FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-12-2006, 00:09   

Crofesima napisał/a:
CZY ASHURA TO KOBIETA?!

Nie.
To samo Nataku. Scenażystka lubi bezpłuciowce ale lubie myslec że rysowniczka ma cos do powiedzenia w gestii prezencji więc Ashura to samicokształtne bezpłuciowe coś a Nataku to samcokształtne bezplciowe coś.

Ale ja to bym zabiła pana Kusamagi. Dobry parring mi psuje dziad! I to z premedytacją!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-12-2006, 20:47   

Wiec jesli Ashura nie jest kobieta, to czy panie z Clampa zaserowowały nam w Tsubasie Chronicle yaoi w pairingu z Yashą? Bo ja jednak doszłam do wniosku, ze w tym tytule odgrywa jednak role kobiecą.

Nie bede oryginalna jesli powiem, ze denerwuje mnie Kikyo z Inuyashy i z checia bym ją spaliła na stosie. Poza tym Syaoran z TRC tez gra na nerwach niezle, choc w 50 odcinku Fay troche ratuje ta postac. Amon z WHR tez za niezdecydowanie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-12-2006, 21:12   

^ Najwyraźniej. Czy to taka nowość, ze CLAMP lubi związki homoseksualne? Tworcy anime moga sobie twierdzić, ze to kobieta... ale CLAMP i tak wie najlepiej ;]
Ostatnio przeczytałam pare tomow RG Vedy i była tam taka jakby..hm.. 'zjawa' Ashury (tego młodego of course). I.ON.MIAŁ.KLATE.
Jestem za tym, ze to facet. A co mi tam. Ma po prostu niedobór androgenów...

Kto jeszcze do odstrzału, hm... (żeby nie wyszedł zbyt offtopowy post >.>). Być może Lenalee z D.Gray-mana... Idealne Dziewczynki o Wielkich Sercach przyprawiają mnie o mdłości.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-01-2007, 17:09   

Za yaoie to pnie z CLAMP powinny zawisnac na długo przed swoim urodzeniem. Nawet już tego nie rozważam.

Śmierc ma poniesc blondyn z Bakumatsu. Lubię go ale wiem, po prostu WIEM że mi skiełbasi wszystko z góry na dól. A to anime podejżewam o ciezkie skielbaszenie same z sie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 16:15   

Najchetniej udusil bym albo wydusil bym z autora anime Berserk zakonczenia tak przerwac anime to bylo okropne o malo zawalu serca nie dostalem gdy sie okazalo ze nie bede znal zakonczenia ale naszczescie uratowala go manga ktora trafila w me lapki XD a zapomnial bym dodac SHINJI z evangeliona irytujacy jegomosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-01-2007, 09:43   

Cytat:
Najwyraźniej. Czy to taka nowość, ze CLAMP lubi związki homoseksualne?

Żadna...własnie kupiłem sobie mangę "Miyuki Chan in Wonderland" i poza dwoma znanymi z anime epizodam (Kraina Czarów, Druga Strona Lustra) jest tam jeszcze kilka odcinków z "Miyuki chan in X-Land" na koniec, gdzie Miyuki obmacują i ślinią się Kanoe, Karen i Arashi.
Powrót do góry
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2007, 22:07   

A ja bym udusił autorów Evangeliona za zakończenie. Tak skopać dobrze zapowiadającą się serię. Ech. O kinówce nawet nie wspomnę. A z postaci anime udusiłbym niejakiego Karasumę (School Rumble). Jak on mnie wpienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2007, 17:59   

Zoisite (sailor Moon C), Nehelenia-sama (SM SS) i reżysera SM Stars że tak mało było Saturna - moim skromnym zdaniem*u*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FranzKafka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2007, 00:21   

Ja bym udusił wszystkich, którzy mówią, że anime to badziewie, a najchętniej to pozbył bym się Griffith'a z Berserka. Parszywa z niego postać...

_________________
- Wiesz, mój znajomy kiedyś oglądał anime...
- I co z tego?
- Teraz spoczywa na Powązkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-01-2007, 17:22   

Griffith jest genialny! Chyba najsmutniejszy bohater anime jakiego widziałem... jedna z lepszych postaci z Berserka, bez niego ta seria nie byłaby taka sama...

Ale faktycznie też mam go ochotę udusić. Albo zobaczyć ze sterczącym z klatki piersiowej, głęboko wbitym mieczem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-01-2007, 16:31   

A ja kibicuje Griffithowi i niech chłopak spełni swoje marzenia. Wcale tak źle nie kombinuje, tylko pare razy przegiął. Ale chyba wie, co robi. Do tego przede wszystkim robi to, dzięki czemu Berserk jest genialną serią.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-01-2007, 18:20   

Achiever czytałeś mangę? Czy tylko anime?

Bo ja po anime miałem dokładnie takie samo zdanie jak Ty, nawet mu kibicowałem, ale po pierwszych 3 tomikach mangi nieco przestałem ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-01-2007, 20:10   

No jacha. Jestem chyba na 23. tomie (chyba, bo mam przerwę w czytaniu Berserka 3 miesiące albo 4). Tak czy inaczej jest niesamowitą postacią, owszem to co zrobił to groteska i gorzej, ale niejako i tak wszyscy którzy poginęli byli jakby częścią niego (co nie znaczy, że mógł zrobić, co zrobił), bez niego nie istnieli. Oprócz oczywiście jednej postaci - GATS'A. I to Gats jeszcze lepiej mi odpowiada (nie mówiąć o Casce, ale to inna bajka:P), który może mógłby trochę wagi zbić, ale do serii i tak cały pasuje (za to trochę mi by żal Pudziana było).

A Griffitha jakkolwiek bardzo chętnie bym poznał. Do tego jakoś w tych ostatnich tomach, co czytałem jakoś dziwnie oświecony jest: jakby zmierzał jednak do czegoś porządnego, a po drodze po prostu musiał nieco namieszać. To być może jest tylko takie odczucie, ale możliwe że coś w tym jest.
Powrót do góry
Kawaii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2007, 19:31   

Ni będe orginalna- Kikyo- bo Inuyasha ma być z Kagome
Chibiuse- ale tylko czasmi
I matke Chi za to że tak dłuo milczała
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OmegaDoom Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2007, 23:00   

Jak dotąd jeszcze nie było bohatera anime/mangi którego chciałbym udusić (twardy ze mnie zawodnik :P ) za to chętnie zamurowałbym na rok w wieży gościa który postanowił zrobić Demashita! Powerpuff Girls Z. Za nic nie mogę zrozumieć jak można zrobić anime na podstawie ociekającej amerykańskością amerykańskiej opowieści o amerykańskich superbohaterkach typowego amerykańskiego miasteczka gdzieś w Ameryce :/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group