FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-09-2008, 10:29   

Ja bym był za ostem, cywilizujmy tego Piętaszka zamiast linczować.
Przejdź na dół
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-09-2008, 11:01   

Na IRCU nie ma ostów.

Osobiście mnie Slova drażni. Nie ma nic ciekawego do powiedzenia, truje głupoty, tylko zajmuje sobą czas antenowy.

Pragnę przypomnieć, że nie jesteśmy szkołą. Nie naszym zadaniem jest wychowywanie kogokolwiek.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 26-09-2008, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2008, 11:33   

Wnerwiający człowiek. I tak, opowiada głupoty. :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-09-2008, 12:11   

No to dajmy mu bana na miesiąc. Może się uspokoi.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-09-2008, 15:59   

Cytat:
Osobiście mnie Slova drażni. Nie ma nic ciekawego do powiedzenia, truje głupoty, tylko zajmuje sobą czas antenowy.


Momentami cholernie dużo czasu antenowego. W dodatku często gada sam do siebie i dla siebie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-10-2008, 18:45   

Ban dla anfana za spam w CG na IP: 89.248.166.200 oraz na to z Piły: 86.63.109.92
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-10-2008, 15:11   

http://forum.tanuki.pl/tematy18/1744,4065.htm

Czy to przypadkiem nie podpada pod osta?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2008, 15:41   

Niestety nie przeskakuje mi precyzyjnie do postu, ale przypuszczam, że chodzi Ci o kicusia? W takim razie odpowiedź brzmi "nie, nie podpada". Za czystą głupotę ostów nie dajemy, a on tu bezpośrednio nic złego nie pisze. W dodatku temat jest spamowy, a część postów w nim całkowicie hermetyczna (patrz post GoNik ciut wyżej) - więc moim zdaniem należy zostawić go w spokoju.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-11-2008, 23:34   

PMka od kica po zwróceniu uwagi.

Cytat:
Od: kic
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 23:29
Temat: Obyczaje Cytuj wiadomość
Szanowna IKo, moderatorko forum.
Nie mam w zwyczaju kłócić się z decyzjami moderatorów, ale nie lubię też popuszczać sytuację, w których nie zgadzam się ze swoim mówcą, niezależnie czy należy do administracji forum, czy też nie.
Odnosząc się do zacytowanego punktu "konstytucji", chciałbym podkreślić, że nie szanowanie czyichś poglądów, nie sprowadza się do ignorowania własnych opinii, a jako że moje są skrajnie przeciwne, to uzurpuję sobie prawo do ich okazania. Wszakże mamy wolność słowa, czyż nie?
Odnosząc się do 2 części, cytowanego punktu. Nie widzę tutaj żadnych powiązań, a jak już to zapewne spowodowane skrajnym odbiorem mojej wypowiedzi. Mój styl i sposób pisania postów jest ostry, ale w żaden sposób nie urażam nikogo. Chciałem jedynie ukazać swój pogląd i usłyszeć odpowiedź, w czym tkwi istota jakości tego tematu. Czy taką dyskusję można sprowadzić do prostackiej kłótni?
Chciałby również zwrócić uwagę, że takie, "werbalne" ostrzeżenie jest pewnego rodzaju piętnowaniem użytkownika, a takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Dlatego szczerzę proszę o unikanie tego typu ostrzeżeń, a w razie ich stosowania, aby były one wysyłane na PW, a nie robić pośmiewisko na forum. Jeżeli mój post łamie zasady „konstytucji”, to ten wpis powinien zostać usunięty i wręcz nalegam do tego, aby uprzątnąć temat z postów „łamiących” regulamin.
Skrupulatnie wyjaśniający
kic

Ave dała mu osta.

Cytat:
W takim razie w przyszłości zapamiętamy, by w tym konkretnym przypadku, ostrzeżenia wystawiać bezpośrednio, pomijając ostrzeżenie ustnego.

IKa
Moderator Forum Tanuki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-11-2008, 23:57   

Odpowiedź kica
Cytat:
Od: kic
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 23:55
Temat: Re: Obyczaje Cytuj wiadomość
Miło mi, że byłem w jakiś sposób pomóc. Szkoda, że tylko do takich wniosków doszła Pani po przeczytaniu całej mojej wypowiedzi. Miło byłoby mi gdyby Pani zwróciła uwagę jeszcze na fakt usuwania takich wypowiedzi. Nie mają one sens bytu, skoro łamią one reguły panujące na forum. Oczywiście nie śmiem pouczyć i poprawiać działania administracji. Chciałem jedynie doprecyzować sposób interpretacji mojej poprzedniej opinii i jednocześnie oraz ostatecznie zamknąć ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-11-2008, 06:58   

Priv od Kica:
Cytat:
Chciałbym przeprosić Ciebie za bałagan w Twoim temacie, za który czuję się współwinny. Nie miałem na celu zaśmiecanie go. Chciałem jedynie pokazać swoje odmienne zdanie. Nie uważałem, że na forum jest miejsce na tego typu "blogi", a komentarze i same sceny wydawały mi się robione na sile i niektóre uważałem za przesadzone. Dlatego nie kryłem się ze swoim krytycyzmem. Niestety potoczyło się to w nieodpowiednim sposób i zrobiło się "lekkie" zamieszanie. Mam nadzieję, że jednak wszystko powróci do normy. Mi się on nie podoba i uważam go za zbędny, ale skoro inni go chcą, to niech z niego czerpią inspirację. Z mojej strony chce jeszcze raz wyrazić skruchę i przeprosić za zaistniałą sytuację.


