżutką, gorącą Wiosnę 3.0, to zamieszczam:


_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2011, 18:02   

Bieżący sezon na tabelach nie wyglądał zbyt ciekawie, a ostatecznie wyciągnąłem z niego kilka niezłych (jak do tej pory) serii, więc nie będę zbyt pochopnie narzekał, że nie za dużo interesujących propozycji tu widać. Na pewno sprawdzić będę chciał Hana-Saku Iroha - bo P.A. Works, i Dororon Enma-Kun Meeramera - bo Brains Base. Poza tym będę chciał zobaczyć jakież to niezwykłe środowisko dla bohaterki stworzyli twórcy w Hen Zemi. Zastanawia mnie też w jakiej formie będzie przedstawione A Channel, Showa Monogatari i Nichijou. Do tego Moshidora zostanie sprawdzona, jako potencjalnie niesztampowa seria sportowa.

Tytułów wymienionych może i sporo, ale w zasadzie żaden nie zapala bardzo...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ruda Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 19:15   

Eh.. szału nie ma.

X-man - odrzuciło mnie, ale może będzie się lepiej prezentował niż Wolverine. Jak zobaczyłam tego potwora to pomyślałam "O wielki Hugh, kto cie tak nie lubi?".

Maria Holic 2 - o, koniecznie. Pierwszy sezon za bardzo nie przypadł mi do gustu, bo jednak krew z nosa wydaje mi się zarezerwowana dla chłopców, ale może coś z tego ludzkiego wyjdzie.

30-sai no Hoken Taiiku - może byc ciekawie. Mam jedynie nadzieje, że tytułowy 30latek nie okaże się pedofilem, bo widzę tam półłepek małej dziewczynki...

Sekai-ichi Hatsukoi - czy ja widzę Junjou Romantica? Oj tak. Będziesz mój!

Hoshi wo Ou Kodomo - może byc ciekawe. Jakoś tak zwróciło moją uwagę. Przypomina mi te wszystkie stare klasyki-filmy anime, które tak kocham.

Poza tym całkiem sporo ładnych serii. Ładnych .. i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 19:41   

W tym momencie, jedyne co na pewno obejrzę, to "Budda" Tezuki. "Hyouge Mono" zapowiada się dość ciekawie. Reszta wygląda jak typowe mainstreamowe wypełniacze. No może "Spelunker Sensei" okaże się oryginalniejszym.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
wruuth Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2011, 21:35   

Jak zwykle pełno moe i innego dziadostwa ale da się znaleźć coś ciekawego. Na pierwszy rzut oka interesująco wyglądają: Showa Monogatari, Hyouge Mono oraz Dororon Emma-kun Meeramera (mangi nie znam ale obrazek wygląda całkiem fajnie). Z kontynuacji to jedynie The World God Only Knows S2 - pierwszy sezon nie był może zbyt ambitny, lecz i tak miło mi się go oglądało, głównie ze względu na postać Keimy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2011, 20:02   

X-men
http://www.animax.co.jp/marvelanime/x-men/
Niespodziewanka, w miarę normalny design. Anime na licencji Marvela mają tendencję zwyżkową, więc spodziewam się dobrych rzeczy.

Nichijou
http://www.youtube.com/watch?v=CD6VdVDVDXI&feature=player_embedded#at=106
tssst... moebloby.

Dororon Enma-kun Meeramera
http://www.youtube.com/watch?v=mh2z5nB2VyY
nawet zobaczę... pewnie niektórzy zastanawiają się dlaczego w ogóle rozważam ten tytuł?
Mam okropnie dobrą pamięć do animowanych horrorów (http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1103-kikoushi-enma/rec/1136). Ale jak się okazuję shounen jest oryginałem (http://www.youtube.com/watch?v=8tZI6sCjqN8&feature=related - OPi ED superstarej wersji)

Gintama S2
http://www.youtube.com/watch?v=12mlXHfbdDo
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2011, 23:41   

X-Men...

