FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-11-2009, 09:29   

Kimi ni Todoke 20-22

W dalszym ciągu fabuła skupia się na Chizu. Właściwie mi się to podoba. Bo chociaż jakiekolwiek postępy w relacjach pomiędzy Sawako a Kazehayą idą strasznie wolno, to jednak taka przerwa w opisywaniu ich jest dobrym pomysłem.

Spoiler: pokaż / ukryj
Chizu chcąca ubrać mini-spódniczkę na spotkanie z bratem Ryuu była taka... urocza. I ten wyraz jej twarzy, kiedy zobaczyła Tooru, który niespodziewanie wcześniej wrócił. Cóż, po prostu niemożliwością jest, żeby Tooru nie wiedział, co Chizu do niego czuje, taki wyraz twarzy dziewczyna może mieć tylko w jednym momencie. No tak, tyle że Tooru nie wrócił do domu sam, a z narzeczoną. I ups. I tutaj zaczęła się miejscami dość nużąca część mangi, kiedy to Yano i Sawako szwendają się przybite i marudzą, że nie są w stanie nic zrobić, żeby pocieszyć przyjaciółkę. Okej, rozumiem, tylko po co pokazywać to co chwilę? Wystarczyłoby raz czy dwa, czytelnik dobrze wie, jak mocne więzi przyjaźni łączą tę trójkę.
Szkoda mi było Chizu, ale z drugiej strony Ryuu ma w końcu wolne pole do działania, tylko... Rany, czy faceci serio są tak tępi? Człowieku, zabierasz się do tego ze złej strony! Jak można mówić dziewczynie ze złamanym sercem, że dobrze, że tak się stało? Zanim zdąży się wyjaśnić, dlaczego się z tego cieszysz, dziewczyna walnie cię torebką przez łeb, nazwie idiotą i ucieknie, to oczywiste. Najpierw delikatnie wyjaśnia się sprawę, a potem można mówić, że dobrze się stało... <wzdech> Irytujące to było, bo strasznie to wszystko komplikuje, taki drobiazg.
A na koniec nagle powrócił Tooru i wziął Chizu na spacer i rozmowę. Strasznie ciekawa jestem, jak to będzie dalej (czy Ryuu w końcu zacznie wyjaśnienia od dobrej strony), bo jednak z Chizu i Ryuu byłaby bardzo sympatyczna para.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 12:56   

Tym razem naprawdę obrodziło w tym tygodniu:

Vinland Saga 59 - czyli jednej z najlepszych mang świata część dalsza

Spoiler: pokaż / ukryj
Thofin dochodzi do wniosku, ze może być dobrowolną ofiarą. Fox o dziwo nie jest zadowolony. Śmierć dla wojownika posiada swoją wartość, wiec próbuje wymusić na Thorfinie strach. Nie udaje mu się. Wtedy do akcji wchodzi przywódca najemników, Snake. Snake = Askelad 2. Tyle, że jest to osoba pozbawiona ambicji przywódcy. I to właśnie on budzi instynkt samozachowawczy w Thorfinie udowodniając mu, że jego ciało chce żyć. Miejmy nadzieję, ze to koniec emocenia Thorfina.


Historie 58 - kolejna część historii. Tym razem przesłaniem jest "Filozof na ratunek!". Bez rewelacyjnych zwrotów akcji, ale nie dlatego przecież czyta się Historie.

Dorohodoro 85 - nadal nie wiem, czy fabuła w tej mandze jest genialna, czy beznadziejna. W każdym razie trzyma mnie przy niej nieustannie, więc coś w niej musi być...

Spoiler: pokaż / ukryj
Krzyżoki Bos padł. Został zabity miesnociastową magią. Tak jest, nie magią która tnie wszystko na kawałki, nie magią, która zamraża ludzi, nie jakimś firballem, ale magią, która zamienia ludzi w ciasto. Fukuyama okazuje się prawdzimy badassem. Oczywiście nic by z tego nie wyszło, gdyby nie potężne cięcie tasakiem odcinające twarz Bosa. Co się stało później, tego nie wie nikt. Ale pojawił się Aikawa. A później ciasto.

