FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 16:58   

Pandora Hearts 46

O lolu, kwiczałam radośnie podczas lektury. Ada jesteś Genialna i Zua, składam Ci hołd uwielbienia XD Hy hy hy, kto by pomyślał, że słodka siostrzyczka Oza ma takie niewinne i urocze hobby. To się Vincuś wkopał - chciał panienkę ładnie urządzić, a tu się jeszcze okaże, że panienka prędzej urządzi jego >:3

A końcówka - hm, intrygujące. W sumie jeśli okazałoby się, że to prawda, to by poniekąd wyjaśniało milutki stosunek tatusia do syna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-02-2010, 13:30   

Naruto 484
Ohoho. Śmiesznie z tym moim czytaniem tej mangi. W pewnym momencie przestałam ją czytać i po paru... dziesięciu rozdziałach zaczęłam czytać znów. Ale muszę przyznać, że te ostatnie rozdziały są całkiem niezłe! Bo wreszcie coś konkretnego się dzieje i... czyżby powoli jednak do końca zmierzała?

Spoiler: pokaż / ukryj
Zasadniczo dobra partia się zaczęła od kiedy manga zaczęła mnie poniekąd zaskakiwać, czyli od momentu w którym Sasuke poświęcił Karin, by dorwać przepaka Danzoo. A potem było nadal ciekawie, Sakura przed możliwoscia zajęcia miejsca Karin, o ile ją zabije i jej próba zabicia Sasuke. A potem wtrącenie Kakashiego. A teraz no proszę, wreszcie się pojawił Naruto! Ciesze sie i jestem ciekawa co sobie panowie powiedza po tylu latach. Z tego co pamiętam ostatnio sie widzieli po tym, jak Sasuke załatwił Orochimaru? Ciekawe co nam zaserwuje dalej Kishimoto.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 17:22   

Zgodzę się, że Naruto ma ciekawe ostatnie rozdziały, ale Sakura działa na mnie już tak jak Orichime.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-03-2010, 10:54   

Kimi ni Todoke 39

Bogowie, bogowie!!! Zaczyna mi brakować cierpliwości!

Spoiler: pokaż / ukryj
On ją LUBI, ale myśli, że ona go tylko lubi, ona go LUBI, ale myśli, że on ją tylko lubi. Gadali oboje o tym samym, ale się nie zrozumieli. <litania przekleństw> Mam dość! Sawako z tym jej "to pomyłka", "to nieporozumienie" doprowadza mnie do szału. Kobieto, weźże ty idź do psychologa! Albo nie - do psychiatry lepiej! Cóż, Kazehaya przez prawie cały rozdział trzymał wyjątkowo wysoką formę (wreszcie! wreszcie to powiedział! czyli jednak ma jaja...), ale na końcu musiał oczywiście wszystko schrzanić. "Ale moje lubię jest inne niż lubię Kuronumy, prawda?". Ty bucu! Co to za pytanie?! Kazehaya jako rodowity Japończyk powinien doskonale zdawać sobie sprawę, jak różnie może być interpretowane to słowo, więc, na litość, raz mógłby prosto z mostu zapytać: "Słuchaj, chcesz, żebyśmy zostali parą?" (słówko "koibito" byłoby gdzieś w tym zdaniu miło widziane, Sawako dostałaby szoku, ale może by to niej w końcu dotarło).
I, oczywiście, skończyło się to rozstaniem i obustronnym dołem.

Naprawdę, autyzm Sawako zaczyna przekraczać wszelkie granice. Shiina, kobieto, kończ tę mangę, wstydu oszczędź.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2010, 23:19   

Blaech - nic się nie dzieje, wciąż się tłuką bez rezultatów.

Naruto - dostaliśmy marną gadkę i trochę walki. Nic ciekawego.

Vagabond 291 - Musashi na famie. Nic się nie dzieje. Nic ciekawego.

Nuuuuda...

