FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-06-2008, 17:25   

No! I mam 15 lat! Normalnie operacja odmładzająca za darmo! A Mai będzie miała z 5 lat według tego podejścia. Biedaczek, niezrozumiany, emomoderatorki go biją, ghoth dziewczynki (aż sprawdziłam, czy mam podkolanówki w paski, nie mam, mam tylko z Garfieldem, ale to się chyba liczy?). Za dużo się Inglota naczytał i w rolę Inkwizytora przeciw emo się wcielił...
Ale Slova się poczuuuł! tu zeszłam. na ament.
Totem użarł. Mocno. Niedługo się dowie, co on nie może, albo szanowny pan "tró" informatyk przejdzie na proxy.

EDIT:
No cóż, Red wrócił - stęsknił się biedaczek, jak widać. Może kiedyś byłoby mi go żal, ale w tym momencie jest mi go BARDZO żal.

Jeśli zasłuży, to go wyostować, zgodnie z Konstytucją.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-06-2008, 17:45   

PMka
Cytat:
Od: Mortimern
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 17:42
Temat: Witam zegnam I przepraszam
Cytuj wiadomość
Ech jak mogliscie mnie nie poznać musze przyznac że sie zawiodłem. Liczyłam na szybkie przejżenie albo normalna wyrozumiałosc a tu ciagła ta sama nadpobudliwosc


PS zanim wyslecie pozew mnie ostrzeżcie


BTW ja nawet specjalnie rejestrowałem sie oraz słalem maile z IP serwisu w którym jest moje nazwisko i nikt nie skojażył
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 17:47   

Dla tych, którzy mogą nie pamiętać, bo awantura była stara: przypominam, że poprzednio on NIE został zbanowany. Tylko po awanturze strzelił emo-focha jak stąd do Gwatemali i zażądał, żeby mu konto skasować, co też zostało uczynione.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-06-2008, 17:48   

IKa - możesz mu odpisać, że Bianca (której całą dyskusję cytowałam) się domyśliła XD To tylko niektórzy (vide Maieczek) są niedowiarkami...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-06-2008, 17:57   

Cytat:
W tym wypadku Totem ma rację, takich trolli mamy kilkoro na miesiąc, więc nie poświęcamy im większej uwagi. A z racji tego, iż zażyczyłeś sobie wykasowania konta, wszystkie Twoje wiadomości, które kiedykowiek napisałeś są pisane z gościa. Ergo: wielkiej ochoty nie mam przegrzebywać się przez całość w celu identyfikacji, czy jakiś użytkownik, który zażądał usunięcia kilka lat temu nie wrócił trollować.

Cóż, nie sądziłam, że byłbyś zdolny do takiego wybryku, wbrew temu, czego się domyślali inni. Jak widać się myliłam.

Żegnam
IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-06-2008, 18:00   

Kurcze, aż mnie coś korciło, żeby spytać, czy to aby nie on....No nic, orkowa intuicja?
I stwierdzam z żalem, że z wiekiem głupieje...
Lunar, Red...co ich wzięło, żeby naraz?
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-06-2008, 19:48   

Cytat:
Od: Mortimern
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 19:38
Temat: Re: Witam zegnam I przepraszam
Cytuj wiadomość
Ja tez podziewałm sie wieceja nie wykonaia dniowego zadania w 5 godzin.
Ale ani troche sie nie zmieniliscie strasznie łatwo was sprowokowac i sprawic byscie działali impulsywnie i agresywnie.

