FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 18, 19, 20  Następny
  Gdyby życie było anime, to ty byłbyś:
Wersja do druku
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-06-2007, 22:50   

Byłabym postacią przyboczną z wiecznym głębokim dołkiem, którym wkurza głównego bohatera i wszystkich dookoła dlatego czuje się niezrozumiana. Podejrzewam, że wszelki smutek byłby wręcz nienaturalnie wyolbrzymiony, aby ukazać, jak idiotyczne jest moje zachowanie.
Jest jeszcze jedna opcja: postaci, która bezskutecznie próbuje wybić się ponad wszystkich extras, jednak przez to z reguły wychodzi na idiotkę.
Optymistyczne, prawda?

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Owca2512 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Sie 2007
Skąd: Leszno, Wlkp
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2007, 19:29   

Postacią szaloną, gadatliwą ale odważną i przyjacielska. Taką, która zawsze wie, co ma zrobić i spręży się kiedy trzeba ;)

_________________
"Art is a BLAST!!! hymph..."

"Tobi is good boy =3"

"I eat bodies :)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9543522
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2007, 12:37   

Ja... mam dwa typy kim bym był. Jeśli chodzi o s-f/mecha to byłbym Tym-siedzącym-wiecznie-w-cetrum-dowodznia-z-okularkami-na-nosie. W trakcie wielkich bitew darłbym się najgłośniej podając coraz to bardziej oczywiste dane („Jest ich zbyt wielu!!!”, „Nie dadzą rady!!!”, „Rozpostarli pole ochronne” itd). W czasie innym od bitew (pozostałe 5% akcji) byłbym zwykłym geekiem zapatrzonym z jedną z moich koleżanek po fachu bojącym sie zamienić z nią słowa (no chyba że taki rozkaz to wtedy nie ma wyjścia). Prawdopodobnie poświęcono by mi jeden specjal gdzie byłbym pokazany jako biedne dziecko z sierocińca które dostało się w szeregi organizacji tylko dzięki wrodzonemu fartowi.

W seriach school-life byłbym oczywiście Tym-szalonym-sempajem-z-kółka-informatycznego. Wiecznie zabiegany, bez perspektyw na dziewczynę. Główny bohater przychodziłby do mnie z swoimi problemami i zawracał mi gitarę trywialnymi sprawami („Ona dalej mnie nie kocha, co mam zrobić”). Kiedy trzeba uciąłbym rozmowę jakimś kwaśnym komentarzem. W miarę rozwoju akcji moja postać stawała by się coraz głębsza tak by na samym końcu okazać się jednak płytka na maska.... W ostatnim odcinku umówię się z siostrą bohatera/sempajka z kółka muzycznego (niepotrzebne skreślić).

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.


Ostatnio zmieniony przez DiziXagi dnia 17-08-2007, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 17-08-2007, 12:42   

Ja bym była jakimś nieopanowanym wojownikiem w straży przybocznej jakiejś szychy :) strasznie nerwową osobą która za byle co jest w stanie zabić przeciwnika i łatwo jej wleźć na ambicje xD mimo wybuchowego charakteru dbałabym o przyjaciół (jeżeli takowi by sie znaleźli). I ciągle wdawałabym się w bójki.
Albo druga opcja jeżeli żyłabym w świecie bardzo magicznym: zwykłą służką w pałacu w której ukryty jest demon, który może zawładnac moim ciałem i ma nieograniczoną moc :) mało tego im więcej wrogów pokona tym więcej wyssie z nich siły oraz umiejętności i stanie się bardziej potężny! a wtedy juz nic nie stoi mu na przeszkocie zeby wybić wioskę albo zrobic sieczke z paskudnego władcy :) żyje sobie samotnie przemieżając królestwa i zarabia jako najemnik xD oczywiście moje prawdziwe ja w pewnym momencie dosżłoby do porozumienia z demonem. I zabijała każdego kto stanie mi na drodze do zabicia śmiertelnego wroga... Byłabym bardzo czarnym charakterem i każdy by sie mnie bał!
albo być wampirem klasy 0. Strasznie niecierpliwym i strasznie burkliwym xD i oczywiscie w decyzjach wyreczalabym sie swoim panem, zeby nie zastanawiac sie czy kogos zabic, czy nie :) ale bylabym posluszna jego rozkazom... do czasu

