FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następny
  Gdyby życie było anime, to ty byłbyś:
Wersja do druku
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2009, 22:54   

Ja już tu pisałam parę lat temu, ale przez ten czas się zmieniłam...digimorfowałam, można powiedzieć...i to nie w coś lepszego.

Byłabym dziwnie ubraną ekscentryczną emo-girl, której nikt nie lubi i która odstaje od reszty pod każdym względem. W końcu główny bohater/ka by się ze mną zaprzyjaźnił i odkrył, że mam jakiś talent (no choćby to, że gram bezwzrokowo na organach). Byłabym bardzo religijna (bo jestem). Zakochałabym się w jakimś mrocznym bizonie. Na pewno przeżywałabym rozterki, odbiłoby mi, kogoś bym zamordowała, zostałabym Magical Girl, stale żułabym ołówek, siedziałabym w kącie i płakała i przeżywała mistyczne objawienia. Fani by mnie znienawidzili.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-11-2009, 01:32   

No Repli też się wtrąci, bo miał jak panna powyżej.

Ja byłbym kimś, kto lubi trenować, ale raczej nie wygląda za dobrze. Swoją potęgę koncentruje na mieczu wspomaganym magią, i tylko główny bohater byłby ode mnie potężniejszy, więc mimo, że byłbym jego przyjacielem, to i tak często byśmy się pojedynkowali. Najważniejsze byłby by dla mnie więzi: Miłość, przyjaźń itp.
A w sprawach sercowych? Zakochałbym się w kobiecie o uciesznym charakterku, który wypełniałby luki mojej osobowości. Oczywiście te uczucia skrywałbym do samego końca, aż w końcu przy świetle księżyca wyjawiłbym co do niej czuje.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
klaudiya
Gość
PostWysłany: 29-11-2009, 10:51   

Ja to mam specyficzne marzenie pod tym względem.

Pewien chłopak z realnego świata (czyli naszego), dziwnym trafem, poprzez jakieś zjawisko nadnaturalne. Trafił do świata fantasy z tym ze to niebyłby świat taki jak z fantazji, czyli małe domki, zamki itp. Ale zwyczajny świat podobny do naszego, z tym ze co niektórzy władali by nad naturalną siłą.

Taki chłopak właśnie by przeniósł się do takiego świata. Byłby zagubiony w tym nowym świecie. Ja go zauważyłam, gdzieś na miescie, jak się błąka miedzy stoiskami z żywnością, i postanowiłam mu pomóc, ponieważ miałam dar który za pomocą wzroku może odkryć skąd osoba pochodzi. Oraz równiez inną magie, jak w grach mmo byłabym cleric. Która pomaga uzdrawiać itp. :D.

Z czasem z takim chłopakiem bym sie zaprzyjaźniła. A chłopak ten ma niezmierną ochote nauczyć się magii, i zostać wojownikiem, który strzeże tego świata, od złych magów.

Z biegiem czasu jak się juz on wiele nauczy. Zostałam wezwana do mentora,
który opowiada mi o przepowednii, i o wielkim wojowniku który pokona wszelkie zło na świecie, i moze okazać się, ze to ten chłopak.

Mentor nakazał mi nim się zaopiekować w tym świecie. Z czasem jego wiedza nt. magii przekracza, wiedze innych, nawet tych bardzo uzdolnionych.

Wkrada się zło, do tego świata, z innego piekielnego-świata. Z którym nikt niedaje sobie rady. Do akcji wkracza własnie ten chłopak, który jako jedyny poradził się ze wszystkim.
Przepowiednia się spełnia o chłopaku który pokonał zło.

Jestem szczęsliwa ze mogłam go poznać. Bierzemy ślub!
Żyjemy długo i szczęsliwie...

... Ale napewno? :D

(i tu scenariusz do następnego zagrożenia)
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-11-2009, 11:39   

Cytat:
Ja to mam specyficzne marzenie pod tym względem.


Ludzie, ale czytajcie pierwszy post w temacie?

Ten temat nie jest od marzeń - tutaj opisujemy który archetyp postaci z anime najbardziej przypominamy pod względem charakteru.

Repli napisał/a:
Ja byłbym [...]


Podsumowując - głównym bohaterem jakiejś wyjątkowo durnej i irytującej shonenówki. Miałbyś czerwoną kamizelkę, szczotę na głowie, miecz wykuty ze skrzydła bombowca strategicznego i lęk przed szkołą i strzykawkami.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-11-2009, 17:42   

Ja naprawdę nie rozumiem, co macie do shounenów.
Przecież każdy od nich zaczynał

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2009, 19:30   

No właśnie. Ja też lubię shouneny, nawet te kiepskie. Sama siebie też widziałabym raczej w shounenie niż w shoujo. A już na pewno nie w komedii szkolnej. Tyle, że raczej nie byłabym "panną do ratowania", tylko walczącą chłopczycą. Kto wie, może bylibyśmy bohaterami jednego anime?

