FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-11-2006, 21:27   

Aż tak złe są te podbródki? ja osobiście jestem wielką fanką Kazuyi Minekury, uwielbiam jej rysunki.

Najchętniej udusiłabym 80% kobiecych postaci w anime i mangach. Czemu one są tak beznadziejne?... na palcach jednej ręki mogłabym wymienić te, które NAPRAWDĘ polubiłam i do których się przywiązałam.
Autorów Death Note też bym udusiła. Ale wcześniej bym torturowała, uduszenie to zbyt... delikatna śmierć.
I wszystkich tych, co usilnie próbują zdubbingować animki. Czasami to naprawdę poprawia humor obejrzeć sobie np. NGE ze WSPANIAŁYM angielskim dubbingiem, ale na dłuższą metę jest to męczące. Już bym nawet _JA_ to lepiej zrobiła...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-11-2006, 19:23   

Beryl napisał/a:
A on w ogóle wiedział, że to dziewczyna?
No i mogła sobie walnąć aż taki makijaż...
Ale ogólnie popieram - głupi to on był.

Wiesz, sporo o Fersenie czytałem i na pewno głupkiem nie był - to postać tragiczna i smutna, ale biorąc pod uwagę kim był i ile w życiu zrobił, nie wydawało mi się, aby był az takim kretynem.
Tymczasem scena na balu i później robi z tej postaci człowieka obciążonego dziedzicznie.
Powrót do góry
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2006, 21:00   

Grisznak napisał/a:

Wiesz, sporo o Fersenie czytałem i na pewno głupkiem nie był

Jako postać, jako postać..^^ choć dziecięciem wtedy byłam i dużo nie pamiętam, ale mi się nie podobał (choć serial owszem - pierwszy raz mi się zdarzyło zobaczyć scenę erotyczną w kreskówce i to o ósmej rano - i jak mi minął szok, byłam zachwycona).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-11-2006, 13:21   

Grisznak napisał/a:
to postać tragiczna i smutna

Jestem trochę out of temat ale ukochany... Postacie tragiczne i smutne to na oguł idioci. Hurtem. Wszyscy. Od Subaru aż po dowolnego nosferatu... Nie ma co sie obuzrać jak ktos ich tak nazwie...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-11-2006, 17:25   

No właśnie, kochanie...
Ale Fersen to postać historyczna i w tym sensie tragiczna (On i Maria Antonina kochali się w sobie przez ładne kilkanaście lat, a być ze sobą nie mogli. Co więcej, zginął rozszrpany przez tłum dokładnie w rocznicę ścięcia M.A. ). W mandze jest raczej postacią dynamiczną i daleko mu do angstującego bizona.
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-11-2006, 17:06   

Udusić bezwzględnie i wyjątkowo brutalnie i boleśnie Kikyo ! Nie znoszę jej, zgrzyta mi cały portret psychologiczny tej postaci. Nie pasuje mi coś w niej, poza tym posiada cechy charakteru które mnie trochę przerażają. Co nie znaczy że jestem negatywnie nastawiona do bohaterów choć trochę niepozytywnych, wręcz przeciwnie, pod warunkiem że są starannie wykreowani.

Udusić jeszcze bardziej bezwzględnie i brutalnie prawie wszystkich bohaterów Fushigi yuugi z Miaką na czele !

Zazwyczaj bohaterów, których oglądam lubię, ale te wyjątkowo mi zalazły za skórę.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2006, 20:32   

Cytat:
Udusić bezwzględnie i wyjątkowo brutalnie i boleśnie Kikyo


Biedna Kikyo prawie nikt jej nie lubi :-i

Na pocieszenie dla ciebie Salva
Tylko jeśli nie chce ci się czytać mangi


Spoiler: pokaż / ukryj
Kikyo umiera później w mandze i nie, nie mówię tu o tym co dzieje się w anime około 124, tylko o jednym z ostatnich rozdziałów kiedy ginie na rękach Inuyashy (boże że też nie miała gdzie umierać tylko na rękach tego du..a)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-12-2006, 19:46   duzo tego

