FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 16:54   

Z tym, że u Azaga jego poglądy były jedynym grzechem - tu zaś mamy do czynienia z kumulacją.
I mimo wszystko, śmiem twierdzić, że jednak Azag starał się przynajmniej wypowiadać tak, aby nie obrażać uczuć innych. Ten tutaj nawet się nie stara.
Przejdź na dół
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 17:15   

Grisznak napisał/a:
Z tym, że u Azaga jego poglądy były jedynym grzechem - tu zaś mamy do czynienia z kumulacją.

nie, u azaga drugim grzechem jest werbowanie nieletnich do swojej sekty (gdyby nie to, ze jest to sekta katolicka to bym to zglosila na policje - ale niestety w obecnej sytuacji szanse sa marne) i proba przekonania do swoich pogladow kogo sie da (a poniewaz ma dosyc niezle wyrobione sekciarskie metody, udalo mu sie w ten sposob m.in. bardzo wkurzyc Maieczke, na ktorej je oprobowywal). Natomiast z racji wlasnie na ten punkt w nawiasach Azag rzadko robi podchody w sposob obrazliwy.

A bezmysl... wiesz, tak naprawde mozna napisac boga z malej litery nie majac w kontekscie obrazania katolikow. To ze dla niego takie zasady gramatyki sa za subtelne wnioskujemy tylko z tego, ze go znamy

Przypominam, ze w przypadku Lunara sie przejechales na tym ze niby nie lubimy go tylko za poglady.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2007, 17:22   

Cytat:
A bezmysl... wiesz, tak naprawde mozna napisac boga z malej litery nie majac w kontekscie obrazania katolikow. To ze dla niego takie zasady gramatyki sa za subtelne wnioskujemy tylko z tego, ze go znamy


Owszem, wiem. Tylko że on napisał:
Cytat:
Ta polskie tlumaczenia.. boze ty widzisz i nie grzmisz!?

ps.
tak celowo boze z malej litery


Co do Lunara - zgadza się. I do wniosku o bana przyłączyłem się dopiero wtedy, kiedy faktycznie przesadził. Tu zaś idzie, bagatela, o osta dla niezbyt ciekawego typa, który na moje oko jest mniej inteligentny nawet od Lunara.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-10-2007, 17:24   

Bezmysł generalnie pisze jakby mu jedna cegła spadła na łeb, druga na palce, więc ciężko stwierdzić czy obraża, czy też został źle zrozumiany. Nie ma co tępić na nim topora.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2007, 17:49   

No dobra, może ja coś zaproponuję...

Problem z Bezmysłem polega na tym, że on ewidentnie celowo prowouje. Durnie zresztą prowokuje. O ile pamiętam, coś takiego się nazywało "attention whore"? Cała zabawa polega na tym, żeby nie dawać mu tego rodzaju uwagi, jakiego by chciał, czyli awantury na 14 fajerek. A kłócić ma się o co, bo jak by nie patrzeć, tamten offtop polityczny nie on zaczął. A co do "boga" - pies jest pogrzebany w tym, że to jest też rzeczownik pospolity i nikt nie czuje się obrażony tym, że jakiegoś Aresa czy innego Wisznu nazywa się bogiem - to nie imię własne, a uczciwie mówiąc, ja zwykle piszę "bogowie!" (zresztą właśnie dlatego, że jest to okrzyk ogólny, a nie odwołanie do konkretnej religii). Więc tak, on tego użył, żeby głupio prowokować, ale trudno to będzie "z paragrafu" tępić, bo rzeczywiście wtedy o tego "jerza" by się należało jeszcze bardziej obrazić...

