FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 14:39   

Orihime i Ichigo, główny bohater jest największym niewypałem w historii shounen-ów.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Sythriel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 15:10   

<usunięty>


Ostatnio zmieniony przez Sythriel dnia 03-01-2011, 14:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 18:18   

'Gorącą' parkę z KnT- Sawako & Kazehaya.
Chyba wszyscy wiemy za co ; )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-01-2010, 18:23   

to może niektórych wkurzę, ale do miejsca zwanego Trash Bin wrzuciłbym główne bohaterki anime K-ON! moe+loli="to, czego zonk486 nie może za cholerę znieść, po czym skreśla całą serię w miejsce wskazane powyżej"...


Co do Orihime i tego "Kurosaki-kun", to mi się wydaje, że ona wcale nie mówi tego dlatego, że zapomniała imienia, ale przez grzeczność. Poza tym nie za dobrze brzmi, gdy chłopaka ktoś nazywa od truskawki z imienia...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 19:10   

zonk486 napisał/a:
ona wcale nie mówi tego dlatego, że zapomniała imienia


To co napisałam wcześniej było sarkazmem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 00:31   

redakcje tanuki

tak na serio wszystkich ryczących bohaterów w jakimkolwiek anime, którzy dostaja załamania nerwowego, ponieważ dowiadują się jaka wojna jest straszna. Trzeba było nie przyjmować roli.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 17:47   

To ja tu dopiszę... Isuzu z Ookami Kakushi. Wkurza mnie to jak przywłaszczyła sobie głównego bohatera w którym wcale nie ma nic wyjątkowego.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 19:13   

Fumi z Aoi Hana. Ludzie, przy tej dziewczynie to Kuruma z Kimi ni Todoke uchodzi za zdecydowaną i śmiałą kobietę. Ta tylko wzdycha, płacze i patrzy na wszystko wzrokiem zbitego psa......

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Miyomi Płeć:Kobieta
Czekoladożerczyni


Dołączyła: 24 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 19:35   

Sądu ostatecznego dokonałabym na następujących osóbkach:

- Kururugi Suzaku (Code Geass). Nigdy, powtarzam, NIGDY nie widziałam takiego rycerskiego rycerza, który wydaje się być bohaterem idealnym. Po prostu nie cierpię, kiedy widzę bohatera, który jest dla wszystkich taki milusi, a głównego bohatera chce zabić!
Spoiler: pokaż / ukryj
Powinien był zginąć razem z Euphie...
. W świecie rzeczywistym może go bym polubiła, ale on się po prostu nie nadaje na bohatera anime. Po prostu...
- Inoue Orihime (Bleach). Osoby, które oglądały Wybielacza, powinny wiedzieć, o czym mówię. Jej "Kurosaki-kun" przejdzie do historii, a w jednym odcinku powiedziała je aż 18 razy :P Po za tym, denerwuje mnie swoją bezradnością...
- Tsumuhana Isuzu (Ookami Kakushi). Tutaj zgodzę się z Mirror ^^ Poza tym, kiedy ją już widzę na ekranie, dostaję drgawek i ogólnie wszystkiego co złe...
- Hinaichigo (Rozen Maiden) przypomina nam, jakie to dzieci potrafią być straszne...

I to chyba tyle. Jak sobie coś przypomnę, to do kolejki do kasacji dorzucę kogoś jeszcze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-01-2010, 19:47   

Do głowy przychodzą mi dwie postacie.
Po pierwsze: Suzaku z Code Geass - przez większość anime modliłam się, żeby ktoś go w końcu zamordował. Na koniec trochę się zrehabilitował w moich oczach (poza tym jego Lancelot był super), ale to jednak za mało, żebym mu wybaczyła.
Po drugie:
Sasayaki napisał/a:
Główny bohater Fate/Stay Nighta. Bo do jasnej ciasnej przez tę zarazę nie byłam w stanie ścierpieć tego anime! A to było już drugie podejście! Głupek zabiera czas antenowy, którzy mógł być przeznaczony dla Sabre lub na jakąś rozróbę. Wkurza mnie w nim wszystko od podejścia na wyglądzie kończąc.

Zgadzam się w całej pełni. Ja co prawda zmęczyłam jakoś to anime, ale przez Emiya'e średnio mi się podobało. A największym ciosem był dla mnie fakt, że
Spoiler: pokaż / ukryj
Archer to jego "wersja future".
Taką ciekawą postać mi zepsuli;(. Osobiście w roli głównej bohaterki wolałabym zobaczyć Rin.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 14:22   

Jak większość osób wymienię oczywiście Inoue Orihime z Bleacha, denerwuje mnie tym swoim "Kurosaki-kun" i tym, że zamiast komuś dowalić, to się wciąż zastanawia co czuje ta osoba i dlaczego ma tak smutny wzrok. Kolejna osoba to Sawako z Kimi ni Todoke, nie wiem czy przetrwam oglądając to anime z nią w roli głównej. Jej zachowanie mnie śmieszy i też wciąż powtarza "Kazehaya-kun".
W związku z tym, że moja lista anime jest skromna i nie znam tak duzo postaci jak osoby powyżej, na tym zakończę. Dopiszę coś, jak zobaczę w kolejnych seriach anime jakieś koszmarne postacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2010, 22:31   

Po obejrzeniu Elfen Lied chce dodać do tej listy Koute, Yuki z tego anime.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-01-2010, 14:02   

Marina Ismail z Gundama 00. Ona plus Setsuna to mieszanka wybuchowa. Dla mnie wybuchowa, bo to ja dostaję szjaby przed monitorem. Tak irytującej panny, brędzącej o bzdurach o których nie ma pojęcia nie widziałam od czasów Euphie z CG. Do tego ma taką egzaltowaną seyju i porusza się w taki "dziwczęcy" sposób. Patrząc na nią odnoszę wrażenie, że oglądam pięćdziesięcioletnią, zacofaną matronę, której mózg wszczepiono do ciała dwudziestolatki. Jej głównym zadaniem jest niańczyć dzieci oraz angstującego Setsunę. Wniosek: Księżniczki są złe. Wkurzające.

Wolę Suzaku. Powiem więcej (chyba nie pierwszy raz) - lubię Suzaku! Nie pytajcie jak to możliwe, nawet dla mnie to tajemnica. Niewyjaśnione zjawisko.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2010, 19:46   

Lena100 napisał/a:
Wolę Suzaku. Powiem więcej (chyba nie pierwszy raz) - lubię Suzaku! Nie pytajcie jak to możliwe, nawet dla mnie to tajemnica. Niewyjaśnione zjawisko.


A ja poprę. Choć mnie cholernie wkurzył kiedy oddał Lulu imperatorowi, to kiedy...

Spoiler: pokaż / ukryj
w ostatnim odcinku pokazali jego grób i wtedy jeszcze nie wiedziałam, że nie prawdziwy

...jakoś tak mi było szkoda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Unnamed Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sty 2010
Skąd: Leszno
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 23:23   

Yuuki z Vampire Knight - Nie pamiętam już dokładnie za co jej nie lubiłem, ale wnerwiała mnie niemiłosiernie. Chodziło chyba ogólnie o jej zachowanie.

Sawako i Kazehaya - Tu chyba nie trzeba komentarza.

Kaede z Shuffle - A raczej ona i wszystkie dziewczyny, które przez niespełnioną miłość włączają tryb depresji maniakalnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11673416
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group