FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Który ładniejszy czyli bishe i inne mangowe postacie XD
Wersja do druku
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2005, 22:02   Który ładniejszy czyli bishe i inne mangowe postacie XD

No więc tak...jako że czuje sie niekochana, stworzyłam temacik o miłościach...mangowych <33...Który mangowy/animowy facet jest naaaajpiękniejszy wg was? Którego z bishów chciałybyście mieć w realu XDD? I czy uważacie że niektóre z tych fajnych mangowych postaci mogłyby wogóle istnieć w realu..(mam na myśli charakterek zachowanie itp ;P)

Moim ulubionym mangowym facete jest..no przeciez to oczywiste-Takuto z Full Moon wo Sagashite XDD <33

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-03-2005, 22:23   

Pytanie, czy biszonen jako przystojny przedstawiciel płci uważanej powszechnie za brzydszą, czy pan o nie do końca ukierunkowanych preferencjach? :>
Jeśli ten pierwszy, to...
Nomi :> ... to jest całkowicie nierealne :)
Lepszy facet z krwi i kośći, którego można ... ekhem ... pomacać, niż wyidealizowany bisz animowano-mangowaty. Ty wiesz co ty byś przy takim musiał przechodzić?
- Z domu nie wyprowadzisz, bo większość dziewczyn by na niego zwracała uwagę i podrywała.
- Problemy psychologiczne takie, że Freud i Jung by wysiedli w przedbiegach.
- Zachowanie (wyobraża sobie tego fajtłapę z Chobbitsa na plaży) XDDD
- ... cos jeszcze wymyślę XD

A jeśli ten drugi typ .... sorry Nomi, ale nie byłby zaintersowny tobą, tylko poszedłby podrywać facetów XD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2005, 22:31   

bish to (przynajmniej tak mi sie wydaje xDD) ładny chłopiec XDD

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-03-2005, 22:43   

wiesz, są osoby które twierdzą, że każdy ładny facet to biszonen, co znaczy bizon, co z kolei oznacza pana o skłonnościach do tej samej płci :>

przy czym, mam nadzieję, że zgodzimy sie co do jednego :
biszonen to ładny chłopiec lub przystojny facet, bez innych podtekstów - i ja tu zaliczam zarówno Zelgadisa, jak i Spike'a Spigela, tudzież Briareosa XD <z mangi :P>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-03-2005, 23:26   

Czas na chwile propagandy

Precz z Bizonami !!!!!!!!!!!!!!


a wracjąc do tematu to przecież i tak płaski sztuczny niestniejacy twór na kartce papieru więc o czym się rozwodzić ???

PS co do "mangowych lasek" to mam takie same podejście
Powrót do góry
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2005, 01:47   

Cytat:
a wracjąc do tematu to przecież i tak płaski sztuczny niestniejacy twór na kartce papieru więc o czym się rozwodzić ???


Tak. Ale to jest zazwyczaj ładny, uroczy, płaski nieistniejący twór na kartce papieru, a to różnica ;)

Jak dla mnie definicja bisha nie kończy sie na jego ślicznym wyglądzie. Co z tego ze będzie prześliczny itp, jeśli bedzie miał zwichrzony charakter?==
Ja na szczęście*tak mi się wydaje^^* przebrnęłam przez okres, w którym masowo śliniłam się do każdej ładniejszej buźki bisha X3 i cieszę się w sumie z tego :D
Ale.. nie chciałabym, aby któryś wyszedł z kartek. Po pierwsze, jak wspomniała IKa, od razu zostalby porwany, rozerwany bądź w inny sposób nam odebrany przez inne dziewczyny. Po drugie.. bish w realu nie byłby bishem, i to jest smutna prawda. Bo.. bishek bez swoich cudnych oczu, dziwnych kolorów włosów.. To juz nie bish, że się powtórzę ;)
Jednak.. gdybym to JA mogła sieprzenieść w karty mangi.. to juz zupełnie inna sprawa :D Tam bish pozostałby bishem i byłoby ok :)

Cytat:
Pytanie, czy biszonen jako przystojny przedstawiciel płci uważanej powszechnie za brzydszą, czy pan o nie do końca ukierunkowanych preferencjach? :>


Ale w końcu.. to i tak bish XDczy to ważne, za kim ise ugania? takiego to można mieć w domu.. choćby tylko na niego popatrzeć :D

Cytat:
Precz z Bizonami !!!!!!!!!!!!!!