Oczywiście to nie ma wielkiego znaczenia, bo to jest Dorohodoro, tu może zdarzyć się wszystko.

Pewnie nie tylko ja zadawałem sobie pytanie "Czym, u licha zajmuje się Endo, gdy skończył się Eden?". Dziś dostałem odpowiedź. Mangą o karate.
All-Rounder Meguru 1,2 - Okładka jak zawsze świetna. Kreska nadal dobra. Fabułą też.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mamy to co zawsze. Jakuzę i walki. Można chcieć czegoś więcej? Po 2 epach raczej nie. manga ma potencjał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-11-2009, 18:49   

Mirai Nikki 47
Chwila rozluźnienia po napiętych wydarzeniach i spokojne zjedzenie śniadanka?

Spoiler: pokaż / ukryj
Nic z tego, jeśli nad naszymi głowami pojawi się nagle czarna dziura. Na dodatek okazuje się, że pełno jest takich po całym mieście. Innymi słowy Deus już wkrótce będzie wąchał kwiatki od spodu.
Wydawałoby się, że sprawa jest przesądzona skoro pozostało tylko trzech właścicieli pamiętników: Yukiteru, Yuuno i Ósemka. Yuuno deklaruje, że da się zabić, natomiast Ósemka jest w rękach Akise, który też opowiada się za zwycięstwem Yukiteru...

I wszyscy byliby w tym układzie szczęśliwi gdyby nie to, że Yuuno kłamie i Akise nie ma zamiaru jej ufać. Na dodatek DNA się zgadza co wspierałoby klasyczną teorię o złej siostrze bliźniaczce. Na tym etapie nie zdziwiłabym się gdyby tak naprawdę Yuuno od początku manipulowała Yukiteru, by wygrać.

Na dodatek zapowiada się, że Deus nie wspomniał uczestnikom (a zwłaszcza Yukiteru) o pewnym kruczku...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 20:09   

Tsubasa epilog – okazało się że miał dodatkowe 9 stron w wydaniu tomik-owym.
Nic nie zmieniają w mojej ocenie tej mangi, ale miło jest się dowiedzieć kim/czym był Fei Wan Reed, przynajmniej jest to jakieś wytłumaczenie, dziwnego braku tragicznej przeszłości. A sam epilog jest lepszy niż ostatnie rozdziały, głównie dzięki temu że Fai i Kurogane dostali w epilogu więcej miejsca w porównaniu do tego co było w poprzednich.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 20:56   

Ouran 76

Spoiler: pokaż / ukryj
Klub Hostów został oficjalnie rozwiązany. Hmm, nie wiem, co o tym wszystkim myśleć, ale mam nieodparte przeczucie, że manga powoli zacznie zbliżać się ku końcowi... W każdym razie tytułowy Host Club bez Host Clubu – nie, to brzmi cokolwiek dziwnie.

A poza tym, reakcja (czyt. panika) Hikaru i Kaoru, kiedy zobaczyli Haruhi w jej starym kujonkowatym imidżu – bezcenna~. Naprawdę silna z niej dziewczyna, i nie powiem, też się zerrorowałam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2009, 13:34   

Meguru 3-4 - ups... zrobiłem z głównego bohatera Karatekę. Jak się okazuje trenuje on SHOOTO. I z tego, co widzę, to manga idzie w kierunku mangi sportowej. I dobrze. Miejmy nadzieję, że nie przekształci się w zwykłego sportowego shounena i zostanie sporo miejsca dla fabuły pomiędzy walkami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2009, 00:13   

Meguru ep5 - tego nie dało się uniknąć... wątek bycia nastolatkiem i związane z tym "problemy" musiały pojawić się w tej mandze. Mam tylko nadzieję, ze nie będą przeważać. Poza tym dowiadujemy się, że kobiety są złe.