Iron Mana sobie odpuściłem, Wolverine'a niedługo zaczynam, ale raczej z ciekawości - już chyba 8 odcinek leci, więc zbytnio mi się nie spieszy...
Jednak cała paczka mutantów to co innego - czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że będzie przynajmniej dobrze (i że nie pominą Gambita i Psylocke (nie widziałem ich w trailerze) - ale to chyba niemożliwe...).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2011, 10:44   

Kami nomi zo shiru sekai S2
Pierwszy odcinek na antenie 11.04.11...
Ale jakoś nie mogę dokopać się do żadnych previewów (najlepszym jest chyba ten co był jeszcze z poprzedniego sezonu z pocałunkami (I jednym hugiem)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2011, 00:59   

Ostatecznie na pewno obejrzę:
C
A więc świąt w którym pieniądze grają jeszcze większą rolę niż w naszym i potencjalnie magiczną? Strona ma mała mówiący trailer i grę na spostrzegawczość by odkryć wskazówki dotyczące fabuły i zasady rządzące settingiem, tylko że krzaczaście. Seria ma widoczne ambicje i chce się przedstawić jako dzieło dla ludzi myślących, zobaczymy czy spełni swe obietnice. Może być interesujące.

X-men
Bardzo podoba mi się zmiana stylu nawet jeżeli Fabulous Cyclops jest. Seria jedzie na Astonishing z swym składem i mamy Armor, wiadomo że wybrali ją bo Japonka, ale lepsze promowanie 7 letniej postaci niż tworzenie jakiejś własnej przez Jedenaski.
Cytat:
(i że nie pominą Gambita i Psylocke (nie widziałem ich w trailerze) - ale to chyba niemożliwe...).

To tak możliwe jak to że lata 90 skończyły się ponad dekadę temu.

Deadman Wonderland i Steins;Gate – jeżeli będą dobre to do nich przysiądę.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2011, 08:51   

Gamer2002 napisał/a:
To tak możliwe jak to że lata 90 skończyły się ponad dekadę temu.


Czyli jednak powrót do przeszłości może nie być taki udany....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-03-2011, 22:00   

Po zobaczeniu nowych PVek trochę się zniechęciłam do C. Spodziewałam się czegoś tak... ekstrawaganckiego jak Mononoke czy Kuuchuu Buranko, a nie jakiegoś taniego shounena. No cóż, trailerami sugerować się nie powinnam, więc czekam na pierwszy odcinek.
ZA TO! całkiem zainteresowało mnie ni z gruchy ni z marchewki AnoHana. Wcześniej za bardzo odstraszała mnie ta jasnowłosa loli. Taa, prawie jakbym oglądała sequel ToraDory. PV ma klimat troszku Honey&Clover'owy, a poza tym to Noitamina, więc może nie będzie źle.

Wcale nie zwróciłam uwagi na ten tytuł tylko i wyłącznie z tego względu, że jego ending stworzą popularni vocaloP. wcale.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-03-2011, 13:08   

Okej z ciekawości postanowiłam zerknąć jakich seyiuu zatrudniono przy Ao no exorcist. I szczęka lekko mi opadła, jak zobaczyłam listę...

Brata głównego podkłada Jun Fukuyama... nie przyzwyczaję się! Przecież to jest nerd w okularach! Owszem badass, ale wciąż nerd w okularach! Z Fukuyamowatym głosem... A protagonista ma krzyk Acceleratora. Co za rodzina.... A tak, tatusia gra Keiji Fujiwara.

Kamiyan znowu dostał rolę epickiego trolla (i tak, zdecydowanie pasuje do tej roli).

Żeńska obsada też wygląda ciekawie. Żeby Accelerator nie czuł się samotnie dostajemy też seyiuu Railguna u najbardziej badass pani z obsady. Niewinną panienkę, czystą jak leliya odgrywa Kana Hanazawa (Anri z Drrr). Natomiast nieco antypatyczną, ale sensowną dziewczyną będzie Kitamura Eri (Ami z Toradory).

A Suguro dostał Kazuyę....
/me usilnie stara się wyrzucić z umysłu wizję podpitego Sugury krzyczącego "Put your guns up!"

Seans zapowiada się ciekawie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2011, 16:17   

Cytat:
a nie jakiegoś taniego shounena.

E? Od kiedy jakieś tanie shouneny mają magiczne karty kredytowe? Bo właściwie tyle pokazano na drugim PV poza postaciami.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-03-2011, 19:18   

Gamer2002 napisał/a:
Od kiedy jakieś tanie shouneny mają magiczne karty kredytowe?

No tak, skoro to karty kredytowe, to zmienia postać rzeczy.

A tak serio, po prostu ten design postaci i animacja kojarzą mi się raczej bardzo źle. Jak już napisałam - nie tego oczekiwałam. Zresztą zobaczyyymy.

Swoją drogą bawi mnie fakt, że w trailerze narratorem jest Sakurai Takahiro. Kenji Nakamura ma swojego ulubieńca eh?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group