FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-06-2007, 12:53   

http://forum.tanuki.pl/tematy18/1744,1860.htm

Osty u tego pana mają tyle samo sensu co u IT.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2007, 13:17   

Nie chcę być advocatus diaboli, ale czy to przez naszą dyskusję? Bo skoro tak, to chyba ja też powinienem osta dostać, nie?
Natomiast zgadzam się z Ysenem, niektórzy osty traktuja tak jak bandytierka wyroki w zawiasach. Gdyby za ostami szły jakieś uciążliwości, byłoby lepiej.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-06-2007, 13:43   

TY po ostrzeżeniu od Majeczki odpuściłeś.
Lunar jak zwykle musiał mieć swoje ostanie słowo - tym razem do Aliry, dodatkowo umieszczając ironiczno-infantylne wtręty pod adresem Mai.

CO do uciążliwości ostów - niektórzy rozumieją, i błędu nie popełniają po raz drugi. Niestety, są wyjątki. Dla wyjątków nie będziemy zmieniać zasad.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2007, 13:44   

Uciążliwość idzie: po trzech ostach jest blokada pisania. I na to się nadziało kilka osób, które miały serię wyskoków: żaden z nich osobno nie kwalifikował do zakazu pisania, ale uznałam, że nie będę się krępować z wlepianiem krytycznego trzeciego osta tylko dlatego, że ta osoba ma już dwa.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2007, 14:08   

Avellana napisał/a:
I na to się nadziało kilka osób

........... w tym Lunar
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-06-2007, 15:04   

To akurat jest wyjątek potwierdzający regułę... == nie traktuj go w normalnych kategoriach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-06-2007, 15:46   

O jaaaaka szkoda... Wprawdzie ja bym mu CHYBA jeszcze osta nie wlepiła, ale taaaaką pogadankę strzeliła...

Syndrom Męczennika właściwy dla fanów anime (media OCZYWIŚCIE zaraz się rzucą na anime, nawet jeśli coś nie jest anime!), po raz KOLEJNY nieodrobione lekcje (Teletubisie MAJĄ płeć) i - znowu - syndrom Nie Odzywaj Się Do Mnie Szczeniaro.

Jaki on żałosny...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2007, 16:01   

Przynajmniej już wiem, za co go lubicie...
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-06-2007, 11:14   

fragment postu Lunara z Pierwiastka.

Cytat:
Teukros napisał/a:
Trybunał zajmował się kwestią czysto formalną, mianowicie właściwej realizacji przepisów ustawowych przez odpowiednie organy.

Ja przypomnę, że kwestia dotyczyła lekarzy, a to kładzie argumentację Trybunału, bo jest coś takiego jak klauzula sumienia. Prawo NIE MOŻE zmusić lekarza do niczego niezgodnego z jego przekonaniami, chyba, że o czymś nie wiem... Zresztą uznawanie wyższości prawa nad sumieniem każdego człowieka to dość dyskusyjne podejście. Ostatecznie konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania, prawda?

Jak widać urzędnicy UE mają chyba gdzieś wolność sumienia jeśli nie leży to w ich interesie... należałoby pamiętać, że prawo nie ma monopolu na kontrolę społeczeństwa. Są też inne zasady postępowania niż prawo. I jeszcze nikomu nie udało się wyeliminować tego dualizmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-06-2007, 11:17   

Wiesz no...... skazanie kobiety na slepote i wychowywanie 3 dzieci za 600PLN/miesiac jest jak najbardziej zgodne z klauzula sumienia Lunara - przeciez to nie jego wina, ne? Obstawiam, ze jest tez jak najbardziej zgodne z klauzula sumienia tamtego sk*** ktory mieni sie lekarzem - bo to w koncu nie jego dzieci, ne?

Naprawde szkoda, ze to wlasnie takie egzemplarze sie rozmnazaja.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2007, 11:47   

OK, ale to nie temat do dyskusji o idiotyzmach wypowiedzi oraz o Trybunale Europejskim, tylko do dyskusji o zachowaniu użytkowników. Temat "pierwiastkowy" spróbować skierować na ekonomiczne tory, jak zjedzie na światopogląd - zamknąć, bo będzie flame.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 19-06-2007, 18:47   

Lila właśnie doprowadziła mnie niemal do ataku apopleksji.

