FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
  Gdyby życie było anime, to ty byłbyś:
Wersja do druku
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 06-01-2007, 14:17   

Ja byłabym tajemniczą znajomą gł. bohaterki maho shojo, która pojawia się dopiero po pewnym czasie w serii, najczęściej w chwilach kryzysu między wojowniczkami o sprwiedliwośc, i która w momencie, gdy urocze dziewcze zaczyna jej ufac, okazuje się byc opentana przez jakieś krwiożerzcze paskudstwo, tudzeż lojalnośc względem rodzny lub smutne dzieciństwo zmusza ją do bycia Złą. Idzie o to, że nie jest do szpiku zła, ale nie ma dla niej ratunku, a także jest skończoną optymistką, bo nie dostrzega, że nie ma szans, odkąd zadarła z główną bohaterką. Od takiej postaci różniłabym się jedynie tym, że nawet w ostatnich sekundach życia nie nawróciłabym się na dobro, ponieważ zazwyczaj wszelką wiedzę trzeba mi młotkiem wbijac.[/b]
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Megarion Płeć:Mężczyzna
Obserwator polityki

Dołączył: 06 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2007, 22:57   

Wide, sam nie wiem :P Jakoś to, co napisałem, słabo się miało do pierwszego posta temau :P


Ostatnio zmieniony przez Megarion dnia 17-02-2007, 21:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 16:03   

Hmmm ja pewnie byl bym
Najemnikiem który w zasadzie zajmuje się głównie machaniem mieczem i mordowaniem demonów za pieniadze. Wysoki, potężny, szkolony w walce - raczej wojownik niż intelektualista. Niechętnie podporządkowuje się zwierzchnikom, za to chętnie flirtuje z pięknymi (i niebezpiecznymi:) kobietami... Impulsywny. Czasami - dość często- najpierw łapie za miecz, a dopiero potem zadaje pytania, latwo mnie za dobra cene przekupic nie wazne czy dobro czy zlo dbam o wlasny interes. W zasadzie wierny doktynom swojej wiary i zasad ktorych w zasadzie jest nie wiele :P Pewnie mial bym jedynego zaufanego przyjaciela ktory z kwestii moich zasad wbil by mi noz w plecy pod koniec serii :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2007, 22:11   

A ja byłbym kimś w rodzaju legendarnego Alucarda. Najpotężniejsza istota na tym świecie służąca człowiekowi. Cóż nigdy nie lubiałem dowodzic.:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-01-2007, 22:38   

Po przeczytaniu 2 Twoich postów (tego, i tego z tematu powitalnego ;p) nasuwa mi się, że raczej z tego Alucarda wyszedłby Harima :P

p, nmspanc. No offense, etc. etc. po prostu tak mi się po avku, pisowni i skromności skojarzyło (no dobra, niech będzie, że gównie po avku :P)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2007, 08:10   

To jest druga wyłącznie ewentualna możliwość. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
SarmatAE Płeć:Mężczyzna
Abhwannabe ^^


Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Rzeczpospolita Obojga Narodów tudzież Szczecinek
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2007, 11:01   

Na początku chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum :)

Jaka byłaby moja postać więc?... Hmmm...
Z całą pewnością byłaby to postać drugoplanowa, gdyż nie lubię być zawsze w centrum wydarzeń (chociaż zdarzają się wyjątki od tej "reguły" ;) ). Byłby to swojego szermierz albo pilot. Byłby to osobnik łatwo ulegający nałogom i przyzwyczajeniom. Zazwyczaj wstawałby w południe lub nawet później. Niespecjalnie też potrafiłby przyjmować od innych rozkazy. Ogólnie byłby postacią dość aspołeczną. Zdarzałyby mu się wybuchy arogancji i przesadnej dumny, lecz zazwyczaj byłby dość spokojną i miłą postacią (nie licząc gdy wstanie lewą nogą, ktoś obudzi go wcześnie rano, albo jest po prostu zimno w miejscu w którym jest). Zazwyczaj zjawiałby się z papierosem w ustach, wygłaszając jakiś pseudo-cyniczny komentarz, albo robiąc totalną głupotę, wieczorami również pozostali bohaterowie mogą zastać go w trakcie lub jużz po konsumpcji napojów wyskokowych. Miewałby przejawy altruizmu, pomimo, że zazwyczaj krytykowałby takie zachowanie. tak od 3/4 trwania serii prawdopodobne byłoby, że poświęci się dla ukochanej/przyjaciela etc. ale nie byłoby to konieczne.

Szczerze to niespecjalnie mam pomysł jak nazwać taką postać, ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7611192
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2007, 14:23   

Jakieś 75% tej postaci to Haruka (Love Hina), a reszta to Kitsune (też Love Hina). Tak mi się skojarzyło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 18-01-2007, 18:03   

Jaaa!! Tam na górze jest osoba ze Szczecinka!
<khy> już, już przywołuję się do pożądku i piszę na temat ^_^"
Jeszcze mi przyszło do głowy, że mogłabym byc takim małym puchatym zwierzątkiem, które czasem mówi dobre rady (a częściej mniej dobre) i bardzo lubi spac....

