FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2011
Wersja do druku
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 00:27   

Steins;Gate
Jest fajnie i tajemniczo. No i mamy wariata z głosem Lighta w roli głównej. To na prawdę może być dobre.
Oby nie poszło w ślady Chaos;Head.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 22:06   

Steins;Gate
Przyjemnie. Coś się dzieje, mamy wariata i nie wytłumaczone zjawisko, jest trochę napięcia. Zobaczymy na przyszłość co z tego wyjścia, a do Chaos;Heada nie widzę jeszcze żadnych nawiązań.

Oretachi ni Tsubasa wa
Pełno różnych, z pozoru nie powiązanych ze sobą postaci. Zastanawiające i intrygujące. Przypomina genialne Baccano!, wiec na pewno bede oglądał. Za dużo "Panty shootów" jak już zauważono, do tego ta scena z dziewczynką... Przeraziła mnie tez końcówka epka gdy nagle ni zgruchy ni z pietruchy pojawili się "rycerze zodiaku".

Tiger & Bunny
Nie o oczekuje za wiele po tym, anime. Bohaterowie, którzy są chodzącymi bilbordami wydają mi się żałośni. Ale daje mu póki co szanse. Postać Tigera nawet mi się podoba. Zobaczymy co z tego wyjdzie

X-Men
Może za dużo razy oglądałem sage fenixa, ale to do mnie nie przemawia, a nawet powiem, że odgrzewają bardzo stary kotlet. Scot to nawet większy laluś niż w filmie(pewnie stąd ten pomysł). Na plus zasługuje to że Logan wreszcie wygląda normalnie. Podchodzę do tego anime w stylu: "Ciekawi mnie jak bardzo to coś jest złe". Nie mówię, że amerykańska wersja kreskówki była lepsza. Może po prostu nie jestem już w wieku kiedy, ta forma mogła do mnie przemówić.
Na dodatek nie ma Gambita(wielki minus im za to!).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 23:05   

NecroMac napisał/a:

Oretachi ni Tsubasa wa
Pełno różnych, z pozoru nie powiązanych ze sobą postaci. Zastanawiające i intrygujące. Przypomina genialne Baccano!, wiec na pewno bede oglądał. Za dużo "Panty shootów" jak już zauważono, do tego ta scena z dziewczynką... Przeraziła mnie tez końcówka epka gdy nagle ni zgruchy ni z pietruchy pojawili się "rycerze zodiaku".

I na podstawie gry hentai.

Paradoksalnie sezon wygląda naprawdę dobrze. Serie, co do których miałem wątpliwości, jak na razie nie zawodzą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 23:57   

vries napisał/a:

I na podstawie gry hentai.

O.o LoL, teraz boje się tego oglądać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2011, 00:37   

NecroMac napisał/a:
O.o LoL, teraz boje się tego oglądać

Fear not!
Sporo jest takich anime. W grach hentai często jest mało elementów erotycznych, dlatego da się realizować takie produkcje. Osobiście jednak mam awersję do jakichkolwiek adaptacji eroge.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-04-2011, 02:00   

A co Shingetsutan Tsukihime było złe? :]
Kurcze, dlaczego wszystkie moje wiosenne seriale są w piątek? Jest ich tyle, że rozłożyły by się spokojnie na cały tydzień. A tak piątek po pracy i nima :[ (no wszystko jeszcze w łapkach suberów)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lord_zło Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2011, 14:42   

X-man - jestem zdziwiony, ale wygląda świetnie! Ta kreska jest wręcz rozbrajające :D Do tej pory oglądałem, Iron-mana i był naprawdę marny, ale temu dam szanse.
The world only god knows (s2) - Jedyne anime którego naprawdę wyczekuję w tym sezonie i jestem pewien ze mnie nie zawiedzie tak jak większość serii z poprzedniego sezonu ^^
Dog Days - USZKA XD
Steins; Gate - na razie zapowiada się ok, ale jak tylko znowu pojawią się laski z wielkimi mieczami to kończę ^^''
Generalnie za eksperymentuję jeszcze z Ao no exorcist i tyle, trzeba zminimalizować listę oglądanych rzeczy w tym sezonie

Swoją drogą, nie wydaje wam się, że w tym sezonie jest jakoś wyjątkowo mało Ecchi? Przypadek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2011, 15:41   

