FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-09-2014, 00:37   

One Piece 758
Czyżby

Spoiler: pokaż / ukryj
Usopp obudził w sobie Mantrę? Czas najwyższy, bo bez tego byłby mu ciężko odgrywać mistrza snajperów w New World.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-09-2014, 18:13   

One Piece 759
Yaaaay, boss battle! Co tu dużo mówić, jest jedwabiście.

Naruto 691
A tu wreszcie koniec boss walki. Przez sekundę bałam się jeszcze czy Madara się nie podniesie, ale wszyscy martwi się ulotnili na koniec rozdziału i nastał pokój.

Wciąż nie ma informacji, że manga się niedługo skończy więc zgaduję, że poza epilogiem może czekać nas jeszcze obowiązkowe starcie Naruto i Sasuke w ramach zakończenia (albo epilog po prostu potrzebuje większej ilości rozdziałów z powodu nagromadzenia postaci). W każdym razie zakończenie zdecydowanie jest na horyzoncie. Yaay.

Bleach 595
To jest tak głupie i groteskowe, że brakuje mi słów. Naprawdę brakuje mi słów. Błagam, niech to się skończy.

Magi 237
No i doszliśmy do końca retrospekcji. Teraz już wiadomo kim jest dokładnie Alladyn i po co się pojawił. Teraz czas na powrót do teraźniejszości, która nie stała się ani trochę prostsza po wyjaśnieniu co zaszło w przeszłości.

UQ Holder 48
Okej, to dużo wyjaśnia. Między innymi fakt, że nikt nie zauważył iż od 80 lat ktoś mieszka na kampusie oraz potworną wszechstronność mocy Santy i to czemu tak trudno jest go złapać.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 06-09-2014, 22:32   

Tate no Yuusha no Nariagari 7
Po pierwsze, ta seria zawiera jenocicę. Z młotkiem.
Po drugie, jest świetna. Powinna w obowiązkowej lekturze tanuków być.
A w temacie samego chaptera, następny epizod będzie bolać blond pawiana i spółkę.


BLICZ któryś tam.

Proszę państwa, w tym tygodniu Wybielacz postanowił wrócić do starej formy. Mamy wszystko co w tej serii być powinno, z podwójnym backstabem włącznie.

Oczywiście, znając Kubo, to był wypadek przy pracy ino, ale ja tam zamierzam się nim cieszyć.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-09-2014, 14:29   

Smk napisał/a:
Tate no Yuusha no Nariagari 7
Po pierwsze, ta seria zawiera jenocicę. Z młotkiem.
Po drugie, jest świetna. Powinna w obowiązkowej lekturze tanuków być.
A w temacie samego chaptera, następny epizod będzie bolać blond pawiana i spółkę.

To chyba piszesz o 8 rozdziale, bo w nim protag nabywa jajko. BTW, jest już wersja ostateczna/poprawiona.

Yup, evolving tanuki is the most epic tanuki.

Waszystkim wam, pokemasterom, przemówi najbardziej - oto ewolucja jaką osiąga w dwa tygodnie, właściwą opieką nad swoim tanukiem, protag: http://imgur.com/FgnLeYi

Oukoku Game
Wah, pięć rozdziałów, mass release! Yay. I ten tweeeest~~ z grupą która przegrała... Ta manga jest naprawdę świetna, szkoda tylko że tak powoli wychodzi...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2014, 09:24   

Naruto 692 - LOL.

Tokyo Ghoul 143 END -LOL^2

Spoiler: pokaż / ukryj
Muszę przyznać, że takie zakończenie robi wrażenie. MC gryzie glebę i został przerobiony na nową broń dla oddziałów MCC. Córeczka tatusia użyje ciała ojca, by stworzyć nowe chimery. A tymczasem postronna grupa klaunów zwyczajnie dobrze się bawiła. Mega troll.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-10-2014, 09:33   

One Piece 763
Ho ho, "rodzina" nam się powiększa. I teraz obstawiamy zakłady, Corason rzuci, choć mały okruszek wyjaśnień czy wspomnienie tego wątku to tylko podły bait?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-10-2014, 23:48   

He he he.

