FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-12-2007, 12:38   

Ja mam prośbę, czy mógłbyś jej NIE -nawracać? :) Ja czekam, co mi odpisze ta "zbuntowana 16latka " XD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-12-2007, 12:42   

W porządku. Choć było tu ostatnio tak spokojnie i pojawiła się jakaś rozrywka...Choć chyba wiem, co odpisze. Próbkę tego mieliśmy już w paru jej postach.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-12-2007, 12:43   

Cytat:
Wybacz jeśli Cię obraziłam. Naprawdę nie miałam tego na celu. Przykro mi z tego powodu. Osobiście nie widzę żadnych kłopotów w odczytywaniu kursywy, zwłaszcza, że Ty także nią piszesz (z tąd wniosek, że nie chodzi o czytelność, a o rangę na forum... myślę, że problem jest w tym, iż nie jestem upoważniona, aby pisać kursywą ;)). Nie spodziałam się jednak prywatnej wiadomości i przeprosin dlatego w ramach podziękowania przestanę pisać kursywą ;).

Pozdrawiam
Mel.


BORZE NIEMIŁOSIERNY!!!!!!!!!
ÓMARŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
.
/me spływa na klawiaturę
.
AH, OH, Dziękuje Łaskawa Panno!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-12-2007, 12:48   

Viiiictory!!!!!!! Coś mi mówi, że ta panna dostarczy nam jeszcze sporo rozrywki.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-12-2007, 13:21   

Cytat:
W kwestii formalnej:

Chodzi o zwykły fakt, że generalnie moderacja/administracja stosuje kursywę i/lub kolor, żeby odróżnić wypowiedzi "służbowe" od prywatnych. Nie ma to związku z "przywilejami" żadnego rodzaju. Poprzednia prywatna wiadomość napisana kolorem i kursywą miała wskazać właśnie tę różnicę.

Prosiłaby także o zedytowanie pierwszych postów napisanych kursywą. Informuję także, że z tematu "best M&A" został usunięty wątek nie dotyczący tego tematu.

Dziękuję za zastosowanie się do prośby Moderacji.

Pozdrawiam
IKa
Moderator Tanuki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-01-2008, 18:40   

PMka od Avalii:

Cytat:
Ika-san, bo mam sprawę na multi. Bo ja mieszkam na 3 pietrze w twierdzy i zawsze powtarzam, ze wstępu tam nikt nie, zresztą ja się specjalnie komuś na siłę do pokoju nie ładuje. I nagle ni stąd ni zowąd Slova wymyślił sobie tam jakieś enty. Napisałam, mu:
Cytat:
Cytat:
nie miałęś prawa być na 3 pietrze, bo jest ono chronione magicznie, wystarczy przeczytac kilka pierwszych postów mego męża w tym temacie, zresztą to jest część twierdzy gdzie można być tylko za pozwoleniem Nabu i moim, watpie, że kontaktowałeś się z Nabu a ja na pewno ci tam wejśc nie pozwoliłam. więc albo zedytujesz tego posta i wyjasnisz, ze pomyliłeś piętra, albo będe pisac do moderacji, o usunięcie tych postów.

*no wybacz ja ci po twoim pokoju nie łaże, więc nie zycze sobie abyś ty łaził po pokojach mego męża*


W odpowiedzi dostałam....
Slova napisał/a:
równie dobrze ja moge się poskarżyć, że rozwiązujesz akcję jednym postem nie dając się innym pobawić. Byłem na trzecim pietrze w pogoni za demonem, który powstał w laboratorium shini i był wystarczająco silny, by wytworzyć dziurę w barierze. tyle. coś jeszcze?
I krótko mówiąc nie życzę sobie takiej eskapady w miejscu gdzie mieszkam i czy bym mogła prosić o usunięcie tych postów, albo zedytowanie, albo coś w ten klimat?


Odpowiedź moja do Avalii:
Cytat:
Przykro mi, ale posty nie zostaną usunięte.

Nie zawierają nic sprzecznego z regulaminem Multiświata i Forum, a Slova dobrze uzasadnił swoją obecność na trzecim piętrze (nawet nie w pokoju). Jak widać Twierdza jest zamieszkana przez wiele osób i siłą rzeczy nie da się ich utrzymać w ściśle wyznaczonych granicach, jak bardzo by się tego nie chciało - skoro mieszka się tam, to jest się niejako "skazanym" na różne wybryki Rodzinki.

Został założony natomiast temat "Komentarze" - z racji tego, że jest to już mniej więcej regularna odmiana questu - gdzie można kulturalnie wyłuszczyć swoje wątpliwości i ustalenia. Pragnę zwrócić uwagę, że quest liczy w chwili obecnej 984 odpowiedzi, dlatego nie dziwię się, że informacja, iż mieszkasz akurat na tym piętrze i dlatego nie pozwalasz tam wchodzić innym mogła umknąć. Są także karty postaci, w których tak po prawdzie nie ma zaznaczonej informacji o miejscu waszego zamieszkania.

