FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-03-2007, 08:00   

Sugerowałbym bana dla Liquida piszącego z gościa.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-03-2007, 18:17   

Cytat:
Kaczymuniści !!

Banda korków.


Jak już mówiłem: prosiłbym o bana dla Liquida.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2007, 18:32   

Dostał pierwsze ostrzeżenie. Tak, mógł dostać, ponieważ zarejestrował się wczoraj na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2007, 13:55   

Dzisiejszy priw od IT:
IT. napisał/a:
Zauważyłam że Lil dostała osta na życzenie. W związku z tym czy ja też bym mogła? Kiedy ostatnio prosiłam powiedziano mi że na Tanuki tego się nie propaguje ale to było dawno i jak widać czasy się zmieniły.
Mogłabym? Ładnie proszę?

IT.


Moja odpowiedź:
Avellana napisał/a:
Nie jestem pewna, czy jesteś faktycznie głupia, czy (mam nadzieję) tylko udajesz. Nie, osta nie dostaniesz. Ale wystarczy poprosić, a mogę bez problemu zablokować Ci możliwość pisania postów na forum - jeśli tylko sobie tego życzysz.


Moja uwaga do moderacji: nie wiem, czy IT. nie wpadnie na jakieś kretyńskie pomysły. Gdyby jednak wpadła, a opirzenie ustne nie dało efektu, nie róbcie jej przyjemności dodaniem ostrzeżenia. W razie potrzeby naprawdę mogę zblokować jej pisanie na kilka dni, albo jakieś inne nieprzyjemności zastosować.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-04-2007, 12:56   

FrantzKafka napisał/a:
Dziewczynko, jesli mowisz do mnie "kims Twojego pokroju" to oznacza, jak pusta jestes. Nawet mnie nie znasz, a juz mowisz o mnie, jak o marginesie. Zastanow sie nad swoimi slowami bo kiedys ktos tekze szybiej cos Ci powie niz pomysli i zalejesz sie lzami. To taka rada na przyszlosc bo zycie pare razy kompnelo mnie w twarz i wiem, ze za nadinterpretacje mozna dostac mocna salwe w buzke.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2007, 13:00   

User dostaje bana bezterminowego, bo chyba nie ma co się bawić...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-04-2007, 13:47   

Achiever, nasz ukoffany ćpun po upomnieniu za offtop:

Cytat:
Hej,

mam prośbę: powiadamiaj mnie na privie, jeśli nie pasuje Tobie to, co piszę.

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz wobec tego, co piszę. Kobiety szybciej dojrzewają, jednak wątpię by taka pewność co do sądów jak na Twój wiek była zupełnie odpowiednia (nie lubię łatek, ale kojarzysz mi się z Małą Mi; co byś się nie wnerwiała, ja się teraz trochę uważam za Dartha'a Vader'a), jakkolwiek mam duży szacunek w stosunku do tego, co piszesz Ty.

Jeśli nie masz zamiaru powiadamiać mnie w ten sposób lub pozostawić komentarz, co do moich postów starszym, to będę musiał zbanować forum ze swojego laptopa (ale to naprawdę ostateczne rozwiązanie; podoba mi się to forum i kultura jaka tutaj panuje oraz wypowiedzi; co więcej nie satysfakcjonuje mnie rozwiązanie z usunięciem typu RedVampire; do tego trochę głupio by było, bo zamieściłem swoje tutejsze wypowiedzi na forum uniwersyteckim - co nie zmienia faktu, że końcowo UWM nie robi obecnie na mnie nadzwyczajnego wrażenia, więc mocno się tym nie zmartwię).

Pozdrawiam

achiever


Moja odpowiedź

Cytat:
Nie mam obowiązku wysyłać privów do użytkowników. Owszem, powinnam informować ich, co zrobili źle - z reguły czynię to w tematach, w których dopuścili się "błędu". Nie będę dla nikogo robić wyjątku.

