FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
  Animax - Nowy kanał anime w TV
Wersja do druku
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-10-2007, 21:54   

To chya dobra wiadomość-pakiet AXN jest dużo tańszy niż HBO.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2007, 12:29   

Hm... Odbieram AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi, więc jest jakaś szansa, że będę to odbierał... Mam nadzieję ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-10-2007, 18:27   

Ojej! Ale jestem szczęśliwaaaa! Cudownie! Nie wiem jak można się skarżyć, że: "Źle z dubinngiem, źle z lektorem, źle z editami, źle z "cenzurą"... Przecierz będziemy mieć cały kanał tylko dla siebie! Dobra dobra, można narzekać na Naruto i całe maniactwo, które się wraz z nim utworzy, ale... Przyżyliśmy Pokemony (i interpretowanie z nimi przez "niewtajemniczonych" całego M&A), przeżyjemy i narutomaniaków. Ja osobiście cieszę się z ektora. Dubbing byłby gorszy. A kto by oglądał anime tylko po japońsku? Na pewno nie ja. Po japońsku umiem zaledwie parę słów. Myślę, że i tak jestem pod tym względem hop do przodu i zostawiam w tyle większą część naszego społeczeństwa. Więc tak naprawdę - na co tu narzekać? Jak już to martwić się, czy każdemu starczy kasy żeby zamontować sobie cyfre+ czy inne COŚ. Jeżewli chodzi o mnie, to raczej nie w tym życiu. Ale jakby się dało to oddam kieszonkowe! I tak się ciesze... Poszerzy się grono miłośników M&A i niektórzy może choć trochę przestaną nazywać to "bajkami"... A może i w moim gronie przyjaciół znajdzie się paru, których też to zainteresuje.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Leto Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 14:57   

Witam wszystkich :) Wie może ktoś co z tym animex'em? Wedle wszystkich znaków na niebie i ziemi miał wystartować 1 stycznia, toteż czekałem z niecierpliwością aż ujrzę go na Cyfrze +. Oczywiście wczoraj poszedłem sprawdzić jak wygląda ten cały animax, ale...po wyszukiwaniu programów nie znalazłem go :/ Sprawdzam w necie o co chodzi i podobno jest na platformie N. Może ktoś to potwierdzić, chyba że są jakieś świeższe informacje na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Steelrose Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 15:06   

Z tego co wiem to na n go nie ma, na cyfrowym polsacie też na pewno nie (bo już sprawdzałam), kanał o ile mi wiadomo jeszcze nie wystartował (prawdopodobnie ma to się stać w styczniu). Musimy uzbroić się w cierpliwość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Khorne Płeć:Mężczyzna
Chaos zwycięży


Dołączył: 28 Gru 2007
Skąd: Północne Pustkowia Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 15:29   

Lena100 napisał/a:
Ojej! Ale jestem szczęśliwaaaa! Cudownie! Nie wiem jak można się skarżyć, że: "Źle z dubinngiem, źle z lektorem, źle z editami, źle z "cenzurą"... Przecierz będziemy mieć cały kanał tylko dla siebie! Dobra dobra, można narzekać na Naruto i całe maniactwo, które się wraz z nim utworzy, ale... Przyżyliśmy Pokemony (i interpretowanie z nimi przez "niewtajemniczonych" całego M&A), przeżyjemy i narutomaniaków. Ja osobiście cieszę się z ektora. Dubbing byłby gorszy. A kto by oglądał anime tylko po japońsku? Na pewno nie ja. Po japońsku umiem zaledwie parę słów. Myślę, że i tak jestem pod tym względem hop do przodu i zostawiam w tyle większą część naszego społeczeństwa. Więc tak naprawdę - na co tu narzekać? Jak już to martwić się, czy każdemu starczy kasy żeby zamontować sobie cyfre+ czy inne COŚ. Jeżewli chodzi o mnie, to raczej nie w tym życiu. Ale jakby się dało to oddam kieszonkowe! I tak się ciesze... Poszerzy się grono miłośników M&A i niektórzy może choć trochę przestaną nazywać to "bajkami"... A może i w moim gronie przyjaciół znajdzie się paru, których też to zainteresuje.