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-08-2007, 23:20   Iza

W anime szkolnym bylabym drugo/trzecio-planowa Klasowa-Fajtulapa-Nigdy-Nie-Wiedzaca-Co-Sie-Dzieje. Na mnie opieralo by sie wiekszasc gagow. Np. zadaje glupie pytanie i wszyscy padaja na ziemie, ewetualnie rabia im sie kropelki z tylu glowy. W miare rozworu akcji wyszlaby na jaw moja Tragiczna Przeszlosc/Kompleksy/Niespelniona Milosc. (Moze byc i wszystko razem). Glowny bohater poscieszylby mnie, dodal otuchy, a ja w finalowym odcinku krzyknelabym cos stylu: "Dasz rade!" albo "Nie poddawaj sie!"

W innych klimatach nie moge siebie narazie wyobrazic, ale kto wie co przyniesie czas.;D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2007, 23:19   

Osobiście widzę się w roli pierwszo planowej postaci w anty-bohaterskiej serii - miejscem akcji była wielka metropolia przyszłości - mix lekkiego cyber punku i filmu noir <ultra realistyczna kreska żadnych różowych włosów i wielkich oczu> - mnie w całym tym zamieszaniu przypadałaby rola prywatnego detektywa z poważnymi problemami finansowymi który łapie się każdego zlecenia żeby wyjść na prostą.

Co do charakteru to zdecydowanie "jasna strona mocy" :) dlatego że bycie złym jest strasznie męczące i w moim mniemaniu jest zawsze wynikiem niewiedzy albo defektu charakteru <teoria niekompletności>. Kwestia interakcji z otoczeniem: cóż raczej cichy trochę asertywny - nie lubiący ogniskować na sobie uwagi innych lubiący towarzystwo innych samotnik - zawsze robiący swoje.

Wygląd - wysoki, szczupły, średnia budowa ciała - bardzo dobrze ubrany - styl będący wypadkową klasycznego image detektywa z amerykańskich filmów lat 40 i współczesnego street wear - obowiązkowo słuchawki na uszach: jazz, blues, stary HH coś w stylu A Tribe Called Quest i brzmień od Dj Premiere - i stary dobry Rock (np The Doors).

Umiejętności bojowe - też stawiałbym na realizm żadnego skakania po ścianach i fal uderzeniowych w zamian broń palna <rewolwery/pistolety okazyjnie coś mocniejszego) i klasyczne konfrontacje na pięści.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-08-2007, 18:11   

W zależności od konwencji
Szkolne/Okruchy Życia-Przyjaciółka Głównej Bohaterki, dobra uczennica trzymająca się nieco z boku klasy. Chodzą słuchy, że umawia się tylko z laureatami co najmniej dwóch olimpiad , względnie z chłopakami o średniej powyżej 5.55. Wysłuchuje zwierzeń Głównej Bohaterki i zazwyczaj rozwiązuje jej problemy

Fantasy/MagicalGirls-Służąca Księżniczki/Kapłanki, z pozoru potulna i zupełnie nieszkodliwa, w rzeczywistości potężna Czarodziejka, która w ostatecznym starciu ujawnia swą moc. Jej tajemnica zna tylko Jej Pan(i) i Władca w rzeczywistości Lojalny Sługa, krujący jej zdolności przed zakusami Przeciwników.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-08-2007, 21:28   