do tego zapoznałem się z dwoma nowymi tytułami:
Shut hell do epa 17 - Na początku mamy niezrozumiałe zamieszanie, które można całe szczęście zignorować (więcej, trzeba je zignorować, bo te nie ma sensu). Ale później przenosimy się do średniowiecznej azji środkowej, by poznać losy Tej Złej (Evil One). Historia toczy się wokół dziedzica klanu, który próbuje ocalić dziedzictwo swojego rodu przed wyniszczeniem (wywożąc tablice z podaniami) i tytułowej Shut Hell. Sam Shut Hell, zwana również Tą Złą, jest dziewczyną, która przeżyła jako jedyna oblężenie miasta. Po czym kompletnie sfiksowała broniąc przed dzikimi zwierzętami i krukami szczątki swoich pobratymców. Na skraju szaleństwa po walce z gigantycznym wilkiem dochodzi do wniosku, że to nie ma sensu i szykuje zemstę swoich oprawców. Fakt, ze nasz miłościwy dziedzic jest bratem dowódcy, który kierował atakiem dopełnia złożoności historii. Całkiem przyzwoicie opowiedziane do tej chwili.

Takemitsu Zamurai tomy 1-2 - to jest jedno z tych dzieł oznaczonych jako gekiga (czyli dzieło niemainstreamowe). Kreska jest stylizowana na japońskie malowidła. Inni powiedzą zwyczajnie, że jest brzydka i koślawa. Moim zdaniem pasuje idealnie. Z pewnych względów te dzieło przypomina mi Shigurui. Shigurui mówiło o tym jak istotną w życiu samuraja jest zdolność zabijania (szaleństwo zabijania). TZ również porusza tą kwestię, ale zupełnie z innego punktu widzenia. Tutaj główny bohater próbuje się od tego szaleństwa wyzwolić. Jednak jego problemem jest fakt, że nie ma większego pojęcia o świcie poza walką mieczem i jego naukami związanymi z rolą samuraja (w tym szczęściem dla niego sztuką pisania). Jego ignorancja o dziwo pozwala mu na bardzo dobry kontakt z dziećmi i zostaje nauczycielem. Jednak wydarzenia w Edo nie pozwalają mu zapomnieć o tym kim jest (czego czasem sam jest winien) i duch sprzedanego przez niego miecza nawiedza go regularnie. Mimo charakterystycznej kreski czyta się świetnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-12-2009, 22:59   

FMA 102

Spoiler: pokaż / ukryj
Oj, Aluś, Aluś. Narozrabiałeś swoimi dobrymi chęciami. I biedny Roy. Robił wszystko by nie dopuścić do wypełnienia planu, a i tak zmusili go do otworzenia portalu. I zapłata. Przypadkiem przeczytałam spoiler na ten temat co zepsuło mi niespodziankę. Choć spodziewałam się, że ta zapłata bardziej bedzie przypominała tą z side story. Myślałam, że będą jakieś blizny czy też pustka w oczodołach. A tu wszystko niby na miejscu. I w następnym rozdziale w końcu rozpocznie się ceremonia. Oczekiwanie dłuży mi się coraz bardziej z każdym rozdziałem.


Medaka Box 30
Showtime!!!! Manga przestała przyjmować pozory szkolnego życia. Wiemy już, że w najbliższej perspektywie mamy walki, dużo walk.

Spoiler: pokaż / ukryj
Konkretnie 13 poziomów. Powerupy! Nadchodzimy!!!

Jestem średnio szczęśliwa. Miałam nadzieję, że pójdzie raczej w drugą stronę, ale za to wreszcie zdecydowali się co chcą tworzyć, co stanowi niemały sukces.

KHR 271
Bardzo nie lubię tego pana

Spoiler: pokaż / ukryj
z ananasowatymi włosami, co nie zmienia faktu, że jego pojawienie się wreszcie ruszyło fabułę. I nawet ma studenta. Fran jest piękny w roli wnerwiającego wszystkich uczniaka.
Tylko na koniec pojawiło się to dziwne nagie coś... (more fanserwis, anyone?)

