FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 12:42   

OK, mogę mu zablokować IP i wlepić permbana. Decyzja będzie niestety ze względu na jego upierdliwość, a nie ze względu na jakieś wielkie wykroczenie - ale chyba jednak należy ją podjąć?

LunarBird by PM napisał/a:
Na ile mi wiadomo, to blokada obejmuje pisanie z poziomu zwykłego użytkownika. Tak jest zresztą na każdym znanym mi forum, a przynajmniej tak to do tej pory traktowałem. Patrzyłem w konstytucji i nie ma ani słowa na temat powiązań postów użytkownika zalogowanego z postami niezalogowanymi. Takie powiązanie jest zresztą nie do końca jasne i na dłuższą metę nieskuteczne. Naprawdę złośliwi i zasługujący na bana użytkownicy się nie podpisują.

Poza tym naprawdę nie rozumiem tym razem za co dostałem osta. Podpisałem się i była to moja dobra wola... skąd byłoby wiadomo, kto dał posta, gdybym pisał anonimowo? Czy za to zostałem ukarany? W temacie za który miałem trzeciego osta nie napisałem odpowiedzi, a przecież mógłbym. Bo trzeci ost też był IMO nieco naciągnięty, zaznaczałem przecież w jakim kontekście to wszystko piszę. Niemniej to chyba trochę nie w porządku, napisałem jeden post z gościa, nie odniosłem sie w nim do decyzji moderacji ani nie naprzykrzałem sie nikomu. Równie dobrze mogłem się nie podpisać przecież i wtedy musielibyście zgadywać. Gdybym był złośliwy, zasypywał forum postami drwiąc sobie z blokady, wtedy rozumiem osta i rozumiem bana. Ale nie byłem. Zresztą dyskusji w temacie o czarnej liście już mi się odechciało, więc tym razem naprawdę trafiacie w pustkę.

Pisałem wcześniej, że zaczynam pracę. Nie będę miał czasu na posty przez jakiś czas. Dlatego wkleiłem avki, jak zwykle. Nie miałem pojęcia, że tak to zostanie potraktowane. Na przyszłość proszę jednak pisać w Konstytucji takie rzeczy, bo dla was to może być jasne io oczywiste, ale dla wielu ludzi naprawdę nie. Macie czasami bardzo specyficzne podejście do spraw i nie tak znów łatwo jest przewidzieć, co was zdenerwuje, z co uznacie za drobiazg.

Poza tym opis na oście Zega jest niesprawiedliwy i niezgodny z regulaminem. Konstytucja nie daje prawa karania ostem za głupotę, wątpię też, czy ocena inteligencji forumowiczów leży w gestii moderatora. Pomijam już fakt, że moja ewentualna głupota (trudno mi oceniać własną inteligencję) nie jest przewinieniem umyślnym. Jedyne, co z opisu osta wynika, to złośliwość, a to źle świadczy o obiektywiźmie. Zeg przecież sam mówił o wolności wypowiedzi, a teraz wlepił mi osta tylko na podstawie swojej oceny sytuacji. Gdybym wiedział, że tak sie sprawy mają, zapewne nic bym nie napisał. Po prostu post, który napisałem wydał mi sie błahy i nieważny. Do tej pory moje posty w temacie o avkach nikomu nie przeszkadzały. Nie przeczę, nosiłem sie z zamiarem napisania odpowiedzi na trzecie ostrzeżenie, ale ostatecznie nic nie napisałem.

