FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2012, 23:59   

Swarga napisał/a:
Może iść na studia, ale ja wiem czy warto. Ja jestem bez studiów, a złom wywieźć i tak potrafię, murować potrafię, zabić świniaka i zrobić wyroby też. Mam więc 3 profesje, do tego potrafię jeszcze bez tych studiów mundrować na forach internetowych ze studentami i absolwentami.

Już lecę katrupić świniaka i zbierać złom na wywózkę... I może coś sobie wymuruję, a co mi tam.

Co by offtopa nie było - mam dosyć swojego "brata". W sumie to już od dawna nie traktuję go jak brata, tylko jak obrzydliwego egoistę, z którym przyszło mi mieszkać pod jednym dachem. Najchętniej wyniosłabym się z domu, ale nie mam gdzie, nie mam za co i szkoda mi mamy i zwierzaków.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 13:36   

Swarga napisał/a:
złom wywieźć i tak potrafię, murować potrafię, zabić świniaka i zrobić wyroby też. Mam więc 3 profesje


Ja potrafię zbierać puszki aluminiowe, cerować skarpety i oskubać gęś na poduszki, więc też mam 3 fachy w ręku. Fajnie, żeśmy tacy wszechstronni he.

Silla napisał/a:

Co by offtopa nie było - mam dosyć swojego "brata". W sumie to już od dawna nie traktuję go jak brata, tylko jak obrzydliwego egoistę, z którym przyszło mi mieszkać pod jednym dachem. Najchętniej wyniosłabym się z domu, ale nie mam gdzie, nie mam za co i szkoda mi mamy i zwierzaków.


A ile on ma lat jeśli można wiedzieć? Może pracuje na czarno albo hoduje nielegalne rośliny, ma nieoryginalnego łindołsa lub pirackie (o zgrozo!) płyty z filmami czy coś takiego? ;>

A żeby nie było offtopu - bo słońce za mocno świeci.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 14:02   

Muchozol napisał/a:
A ile on ma lat jeśli można wiedzieć? Może pracuje na czarno albo hoduje nielegalne rośliny, ma nieoryginalnego łindołsa lub pirackie (o zgrozo!) płyty z filmami czy coś takiego? ;>

Nie. To śmierdzący leń, który stanowczo za często lubi sobie poimprezować i napić się %, a jak wraca do domu, to robi dzikie awantury. I którego najprawdopodobniej znowu wywalą z roboty.

A pracy jak nie było, tak ni ma dalej. Smuteczek ;<

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 14:07   

Silla napisał/a:
a jak wraca do domu, to robi dzikie awantury


To na początek wyrobić niebieską kartę, zawsze to krok bliżej do eksmisji xP.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 18:05   

Nie ma tragedii, dobry chłop powinien czasem po pijaku zrobić grandę.

Muchozol, a spuszczałaś kiedyś z kaczki krew na czerninę? To jest dopiero zabawa. xDD

W ogóle to gorąco się dziś zrobiło, ekipy na basket dzisiaj nie ma i będę musiał grać sam albo się podczepić pod jakichś obcych łamanych przez półobcych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2012, 19:58   

Ręka mnie boli, nie mogę grać na gitarze, nie mogę spacjować lewą ręką. W obydwa kciuki wbiłem sobie drzazgi, pod paznokieć, od środka do strony zewnętrznej, z prawej strony niegroźnie, z lewej dosyć głęboko, 3mm od brzegu, na skos ok 1,5 cm aż wyszła bokiem. Dobrze, że nie poszła w środek łapy. A wszystko o oszlifowany kawałek deski, z którego ścierałem niepotrzebnie położoną farbę. W pracy to było, ale BOLEĆ zaczyna dopiero teraz. Cholerne szafki, kto pozwolił prowadnice drzwiczek suwanych pomalować emakolem?!
Grr!!!!!!!!! ZUO !@#~!@#$$%%^&**#%$@#@#@ Nie lubi , nie lubi, nie lubi!!!!!!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-07-2012, 20:21   

Dochodzę do wniosku, że coś jest nie tak z moim sposobem nauki, bo dostałem po miesiącu czekania ostatni wynik egzaminu, oblany, i tym samym we wrześniu mam trzy poprawy. I to po tym jak sobie obiecałem, że tym razem na poważnie przygotuję się do sesji, i zaliczę wszystko za pierwszym razem - efekt jest taki, że poszło mi jeszcze gorzej. Zażartowałbym starym tekstem o Ninja, ale już nawet mi sie nie chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 20:34   

Swarga napisał/a:
Nie ma tragedii, dobry chłop powinien czasem po pijaku zrobić grandę.

Muchozol, a spuszczałaś kiedyś z kaczki krew na czerninę? To jest dopiero zabawa. xDD


Nie, ale widzę swojski Polski chłop jesteś, piątka ;).

kokodin napisał/a:
Ręka mnie boli, nie mogę grać na gitarze


Witam w klubie. Mam tą samą dolegliwość, acz przyczyna inna. Wszystko było ok do wczoraj... kiedy przeczytałam, że jeśli gitarzysta za bardzo spina nadgarstek to może się to skończyć zniszczonymi chrząstkami, rehabilitacją i niemożnością gry przez długi czas jak nie w ogóle. I teraz nie wiem czy to jakaś siła autoperswazji czy wina tego, że po przeczytaniu tych wieści testowałam ucisk nadgarstka i to mi zaszkodziło. Nawet nie przyjmuję wersji, że cały czas źle grałam, a jakimś zbiegiem okoliczności uraz wyszedł jak przeczytałam powyższe :/.