Ok, jest jeszcze Meguru... Endo dalej formie.
W All-Rounder Meguru poznajemy Makie. Makie ma 16 lat i trenuje kick-boxing (tu Meguru rzucił fajnym tekstem o tym, że fajnie wygląda jako cosplayer licealistki). Rozklada chłopców jak chce i kiedy chce. Jest wredna i zimna jak polodowcowy głaz. Tsundere jak się patrzy. Ale nic to, bo gdy Maria rozkłada ją w Shooto, biedaczka nie potrafi się pozbierać. Wszystko wskazuje na to, ze będzie zmuszona trenować z chłopakami i dawać i w kość dużo dłużej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2010, 21:29   

Meguru 14 - dostajemy walkę zawodowców i popijawę po walce. Biedny Ura...

Bambino 1-5 - taaa... pojawiały się dziś w odstępie 2 godzin. Ogólnie manga o robieniu jedzenia. Shounenowata. Główny bohater myśli, że jest niezłym kucharzem i z polecenia swego szefa dostaje się do świata profesjonalistów pełną gębą. Szybko okazuje się, ze jest do niczego. Bo tam w kuchni się nie gotuje tam się zasuwa jak mały samochodzik (nasz hero zasuwa na zmywaku). Dodatkowo pracownicy obstawiają, że dość szybko zrezygnuje. Bardzo shounenowo, ale całkiem nieźle. Ciekawe ile jutro tego wyjdzie...

next Naruto - gaaaadanie... i to bardzo Narutowe. Monolog o przyjaźni.

next Bleach - wszyscy, którzy byli do pokonania zostali pokonani, czas na rozstrzygnięcie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2010, 17:01   

Hm.
Dorwałam 47 rozdział PH i z tego co zrozumiałam,
Spoiler: pokaż / ukryj
pojawia się Echo, ale na widok Breaka zbyt szczęśliwa nie jest. No cóż, nie dziwię sie jej... Pominąwszy tę kwestię - przecież Zwei została zabita, nie...? Ciekawe. Ponadto zrobiła sie afera wokół pewnego symbolu, któy na pierszy rzut oka wygląda jak puchar owinięty wężem. I mały Oz, mały Oz, stężenie kjutności przekracza normę... Łiiiiiiiiii~! W ogóle cały rozdział jest przeuroczy. I przyjęcie na polance między drzewkami, i zarumieniona Ada zerkająca w stronę okienka (Vince i jego obrażona mina, kwik), i wspólne zdjęcie, awww, aż się nawet za sielankowo zrobiło (więc w następnym rozdziale pewnie będzie całkowicie odwrotnie). Na końcu rozdziału zaś... przpraszam bardzo, ale CO TO MIAŁO BYĆ? A tom jedenasty (z Reimem na okładce) ma wyjść dwudziestego siódmego marca.
Ale obrazki na początku, jejuśku, raz, że chibiki - między innymi Gilbert z wianuszkiem na główce - ogromna szachownica. Vincent z żółtymi kwiatuszkami, które na początku pomyliłam z kurczaczkiem, i ach, Break, ach, gdzie takich sprzedają...? WANT. SO. BAD!Co do treści samej. Echo miała za długie i za chude nogi. I (tak, wiem, za dużo tych "I" i nawiasów, ale nie nadaję się do recenzowania) wyglądająca na odmłodzoną Cheryl, ja sobie nie wyobrażam jak ona mogła wyglądac jako dwudziestolatka, obok kjutnie uśmiechniętego Rufusa. I yay, zawieszenie broni w wykonaniu Oza i Elliota!
Faaajnie było.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2010, 10:11   

Naruciak next - um... lepiej. Mamy parę zwrotów akcji. Plus powrót starego znajomego.

Bleach next - ciągle bez rozwiązania, ale tym czasem Aizen przedstawia jakiś knujski plan, który ma potrząsnąć całą fabułą. Na razie jestem sceptyczny, ale czekam dalej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2010, 22:47   

Naruto 487
Mam tylko jeden komentarz - ;_;

Spoiler: pokaż / ukryj
Kabuto, co ten wredny Kishimoto ci zrobił!


Bleach 396
Aizen, teraz mam tylko jedną prośbę - wygraj. Nie daruję ci jak przegrasz z tym smarkaczem :K. A już zwłaszcza, jak twój uber-plan padnie z powodu siły przyjaźni. Wiesz jaki to będzie wstyd?