Postanowiłam odświeżyć moją wizję pod kątem gatunków.
Szkolne:
Emo Lub Inna Postać o Wiecznym Dołku Wkurzająca Głównego Bohatera i Niszcząca Mu Ambicje Czarnymi Scenariuszami- czyli: byłabym zamkniętą w sobie dziewczyną skłonną do zwierzeń która tragizmem swojej sytuacji irytowałabym głównych bohaterów będących mniej więcej jej przeciwieństwem. Znana by była z bezczynności, gdyż każdy pomysł wg jej filozofii może zakończyć się fiaskiem i przynieść konsekwencje, które wymienia z wyjątkową lubością. W razie kłopotu czy zagrożenia wybierałaby najbezpieczniejsze wyjście z sytuacji i najmniej nieprzyjemne. Wykazałaby się ewentualną pozytywną cechą np. w ostatnim odcinku w jakiejś podbramkowej sytuacji poświęcając się dla głównego bohatera i opatrzając to tekstem "i tak moje zycie jest do niczego, nie mam nic do stracenia".
Przygodówki: Mrok w Czystej Postaci czyli Jeden z Głównych Bohaterów z Mroczną Przeszłością tak ją Ukrywający Że Wszyscy Wiedzą.- czyli czyli postać o której tragiźmie dowiadujemy się najszybciej i zostaje on z czasem przyćmiony przez najgłówniejszego bohatera np. w połowie serii. Byłaby to postać, która kiedy opowiada swoją historię, wzrusza fangirlsy, ale udaje że sobie z tym radzi aby z boku lub pod koniec tworzyć emowiastą atmosferę obwinianiem siebie czy tekstem "nie popełnię tego błędu po raz kolejny, nie chcę znowu stracić bliskich mi ludzi" aby doszło do myślotoku o swojej emowatości.
Mechy:Postać Poboczna z Obsługi Oddająca w Jednym z odcinków Przysługę Głównemu Bohaterowi Aby Stać się Jemu Bliską i Dość Szybko Umrzeć Czyli Extras Któremu Udało się Wybić.- byłabym kimś kto pomógłby w kryzysowej sytuacji tylko po to aby zginąć i zadać w ten sposób cios bohaterowi. Byłabym wtedy nieśmiała i nieco niezdarna, z obsługi technicznej, czasem wcześniej przewijałabym się w tekstach o gotowości do startu etc. Sława trwałaby 1 odcinek.
Fantasy:Extras Czyli Zadeptała Mnie Godzilla i Nie Zdążyłam Pomachać Głównemu Bohaterowi- chyba tłumaczyć nie muszę. Byłabym w szarym tłumie postaci które nie mają imienia nazwiska czy tożsamości i żyją po to aby zginąć w wyniku wydarzeń serii.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Escalayer Płeć:Mężczyzna
Ophelia Total Fan


Dołączył: 28 Paź 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2007, 14:57   

Byl bym pewnie dziewczyna o dlugich czerwonych wlosach,ubrany w ladny stroj jak dla wizarda,duzy czerwony miecz oparty na magi,a wokol mnie jasny czerwony plomien,moje oczy by swiecily na srebno,a wszedzie tam gdzie bym sie zjawil byla by smeirc i cierpienie.Zabily by mnie 3 wojowniczki przyslane z przyszlosci.

Ps:teraz dobrze? :P

_________________
Ophelia,Claymorka tak samo piekna jak i niebezpieczna.


Ostatnio zmieniony przez Escalayer dnia 28-10-2007, 22:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11051895
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-10-2007, 21:13   

hmmm....na pewno byłabym inteligentem, na miarę pana L....a jesli musiałabym być już dziewczyną...pewnie byłaby to taka drobna Yuffie, ktorej bylo by wszedzie pełno, więcej pomysłów mi do głowy nie przychodzi.....

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-10-2007, 21:36   

Escalayer i Yumiko - uprzejmie proszę o przeczytanie pierwszego posta w temacie i ZMODYFIKOWANIE swoich postów.

W przeciwnym wypadku zostaną usunięte.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piżmak Płeć:Kobieta

Dołączyła: 12 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2007, 23:15   

Nawet parę dni temu myślałam o tym kim bym mogła być jako bohaterka jakiegoś uroczego anime. Nawet jestem w stanie określić gatunek - slice of life, w sumie obyczaj ze wszystkim ,co niesie dorosłe i jeszcze nie do końca dorosłe życie. To byłaby produkcja,w której nie można wyraźnie nakreślić postaci dominującej,występowałoby w nim sporo osób związanych ze sobą w mniejszym lub większym stopniu. Ja byłabym tą,która wylądowała w środku czyjegoś życia i przy okazji z boku swojego. Czyli krótko mówiąc bratnią duszą, lekceważącą własne interesy na rzecz innych ludzi.Potrafiłabym dużo się nagadać, by tok czyjegoś myślenia przestawić na dobry tor, a także wiedzieć kiedy wystarczy jedynie posiedzieć obok tej danej osoby w totalnym milczeniu. Optymizmu miałabym za wszystkich i dzieliłabym go ze wszystkimi. Rozumiałabym to,co w pierwszej chwili bardzo ciężko pojąć, czytałabym między wierszami i byłabym bardzo cierpliwa. Łzy pewnie też troszkę by było, sielankowej atmosfery w grupie i poważnych decyzji. Ale wszystko to dla kogoś od siebie...czyli w sumie odrobinkę z boku. Uroda to byłby niezaprzeczalny mój atrybut, natomiast iq niekoniecznie. Wiele rzeczy wydawałoby się wręcz zaskakującym,ale od czego byłaby ta cała reszta ludzi. Tak właśnie widzę swoją skromną postać w anime:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuusuke Płeć:Mężczyzna
Kocham Futabe Kutsuki


