FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-02-2009, 22:02   

O to jeśli mowa o Naruto, to udusił bym tytułowego bohatera + Sakurę, i może Sasuke czyli całą naszą wspaniałą ekipę.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
sickNess Płeć:Mężczyzna
Metal Militia


Dołączył: 15 Lut 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2009, 22:21   

Orihime (Bleach) - wiadomo, Kurosaki-kun.
Andou (Kaiji) - gorszego zdrajcy nie widziałem.
Lyuze (Casshern Sins) - postać moim zdaniem bez wyrazu, po 18 epie szczególnie mnie wkurzyła.
Suzaku (Code Geass) - rycerz w lśniącej zbroi a tak naprawdę to zapatrzony w swoje nędzne ideały przychlast Brytyjczyków.

_________________
Oh Lord, I must be crazy,
I'm settled down and I find nothing new...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-02-2009, 22:37   

Loko napisał/a:
bohatera + Sakurę, i może Sasuke

Dobra Sakura to synchronizacja godna cyber fuzji (czyli ja też tak uważam) Sasuke może iść sie pociąć pod Lidla ale naruto . Wiem że to dziecko z ADHD ale jest Fajny w przeciwieństwie do Pana od Chidori . Poza tym z Naruto to Kiba też za fajny nie jest . Człowiek co "Bossuje" a tak naprawdę to jak go widzę to mi sie płakać chce .

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2009, 09:32   

Kogo? Naruto. Za to, że jest. Za to, że istnieje. Za to, że zbija mamonę. Ale to już prawo rynku, niestety, się kłania.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-02-2009, 16:15   

Może się wytłumaczę jakoś

Sakura - co drugi odcinek ryczy, próbuje się przemienić wewnętrznie i być pomocna, jednak znowu tylko ryczy.

Sasuke - Bo uważa się za najlepszego, najmocniejszego, niepokonanego itp. Chwali się swoimi mocami, nie chce niczyjej pomocy. Potem dostaje w zęby i zastanawia się czemu jest taki słaby.

Naruto - Przede wszystkim za to że próbuje doścignąć Sasuke, poza tym jego dziecięce zachowanie, a potem nagle chwila gdy uświadamia małemu chłopcu życiowe prawdy. No i jego ogólna orientacja, naprawdę trudno jest nie zauważyć że podoba się Hinacie, on też nie powinien mieć z tym problemów.

PS
Wiem nie mam racji bo w Shippuuden wszystko się zmienia itp, aczkolwiek ja nie doszedłem do Shippuuden i nie zamierzam.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-02-2009, 16:56   

Loko napisał/a:
Sasuke - Bo uważa się za najlepszego, najmocniejszego, niepokonanego itp. Chwali się swoimi mocami, nie chce niczyjej pomocy. Potem dostaje w zęby i zastanawia się czemu jest taki słaby.

Nie bronie tego EMO ale za te zachowanie jest odpowiedzialny Oroś i przeklęta pieczęć .
Loko napisał/a:
Naruto - Przede wszystkim za to że próbuje doścignąć Sasuke, poza tym jego dziecięce zachowanie, a potem nagle chwila gdy uświadamia małemu chłopcu życiowe prawdy. No i jego ogólna orientacja, naprawdę trudno jest nie zauważyć że podoba się Hinacie, on też nie powinien mieć z tym problemów.

Słuchaj Naruto jest podobny do Lana Hikariego (rockman.exe) też ciężko dziecku zauwarzyć że dziewczyny go podrywają i już na to nie am rady ...

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-02-2009, 18:24   

Tak czy inaczej to mi się w ich zachowaniach nie podoba. Może lepiej zakończmy temat który może się ciągnąć dniami i nocami i przeprośmy moderację za offtopa. Oczywiście przepraszam.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2009, 01:18   

Orihime oraz Hinamori [Bleach] razem z Hinatą [Naruto], Tessą [Full Metal Panic!] i całą rzeszą panienek, których teraz nie pamiętam, a które reprezentują podobny typ postaci. Najchętniej udusiłabym wszystkie naraz, za rozmemłane wpatrzenie w głównego bohatera.

Druga grupa to biuściaste okularnice, nie wiem, czemu Japończycy tak uparli się łączyć te dwa elementy. Nawet jeśli różnią się nieco charakterami, to wygląd zewnętrzny budzi we mnie mordercze instynkty. Tak po prostu.

O dziwo o wiele mniej irytują mnie tsundere, a bardziej ich ofiary. Jak można dawać tak sobą pomiatać? >_> Ryuuji z Toradora to jeden z nielicznych i chwalebnych wyjątków, chociaż i jemu w niektórych scenach przydałby się porządny kop. A i Taiga jest nieskończenie znośniejsza od takiej Shany czy Louise.

Do postaci męskich ogólnie mam mniej zastrzeżeń, na mojej liście znienawidzonych typów króluje bohater-taki-jak-ty [9/10 haremówek i nie tylko - wystarczy wspomnieć Shirou z Fate/Stay Night].

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-04-2009, 06:33   

Luźna uwaga - Shirou raczej nie daje się sklasyfikować jako BTJT.