One Piece 578
Ale się porobiło...
Spoiler: pokaż / ukryj
Czarnobrody wykorzystuje śmierć Białobrodego i zabiera mu moce. Po czym rusza zniszczyć marinesów. Luffy zostaje zgarnięty przez Jimbeia, a od niechybnej śmierci ratuje ich... Krokodyl, który najwyraźniej doszedł do wniosku, że śmierć Luffiego jest na rękę zbyt wielu osobom i lepiej wyjdzie na tym, jeśli mu pomoże. Przy czym największe zdziwienie spotkało mnie na końcu przy słowach "jestem lekarzem". Zdążyłam o tym zapomnieć...


Kuroshitsuji 43
Nudno było, bo jedyne co działo się przez cały rozdział to omawianie zbrodni i alibi wszystkich osób. Z drugiej strony najwyraźniej

Spoiler: pokaż / ukryj
w sprawę zamieszany jest wampir.

I duży plus za Tanakę, który dostaje szansę, by się zaprezentować. Scena jak unieszkodliwił barona była piękna.

Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu akcja jakoś bardziej ruszy.

KHR 282
WRESZCIE wrócili - to starczy za cały komentarz. Miejmy nadzieję, że nadchodząca fabuła będzie mniej pokręcona (na co jest mała szansa, bo strażnicy się przez ten arc solidnie dopakowali i ciężko im będzie znaleźć wroga na poziomie).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2010, 09:17   

Bleach 397 - istny ogień z dupy moim zdaniem. Już wszystkie power-upy Ichigo zostały wyjaśnione do tego ciekawa postać się pojawiła 10/10 manga wraca na dobry tor :)

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2010, 09:25   

Kolejne standardowe epizody:
Naruto - gadu gadu srutu tutu... I śpiąca królewna się budzi.

Wybielacz - To mi się podobało... Aizen cały epizod tłumaczy swój "chytry plan"(tm). Znaczy gadał sobie bez większego ładu i składu. Ichigo nic z tego nie rozumie. I tu potrafię się zanim identyfikować. Ja też nic z tego nie zrozumiałem. I na końcu bah... plottwist (patrz: standardowe wejście kolejnego bohatera). Ile razy widziałem już coś takiego w Bleachu?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-03-2010, 15:29   

One Piece 579
Manga kręci się od dawna i w zaskakujący sposób utrzymuje poziom.

Spoiler: pokaż / ukryj
O ile śmierć Ace'a trochę mnie zdołowa i w ogóle wywarła na mnie kiepskie wrażenie (jakby Oda, wzorem innych mangaków, próbował zbytnio dramatyzować), o tyle późniejsze wydarzenia znowu sprawiły, że nie mogłam się doczekać na następny rozdział.
Dzisiaj z kolei jak z armaty! Nie dość, że Trafalgar się pojawił to:
1. Coby pokazuje, że ma jaja.
2. SHANKS! I BEN! OH YESSSS! I tyle zasadniczo wystarczy. AZ Shanksa jest jedyna w swoim rodzaju, a on się nawet nie stara. Przybył, zobaczył i odebrał swój stary kapelusz. Teraz jeszcze tu tylko Dragona brakuje (i niech mnie licho, wcale się nie zdziwę, jeśli wyskoczy zza rogu!) i karuzeli wspaniałości już się nie będzie dało zatrzymać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2010, 19:09   

Bleach 397

Czyli Aizena wywodów oraz zbierania szczęki z podłogi przez Ichigo ciąg dalszy. No i pojawienie się postaci, na którą z pewnością sporo osób czekało w niepewności, czy w ogóle się pojawi.

I zagadka - jakie powinno być zakończenie ostatniej wypowiedzi Aizena w tym chapterze? Mój typ:
Spoiler: pokaż / ukryj
"because you are a shinigami and... ARRANCAR"? Czyżbyśmy mieli jeszcze raz usłyszeć o matce Ichigo?

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 00:33   

Bleach 398 - chyba najgorsza ostatnia strona w Bleach-u jaka mogła być ;b

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 13:40   

Bleach - akurat ten chapter mi się podobał. Tatko jest fajny. W końcu dostajemy więcej Gina, który według mnie jest obecnie najbardziej tajemniczą postacią w mandze.

Naruto - tu dla odmiany jest tak sobie. Do tego pewnie niektóre osoby nie będą zadowolone z ponownego pojawienia się Harrego Pottera.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 30 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group