Tokyo Ghoul:re chapter 1
Nie lubię, nie lubię, nie lubię, nie podoba mi się, nie, nie, nieeeeeeee~
Aczkolwiek po tym trainwrecku w postaci ostatnich rozdziałów Tokyo Ghoul polubiłabym tylko i wyłącznie bezpośredni, jawny come-back dawnej drużyny. Nie podoba mi się zatem iż teraz póki co ten rozdział skupiał się głównie na CCG i ich nowej drużynie... Poza tym albo kreska zrobiła się jeszcze brzydsza, albo zapomniałam jak brzydka była. Nie podoba mi się jak wyglądają "starzy dobrzy znajomi" w nielicznej obsadzie. Poza tym jakoś to chaotycznie, brak nawiązań bezpośrednich do wydarzeń z poprzedniej mangi, nawet info jak duży to time-skip brak. Aczkolwiek uniwersum to samo, o tyle dobrze.
Na pociechę wrzucili aż na jednej stronie Ayato (to miał być on?...) i Hinami.
A poza tym jakoś chaotycznie mi umknęło co to chodzi z ta cała... "miłościa rodzicielska"... że niby Arima ma dzieciaka i od tego dzieciaka oczekują, że pobije go i bedzie jeszcze lepszym inspektorem...? I niby ile lat ma ten dzieciak? Bo Arima w poprzedniej serii miał 29 a aż tak duży time-skip nie był.
Ciekawa też jestem jak odpowiedzą na pytania dotyczące tego nowego składu "jednookich inspektorów", którzy to mają też moce ghulów - kagune, regeneracja. I dodatkowo latają z quincke w walizeczce też. Jak ghule dożywiają swoje kagune już wytłumaczono - a przecież inspektorzy młodociani nie mogą w ten sam sposób dokarmiać się... ale wnioskując że to tylko młodsze pokolenie i jakaś jednostka eksperymentalna... pewnie jakaś mała ingerencja genetyczna... Wyczuwam w takim razie możliwość do ironicznego "zabiliśmy ghule, teraz pozbedą się nas!" na końcu. Choć raczej wytępienie ghuli nie wchodzi w grę.
A i jeszcze chodzą plotki że...

Spoiler: pokaż / ukryj
Skoro to zespół jednookich inspektorów to i jakoś nikt by sie specjalnie nie zdziwił, gdyby i dla Kanekiego w nim znalazło się miejsce i ludzie doszukują się drugiego dna w odzywkach typu "słyszałem o was... a szczególnie o tobie" itd. ale serio, Kaneki pracujący dla CCG? No, to musiałby Arima zamiast go zabijać, zrobić z niego podwładnego psa. Choć w zasadzie cała farsa Kanekiego zaczęła się, gdy mu Rizowe kakuhou przetransplantowali. Więc w sumie jakby Arima sprawnie uszkodził tylko kakuhou, z kagune zrobił quinque... ale nie zabił "do końca'... No, ale to może się okazać tylko płonną nadzieją. I nie widzę by był Kaneki w stanie walczyć przeciwko ghulom, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że to było aktualne na moment kiedy poprzednia manga się skończyła, a w tzw. międzyczasie sporo mogło się wydarzyć, co by wpłynęło na takową decyzję.
W każdym razie póki co panuje gorące przekonanie że Haise Sakaki to tak naprawdę Kaneki. W sumie całkiem podobnie się zachowuje, aczkolwiek bardziej jak taki trochę miks z Hide, więc oczywiście zgadują ludzie tez, że to mógł być efekt tego, że Kaneki "zjadł" Hide jednak w tym podziemnym tunelu i udzieliła mu się jego osobowość.
Argument kolejny to, że Haise ma czarno-białe włosy i nadzoruje ta specjalna jednostkę. I w PV podobno gdzie jest pokazany mały krok wstecz miał białe włosy...
Jest też radosna teoria że to nie Kaneki, a tak naprawdę jego organy zostały użyte do "stworzenia" małych świrów z jednostki specjalnej ha ha.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-10-2014, 00:06   