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2009, 23:44   

Takemitsu Zamurai tom 3 - tłumacz powiedział, że robi sobie pół roku przerwy. Ok. I tak było co czytać. Suo podjął bardzo interesującą decyzję. W następnych tomach poznamy jego przeszłość. To dopiero będzie ciekawe.

Wybielacz + Naruto - Kubo nawet dał radę. Ostatni epizod był dość zakręcony i trzymał klimat. Tym czasem w naruciaku trochę akcji i sporo gadania podczas walk. W każdym razie wygląda na to, że szykuje nam się jedna z ciekawszych walk.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-12-2009, 16:00   

Skip Beat 149-150


Spoiler: pokaż / ukryj
No i znowu wykpili się sianem. Naprawdę się zastanawiam ile to jeszcze potrwa. Trochę przesadzają z tym przeżywaniem Kyouko. Jak nie jeden to drugi jest ją w stanie kompletnie zbić z tropu. Zupełnie do mnie nie przemawia infantylne zachowanie Mogami-san. Na litość, jak ŚLEPYM można być?! Czy to już nie jest trochę za dużo? Ona naprawdę jest w stanie przyjąć najgłupsze wyjaśnienia bez względu na to w jak idiotycznym go to stawia świetle. Zero wyobraźni, zero normalnych odruchów. Zamurowało ją od tego pocałunku, dobra, miało prawo ale ileż można od tego dostawać spazmów... Nie podoba mi się w jaką stronę zmierza ta manga. Niestety już dawno temu zgubiła to wszystko co w niej lubiłam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-12-2009, 11:00   

Ouran, 64 rozdział.

Spoiler: pokaż / ukryj

Dobra. GDZIE jest Haruhi?! Proszę zabrać tą rozmamłaną, pełną dobrych chęci idiotkę i oddać mi Haruhi! Starą dobrą, niezainteresowaną, racjonalną Haruhi. Naprawdę od momentu jak Kaoru zdał sobie sprawę, że na nią leci jest coraz gorzej. Tamaki jest jeszcze w normie, chociaż udało mu się mnie, MNIE, jego wierną, zakochaną w nim fankę rozdrażnić. Ja mam do niego dużo cierpliwości i jestem w stanie dużo znieść, ale ileż można, na litość. Teraz się emoci na swój tamaczy sposób, w zasadzie nie wiadomo dlaczego. Taki rozwój wydarzeń nie byłby zły, w każdej innej mandze, ale na litość, nie tutaj! Tak tragicznie kontrastuje z tym, czym Ouran był wcześniej. No i teraz widzę, że jednak anime miało zdecydowanie lepiej poukładaną fabułę i konstrukcję odcinków. I było lepsze od mangi pod wieloma względami. Niestety, ale bardzo mnie rozczarowały ostatnie rozdziały. I nie zapowiada się, żeby miało to odzyskać dawny poziom. Zepsuto Haruhi doszczętnie, tego nie wybaczę. Jedna z sensowniejszych postaci kobiecych nagle zaczęła się zachowywać jak te idiotyczne wyobrażenia Tamakiego z początku. No i niestety pani Hatori, czasem robienie dobrze fanom to nie najlepszy pomysł i jak oni tej szkoły mimo tylu lat ciągle nie kończą to niech nie będzie to eksponowane na początku niemal każdego rozdziału...

DOBRA... o__O Kyouya śmiejący się uroczo i z ulgą, że wrócili do starych dobrych czasów. WTF?! Co z tą mangą?!

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 27-12-2009, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-12-2009, 11:35   

Mirai Nikki 48
Lubię takie plot-twisty.

Spoiler: pokaż / ukryj
Akise okazuje się być niczym innym jak sztucznym tworem Deusa. Co prawda jasne było, że przeżyje (nie zabija się takich dobrych postaci, przynajmniej nie w ten sposób), ale i tak scena dezintegracji była fajna. I to jak Deus po kolei negował wszystkie jego zachowania. I na koniec Akise dostaje własny pamiętnik i przeniesiony zostaje do miejsca, gdzie przebywa Yukiteru i Yuno. Oj, będzie jatka. I może w końcu dowiemy się kim naprawdę jest Yuno.