*przeciera zmęczone oczy* dobra, nic nie widziałam _^_ *odwraca sie tyłem do komputera* *wdech, wydech*
O. nie ma <3

Ale.. Szczerze, to jak sie znajdzie tą Jedyną czy Tego jedynego.. to on sie wydaje najcudniejszym bishem, a ona najładniejszą bishojo^^ Tak więc.. wystarczy trochę poczekać, a znajdziesz swojego Takuto, Aori ci to gwarantuje ;)

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2005, 08:12   

ale kobieca dusza jest bardzo romantyczna i lubi marzyc o ksieciu z bajki :)
moj naj naj naj to Trunks, z rok o nim snilam, potem byl Xellos na krotka chwile, a nastepnie Takutek kochany:) ale takze na krotko, bo juz od trzech lat mam ksiecia w rzeczywistosci;) i mi te 'plaskie, nieistniejace piekne i urocze twory' nieco zbrzydly ;) hehehe^^

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-03-2005, 12:04   

A ja jestem dziwoląg, bo jak dotąd niewielu bishów wywołało mój zachwyt.... W przeciwieństwie do płci niewieściej... Nie, ja naprawdę jestem hetero ==' Po prostu jakoś bardziej zachwyca mnie widok ładnie narysowanej dziewczyny, niż superprzystojnego faceta... Chociaż, pamiętam jak swego czasu popiskiwałam na widok Zela czy Lantisa ;) Ale to dawno było XD

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2005, 12:04   

BetiiX napisał/a:
ale kobieca dusza jest bardzo romantyczna i lubi marzyc o ksieciu z bajki :)

Dobrze powiedziane.

Poza tym...wyobrażacie sobie takiego faceta z taaakimi wieeeelkiiiimiiii oczaaaamiiii? To już choroba ;P

Który jest naj? Hm...
*Zelu (bo sentyment mam do niego)
*Trunks i jego ojciec (jak wyżej)
*Tsume (ma coś w sobie i nie jest to brak materiału na ciuchy ;P)
*Noin (mroczny, tajemniczy, nieszczęśliwy i ma świetne włosy ;P)
*Ichigo (bo jest to jest typ faceta "wredny, porządny, ale nie na siłę". Tylko troszkę młody ;))
*Onizuka (bo facet jest genialny)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-03-2005, 12:16   

Który ładniejszy? Może to ja jestem dziwna, ale jeśli już piskałam sobie do jakiegoś nierealnego faceta (co owszem, zdarzało mi się), to raczej nie wygląd o tym decydował... Z anime tak naprawdę trafił się chyba tylko Xellos (i to była obsesja na dość długo), zdecydowana większość to postacie książkowe.

A jakby panów pod kątem wyglądu rozpatrywać... Tak do postawienia sobie w kacie w ramach efektownej ozdoby, wybrałabym chyba Sesshoumaru z Inuyashy :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2005, 20:14   

Cytat:
A ja jestem dziwoląg, bo jak dotąd niewielu bishów wywołało mój zachwyt.... W przeciwieństwie do płci niewieściej... Nie, ja naprawdę jestem hetero == Po prostu jakoś bardziej zachwyca mnie widok ładnie narysowanej dziewczyny, niż superprzystojnego faceta...


hehehehe, mai u mnie jest tak samo, ja wymienilam tylko trzech i w gruncie rzeczy tak naprawde mocno zakrecil mna tylko Trunksik.. o ilosci wymarzonych i ubostwanych mangowych dziewczyneh juz nie bede lepiej wspominala bo zbyt dluga lista by wyszla i nie o tym zreszta topic jest^^"

Cytat:
ja naprawdę jestem hetero


ja nie tak calkiem hetero wiec u mnie uzasadnien szukac mozna, chociaz jak psialam wyzej chlopa z jajami mam :D

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-03-2005, 22:09   

no dobra ... * myśli intensywnie* ... w realu to już by nie byli biszonen :>
*dalej myśli* ... *stwierdza, że bardziej jej się z charakteru co poniektórzy podobali* ...
...
Mogę w kącie postawić Zelusia. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2005, 00:18   

Hmm.. co do mangowych lasek w realu - w sumie to kiedyś może być całkiem możliwe. Mówie tu o komputerach/robotach. Skoro Sony sprzedaje juz pieski, to czemu nie kawai dziewczyny ;]

Największy problem byłby ze sztuczną inteligencją (nielogiczna kobieca logika ;]) ale prędzej czy później zamiast wielkiego klocka na biurku bedziemy trzymac urocza Chii :D

Co do innych pytań - największą moją sympatię wzbudziła dotychczas Sophia z Edenu - po prostu lubie cyber-kobiety :P
poza nią:
Urd z omg, Temari z Naruto i Clarisse z Lupin III - Castle of Cagliostro

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alucard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Maj 2003
Skąd: Sandomiria
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2005, 16:44   

Rozumiem żeby komuś się dana istota z mangi podobała, ale żeby o niej śnić? Przecież to czysta głupota (bez obrazy). Tylu facetów dookoła a tu proszę, to płaskie, kolorowe, na papierze ma być lepsze od prawdziwego.
G v s mam pytanie, czy gdybyś miał takiego persocona jak Chii to czy by ci to wystarczyło? Pytam z czystej ciekawości...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2650963
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2005, 17:13   

oczywiście że nie - żartuje sobie tylko :D

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group