Dołączył: 25 Gru 2007
Skąd: Kanenone Gauken
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2007, 21:08   

1. Ja zepewne byłbym młodym chłopakiem w wieku koło 18 lat ciągle będącym w dołku i niepotrafiącym znaleźć sobie własnego miejsca. Zwyczajna szara, smutna postać aż do momentu gdy poznaje piękną dziewczynę (np.Futaba z Green Green) a tedy jego życie odmieniło by się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

2. Mógłbym być też wesołym energicznym chłopakiem mieszkającym w szkolnym akademiku zupełnie niepodobnym do tych których się przyzwyczailiśmy. Akademik mieściłby się w górach i byłby odizolowany od społeczeństwa. Byłbym zapewne tam jakimś flirciarzem nie mogącym nic poradzić na swój brak odpowiedzialności.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10200419
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2007, 20:04   

Na pewno dziwakiem nie zależnie od typu anime . W wielu anime mamy do czynienia z takimi. Nie chodzi mi tu o jakiegoś maniakalnego morderce lub psychicznie chorego artystę który konstruuje bomby w kształcie moreli.
Mam na myśli dziwaka drugoplanowego którego wszyscy uważają za dziwaka (mówią "Patrz! To ten dziwak. Słyszałem że on ....") i unikają go jak ognia.
Ma własne dziwactwa których większość nie rozumie. W pewnym momencie pomaga głównemu bohaterowi i odchodzi ,a ten nie wiedzieć czemu chce go bliżej poznać i mimo oporów dziwaka zaprzyjaźniają się.
W miarę czasu dziwaczek zyskuje coraz więcej przyjaciół.
Okazuje się że gdy bliżej się go pozna to można z nim wytrzymać mimo jego pesymizmu i dziwactw oraz nietypowego poczucia humoru.
Nie pokazuje się w każdym odcinku i unika rozgłosu. Można powiedzieć jest tajemniczy.
Gdyby to było anime fantastyczne to posiadałby nietypowe zdolności.

A i ginie w ostatnim odcinku.

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 27-12-2007, 01:23   

Bardzo ciekawy temat!!Jakby to ładnie opisać...

Widziałabym się jako ważna pomoc, oparcie dla głównego bohatera. Dużo mówiąca postać, bardzo ironiczna, dowcipna, może momentami przesadzająca z czarnym humorem i głośnym głosem. A jednocześnie zadziwiająco wrażliwa, mogąca poświecić praktycznie wszystko by pomóc osobom najwazniejszym w jej życiu (czyli w tym momencie dla głównego bohatera) - nie tylko ukochanego, ale także przyjaciół i rodzinie. CZyli słowem osoba robiąca dużo szumu wokół siebie, ale dla przyjaciół, poczucia sprawiedliwości, ochrony innych - nie byłoby rzeczy niemożliwych

w jakiej konwencji mogłoby się to wydarzyć..chyba najlepsze byłoby tło fantasy, smoki, elfy -tu mogłaby sie przydać osoba taka jak ja :)taak, tło fantasy byłoby naprawdę super,może jest ono mało związane z anime(chodzi głównie mi o elfy,smoki- elfów jeszcze nie widziałam w anime)ale to byłoby cos pieknego. Wielka przygoda,lub mnóstwo przygód, zgrana paczka ludzi i wśród nich ja-przyjemna dawka emocji!

Można dodac ewentualnie wątek miłosny, niespełniona miłość mojej bohaterki i jej ostateczne pokonanie zwalczenie przykrego uczucia -tak by pokazać coś nowego i dodać wiary innym. Ludzie dzięki temu anime i mej głównej bohaterki zobaczyli jak wielką siłą jest przyjaźń i jak dużo może pomóc:)

Anime mogłoby mieć tak z 300 odcinków..by ludzie mogli się nacieszyć bohaterami i mną i poznać ich dogłębnie- heh oczywiście to marzenie:P:P 30 odcinkami byłabym zadowolona;)

naprawdę fajnie tak sobie nad tym podumać

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group