FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 14:01   

Wywalony z tematu o Death Note link prowadził do strony http://deathnote.pl/news.php - to tak na wypadek, gdyby się jeszcze próbowali kontaktować.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-10-2007, 18:15   

Post Shinigami-san z wesołej zupy: (w razie gdyby bachor (bo na nic innego w tej chwili nie zasługuje) zmienił)

Cytat:
Bo dzisiaj było bardoz wesoło na polskim
najpeirw garbi obślinił palec i wcadził jajku w ucho, potem jajko napluł garbiemu do ucha, złapał go chwytem strażackim i podniósł do góry a garbi zakwiczłą jak prosie - cała klasa leżała ze śmeichu
o godzienie 13:00 w czasie gdy baba mówiła swój monolog wszyscy wytknęli palcem balasa i krzyknęli chórem "hej nygga!" baba do końca nie wiedziała o co biega.
Bo mnie i ceres tak odwalało na polskim w ąłwce ze szok. Tycała mnie co chwile zebym sie śmiała. I ciupała ołówkeim który potem wsadziła mi do nosa xD wesoło mi



Taaaaaak, naprawdę pogratulować poczucia humoru, nie ma to jak wesołe lekcje w wykonaniu rozwydrzonej do granic możliwości młodzieży, która ma w głębokim poważaniu wszystkie reguły rządzące światem "bo nam wszystko wolno"! Tyczy się to także reguł ortografii i gramatyki tudzież interpunkcji. Doprawdy nie rozumiem, co jest tak fajnego w opisywaniu zachowań poniżej krytyki, wzbudzających we mnie naprawdę głęboki niesmak i jeszcze chwalenie się nimi. Nie powiem, do czego to można przyrównać, bo jeszcze ktoś by się poczuł głęboko urażony takim porównaniem.

Na przyszłość proszę najpierw pomyśleć i zastanowić się, co się pisze. Forum utrwala wypowiedzi i nie wszystko, co się nam wydaje tak "śmieszne" (cudzysłów zamierzony) może śmieszyć inne osoby.

Na przyszłość proszę się także stosować do reguł języka polskiego (które najwidoczniej w szale "bombowej zabawy" gdzieś umknęły).

Dalsze posty tego typu, utrzymane w tym tonie i pisane w ten sposób zostaną usunięte.

Miłego dnia
IKa
(Ta baba od angielskiego)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 10:20   

usunięty fragment z postu besmircha
Cytat:
ps
Grisznak napisał/a:
besmirch napisał/a:
Mi spodobaly sie urokliwe komntarze publicznosci :), ktore stanowily dopelnienie calosci :D

Choć też uważam, że Tusk był lepszy, to akurat te tuskowe kibole zdecydowanie przekonywały mnie do Kaczki. Skoro tak zachowuje się elita PO, to cóż...Ja i tak wiem, na kogo będę głosował.
Powiedzmy ze do kibola to mi daleko (z wew jak i zew), poza tym kibole sa w LPR.


osta mu za politykę i za ignorowanie poleceń administracji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 10:26   

Osta - to recydywista.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2007, 10:48   

Wiesz no... Za następne takie owszem, ale tutaj co najmniej kilka osób się rozpisało o polityce ^^'

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 11:23   

http://forum.tanuki.pl/posting.htm?mode=quote&p=133203
Besmirch w słonej zupie (strona 209 wątku)
besmirch napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Bo w polskim wydaniu Uteny będzie polski tytuł "Utena Rewolucjonistka". A kysz!

Ta polskie tlumaczenia.. boze ty widzisz i nie grzmisz!?

ps.
tak celowo boze z malej litery
Czy to nie jest przypadkiem obrażanie uczuć religijnych? Jeśli tak, to podpada pod punkt 5. konstytucji...
Rozumiem że ktoś może być ateistą, ale urągliwe natrząsanie się z cudzej wiary, to....

:/ niech mnie ktoś przytrzyma albo wyręczy, bo aktualnie toczę pianę z ust i zaraz siekierę puszczę w ruch :\

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 13:59   

Czy ktoś mi może przypomnieć, za co ja ostatnio opieprzałam niejakiego Snoopa? Bo nie wiem, czy mu w uzasadnienie osta wpisać "recydywa"...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2007, 14:14   

O ile się nie mylę to za złamanie punktu 2 - pytał się o pirackie kopie i napisy, albo chciał się piratami wymieniać. Czyli recydywa :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 14:45   

Avellana napisał/a:
Wiesz no... Za następne takie owszem, ale tutaj co najmniej kilka osób się rozpisało o polityce ^^'

Vide post Totema wyżej. Ponadto chłopak ma już jednego osta.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 14:58   

dobrze, to wstawcie też mnie i majeczce za bora wszechmogącego i jerza niemiłosiernego, ok?

nie, to nie jest obraza. on nie narzuca innym swojego zdania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 15:11   

co innego zniekształcenie, co innego akcentowanie - a on specjalnie podkreśla. Czyli jątrzy. Wy nie :3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 15:12   

Totem, przesadzasz. Na bogów, nie możemy banować ludzi tylko dlatego, że ich nie lubimy!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 16:38   

:___: uguuu~~

Co nie zmienia faktu, że Kot pewnie chętnie by sobie coś drapnął, a mi też siekierka rdzewieje... ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 16:49   

Ktoś może napisać "bóg" i w porządku, ale skoro zaznacza, że robi to celowo, to znaczy, że prowokuje. Czepiacie się Azaga, bądźcie konsekwentne w drugą stronę, ok?
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 16:50   

azaga nie lubimy. uwazamy ze jest sektantem i oszolomem, ktory juz samym tym ze istnieje obraza pare osob. Jakbysmy sie go czepiali, to by go tu dawno nie bylo - a nie pamietam zeby kiedykolwiek nawet osta dostal
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 47 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group