No to zaczynamy. Na poczatek udusilabym momo. Jak patrzylam co ona tam odpierdala z tym tuyim to mnie krew zalewala. Zwlaszcza w tym domku na okinawie. Nie wiem czemu czepiacie sie sae. Pozniej byla naprawde w porzadku(no moze nie do konca), ale to tylko dzieki niej kairi i momo w koncu byli razem. Standardowo nie sposob ominac tutaj miaki i calej tej ferajny.Nie musze mowic dlaczego. Jedyni, ktorych lubilam(Nuriko, Tasuki) w koncu i tak zakochali sie w miace i musieli dla niej umierac, odradzac sie i bog wie co tam jeszcze.wrrr. Ostatnio zaczeli mnie wkurzac Sayoran i Sakura. On bo jest za grzeczny, w kolko gada to samo("jest cos co zrobic musze i nie umre"wrrrrrrr) i nie mmoze powiedziec ksiezniczce, ze sie znali. To by wszystko ulatwilo. Ona bo nie mysli, nic nie robi, tylko sie usmiecha. Dopiero po 40 odcinkach pada pytanie; Dlaczego sie tak dla mnie poswiecasz? No mozna szalu dostac. Zaskocze was. Nienawidze Kikyo. Matko ta to jest pierdolnieta. hmmmmmmm czy ktos jeszcze. Jak moglabym zapomniej o Yocie. Ten to ma problemy z ososbowoscia. Caly czas kocha inna, nie moze sie zdecydowac, ktora i w kolko rozpamietuje te jego dawne milosci. A i nie lubie autora Love hiny bo fafoyzuje swoich ulubiencow(mokoto, shinobu) przez co na inne postacie traca. To chyba wszyscy jak narazie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-12-2006, 20:16   

Witam na naszym forum, mam nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej i będziemy jakoś się dogadywać. Nie mniej jednak w tym celu musisz wiedzieć:
1) Na tym forum nie używa się przekleństw. Zobacze jeszcze jedno, a wstawiam osta.
2) Na tym forum używa się akapitów. Prosiłbym zaczynać każdą myśl od nowej linijki.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-12-2006, 20:21   

3. W tym konkretnym temacie warto precyzować o jakie anime chodzi. Bo Yotów jak mrówków, a i Momo niejedna... Jasne, idzie się domyśleć, ale chyba nie o to chodzi w tym biznesie.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-12-2006, 21:27   

Zabiłabym połowę skladu osobowego w Death note [jeszcze mi faza nie przeszła. Zło się szeży w mojej glowie] i to zabiła bardzo brutalnie i bez konkretnego powodu.
Poza tym zabiłabym Saiego z Naruto. Właściwie to co ten debil tam robi? Mam nadzieję że do tej pory autor już go utrupił.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-12-2006, 22:07   

ooo z tym Saiem się zgadzam. Po co on tam?!... kolejny z paczki 'cudownie przemienionych dzięki Naruto' (no no, niedługo rzeczywiście założą jakiś jego fanclub... członków przybywa). Ehh...

Hmm... udusiłabym DUŻO postaci kobiecych od CLAMPa. Jestem tym przerażona, ale mój mózg już prędzej akceptuje tam związki męsko-męskie niż normalne >.> na palcach jednej ręki mogłabym wymienić naprawdę CIEKAWE CLAMPowe żeńskie postaci.
Pierwsze na odstrzał poszłyby Sakura z TRC (chociaż idzie jej coraz lepiej! Może w końcu ją zaakceptuje, duh.) i Himawari z xxxHolic.
Czemu wszystkie Sakury są takie beznadziejne?...
No nicz.
Hmmm kogóż by tu jeszcze udusić... oprócz wszystkich fangirlsów, co uznają związek między Hikaru i Kaoru(Ouran High School Host Club) nie za braterską miłość, a za prawdziwą miłość yaoiową .__. a na dodatek jeszcze dorzucają mi wyimaginowanym związkiem między Tamakim a Kyouyą... ZLITUJCIE SIĘ!
Eh, chyba jestem zbyt tolerancyjna. ;d