Dororon Enma-kun Meramera 01
Czyli Go Nagai poszedł z tą serią w pełne szaleństwo i pokazuje środkowy palec zakazowi fanserwisu w Japonii.
Odcinek wprowadzający typu "typowa sprawa z biznesu głównych bohaterów", co jednocześnie wprowadza do syrys byznyz i daje nam okazje na akcje. Świetnie wyreżyserowany odcinek, cały czas się coś działo. Graficznie bardzo mi się podoba, designy w stylu 70s oraz dopracowane tła, zwłaszcza chacjenta Enmy gdzie wszystko się rusza.
Humor przypomina mi stare dobre Gigi Białe Majteczki i produkcje tego typu skierowane dla 12 latków, co świetnie pasuje do klimatu serii. Enma jest małym, bezmyślnym, aroganckim w gorącej wodzie kąpanym zboczkiem. Yukiko jest zaś jego przeciwieństwem, chociaż naiwnością dorównuje bezmyślnością Enmy, a poza tym jest 90% fanserwisu serii ;D. Gadający kapelusz na razie nie pokazał się w akcji i wygląda na doradcę w sprawach demonicznych, zaś Kappa to drużynowa ofiara losu. Harumi zaś zapowiada się na naszą ludzką perspektywę na poczynanie tej całej nieporadnej bandy oraz na głos rozsądku.
Akcja też stała w odcinku na wysokim poziomie, ale tego się można było spodziewać po zespole który stworzył GaoGaiGara.
Zastanawia mnie jednak jak długa ma być to seria. Mają lepszą grafikę niż Shin Mazinger a tytuły Dynamiczne nie są wysoko budżetowe, chyba że powiodło się im z Mazinkaiserem SKL, co by mnie nie zdziwiło.

A poza tym, żadne inne anime nie ma upiornej babci wymachującą swymi metrowymi obwisłymi piersiami >]

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-04-2011, 21:28   

Kurcze, aż mnie to ciągnie. Ja do prawdy nienawidzę pantyshootów, ale ta kreska i kompletnie abstrakcyjny setting. Mogę później żałować, ale właśnie Gammer naciągną mnie na kolejną serię z poza mojego kręgu zainteresowań. I coś mi mówi, że narzekać będę aż nie skończą emisji ostatniego odcinka :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2011, 21:50   

Dokładnie zgodnie z keikaku >D

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-04-2011, 22:04   

Dobra, może i tak. Ale co to znaczy? :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2011, 23:27   

Nie znasz tego meme?

Ale dość offtopa, z nowych serii jeszcze tylko na nasze wielkie tajemnicze [c] czekam a chyba nikt nie postna tu najnowszego trailera
http://www.youtube.com/watch?v=OpmXBR4Aqhg

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2011, 00:35   

Hmm... dla odmiany to nie wygląda najciekawiej. Może być fail.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2011, 21:37   

Kurczę, ostatnio zrobiłem sobie przerwę z anime i teraz zaczynam nadrabiać straty. Po obejrzeniu paru seinen-ów doszedłem do wniosku, że warto złapać się za parę tytułów (w szczególności za jakieś shounen-nówki). No i wytypowałem parę tytułów, które mogą być dobre:
-Moshidora - niekoniecznie musi być dobre, ale liczę na to, że moje ulubione studio Production I.G. wypuści coś ciekawego.
-Hyouge Mono - kreska ciekawa, fabularnie może być dobre, no i jeszcze ogarniające studio to raczej nie będzie gniot. Zawiodę się jak będzie inaczej.
-Ao no Exorcist - to może być pierwsze udane anime spod szyldu A1 pictures, w końcu jakieś anime, które będzie graficznie dobrze się przedstawiać i ma szansę być lepsze od Fairy Taila, w sumie to żaden wyczyn.
C - mieszane uczucia, ale dam temu szansę, choć niepotrzebnie...
Deadman Wonderland - Kolejna shounenówka obok Ao no Exorcist, która może być ciekawa. Licze oczywiście na akcję!
Steins;Gate - Właśnie pobieram, też bez większych oczekiwań, ale nie zdziwię się jak okaże się być dobre.

Któreś z powyższych musi mnie wciągnąć. Pytanie: które?

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-04-2011, 14:50   

Na oficjalnej stronie C pojawiły się opening i ending, co prawda pierwsze odcinek jeszcze nie został wyemitowany (dzisiaj o 18:05 polskiego czasu...) ALE: raz - zapowiedź fabuły wysyła fluidy a la Eden, dwa - do innego wymiaru można przywyknąć, ale jakoś nie przekonują mnie rogate panienki i wielkie świetlne miecze... Błagam tylko nie kolejny pseudo-społeczny przekaz... Bo niestety wam to NIE wychodzi.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group