W twoim przypadku nie chodzi o to, czy "podobają mi się" twoje wypowiedzi. Nawet gdyby były one wyjątkowo interesującymi i inteligentnymi wypowiedziami - zostałbyś upomniany za offtop. Nie mają tu najmniejszego znaczenia moje osobiste preferencje, tylko Konstytucja Forum i ogólnie rozumiany porządek, którego pilnowanie jest moim zadaniem.

Jeśli nie odpowiadają ci te reguły - proszę bardzo, droga wolna. Nikt cię tutaj na siłę nie trzyma.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-04-2007, 11:51   

FranzKafka2 http://forum.tanuki.pl/profiles/1628.htm
FranzKafka88 http://forum.tanuki.pl/profiles/1629.htm
Cytat:
Chłopczyku Szanowny, nie wiem jak u ciebie, ale mnie uczono, że do osób starszych zwraca się z szacunkiem. I naprawdę, współczuję osobom, które mają styczność z twoim poczuciem humoru. Jeśli uważasz, że obrażanie osoby starszej od ciebie o dobre 10 lat są tak śmieszne i inteligentne, to może powiesz to tej osobie prosto w oczy? Bo ach, jaka frajda zwyzywać kobietę 30. letnią o wzroście 158 cm. Prawda? W dodatku nauczycielkę! Ach, jakie urocze i inteligentne zagranie! To TAK BARDZO podnosi samoocenę! I można sie jeszcze przed kumplami pochwalić, że się "taką jedną usadziło"!

Bo jak to fajnie nawrzucać osobie obcej przez internet, myśląc, że jest się anonimowym użytkownikiem Neostrady. Wiesz, po pierwsza anonimowy nie jesteś. Po drugie naprawdę, nikt za tobą nie będzie płakał - najwidoczniej poziom tutaj panujący jest za wysoki jak dla ciebie.

Nie pozdrawiam
IKa

me ma ochotę wysłać... ale chyba nie wyśle ><bu.


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 09-04-2007, 12:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-04-2007, 12:01   

Facet jest żałosny. Dogłębnie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2007, 12:10   

Cytat:
Dziewczynko naucz się używac mózgu zanim na kogoś nakapujesz. Wcale Ci nie groziłem nieinteligentna istoto, naucz się czytać ze zrozumieniem bo matura już za 10 lat dzieciaku umysłowy. Pisałem tylko, że ŻYCIE (nie ja, tylko życie ofermo) skopie Ci tyłek za Twoje ubliżanie innym. Naprawde nie lubie obrażac ludzi, ale wierz mi, że TYPY TWOJEGO POKROJU potrafią mnie zdenerwować, a na co dzień jestem człowiekiem bardzo spokojnym. Czas już kończyć tą wiadomośc i możesz na mnie nakapować, bo mam gdzieś to forum prowadzone przez jeszcze większe ofermy niż Ty. (Pozdrów ode mnie Zegramistrza, z którego mieliśmy z kumplami pośmiewisko, jak opowiadałem im o jego wybrykach na tym forum). To tyle, narazie inteligentko...


juz sie boje. przyjdzie duze straszne zycie i mnie zje..... cholera, naprawde tesknie za czasami kiedy byl dos, novell i net dla wybranych!
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2007, 13:46   

Mogę mu zbanować oba te konta, ale to dziecko neostrady, ma dynamiczne IP...

Może mu po prostu te dodatkowe konta wykasować i wysłać maila?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2007, 13:48   

ja bym wykasowala bez maila - bo tacy jak on sie szbko nudza, a jak sie go powiadomi to na zlosc przyjdzie zakladac kolejne konta
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2007, 18:18   

............niech ktos zabije to dziecko neostrady. teraz uznalo ze moze mi pozapychac skrzynke na privy bo to fajna zabawa je.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2007, 18:29   

A nie wystarczy ignorować bahora? Jak sie takich olewa, to im się nudzi.
Jakby co, można poszczuć Totema...
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2007, 18:41   

wiesz, jego tfurczosc mi zwisa - problem jest taki ze te skrzynki sa dosc male, a ja w nich jeszcze trzymam troche korespondencji z roznymi ludzmi. wiec on jest w stanie mnie odciac od nadchodzacych listow - a to juz jest nieprzyjemne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group