Slova zostanie powiadomiony, by na przyszłość unikał tego typu konfliktów, ze swojej strony także radzę, byś nie rozwiązywała akcji lub sporów jednym postem, bo to może wzbudzić sprzeciw niektórych użytkowników. Od tego jest odpowiedni temat. Jeśli natomiast wystąpią oznaki złośliwego olewania zaleceń ze strony Slovy, zostanie przeprowadzona konkretniejsza rozmowa.

IKa


PMka do Slovy:
Cytat:
Zostałam powiadomiona o konflikcie, który zaistniał w Czarnej Twierdzy pomiędzy Tobą a Avalią. Wprawdzie nie jest to wyraźnie powiedziane (a może jest, w końcu quest liczy już 984 odpowiedzi) ale Avalia prosiła (wcześniej), by nikt nie wchodził na trzecie piętro Twierdzy. Wprawdzie twoje uzasadnienie przebywania tam jest jak najbardziej logiczne i racjonalne, sugerowałabym jednak skierowanie się piętro wyżej/niżej w pogoni za entami - nie chcę większych konfliktów, a sprawę przeniesienia akcji niżej lub wyżej (sugeruję wyżej) można dosyć szybko, skutecznie i bardzo logicznie uzasadnić bez wzbudzania większych podejrzeń.

Z racji tego, że quest rozrósł się w dosyć znaczny sposób, został założony temat "Komentarze" w którym można ustalić w sposób kulturalny i rzeczowy, co się dalej będzie działo, lub chociaż gdzie nie można wchodzić i z jakich powodów.

Mam nadzieję, że więcej zastrzeżeń nie będzie od żadnej ze stron.

IKa

..........
czy mi się zdaje, czy TEŻ zostałam przedszkolanką... ==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-01-2008, 21:21   

Pmka od Slovy:
Cytat:
ok, dobrze, tak mogę rozmawiac i moge pujśc na kompromis, ale nie przeniose tego w jednej wiadomości, by innym zabawy nie psuć. Wykombinuje to w ten sposób, że trzeba bedzie usunąć korzenie tego lasu, który stworzył całe zamieszanie i w tym celu przeniesiemy się do piwicy.

osobiście nie poczuwam się do odpowiedzialnosci za cokolwiek i uważam, że wszyscy się dobrze bawią, a żale Avalii sa praktycznie bezpodstawne, jednakże pujdę na ugodę.

Dziękuję, że zainterweniowałas w tej sprawie i udało Ci się ją opanować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-01-2008, 09:36   

Cytat:
znacie jakas stronke, na ktorej mozna by ogladnac to anime (mam nadzieje ze to nie bedzie kolejne romansidlo) - cos podobnego do np. http://www.anime.wbijam.pl/
do gilgamesza tez moglibyscie podac stronke (pls) XD
Wycięte z postu Tosziro
http://forum.tanuki.pl/tematy44/3395.htm#139965
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2008, 09:45   

CELL767 oraz Dziadzia zostali zbanowani: na nicka, maila oraz IP, acz nie wiem, czy to ostatnie wiele pomoże. Przepraszam moderację, ale uznałam, że nie ma cienia sensu tej zabawy ciągnąć - chłopcy się nudni zaczęli robić.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-02-2008, 10:51   

http://uefa24.info/index.php?redir=1 - mamy wielkiego Moda...

Ichni SB
Cytat:
[Dzisiaj 2:42] Arsik: Cell fajna zabawa :wesoły: ty wiesz o czym mowie :wesoły:
[Dzisiaj 2:44] CELL767: :wesoły: zaraz tam osobiście wkroczę to się zrobi dym :wesoły:
[Dzisiaj 2:46] Arsik: Ok dawaj posmiejemy sie :wesoły:


Panom kibolom serdecznie już podziękujemy. Pan Cell ma stałe IP z sieci osiedlowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-02-2008, 12:06   

Łe, a liczyłam na to, że panowie będą ciekawsi... Nawet zabawni nie byli, co sie z tymi trollami dzieje ostatnio >.>''''

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-02-2008, 12:28   

As I said, DBile może i mają dużo wad, ale zawsze można na nich liczyć - zdobycie bana zajęło mu niecałe trzy dni...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2008, 12:47   

Z tego co IKa pokazała, to nie tylko DBil, ale i kibol. Przyznam że jedno do drugiego dość dobrze pasuje.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-02-2008, 12:50   

Czy DBill w fuzji z Kibolem daje Super Debila pierwszego stopnia?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2008, 13:00   

Nie, ale ja bym najchętniej widywał takie skrzyżowania u wylotu lufy fuzji, którą trzymałbym w rękach. Ciekawe, kiedy te posążki znowu zaczną bulgotać i kiedy przybędzie kolejny do petryfikacji -_-.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 50 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group