Zrywam się od jedzenia, idę patrzeć co się dzieje... i...
http://forum.tanuki.pl/tematy32/2990.htm

"Egzekucję" już przeprowadziłem.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-06-2007, 19:54   

Dzisiejsza korespondencja z Keveekiem:
Cytat:
Rozumiem moderację mojego postu, więcej nie posłużę się wulgaryzmami bez względu na kontekst.

Proszę też o moderację postu Udai'a, w którym nie szczędzi on uwag na temat mojej elokwencji, inteligencji, etc, mimo, że ja w żaden sposób do niego się nie odnosiłem. Bo moim zdaniem kultura słowa odnosi się nie tylko do wulgaryzmów.

Do postu zamiast moderacji można by dopisać po prostu uwagę od moderatora. Jego post w tym samym temacie.


moja odpowiedź:
Cytat:
Zapoznałam się uważnie z dyskusją i stwierdziłam, że chociaż post Udaia jest ostro polemiczny, nie jest obraźliwy.

Temat w założeniu nie miał służyć dyskusji o rodzajach muzyki, tak więc w zasadzie cała wasza wymiana zdań jest offtopem. Jeśli dyskusja będzie nadal zmierzała w tym kierunku, zwrócimy uwagę, a w skrajnym przypadku naruszenia regulaminu temat zostanie zamknięty.

Co tez Majeczka uczyniła :)

ale PRZED tym wysłał mi jeszcze jedną Pmkę
Cytat:
No niestety, zabrakło ostrzeżenia pisemnego w temacie, i Dembol'owi się powinęła noga. Typowym dla dresa sposobem obraża mnie (tym razem mam nadzieję, nie zaprzeczysz) i wiedzie dyskusję, taką jak Udai. Proszę usunąć jego post, napisać odpowiednie ostrzeżenie (nie zamykać tematu). To tylko moja prośba, żaden warunek, propozycja, nickolwiek.


Cóż... nie byłam "dostępna" z powodów różnych. Natomiast pan k. zaczął się bawić w moderatora... "bo oni mnie przezywają", sam to robiąc via. PM (vide "dres").

odpowiedź na powyższą:

Cytat:
Przykro mi, ale nie mogłam odpowiedzieć na Twoją PM wcześniej. Ale jak widzę sytuacja się rozwiązała bez potrzeby mojej interwencji.

Gwoli informacji, decyzja podjęta przez Mai była i jest właściwa. I taką samą decyzję podjęłabym ja, gdybym była akurat dostępna.


po czym dostałam:
Cytat:
Gdzie można wypełnić wniosek o usunięcie konta?


odpowiedź moja:
Cytat:
W sprawie usunięcia konta proszę się zwrócić do Avellany.
Informuję jednak, że likwidacja konta nie oznacza usunięcia postów - pozostaną jako pisane "z gościa".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2007, 12:45   

Lunar dostaje odemnie trzeciego osta. Tym razem za:
1)"Bój się wilka, sraj w chacie..."
2) Na skutek skarg Arashi Shiro, której nie podoba się jego styl prowadzenia rozmowy i wyszydzanie Bezimiennego.

Mam też pytanie: czy mogę potraktować próbę obrażenia mojej inteligencji, jako próbe obrażenia mnie osobiście i dać mu trzeciego osta?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2007, 13:10   

Nie, to byłaby przesada. W ogóle - Ty mu wlepiłeś dwa osty, więc teraz w razie potrzeby szturchnij Maieczkę albo IKę, żeby trzeci dołożyła. Ale powinien się trochę uspokoić chwilowo. Chyba, że uzna się za chrześcijańskiego męczennika i zaszarżuje na moderatorskie lwy z okrzykiem "zeżryjcie mnie za wiarę!"

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 42 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group