To znaczy, owszem, jest naiwnym pacyfistą z idiotycznymi poglądami, ale to nie typ, którego celem jest leczenie kompleksów męskiej części widowni poprzez bycie żałosnym. Bo mimo tego, że jest głupi jak but, to jednak coś potrafi i nie waha się działać. Nie wpada też co chwilę na Przesłanie bohaterek, a spotkanie z dziewczyną nie wywołuje u niego reakcji ucieczki, czerwoności, czy wręcz krwi z nosa.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2009, 11:17   

Hmmm, no tak, masz rację :)

W takim razie przerzucę go do osobnej kategorii 'żałośni idealiści'. Suzaku z CG też bym tam wrzuciła... Nadaje się? Irytują mnie w identyczny sposób :P Chociaż Suzaku bardziej, Shirou przynajmniej nie jest hipokrytą.

I dodam jeszcze Kyoko i Haru z KHR. Nie znoszę postaci żeńskich, których jedynym zadaniem jest dopingować z bezpiecznej odległości drużynę bohaterów, w międzyczasie gotując im i piorąc z uśmiechem na ustach.

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
Tritl Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2009, 16:09   

Witam Was koxy od anime :P . Widać znalazłem idealny temat zeby nabić pierwszego posta :P .

Najchętniej udusiłbym ? No może bym nie udusił , ale czasem coś gorszego.

"Za co?" - spytacie. Już wyjaśniam dlaczego ;]. Otóż nie wkurza Was to , że zawsze Ci dobrzy muszą wygrywać ?

Np. takie Naruto które już było tutaj poruszane ---- koniec końców zawsze ten koleś musi wygrywać , a ta Sakura to jeszcze gorsza , zawsze ryczy i nic z tego nie ma ,potrafi tylko kozaczyć i brać tego biednego Naruto pod pantofel , a jak przyjdzie co do czego to zawsze pierwsza ucieka :P.

Najchętniej to bym powyrzucał albo coś innego zrobił tak , żeby zobaczyć jak te dobre charaktery płaczą , że Ci źli ich pokonali ;p.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2009, 17:14   

Kira Yamato z Gundam SEEDa

Udusiłbym. Zatłukłbym. Zmasakrowałbym piłą mechaniczną w teksański sposób. Szczątki spaliłbym i to co by zostało wystrzeliłbym rakietą w stronę słońca. A wszystkie istniejące próbki DNA spuściłbym do klopa.
Za to że jest. Za do że robią z niego papranego mesjasza. Za to że faworyzuje go głupia żona reżysera bo jest on chłopakiem jej mery sue. Za to że przeżywa eksplozje nuklearną własnego mecha (a ludzie narzekają, że to zmartwychwstania z Code Geass są głupie). Za to że kradnie status głównego bohatera Destiny. Za to, że wygrywa tylko z tego powodu, że jest głównym bohaterem. Za to, że to marna kalka Amuro Raya.

I jeszcze każdego klona Chara. Nie licząc może Harrego Orda.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-04-2009, 20:40   

(uwaga, będzie bardzo niemerytorycznie)

KWIK~!

(mówiłam.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2009, 20:53   

Gamer2002 napisał/a:
Za to że kradnie status głównego bohatera Destiny.
A za to medal (tobie i Kirze, choć z innych powodów). Kirze, bo dzięki niemu oszczędziłem na bilecie lotniczym (bo już się zbierałem, by lecieć do Japonii ze śrutówką i szukać scenarzystów odpowiedzialnych za Shinna). Tobie, bo fakt, że ktoś może woleć Shinna (postać zlepioną z gorszych części Heero z Winga i Shinjiego z NGE) od kogokolwiek innego zasługuje na wyróżnienie.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naraku_no_Hana Płeć:Kobieta
Chyba normalna. Chyba.


Dołączyła: 18 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2009, 16:03   

Lista kandydatów do szubienicy autorstwa Naraku_no_Hana:

Nyu z Elfen Lied - zabić to mało. Nyu to takie nic, siedzi sobie (albo stoi. Albo leży.) i "nyu? nyu...". We wszystkich budzi litość, a we mnie tylko wstręt. Oprócz tego, że zachowuje się jak zwierzątko (nic, tylko michę podsunąć albo rzucić patyk), przede wszystkim tak naprawdę Nyu to Lucy, która jest w gruncie rzeczy fajną postacią i wątpię, żeby ta druga osobowość była jej potrzebna.

Sailor Uranus / Haruka z Sailor Moon - przede wszystkim dziewuszka cierpi na konflikt płci. Że chłopczyca, to zrozumiem, ale nie do takiego stopnia...

Sakura z Naruto - zabić, zakopać, odkopać, i zabić jeszcze raz. Właściwie nic nie robi, tylko płacze i się drze jak stare prześcieradło ("Sasuke-kun!!!"). Powtarza, jaka to jest słaba, ale przez całą pierwszą serię właściwie nic z tym nie robi. Odrzuca mnie na jej widok.

Jak mi się jeszcze coś przypomni, zedytuję albo napiszę następny post.

_________________
Nukedashitette Nukedashitette
Kanashisugiru unmei kara
Anata wa NARAKU NO HANA ja nai
Sonna basho de
Sakanaide sakanaide
Karametorarete ikanaide
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 25 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group