FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-07-2007, 11:27   

Cytat:
Komuś to może nie pasować, ale katolik powinien uznawać wiedzę religijną za równie ważną co szkolną.


Żądam zakazania Lunarowi mówienia o katolicyzmie pod groźbą permanentnego bana.

Fakt, że taki nie posiadający podstawowej wiedzy, zatwardziały głupek, który przez 2 lata dyskusji na tym forum nie przyswoił sobie jednej informacji, w połączeniu z tym, że jest on relatywistycznym draniem samemu nie stosującym się do reguł wiary (może prócz "słuchaj proboszcza swego, jak Boga samego" i "daj na tace"), którą rzekomo wyznaje powoduje, że jako osoba, która na miarę swych możliwości i inteligencji emocjonalnej stara się wprowadzać w życie idee leżące u podstaw tej religii czuje się OBRAŻONY za każdym razem, gdy to wmawia mi, jak powinienem postępować, by wypełnić jego chorą ideologie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-07-2007, 12:31   

Niestety, muszę tu poprzeć Zegarmistrza. Zabierzcie małpie brzytwę.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-07-2007, 13:11   

Się przyłączam. To co on wyprawia zaszło za daleko i dawno już przekroczyło granicę ustanowione przez Konstytucję Forum. Mogę tolerować, że nie jest zdolny do komunikacji werbalnej, ale nikt i nic go nie uprawnia do wypowiadania się w moim i pozostałych imieniu, nie mówiąc o moralizowaniu nas.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-07-2007, 10:59   

Lunar przerabia na swoją modłe temat o przyszłości ludzkości.

Czy mógłby go ktoś powstrzymać, czy też mam pozwolenie na użycie broni?

Pozwolę sobie zrekonstruować procesy myślowe tej małpiatki:
1) Istnieje Bóg.
2) Istnieją tajne służby, które manipulują społeczeństwem.
3) Celem tajnych służb jest zniszczyć Boga.
4) Tylko ojciec Rydzyk i agent Mulder dostrzegli prawdę.
5) Podzielili się nią ze mną.
6) Wszyscy (oprócz Mnie, agenta Muldera i ojca Rydzyka oraz wybrańców, którzy też poznali prawdę) są zmanipulowani, posiadają jedynie tą wiedzę, na jaką pozwalają im tajne służby.
7) Wiedza ta jest fałszywa. Tylko Wybrańcy znają prawdę.

Osobiście uważam, że Lunar jest ofiarą kilku nakładających się na siebie systemów psychonipulacji, prawdopodobnie stworzoną przypadkowo, w sposób nieplanowany, na skutek działania szumu informacyjnego.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-07-2007, 11:15   

Strzelaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-07-2007, 12:06   

Ja bym poczekał. Lunar bredzi (jak zwykle) ale temat z założenia jest bredniogrenny. W przypadku, w którym z gdybania przemieniłby się w wykładnie lunarowej doktryny, dałbym zgodę na strzelanie ostrą amunicją. Langsam aber sicher, moi drodzy.
Nota bene, miał chybał dostać osta za wypowiedzi we wcześniejszej dyskusji, nie?
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-07-2007, 14:04   

Nie, postulowano pernamentnego bana w razie dalszego wypowiadania się o katolicyzmie. A bynajmniej nie przestał się wypowiadać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-07-2007, 14:07   

No to na co czekamy? Z Grubej Berty go.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 14:33   

Lunar podaje w profilu (wyświetlany pod postami) link do swojej strony - http://reworld.ovh.org/

Znaleźć tam można artykuły:
- O liberaliźmie słów kilka
- Al-Queda hejta blues - o ataku na WTC
- Unia Europejska

Szczerze mówiąc, dla mnie to podłazi pod szambo (że strawersuję wielkiego polskiego duszpasterza) i nie mam ochoty się w tym grzebać. Ale może ktoś się podejmie ocenić, czy to nie podpada pod punkt 2. - "Usuwane będą także linki do innych stron, zawierających treści zakazane przez prawo lub naruszające normy obyczajowe."?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-07-2007, 14:35   

Me przeczytało, parę razy rączki poopadały. Niestety, głupota i wiara w teorie spiskowe nie podpada pod paragraf.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-07-2007, 14:38   

wiecie, ja bym zostawila i miala nadzieje ze kiedys go darwin dopadnie....
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-07-2007, 14:40   

Cytat:
Niewątpliwie US Army potrzebuje wroga, by okazać swą przydatność a przemysł zbrojeniowy zarabia na tym wielkie pieniądze. Dalej Izrael. Zauważmy, że wszystkie "państwa bandyckie" to zdeklarowani wrogowie Izraela. A tak się składa, że Żydzi nie raz już wykazali się skłonnością, do załatwiania swoich spraw cudzymi rękoma. WYstarczy sobie przypomnieć, ile razy Izrael miał do różnych państw pretensje. A to do Niemców za holocaust. A to do Polski za Jedwabne i utracone majątki. A to społeczności międzynarodowej za antysemityzm. Czy nie byłoby wygodnie dla Izraela wmanewrować USA w walkę ze swoimi sąsiadami, by potem zgarnąć zyski podporządkowując sobie pokonane kraje? No i ciekawa rzecz: Izraelski tajny wywiad, MOSSAD, jako jeden z bardzo nielicznych uchodzi za tak samo albo i lepiej wyszkolony niż CIA. Mamy gotowych wykonawców. Do tego nie są tajemnicą liczne dziwaczne powiązania USA i Izreala.


Przykro mi. Nic grubszego nie znalazłem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-07-2007, 15:04   

MRRRRRRRR

Niniejszym Lunar otrzymał trzeciego osta za KONTYNUOWANIE polityczno-przekonaniowo-wyznaniowego oftopu w "Zespołach...", mimo wilekorotynych próśb i uwag Moderacji i upomnień Avellany.

Howgh!

/me czeka na Pmkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-07-2007, 15:10   

Cytat:
Dalej Izrael. Zauważmy, że wszystkie "państwa bandyckie" to zdeklarowani wrogowie Izraela. A tak się składa, że Żydzi nie raz już wykazali się skłonnością, do załatwiania swoich spraw cudzymi rękoma. WYstarczy sobie przypomnieć, ile razy Izrael miał do różnych państw pretensje. A to do Niemców za holocaust. A to do Polski za Jedwabne i utracone majątki. A to społeczności międzynarodowej za antysemityzm. Czy nie byłoby wygodnie dla Izraela wmanewrować USA w walkę ze swoimi sąsiadami, by potem zgarnąć zyski podporządkowując sobie pokonane kraje? No i ciekawa rzecz: Izraelski tajny wywiad, MOSSAD, jako jeden z bardzo nielicznych uchodzi za tak samo albo i lepiej wyszkolony niż CIA. Mamy gotowych wykonawców. Do tego nie są tajemnicą liczne dziwaczne powiązania USA i Izreala.

Gdybym był GazWybem, podpiąłbym to pod antysemityzm, ale raczej tego nie zrobię.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-07-2007, 12:31   

LunarBird pisze z gościa.

Prosiłbym o wlepienie mu permanentnego bana oraz zablokowanie tej możliwości.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 43 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group