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 01-12-2009, 20:17   

Na pewno. Jest dużo par które tylko pomagają głównym bohaterom. Tylko pytanie, czy stali byśmy po tej samej stronie? Bo ja to z chęcią bym cie na jasną stronę mocy przeciągną.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-12-2009, 21:12   

Na pewno z początku byłabym niejako osobną stroną konfliktu. Mając własne problemy, zwłaszcza w kontaktach z innymi, próbowałabym realizować własne cele, ale w końcu zrozumiałabym, co jest właściwe, jak tylko ktoś sympatyczny by mnie przekonał. Wydaje mi się, że na początku byłabym niejako zamknięta w swoim świecie. Nie rozumiałabym innych, a oni mnie.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-12-2009, 21:25   

Do fabuły zaplątałabym się zapewne przypadkiem, gdyż anime byłoby robione na bazie mangi i potrzebny byłby filler. Ktoś w sztabie doszedłby do wniosku, że w związku z tym należy w ten filler wstawić jakąś scenę komediową. Postanowiono do tego wykorzystać szkołę i znajomych protagonisty/ki, którzy w mandze zwykle stanowili rozmazane tło. W tym celu wykorzystano ogólny zarys jednego z tych cieni nadano mu jakieś losowe imię i charakter. W ten sposób powstała koleżanka protagonistki (choć ona sama często zapomina, że w ogóle zna kogoś takiego), która ma pecha do wypadków, jest mocno rozkojarzona i w ogóle żyje tak jakby w swoim świecie. Wykorzystanoby jej charakter do paru gagów w tym odcinku, po czym zapomniano o jej istnieniu (do czasu potrzeby stworzenia następnego fillera). Choć istnieje bardzo mała szansa, że pojawi się ona przez sekundę w tle jako jeden z widzów finałowej walki protagonisty/ki z bossem.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-12-2009, 10:11   

Cytat:
Ja naprawdę nie rozumiem, co macie do shounenów.


W którym miejscu napisałem, że mam coś do shounenów?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 03-12-2009, 16:06   

Ysengrinn napisał/a:

W którym miejscu napisałem, że mam coś do shounenów?

Jej na pewno chodziło o całokształt ocen dla shonenów. Osobiście nie lubię <już> Naruto, a animacji nie tknę już długim kijem, to Fairy Tail mi się podobają <dobra, nie jestem fanatykiem, po prostu lubię tą serię>

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-02-2010, 19:02   

Ostatnio mam dobry humor, więc byłbym złym bohaterem najbardziej wyczekiwanego tasiemcowego animca historii, który po wkroczeniu do akcji w pierwszym odcinku spowodowałby nie wyemitowanie dalszych części z powodu zdarzeń nie przewidzianych w pierwotnym scenariuszu.
W skrócie dobrze bawiłby się jako zła postać, chociaż przez ten jeden odcinek:).

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 22:41   

Usunąłem posty nie na temat. Uprasza się uczestników zabawy o uważne czytanie pierwszego posta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Madoko_MJ Płeć:Kobieta
Szczera Merry


Dołączyła: 27 Sty 2010
Skąd: z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 14:51   

Ja w sumie byłabym postacią jakąś rozrywkową, przeciętną z wyglądu ,która ukrywałaby swoje prawdziwe uczucia,i po mimo problemów przy wszystkich zachowała ciągły uśmiech na twarzy, pragnąc rozwiązać wszelkie problemy innych oprócz swoich. Prawdopodobnie była bym także w jakiejś grupie postaci tą lekko przygłupawą ale za to bardzo towarzyską < łatwo nawiązuje znajomości> choć w chwilach krytycznych mogąca odpowiednio użyć narządu jakim jest mózg ^^ i byłabym krytycznie nastawiona w pewnym stopniu do chłopaków. xD

_________________
"Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty"
Sokar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voltex Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2010, 20:35   

Hmm, ciekawy temat ;)

Gdybym był z anime to pewnie byłbym samotnikiem (samotny wojownik? czemu nie..), który ma w dupie problemy innych i uważa się za lepszego ;) Nie lubiłbym przegrywać, ale z drugiej strony nie ma nic co by mnie zmotywowało, więc do wszystkiego bym podchodził raczej leniwie i z przymusu. Najprawdopodobniej byłbym rywalem głównego bohatera, ale bardziej mroczny od niego :D Byłbym złym, albo neutralnym bohaterem ;]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group