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2007, 22:09   

Początkowo złym kolesiem, który rozwalałby głównego bohatera raz za razem, aż ten nie zauważyłby, że ten zły, wcale nie jest taki zły, tylko dobry i ma racje, tylko jest lekko "nieokrzesany" i potem obaj stali by po jednej stronie barykady walcząc z głównym złym w serii.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2007, 21:14   

Ja bym była jakąś b. dobrą przyjaciółką głównego pozytywnego bohatera lub bohaterki. Jestem prawie tak ładna jak główna bohaterka (lub w przypadku bohatera idealnie pasuję na jego życiową miłość ale jednak nie jesteśmy sobie pisani^^), mam długie, błyszczące blond włosy z "odstającą" bujną grzywą:D, smukła i chuda. Bym występowała w wielu odcinkach i przez pare epizodów (bo powiedzmy że na 30) bylabym na pierwszym planie ponieważ się plątałam w relacje miłosne (^^) z główną postacią złego świata. To by się skończyło tak że ten zły bohater ginie, a ja se gzieś idę i juz nie wystepuję w tym ani w drugim sezonie, za to pojawiam się w trzecim i gram trzecioplanową postać łącząc siły z team'em dobra przeciw złu. Podczas końcowej walki odgrywam kluczowa rolę w całkowitym zniszczeniu wroga (to ja wciskam "czerwony przycisk" który odłącza zasilanie prądu w siedzibie zła) i mojemu zespołowi udaje się wygrać i nastaje pokuj na świecie. Na końcu jest pokazane jak każdy z zespołu se układa życie a ja wiąże się z (ahh) wysokim, długo- i ciemnowłosym przystojniachą który wygląda jak Naphrite (z Sailor Moon- pierwszy sezon) i Tiger-Eye (SM-czwarty sezon) razem wzięci:D:D:D:D:D:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 20-01-2007, 21:21   

Fajne życie. Ja też tak chcę!

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-01-2007, 15:24   

SarmatAE napisał/a:
Na początku chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum :)



Witaj :D ladnego masz avatarka :D :D Naprawde mi sie podoba :P

MoMo==>> dziwnie sie troszke popisalas z tym zwierzaczkiem piszac taka postac w Multiswiecie :P - nie chcesz poratowac tamtejszych tematow :D zapraszam tez do Questowego forum Lunara:


Spoiler: pokaż / ukryj
http://www.taerith.fora.pl
Nie gniewac sie za strone, ale chyba wolno powiedziec w takim przypadku? nie ma tam nic do siagania, nielegalnych subow ani nic takiego


troszke ten temat tez jest juz... popsuty... bo co z niego wyszlo, to wszyscy ( prawie ) wiedza... zaczela ise nauka i nikt juz nie pisze w tym quescie... co to ma znaczyc ?? :(

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2007, 22:08   

Pewnie byłabym etatową Uzdrowicielką, zawsze pod rękę, by uzdrowić głównego bohatera (GB) i resztę ferajny oraz pojawiającą się w ostatniej chwili, by rozstawić barierę ochronną/rzucić nożem/służyć radą. Małomówna, ironiczna i bardzo obowiązkowa. Zielone ciuchy, ciemne włosy i nieodłączna sawka z ziołami. Noże do rzucania poukrywane w ubraniu (łuk mi tu niestety nie pasuje). Traktująca GB jak młodszego brata, pomagająca mu ze względu na przyjaźń z jego matką/dawną przysięgę/przekonanie, że to najlepsze, co można zrobić dla dobra Kraju bądź Plemienia. Zakochana w przyjacielu/strażniku głównego bohatera, ginie zużywając całą moc na uleczenie jego śmiertelnej rany bądź rany GB. W drugiej serii wspominana przez przyjaciela/strażnika (jeśli udało mu się dożyć tak długo) przy każdej okazji dokonywania przez niego wyboru moralnego.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naszata Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2007, 22:44   

Najprawdopodobniej była bym kimś w rodzaju żeńskiej wersji Naruto, mała krzykaczka, zawsze gotowa bronić słabszych (choć nie zawsze mi to wychodzi), bardzo uparta gdy dążę do obranego sobie celu, lubiąca się przechwalać- w małym ciele (158) dużo siły ;) he he he. Zdecydowanie agresywna jeśli chodzi o oprawców (strzeżcie się wojownicy zła ;P)
Jak bym zginęła ??!! Ja bym nie zginęła ! moje istnienie jest bardzo potrzebne światu, ja napędzam ludzi do czynów i sama się ich zapałem napędzam ;)
Każda historia w moim świecie ma happy end ! Wiec wskrzeszam wszystkich którzy na to zasługują, jak i tych którzy chcą się ze mną zmierzyć i trochę namącić ;] czekam na was ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7473465
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group