Propozycja: niech ktoś z moderacji (tylko ustalmy to, żeby nie napisały trzy osoby) wyśle mu lodowatą PMkę. Że użytkownicy skarżą się na jego styl wypowiedzi, że to, że on czegoś nie uważa za wulgaryzm (było coś takiego niedawno) albo uważa, że ludzie nie powinni się za coś obrazić (pisanie, że celowo pisze "boga" małą), to akurat nie jest żaden argument. I że jest niniejszym proszony o dostosowanie się do panujących tu obyczajów. A także, że ponieważ został niniejszym oficjalnie ostrzeżony, potem będą po prostu ostrzeżenia bez dalszych abcugów. I wtedy będzie podkładka do tępienia go na przyszłość.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-10-2007, 21:37   

Cytat:
Witam,

Uprzejmie proszę użytkownika besmircha o dostosowanie się do obyczajów panujących na Forum Tanuki.pl

Prośba ta jest spowodowana faktem, iż ostatnio niektórzy użytkownicy skarżą się na styl Twoich wypowiedzi. To, że czegoś Ty nie uważasz za wulgaryzm, ponieważ jest on zamaskowany, lub uważasz, iż ludzie nie powinni się za coś obrazić (uwaga, że celowo piszesz "boga" z małej litery), nie jest żadnym argumentem.

Rejestrując się na forum zobowiązałeś się do przestrzegania panującego tu Regulaminu. Niniejszym zostajesz oficjalnie ostrzeżony i poinformowany o konieczności dostosowania się do tutejszej społeczności. W przypadku zignorowania niniejszego ostrzeżenia, oraz dalszego ignorowania panujących na Forum Tanuki zasad, zostaną wyciągnięte konsekwencje wynikające z Konstytucji Forum.

Pozdrawiam,
IKa, Moderator Forum Tanuki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-10-2007, 16:33   

Do Yerki leci PMka w sprawie skandalicznie długiego podpisu rozciągającego forum.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-10-2007, 16:39   

ale dziecko tylko chcialo sobie lobrazka wstawic! I jej nie wyszlo (a przynajmniej tak to wyglada)
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-10-2007, 16:43   

Kocie - to straszne, w podpisach nie działa tag img?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-10-2007, 16:46   

mai - no wiem :D co za koszmar! jak ja to przezyje!!!
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-10-2007, 15:16   

Odpowiedź besmirha na Pmkę.

besmirch napisał/a:
Czy slowem wulgarnym jest "bog" ? Zreszta skoro nie jestem wystarczajaco EMO ani nie naleze do podworkowych kolek wzajemnego zachwytu to bardzo mi przykro :(



..............................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-10-2007, 16:31   

IMO podpada pod naśmiewanie się z moderacji... =='

Poza tym możesz mu zasugerować ograniczenie masełka, skleroza w tak młodym wieku...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-10-2007, 16:39   

ja bym napisala ze niech sie zdecyduje. bo albo nalezy do kolka - ale wtedy to konstytucja tam... albo nie - a wtedy drzwi tam
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-11-2007, 01:10   

PMka do Srebrnookiej

Cytat:
Witam,

Powtarzam po raz drugi (pierwsza uwaga została napisana w tym poście: http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973,180.htm#134503 ):

Proszę stosować na forum zasady interpunkcji i ortografii języka polskiego. Zgodnie z Regulaminem Forum Tanuki.pl, zwanym Konstytucją, Moderacja ma prawo usunąć posty nieczytelne dla użytkowników. Przykro mi, ale to nie jest GG, tu stosuje się dłuższe i bardziej złożone formy wypowiedzi.

Proszę w trybie natychmiastowym zapoznać się z Regulaminem, zwłaszcza z punktami: 2, 4, 5, 9, 10 i 15.

Pozdrawiam
IKa
Moderator Portalu Tanuki.pl


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-11-2007, 10:25   

Zwiędłam.......a potem ómarłam.

Odpowiedź od Srebrnookiej:

Cytat:
wybacz Ika ale to niemozliwe jestem dyslektyczka,dysortograficzka i mam tez mikrouszkodzenia w glowie w glowie(pewnie nie wiesz co to takiego nawet....)wiec nie wazne ile bym sie uczyla ortografi i tak bede robic te bledy mam tak nawet napisane w orzeczeniu wiec nic z tym nie zrobie a tym bardziej ty....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 48 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group