FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 02:32   

Mnie zaś wkurza bohaterka Sekirei, już nawet nie pamiętam jak jej na imię.
Konkretniej wkurzają mnie jej teksty i pustakowa natura typu:

Spoiler: pokaż / ukryj
Mogę ci umyć plecy... A potem wielkie ździwienie czemu jej pupiś tak reaguje.
wiem,że jest tam jakimś eksperymentem i nie wie o świecie, i wiem teą ,że to taki rodzaj anime, ale wkurza mnie niemiłosiernie...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-02-2010, 18:07   

dalsza częśc znienawidzonych przez użytkownika zonk486:

- Kazuki z Tonagura! - ciekawych powodu odsyłam do notki o pani z Love Hina.

- Marie z Tonagura! - zamiast próbować uświadomić bratu, że robi źle, ona używa swojego AK-47 na kulki, żeby sprawić mu niezłe katusze, a na dodatek jest z tego zadowolona. i to jej "Mission acomplished"...

- Itsuki z Initial D - myśłi tylko o swoim samochodzie, wywyższa się tytułem kierowcy wyścigowego nawet nie wiedząc, jak się dobrze driftuje. cały czas uważa Takumiego za swojego rywala, mimo tego, że takumi nawet nie należał do "Akina Speedstars".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Yumi221 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 21:04   

Po pierwsze: śmierć ludziom odpowiedzialnym za scenariusz trzeciego sezonu Zero no Tsukaima. Prawie całkowicie porzucono tam fabułę na rzecz fanserwisu. No i jeszcze za to , co zrobili z Henreiettą i Tabithą. To była jakaś totalna bzdura, bo one by się tak NIE zachowały.
Idąc tym tropem, to chętnie zamordowałabym Siestę. W pierwszej serii tak nie raziła. Ale dalej było tylko gorzej.

Poza tym jeszcze Yoshida z Shakugan no Shana. Toż to zmora jest i jak ją widzę to mam odruch czymś w ekran rzucić.

Shotaro Fuwaze Skip Beat! - o, ten to mi zalazł za skórę. I wcale nie chodzi mi już nawet o to jak traktował Kyoko, tylko o to, że
Spoiler: pokaż / ukryj
potem nagle mu zaczyna na niej zależeć i chce jej powiedzieć, że ją kocha.
Są granice, a ten koleś stanowczo je przekracza. I żeby nie było - ja go nie uznaję za typowego Głównego Złego.

I oczywiście Yuuki z Vampire Knight. Chodzi mi bardziej o drugą serię anime, bo to tam ją najbardziej pogrążyli. Stała się bezwolną laleczką, zdolną tylko do powtarzania "Muszę coś zrobić, nie mogę ich martwić". Mangę zaczęłam czytać i na razie jest dobrze. I dodajmy do tego od razu Kaname. Jak ja widzę tego gościa, to mi się śmiać chce. Nie lubię go i nie polubię, i dlatego nadałam mu urocze przezwisko "Kran".

I jak głębiej pomyślę... śmierć Drosselmayerowi z Princess Tutu! Ale dopiero po zakończeniu serii, bo on tam niestety jest potrzebny i od czasu do czasu się przydaje. Chory człowiek po prostu.

No i Makoto ze School Days, co chyba nikogo nie dziwi. Miałam go ochotę udusić za tą przerażającą wręcz antypatię, egoizm. On myślał tylko o sobie i nawet mu przez myśl nie przeszło, że rani.

Pewnie znalazłoby się jeszcze kilka, ale to głównie te typowo kawaii bezmózgie panienki z rozrośniętymi klatkami piersiowymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2010, 17:27   

Shinji Ikari must die. Tak, ten z NGE. Ja rozumiem że on miał być pozbawionym kręgosłupa wymoczkiem, ale chłopak za bardzo się wczuwał. Jego ciągłe dylematy mnie wkurzały, zwłaszcza gdy dotyczyły spraw, w których średnio ogarnięty młodzieniec podjąłby się działania (lub zwiał) w kilka chwil, bez zachowywania się jakby miał stan przedzawałowy.

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2010, 17:36   

w Evangelionie o wiele gorszą postacią była Asuka Langley Sōryū. Jedyna postać z tego anime, której wprost nienawidziłem, i podczas oglądania wkurzyłem się, jak Shinji wyciągnął ja z lawy. Dla mnie mogła by wtedy zginąć. I tak specjalnie do niczego się nie przydała, a charakter miała wprost koszmarny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2010, 18:45   

Kuzumi Hiroshi. Ludzie, jak można być tak bezradną, bezbarwną, pustą i potwornie pasywną postacią jak on? Do tego jest głównym bohaterem. Mogli by go pozbawić głowy kiedyś...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-03-2010, 23:08   