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-12-2006, 23:11   

Crofesima napisał/a:
naprawdę CIEKAWE CLAMPowe żeńskie postaci

Co mi pierwsze na myśl przyszło: Yuuko i Caldina

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-12-2006, 23:34   

Crofesima napisał/a:
Jestem tym przerażona, ale mój mózg już prędzej akceptuje tam związki męsko-męskie niż normalne >.>

Wow... Czasem dobrze poczyta forum i przekona się że inni mają z głową gożej niż ja. Nie no Crofe TAK źle to nie jest i nigdy nei było. Fakt że sktożyły Subarka i Seishirka jeszcze nie przekreśla sporej ilości całkiem znośnych, cąłkiem dobrze zrobionych parringów. Fakt że teraz do głowy przychodza mi dwa o niczym nie swiadczy, reszta zostala dopowiedziana w fikach. No i jeszcze nalezy zauważyc że z Clampa [ o ile nie mówimy o trzech konkretnych tytułach] w przewadze są fiki H nie Y.
Crofesima napisał/a:
oprócz wszystkich fangirlsów, co uznają związek między Hikaru i Kaoru(Ouran High School Host Club) nie za braterską miłość, a za prawdziwą miłość yaoiową .__. a na dodatek jeszcze dorzucają mi wyimaginowanym związkiem między Tamakim a Kyouyą... ZLITUJCIE SIĘ!

To dośc fascynujący przypadek... Zwłaszcza że Kaoru i Hikaru własnie raczej yaoi nie są... Co jest dobitnie przedstawiane podczas każdej normalnej rozmowy z nimi. Ale cóż, dla chcącego nic trudnego. Zwłaszcza że raczej trudno wyobrazic ich sobie w związku... Chyba że z bliźniaczkami którym ich wybryki by nie przeszkadzały a które by umiały ich rozróżnic. Ale ja nic nie mówiłam oczywiście.
A co do KxT... Jak już mówiłam: Niezwykłe co przeciętna yaoistka moze zrobi z odrzuconym uczuciem i frustracja seksualna. A że Tamaki na gruncie seksualnym jest mniej więcej tak atrakcyjny jak słodki króliczek Honey-kuna to jakoś nie zauważają...

Crofesima napisał/a:
Eh, chyba jestem zbyt tolerancyjna. ;d

Ten temat powstał chyba po to by pozwoli ludziom tolerancyjnym na wyzycie sie. Ja zabilabym wszystkie Dramatis Personae które przyłożyły ręke do powstania czegoś takiego jak 30_kises na tej zasadzie naj akiej to działa. Moze jest jakis szybki i bezproblemowy sposób na polapanie sie w tym ale ja go jeszcze nie odkryłam.

Gonik koteczku... Co masz u licha do Caldiny?! Ona jest przecież zajefajna w normalnej skali a co dopiero w Clampowej... Została ładnie rozkręcona, poprawnie sparowana i nieźle wycofana i w dodatku dała sie lubic a ty mówisz że masz do niej jakieś wąty!?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-12-2006, 23:51   

Ależ IT., ja mówię o tym jak mój mózg to przetwarza. A mój mózg jest... naprawdę ciekawym..hm.. zjawiskiem. Sama nie potrafię go rozpracować. Parringi dla innych mogą być cudne i piękne, ale dla mnie wręcz odwrotnie. I tak zazwyczaj jest. Ot co.
Przy okazji CLAMPa - nadal mnie męczy jeden fakt - CZY ASHURA TO KOBIETA?! (przepraszam, ale po prostu słyszałam już tyle wersji, że mam dość ><)

Hmm.. GoNIk chyba mówiła o Caldinie dobrze ^^' w każdym razie nie wyobrażam sobie, żeby ktoś uznał Caldine i Yuuko za postaci NIECIEKAWE. To by było conajmniej podejrzane.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group