Byłbym naprawdę wdzięczny, gdyby zaczęto bardziej zwracać uwagę na ewentualną złą wolę niż na sposobność do osta. Przecież nie o to chyba chodzi, żeby ostować każdego i za wszystko, co się da podciągnąć pod przewinienie. Mam zresztą taki nastrój, że nie potrafiłbym być złosliwy, nawet gdybym chciał. A jeśli ktoś ten post w emblematach odczytał jako złosliwość, czy granie komuś na nosie, to zapewniam, że się pomylił. Po prostu nie przyszło mi do głowy, że coś tak banalnego może komukolwiek przeszkadzać. W końcu przecież wiem (albo przynajmniej tak myślę), co wam się we mnie nie podoba i napisałem post nie po to, by komukolwiek grać na nerwach. Zeg był zapewne zdenerwowany dyskusją w temacie o czarnej liście i nie powiem, żebym był zdziwiony. Biorąc pod uwagę jego punkt widzenia i to, co o nim wiem, zapewne nie jest on w stanie mnie zrozumieć i dlatego się denerwuje. Ale tym razem naprawdę dopatruje się przewinienia tam, gdzie go nie ma. Mój błąd polega na tym, że tego nie przewidziałem.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-07-2007, 13:53   

Nie za upierdliwość, a za całkowitą niezdolność do funkcjonowania zgodnie z zasadami forum. Nie wspominając o braku chęci by te zasady zrozumieć.

Tłumaczenia możemy sobie darować, bo i tak spłyną jak po, przepraszam za wyrażenie, kaczce. Chyba, że ktoś szuka rozrywki na nudne wieczory i chce mu się pisać apologetyczne elaboraty.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 13-07-2007, 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 14:00   

W świetle zacytowanego powyżej priva zadecydowałam o permbanie ^^'

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-07-2007, 15:35   

Popieram, nawet jeśli jest to faktycznie pewna falandyzacja naszej konstytucji. Potraktujmy to jako czyn pro Tanuki bono.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-07-2007, 09:14   

http://forum.tanuki.pl/tematy26/3045.htm

Co zrobimy temu młodemu człowiekowi?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-07-2007, 09:42   

wiesz no..... torrenty teoretycznie nie musza sluzyc sciaganiu piratow =="
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-07-2007, 09:44   

... żeby sie nauczył korzystać z Azuerusa/Bittorenta/itp a nie z Flashgeta _^_
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-07-2007, 19:21   

Error, error. Mam pytanie - dlaczego CAŁY temat "Ulubiona piosenka z anime" wziął i poleciał do archiwum? Nie chodziło czasem tylko o ostatni post kolegi Koguta, niech go zaraza i trądzik?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-08-2007, 09:13   

Mareczek się chyba zdenerwował, że nikt nie zareagował jak obrażał elfy i teraz wytacza "ciężką artylerię". Zachowuje się jak anfan na berserku.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-08-2007, 10:27   

Wyciąłem posty naszego gościa z tematów o Elfach i Co W Tej Chwili Oglądacie. Niestety, jest to jedyne, co mogę z tym zrobić. Oglądać je można w topikach Banan Bananowy i Banan Bananowy II.

Przydałaby się interwencja kogoś, kto może dawać bany na IP.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2007, 10:41   

I nadeszła odpowiedź z zzaświatów... Zeg ma skilla summon Admin!

Osobnik jest z Zor, neostrada, ale chyba udało mi się zbanować cały przypisany do jego sieci lokalnej zakres. Mam nadzieje, że pomoże. Konto też oczywiście zbanowane.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-08-2007, 10:51   

Totem - http://hogwart-rpg.pl/ .... moze do media rodziny napisac?
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-08-2007, 12:06   

Avellana napisał/a:
Osobnik jest z Zor, neostrada,
nope - mały lokalny provider, Sarinet, który podpiął LAN z kilkudziesięcioma blokami do jednego łącza TPnetowego... a pod .3 stoi proxy, jak stwierdziła adminka... ale odsyłam do adnotacji w http://forum.tanuki.pl/tematy40/3093.htm#126653

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-08-2007, 13:28   

wa-totem, proxy publiczne? I czy jest defaultowo wykorzystywane... na moje oko mozna zobaczyc "co jeszcze z tamtej podsieci sie do nas laczylo", jak ave wroci to sie obaczy
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-08-2007, 17:34   

Bianca, nie mam pojęcia, potrzeba kogoś kto potrafi tą maszynę "obmacać". Mój rudymentarny skaner otwartych portów w zakresach 1-125 i 8060-8090 nie znalazł, co o niczym nie świadczy... niech tilk pomaca.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 44 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group