No trudno

lata leca a rozum w miejscu stoi

yay, rzeczywiście, coś mu pada...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-06-2008, 10:55   

Mam nadzieję, że Red jak najszybciej czymś podpadnie. Czytanie go to męczarnia.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2008, 11:04   

Obawiam się, że sensowniejszym rozwiązaniem będzie ignorowanie go (nie ostentacyjne, raczej traktowanie go jako przeciętnego użytkownika) i czekanie aż mu się znudzi. Zwykły ban nie wystarczy, musiałby sobie na permabana zasłużyć by była z tego jakaś korzyść.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2008, 12:59   

W związku z ostatnim postem Reda - http://forum.tanuki.pl/tematy18/1738,4080.htm#154636 - zamierzam zakończyć sprawę. Jeżeli można, proszę o pozostawienie mi problemu do załatwienia, i w miarę możliwości nie wysyłanie do Reda PMek, czy też odpowiadania na jego posty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-06-2008, 21:19   

Bezimienny napisał/a:
Obawiam się, że sensowniejszym rozwiązaniem będzie ignorowanie go (nie ostentacyjne, raczej traktowanie go jako przeciętnego użytkownika) i czekanie aż mu się znudzi. Zwykły ban nie wystarczy, musiałby sobie na permabana zasłużyć by była z tego jakaś korzyść.


Proponuje mu wstawić permbana jak tylko złapie 3 osty. Red zachowuje się poniżej wszelkiej krytyki. On puka od spodu w dno tego podziemnego zbiornika wodnego w Morii, do którego wpadł Gandalf podczas walki z Balrogiem. Nie ma najmniejszego sensu go trzymać.

Tu nawet nie chodzi o to, że on jest irytujący.

Problem polega na tym, że tego faceta trzeba bronić przed samym sobą. On zwyczajnie się kompromituje. Ból sprawia mi patrzenie, jak facet, którego kiedyś szanowałem robi z siebie takiego przygłupa.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-06-2008, 21:23   

W pełni podpisuję się pod Zegiem. Ten facet był kiedyś moim kumplem i żal mi patrzeć, jak robi się siebie zwyczajnego durnia, na poziomie nawet nie Lunara, ale Achiego. Zróbmy mu tę przysługę pro publico bono.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2008, 21:26   

Wiecie, ja mu wysłałem PMkę rano:
Cytat:
Mortimern;

W związku z Twoim ostatnim postem w temacie http://forum.tanuki.pl/tematy18/1738,4080.htm#154636 – wydaje się, że dobrze byłoby ustalić, czym właściwie jesteś zainteresowany na forum Tanuki.pl. Jeżeli chodzi Ci tylko o wygranie zakładu, cóż – nie widzę potrzeby dalszego przeciągania sprawy. Jeżeli chcesz, wystawię Ci trzecie ostrzeżenie, i będziesz mógł odejść z forum. Przyznam, że byłoby to dla mnie bardzo nieprzyjemne, ale chyba lepsze takie rozwiązanie, niż obecna sytuacja.

Natomiast jeżeli zmieniłeś zdanie, i jednak zależy Ci na wspólnej zabawie, bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. W szczególności, proszę abyś nie udzielał się na tematach wyłącznie po to, aby podkreślić swój negatywny stosunek do użytkowników czy ich wypowiedzi. Doradzam także zapoznanie się z regulaminem, który zmienił się od czasu ostatniej Twojej bytności na forum - http://forum.tanuki.pl/tematy32/1855.htm

pozdrawiam - Teukros

Odebrał, i od tego czasu cisza...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-06-2008, 10:30   

Jak nie urok, to sraczka, pies ich ogonem trącał...

W sprawie Reda przyłączam się do wniosków o eutanazję.

W sprawie Pticy przyłączam się do wniosków o przebaczenie - i na przebaczeniu pozostańmy. Wszyscy wiemy, że jest zwyczajnie za głupi by jego zapewnienia brać na poważnie i wybuch awantury to kwestia czasu.

Grisznak napisał/a:
Ja bym go poobserwował...Jak nic nie zbroi, możemy mu okazać chrześcijańskie miłosierdzie.


Prosiłbym o nie łączenie tego z jakąkolwiek religią. Średnio wierzę, byś pisał to samo gdyby Lunar był czerwony, gloryfikował falanstery i cytował Marksa.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2008, 13:24   

Ysen: sprawa Lunara została już zdecydowana. Ban na forum został utrzymany, warunkowo za to został zdjęty ban na irca.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 56 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group