Tohunga, nie zgadzam się. Asuka jaką wredną (A)suką była taką była, jednak w kinowce codename "air" (end of evangelion dla niewtajemniczonych) była bardzo ciekawą postacią. Co prawda praktycznie dała się później zabić , ale co tam, bardzo ładnie posiekała seryjne evy. Natomiast najbardziej wkurzającym osobnikiem był duet Ikari. Ojciec i syn po równo. Kompletne emo, tchórze i w dodatku obydwa kompletne zboki. Należy zauważyć , że obydwoje Asuka i Shingi, mieli podobny grunt rodzinny. Ucieczka przed problemem do głuszy :] u Shingiego jest o wiele bardziej wnerwiająca niż zapracowanie się aż do zapomnienie u Aśki. No ale cóż, każdy ma swoje zdanie.

A tak z zupełnie innej beczki. Ja mam obecnie ochotę udusić forumowicza Grisznak za upowszechnianie sailormoona. Jego teksty są na tyle dobre , że czyta się je doskonale, ale ich zawartość robi z głowy dymiący czajnik. I są 2 wyjścia , uścisnąć rękę lub swoje zacisnąć na jego szyjce :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kluska-chan Płeć:Kobieta
Czekoladowa Moe...


Dołączyła: 04 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 09:55   

Teletha Testarossa z Full Metal Panic! Od niedawna oglądam anime, a już mam osobę do odstrzału... Strasznie działa mi na nerwy. Taka osoba jak ona nie nadaje się na takie stanowisko. Kompletnie mi nie pasuje. Ten jej głosik, to ciągłe bawienie się włosami przyprowadza mnie o mdłości. I jeszcze najgorsze, że zrobili z niej taką inteligentną, upartą... Wszyscy ją kochają... Bleee... Obrzydza ona mi całą serię. Jeszcze jakby nie była główną bohaterką... Ale jako protagonistka... Ludzie, darujcie. Na jej miejscu pasował by ktoś bardziej jak Mao... No tylko żeby nie piła podczas misji ;). Oczywiście, jeśli chcą wziąć postać humorystyczną. Możliwe, że jest ładniejsza od Chidori, ale ona ma charakter który pasuje do tej serii, w odróżnieniu od Tessy...

A tak nawiasem to witam, jestem tutaj nowa :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 16:31   

Louise z Zero no Tsukaima- tragedia, ta baba tak mnie denerwuje, że słów mi po prostu brak.
Do denerwujących mnie mogę dopisać jeszcze Shane z Shakugan no Shana i Naruto.

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Visenna Płeć:Kobieta
Dziecko Bhaala


Dołączyła: 03 Kwi 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 12:27   

Takumi z "NANY" - Obleśny kretyn, podrywacz i cham. Gdyby nie on, powstałby mój wymarzony paring(Hachi&Nobuo) - a tak, to jest klapa.

_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10305365
kamila88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2010, 00:35   

Regius Gaiz z Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS - Arogancki typ,ocenia osoby zanim je pozna,dla pokoju na Ziemi byłby gotów zniszczyć cały świat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-05-2010, 18:26   

Luxus z Fairy Tail
Ta akcja z tym tekstem "pomogę wam, jak dacie mi się przespać z Lucy" sprawiła, że sam chciałem być Dragon Slayerem, a następnie dać mu jeden cios w zęby, że się tak wyrażę.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-05-2010, 19:40   

Wciąż, niezmiennie Orihime Inoue z Bleacha, za ubogi zasób słownictwa, ograniczający się do Kurosaki-kun!

Blisko trafienia na listę byli Seji & Mika z Durarary!, ale praktycznie ich w ostatnich epach wywiało, więc mi przestali przeszkadzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-05-2010, 19:44   

Haruhi Suzumiya - w pierwszym odcinku była fajna, ale im głębiej w odcinki, tym gorzej. W pewnym momencie stała się połączeniem Narusegawy z Love Hina, Maho Kazami z Onegai Teacher i Grace z Hanaukyo Maid Team. Z tego połączenia wyszła mi dziewczyna, która jest tępa, traktuje głównego bohatera jak szmatę do ścierania podłogi a na dodatek jest "chodzącą Wikipedią". Obym nie musiał na nią trafić nawet w anime, bo w rzeczywistości spotkałaby się z moim "tajemniczym nożem, który nie wiadomo dlaczego znalazł się w mojej kieszeni"...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Adi2525 Płeć:Mężczyzna
ZUO.


Dołączył: 31 Maj 2010
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2010, 21:21   

Orihime Inoue jedyne czego żałuję w tej postaci i jej tego brakuje to blond włosy i pasowałaby do stereotypu rodem z dowcipów... Oczywiście jestem jak najbardziej za blondynkami, ale za tymi które mają coś w głowie. Natomiast Orihime ma tylko jedno w głowie: Kurosaki-kun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9357969
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 30 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group