Czy on cierpi na jakąś schizofrenię? Raz pluje, zaraz potem przeprasza...
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2008, 09:43   

Nie, on cierpi na przerost sprytu nad instynktem samozachowawczym. Znaczy, mniej więcej to tak, jakby celowo i seryjnie kopał Cię w kostki, żeby zobaczyć, jak zareagujesz, a potem natychmiast mówił "o przepraszam, ja tak niechcący, mam nadzieję, że cię nie bolało" - a kiedy się na niego wściekniesz, uciekał chować się za starszych i powtarzał, że przecież nie chciał i przeprosił, a Ty jesteś niedobry i go bijesz. Do tej pory praktycznie każda jego wypowiedź zawierała jakąś zaczepkę pod czyimś adresem, oczywiście tak robioną, żeby w razie czego to "nie była jego wina" - na przykład ta w temacie avkowym porównująca Ciebie i Vodha (bodajże) do bohaterów Loveless, co zresztą całkiem słusznie okichaliście, bo mam wrażenie, że najbardziej go boli, jak ktoś się nie daje sprowokować.

Jego zasadniczy problem jest podobny jak kiedyś Lunara - wydaje mu się, że jeśli nie będzie w oczywisty sposób łamał regulaminu, to będzie mógł w nieskończoność drażnić i prowokować ludzi, a w razie czego bronić się, udowadniając obszernie, że przecież on nic takiego złego nie napisał, a że ktoś się poczuł dotknięty, to on nie mógł przewidzieć. Nie rozumie natomiast, że nie jest pierwszą osobą, która próbuje takiego podejścia i że - co więcej - regulamin to coś, co obowiązuje jego, bo jak napisał Bezimienny, my możemy w którymś momencie stracić cierpliwość i wyrzucić go za czystą uciążliwości. Tudzież z bardzo prostym uzasadnieniem: albo autentycznie nie jest w stanie zrozumieć, o co chodzi w regulaminie i dostosować się do najprostszych wymogów współżycia społecznego, albo doskonale go rozumie, ale celowo obchodzi zapisy, sprawdzając, do czego może się posunąć. W obu przypadkach nie mamy obowiązku się z nim bawić...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-11-2008, 10:13   

A niech mu będzie, odpisałem:
Cytat:
Mój drogi, przeprosiny to rzecz łatwa, trudniej, jak mniemam, pomyśleć, zanim coś się zrobi. Zachęcony postami użytkowników, obejrzałem twoje wpisy na forum, co pozwoliło mi się upewnić, że mam do czynienia z osobą, która nie potrafi artykułować swoich opinii w sposób inny niż zaczepny. Twój post w moim temacie - dowodem. Gdybyś tylko chciał wyrazić swoje zdanie, zrobiłbyś to, nie używając kolokwializmów (chyba, że inaczej po prostu nie potrafisz, ale wtedy sprawy mają się inaczej i sugeruję, pro publico bono, w miarę szybką ewakuację z forum Tanuki), których użycie trudno usprawiedliwić wyłącznie chęcią podbudowania własnej opinii. Sprawę pozostawiam stosownym władzom, w tym przypadku administracji forum, która, jak sądzę, podejmie stosowne kroki.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-11-2008, 16:24   

O święty Lolu...Kis odpisał:
Cytat:
W przeciwieństwie do Ciebie, dla mnie przeprosiny to nie rzecz pustych słów, ale szczerego serca. Przykro mi, że nie doceniasz takiego gestu. Natomiast, gdybym mógł cofnąć czas, to i tak napisałbym to co napisałem. Nie mam zamiaru tuszować, ni ułagodzić swoich wypowiedzi. Niestety nie mogę dać Ci przyjemności związanej z moją "ucieczką", bo nie mam zamiaru podlegać nacisku innych. Z Twojej wypowiedzi mam rozumieć, że przeprosin nie przyjmujesz... Twoja wola. Nie mam już nic więcej do dodania.

Czy tego się nie powinno leczyć?
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2008, 12:45   

Nieśmiało sugeruję, aby Lunarowi (na okres próbny, dajmy na to, miesiąca) zdjąć bana z forum. Skoro taki Red zmienił się z normalnego człowieka w kretyna, to mutacja w drugą stronę teoretycznie jest także możliwa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 58 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group