Asthariel napisał/a:
Dochodzę do wniosku, że coś jest nie tak z moim sposobem nauki, bo dostałem po miesiącu czekania ostatni wynik egzaminu, oblany, i tym samym we wrześniu mam trzy poprawy. I to po tym jak sobie obiecałem, że tym razem na poważnie przygotuję się do sesji, i zaliczę wszystko za pierwszym razem - efekt jest taki, że poszło mi jeszcze gorzej. Zażartowałbym starym tekstem o Ninja, ale już nawet mi sie nie chce.


Bywa, na naukę dobrze jest mieć choć trochę wywalone, żeby się później nie obwiniać za brak intelektu tylko lenistwo ;). Trzeba ratować swoje ego.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2012, 21:08   

Patrz ty a to bestie te łapki. Uwzięły się na nas. A ja miałem dzisiaj zagnieść ciasto bo skończyła mi się szarlotka. Powiedz mi tylko jak zdobyć motywacje do skończenia następnego elektryka, leży w częściach i gołych dechach a ja nie mam nawet weny, żeby wyciąć gryf wyrzynarką z kawałka klonowej dechy. Nawet mam obrysowany. W korpusie brakuje tylko frezów na przetworniki i lakieru. 2 lata tak leży. Jako , że kończę jedną gitarę na 3 lata, trzeba by się za nią zabrać :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 23:04   

kokodin napisał/a:
Patrz ty a to bestie te łapki. Uwzięły się na nas. A ja miałem dzisiaj zagnieść ciasto bo skończyła mi się szarlotka. Powiedz mi tylko jak zdobyć motywacje do skończenia następnego elektryka, leży w częściach i gołych dechach a ja nie mam nawet weny, żeby wyciąć gryf wyrzynarką z kawałka klonowej dechy. Nawet mam obrysowany. W korpusie brakuje tylko frezów na przetworniki i lakieru. 2 lata tak leży. Jako , że kończę jedną gitarę na 3 lata, trzeba by się za nią zabrać :]


No to widzę lutnik-hobbysta ;). Dobrze takie twory gadają w porównaniu do "gotowców" (nie skajłejów xD)?
Co do motywacji to widziałam na forach gitarowych coś takiego jak dziennik budowy, pewnie zresztą się orientujesz jako pasjonat wioseł. Nie wiem czy wsparcie innych szarpidrutów pomaga, ale widzę że sporo osób w miarę regularnie prezentuje różne bebechy.

BTW a jaki model teraz powstaje?

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-07-2012, 00:08   

Nowym "skajłejem" można się pokaleczyć, "stary" często rozpada się bez uprzedzenia. Moja zabawka jest praktycznie tak samo cenna, ale po dwóch latach (od rozpoczęcia prac, półtora roku od ukończenia) nadal mogę o niej zapomnieć na miesiąc, po czym po podniesieniu nawet nie muszę stroić :] Paru znajomych grających na prawdę, powiedziało że całkiem przyzwoita. Model powstającej zabawki to Becky mk3 w odróżnieniu do mk2 które wyszło poprzednio i mk1 które obecnie nadaje się tylko do zdobienia mojej ściany, powstająca gitara miała być kolejnym szczebelkiem w ewolucji, czyli lekko poprawione skile plus parę bardziej specjalistycznych narzędzi. W rezultacie lepsze drewno i większa precyzja wykonania e połączeniu z drobnymi poprawkami projektu. Jak na przykład układ h+h i przeniesione przełączniki. Generalnie to coś w stylu telecastera delux miało by wyjść. Ale bardziej zielone, czarne i okrągłe:P Niemniej nie mam motywacji, czasu na wyprawę do składu drewna, pieniądze na części i narzędzia by się znalazły, ale stracił bym dosyć osobliwy przycisk na półce z książkami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2012, 06:54   

Zerknąłem na konto.

Parę dni temu musiałem na poczcie wypłacić drobne z konta - 9,50. Teraz na koncie zobaczyłem prowizję od tej wypłaty - 9,50... że WUT? X_________X

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-07-2012, 09:20   

Od wczoraj chodzę z opuchniętym dziąsłem przy ósemce - od wczoraj, bo na ogół wystarczyło w takiej sytuacji parę razy porządnie zęby umyć, żeby powodujący opuchliznę zaklinowany gdzieś okruch jedzenia usunąć i wszystko wróciło do normy.
A tu guzik.

Dentystka, o której wiem, że jest dobra, przyjmuje dopiero od 14:00, a ja jak ten ostatni debil, zamiast zrobić na śniadanie kaszkę na mleku, zrobiłam kanapki. I pokroiłam, bo szczęki prawie otworzyć nie mogę.
ARR.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2012, 14:28   

Dobrych ludzi poznaje się po tym, że zaczyna się źle dziać gdy ich brakuje.

Regularnie korzystamy z dwóch firm cateringowych. Czasem zdarzały się pomyłki, ale małe i szybko naprawiane, wszelkie uwagi były brane pod uwagę. Ostatnio w obu firmach zmienili się dostawcy no i... To co prawda nie jest ich wina (raczej), że zupa jest cienka albo zapakują im do wozu coś innego niż zamawiano, tym niemniej przynajmniej szybko naprawiali to, w czym mogli pomóc (np. doskok z właściwym zamówieniem). Albo byli w stanie wytłumaczyć czemu danie jest takie a nie inne, tudzież jakoś zrekompensować braki.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 24-07-2012, 15:18   

Najwyraźniej w powyższym przypadku zupa dosłownie była za słona...

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group