Pandora Hearts 44 + Omake
Sam rozdział nie zadziwił mnie zbytnie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Coś tak czułam, że na koniec będzie masakra.


Ale Omake! Omake! Alicja w krainie czarów!

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko nasz morderczy króliki nie chce brać w tym udziału, więc Alicją zostaje biedny Gilbert w dziecięcej wersji. Później mamy połączenie sił Gilberta z Ravenem. I mordercza herbatka! Buahahaha... Obie wersje miały bardzo złe przeczucia, ale "razem damy radę". Następuje oczywista masakra. A potem kłamiący królik! To był najpiękniejszy power up jaki ostatnio widziałam.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 17:31   

Żeby wiedzieć, czego się mniej więcej spodziewać po serii TV, rzuciłam okiem na pierwszy rozdział So-Ra-No-Wo-To.

Cóż, póki co głupawe toto, a główna protagonistka niebezpiecznie przypomina mi Yui z K-ONa... Poznajemy też przełożoną naszej ofermy... oh, pardon, bohaterki, która zdaje się będzie robić za Głos Rozsądku i tsundere, acz to tylko powierzchowne pierwsze wrażenie. W każdym razie mam nieodparte przeczucie, że dostaniemy oddział dziewczynek rodem z K-ON!.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-01-2010, 19:46   

Neon Genesis Evangelion rozdziały 82-83
Dwa rozdziały nie odbiegające zbytnio od End of Evangelion, obejmujące transport kłody drewna (Shinjiego) do Evy i początek walki Asuki z wojskiem, a następnie ze specjalnymi jednostkami. Wygląda na to, że manga wreszcie zmierza ku końcowi, choć nie spodziewałbym się zakończenia przed ukazaniem się ostatniego filmu z robionej obecnie serii.

Deadman Wonderland rozdział 26
Akcja przestała iść w dobrym kierunku, odwróciła się na pięcie i pobiegła w przeciwnym kierunku. Mówiąc wprost - znowu otrzymujemy gorszy rozdział. Zamiast wyjaśniania wątku Red-mana autor koncentruje się na przerabianiu Ganty na największe emo w historii mangi.
Spoiler: pokaż / ukryj
Okazuje się, że prawie wszyscy znienawidzili go z powodu tego co zrobił pod koniec poprzedniego chaptera, a sam Ganta uznaje że najlepszym sposobem na odreagowanie jest pozwolenie się pobić, a potem nakrzyczenie na jedyną osobę która się od niego nie odwróciła. W dodatku wygląda na to, że Senji mocno oberwał, a bandaż na jego ręce sugeruje coś bardzo nieciekawego.

Efekt jest taki że mam ochotę zatłuc głównego bohatera, a poziom traumy przekroczył poziom alarmowy.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-01-2010, 19:52   

Fairy Tail 166
Poznajemy postać nowego maga. W poprzednim rozdziale trochę mi się nie spodobało, że robili z tego taką sensację, nawet jeśli to ten "najsilniejszy".

Spoiler: pokaż / ukryj
Okazało się jednak, że powszechne ogłaszanie tego i przesuwanie całego miasta ma swoje uzasadnienie fabularne, które jest nawet sensowne. Niech będzie. No i jest szansa, że ruszy się główny wątek, bo nasz przybysz miał spotkanie pierwszego stopnia z czarnym smokiem. Czyżby opieku metlożercy? Ciekawe kiedy on się o tym dowie, bo jakoś mi się nie widzi, by Natsu przekazał mu tę informację (choć istnieje taka możliwość).


Fullmetal Alchemist 103
Finał, finał nam się zbliża.

Spoiler: pokaż / ukryj
Choć nadal nie wiadomo jaki dokładnie cel mają Homunkulusy. Ale za to starcie Scara i Bradleya było dobre. Zwłaszcza ta nawiedzona przemowa przed walką. I niespodzianka. Scar okazuje się być bardziej doładowany niż myśleliśmy. Pani Arakawa naprawdę sprawnie rozgrywa takie sceny.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group