FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2008, 12:54   

Krótka piłka: nie.

Skończy się na tym, że kilka osób będzie z nim flejmowało, a moderacja dostanie szału. To Lunar. On się nie uczy. Serio.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-12-2008, 13:10   

Grisznak - wczoraj gadaliśmy z Lunarem na ircu i jest taki głupi jak był. Ty wyszedłeś jakiś czas wcześniej. W odróżnieniu od paru innych osób praktycznie z nim nie gadasz, więc nie rozumiem czemu akurat TY postanowiłeś się za nim wstawiać. Daj sobie już spokój.

Przez dobre serduszko Seriki dopuściliśmy idiotę na irca, teraz przez Twoje mielibyśmy na forum. Co my jesteśmy, owsiakowa Orkiestra?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2008, 15:02   

To nawet nie o to chodzi że Lunar jest kretynem. Nie jest pierwszym i raczej nie ostatnim kretynem na forum. Problemem jest to, że dyskusje z nim (a jego obecność zawsze owocuje dyskusjami) w najlepszym wypadku przypominają te z Norką o sztuce. W najgorszym przemieniają się w potworny flame, który potem trzeba sprzątać. I uwierz mi, od czasu tej dyskusji na forum dawno temu (chyba coś o metalu, czarnych mszach i kościele było, ale dokładnie już nie pamiętam) po której uznałeś że jednak Lunar JEST głupi jak but i irytujący, on się wcale a wcale nie zmienił.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2008, 15:07   

Wtedy - owszem, sam wnioskowałem o bana i zdania nie zmieniam. Jednak, po jego wypowiedziach na ircu mam wrażenie, że on nabrał dystansu do siebie, wyprostował nieco swoje chore poglądy. Owszem, mam prawo się mylić, jednak, skoro tolerujmy na forum Slovę, Norrca itd, to czemu nie dać szansy Lunarowi? Na jakiej podstawie twierdzicie, że ona nadal jest taki flejmogenny jak kiedyś? W dyskusjach na ircu nie zauważyłem, aby palił się do jakiejkolwiek wojny ideowej z kimkolwiek.

Po prostu uważam, że każdy zasługuje na danie mu szansy. Gdyby powrócił Red i zachowywał się tak, jak wtedy gdy go poznałem, wnioskowałbym o to samo.

Co by było jasne, jeśli jenoci kolektyw mówi twardo - nie, naciskał w tej sprawie nie będę. Rzuciłem po prostu propozycję.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-12-2008, 16:11   

Grisznak napisał/a:
Jednak, po jego wypowiedziach na ircu mam wrażenie, że on nabrał dystansu do siebie, wyprostował nieco swoje chore poglądy.

Raczej bardzo stara się, żebyśmy w to uwierzyli, ale i tak co rusz wychodzi z niego stary Lunar.
Grisznak napisał/a:
Owszem, mam prawo się mylić, jednak, skoro tolerujmy na forum Slovę, Norrca itd, to czemu nie dać szansy Lunarowi?

Kluczowe słowo tutaj jest - "tolerujemy". Zniesienie bana Lunarowi znaczyłoby, ze pragniemy mieć na forum kolejną osobę tego kalibru.
Grisznak napisał/a:
Na jakiej podstawie twierdzicie, że ona nadal jest taki flejmogenny jak kiedyś? W dyskusjach na ircu nie zauważyłem, aby palił się do jakiejkolwiek wojny ideowej z kimkolwiek.

Materiał dowodowy zgromadzony jest w logach ircowych. Lunar ma zwyczaj zaczynać swoje pogadanki ideologiczne późniejszymi godzinami np. po 11-stej, kiedy (jak już parę osób to zauważyło) Ciebie zwykle nie ma na kanale. Tak więc masz ograniczoną możliwość ocenienia flamegenności Lunara.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2008, 16:32   

Możesz też poczytać jego wypowiedzi na innych forach, kiedy to całkiem niedawno chyba na bodaj manga.pl czy okolicach bronił stanowiska, jakoby korzystanie z biosu w emulatorach było legalne.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2008, 18:21   

Dobra, z powyższych opinii wyłania się raczej jednoznaczna ocena sytuacji.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-12-2008, 18:26   

Grisznak napisał/a:
Nieśmiało sugeruję, aby Lunarowi (na okres próbny, dajmy na to, miesiąca) zdjąć bana z forum.

PO moim Martwym Trupie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2008, 19:41   

Grisznak napisał/a:
Nieśmiało sugeruję, aby Lunarowi (na okres próbny, dajmy na to, miesiąca) zdjąć bana z forum. Skoro taki Red zmienił się z normalnego człowieka w kretyna, to mutacja w drugą stronę teoretycznie jest także możliwa.


Zaklęcie przemiany w kretyna ma permanentny czas działania, nie daje się dispelować i nie ma na nie kontrzaklęć.

Twarde NIE!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2008, 21:54   

Proponuję permanentnie pozbyć się z IRCa i forum Mortverta. Jest po prostu męczący - to niestety jeden z tych przypadków, gdy nie mogąc zarzucić złamania żadnego punktu regulaminu (może poza nieustającą głupotą na kanale IRC), mam już kogoś serdecznie dosyć. Precedens już jest, czyli casus Lunara.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-12-2008, 22:45   

Wniosek popieram, Mort jest beznadziejny i niepoprawny.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2008, 23:48   

Teukros napisał/a:
Precedens już jest, czyli casus Lunara.
Niestety, Lunar dostał permabana za coś konkretnego (omijanie 3-ostowego bana tymczasowego), więc trochę trudno uznać go za precedens.
Z drugiej strony nie będę po Morcie płakał.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-12-2008, 10:43   

Objection. Kilka razy wskazywałem na podobne przypadki, posiłkując się casusem Lunara i za każdym razem słyszałem, że Lunar był wyjątkowy i nie może być punktem odniesienia do innych. Pierwsza osoba, której damy bana "bo go nie lubimy", stworzy faktyczny precedens, niebezpieczny w dodatku.
Jeśli Mort ma nie sprawiać problemów, proponuję bana na irc z uzasadnieniem "spam" lub "zachowaniem nie licujące z charakterem, tudzież powagą tego miejsca". Jednakże, ban na całe forum musi mieć, moim zdaniem, mocniejsze umocowanie regulaminowe. Gdyby było inaczej, bany powinni też dostać Norrc czy kolejne wcielenie Achivera, a na to się nie zanosi.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-12-2008, 10:45   

Mort ma bana na irc do Nowego Roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BECK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lis 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2008, 16:15   

Jestem tutaj świeżakiem i tak czytam, ciągle Norrc to Norrc tamto - co on takiego zmajstrował, że jest tak często wspominany ?:> Taka niezdrowa ciewakość ale mnie to pytanie męczy. Poza tym nie będę się wypowiadać, ponieważ jak podkreśliłem powyżej jestem zupełnie nie w temacie, więc nie moge oceniać kogoś kogo nie znam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 59 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group