Ma być jedno pasmo z lektorem, a drugie z napisami, żadnego dubbingu. Canzura ?? Kanał ma być zaliczony do young adult, młodych dorosłych, więc raczej cenzurze mówimy nie :D Ja przynajmniej nie będę narzekać, ten kanał pokazał świetne anime
Kod:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_Animax

_________________
"Krew dla boga krwi, czaszki dla tronu czaszek"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6870003
Leto Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2008, 15:37   

Niestety, wygląda na to że Animax wystartuje najwcześniej w marcu :/

http://wiadomosci.onet.pl/1669318,327,animax_z_mangami_najwczesniej_w_marcu,item.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-01-2008, 16:30   

Cóż, jeżeli ten kanał emituje, jak twierdzi autor newsa, wyłącznie mangi, to nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Ale mam nadzieję, że czasem jakieś anime też puszczą.

Warto mieć minimalne pojęcie o tym, o czym się pisze xD

A tak swoją drogą to Animaxu raczej oglądał nie będę, bo prawie w ogóle nie oglądam telewizji. Ale może kogoś zainteresuje i nam urośnie grono polskich fanów anime?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2008, 16:35   

Stawiam gwoździa przeciw armatce, że pojęcia o temacie nie ma autor - w końcu to onet ^^'. Animax jednak należy do Sony Entertainment, więc tam by raczej takiego tłuka nie zatrudnili.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SkyBot Płeć:Mężczyzna
Commander Naofumi


Dołączył: 31 Sty 2008
Skąd: Siedlisko całego ZŁA tego Świata
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2008, 12:48   

ale wy (prawie) wszyscy pesymiści jesteście. Moim skromnym zdaniem takie narzekanie zawczasu jest bez sensu. Przecież na tym kanale będzie mnogość anime i każdy będzie mógł sobie wybrać co chce oglądać. Ja osobiście (o ile rzeczony kanał będzie mi dostępny) pewnie wybiorę sobie ze dwie serie emitowane o stałej (odpowiadającej mi- szlag jasny niech trafi szkołę) godzinie, i tej wersji będę się trzymał.


Błagam o przebaczenie za odejście od tematu ale może mi któryś ,,dobry kolega,, zapodesłać link do jakiegoś artykułu w którym jadą po anime (najlepiej na znanym portalu), bo czuję się zobowiązany do kontrataku, w imię wyznawanych przeze mnie wartości.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

_________________
Jeśli jesteś zbyt słaby by się zabić, nie jesteś godzien by żyć. Zabij się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6927672
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-03-2008, 15:03   

Na www.anime.com.pl jest parę archiwaliów na ten temat
EOT

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Mati49 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2008, 20:59   

Rok 2008 się kończy, a Animaxu nie widać:( Zręsztą w kablówce i tak nie będzie:((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-12-2008, 21:03   

Mati49 napisał/a:
Rok 2008 się kończy, a Animaxu nie widać

Wikipedia napisał/a:
Operating across Japan, Taiwan, Hong Kong, South Korea, Southeast Asia, South Asia, Latin America, and most recently in Europe (launching across Germany, Romania, Hungary, Czech Republic in 2007, Slovakia, Spain and Portugal in 2008, and soon to be launched in the United Kingdom, Poland, Italy, France and several other countries)


Kiedy - nie wiadomo, ale "soon" powinno znaczyć, że zdecydowali się na otworzenie i nie będzie to za parę lat, a wcześniej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2009, 19:31   Chrno Crusade w Polsce??

Mam nadzieję, że to dobry dział..

Przed przeczytaniem reszty posta proszę o potraktowanie mnie poważnie ponieważ nie piłem niczego jak również nie paliłem jakichkolwiek rzeczy, które mogły by wpływać na widziane przeze mnie obrazy xD

Więc jakieś 15 minut temu mama zawołała mnie, że coś się dzieje z AXN'em mianowicie oglądała jakiś serial "Słyszące oczy fbi" natomiast na dole ekranu leciały napisy z innego filmu i o dziwo były one z anime Chrno Crusade.

I tutaj nasuwa się pytanie, czy mój telewizor dostał świra, czy może to AXN coś kombinuje i stąd taka wpadka? Jednak nie widziałem wcześniej żadnych reklam ani zapowiedzi przyszłej emisji Chrno Crusade w naszym pięknym kraju. Chyba, że z tymi reklamami się mylę i coś przeoczyłem...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 28-02-2009, 20:51   

Chrno Crusade w Polsce , hmm ... Wpuścili Mojego kochanego Megamana , wpuścili Sleyersów , wpuścili Naruto to czemu nie Chrno Crusade

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group