One Piece 764
"Infiltracja" ^^ Jak z obrazka.
Naruto 696
Jakoś rozczula mnie widok medytującego Kurumy. No i motyw "ekologicznych" senninowych mocy od początku mi się podobał. Jak się pojawił to wniósł trochę świeżości do narutowego świata. Zawsze kiedy powraca to przyjemniej mi się czyta taki rozdział.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-10-2014, 23:23   

Pandora Hearts 99

O, zaraz będzie 100 rozdziałów... Swoją drogą, oni chcą z tego ostatniego tomu niezłą cegłę zrobić (300+ stron), ciekawe jak za tym pójdzie cena... Rozdział to taki radosny chaos, gdzie bohaterowie biegają, krzyczą i walczą, ale końcówka sugeruje, że COŚ się wydarzy. I wreszcie dowiadujemy się JAK. To bolało w sumie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak, wszyscy wiedzieli, że Jack poszatkował Glena przy pomocy Oza oczywiście, nie wiedzieliśmy tylko dokładnie kiedy i jak. Nie ma to jak uzewnętrzniać się przed przyjacielem, którego właśnie patroszymy (a jeśli nie, to przynajmniej ostro mieszamy w trzewiach). LEoLeviOswald powoli chyba zaczyna się w tym wszystkim gubić i niewykluczone, że przystanie na propozycję Oza. Cóż, następny rozdział z pewnością będzie należał do Alicji. Czyżby wiedziała, jak zakończyć całą zabawę bez przelewania większej ilości krwi i wymazywania z historii kilku ważnych dla fabuły istnień?
Nie powiem, ciekawi mnie jak autorka postanowiła zakończyć ten wyjątkowo krwawy karnawał, ale im dalej tym większe zaczynam mieć wątpliwości. W sumie życzę bohaterom jak najlepiej, ale nie wiem, czy taki słodki happy end byłby w klimacie Pandory, a z drugiej strony tragedia pełną gębą bolałaby po tym, co wszyscy już przeszli. Może uda się doprowadzić całość do słodko-gorzkiego finału? Na to liczę... Ciekawe tylko, jak długo jeszcze to potrwa.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-10-2014, 15:25   

Bleach 602
Jestem zachwycony. Kubo dowodzi, że nie ma takiego dna którego by nie przebił. Z chaptera na chapter wymyśla coraz bardziej kretyńskie supermoce. A myślałem, że Tsukishimowy Book of the End był głupi... Potem uznałem, że nic nie przebije voodoo transwestyty. Dostałem spasionego hipno-kupidyna. No ale ten najnowszy frajer bije wszystko na głowę.

Z jakich narkotycznych majaków sześciolatka on bierze te pomysły?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2014, 20:14   

Naruto END - widzę, że bad ending robi się coraz bardziej popularny. I jeśli mam być szczery, to po 71 tomach człowiekowi należy się porządny Happy Ending. Ja wiem, że czytelnikom przybyło lat, że przetrwają, ale po co... Niby miało to wyjść tak słodko-gorzko, a moim zdaniem wyszło strasznie niepoważnie.

By dopełnić całości dodam tylko, ze Bleach jest nadal strasznie badziewny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-10-2014, 20:47   

Em, ale to jeszcze nie koniec Naruto. W przyszłym tygodniu będzie dopiero ostatni podwójny rozdział.

A Bleach dalej radośnie szoruje po dnie i jeszcze jest totalnie obrzydliwy w tym tygodniu. Mam nadzieję, że finałowa walka przyjdzie naprawdę szybko.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2014, 21:33   

Tren napisał/a:
Em, ale to jeszcze nie koniec Naruto. W przyszłym tygodniu będzie dopiero ostatni podwójny rozdział.

ech... to po kiego grzyba piszą END na końcu rozdziału.

Kingdom of Gems 20 - w zasadzie nic specjalnego w tym epizodzie się nie działo (no dobra, działo się, ale nie widzę sensu tego opisywać). Warto za to przybliżyć sam tytuł. Kingdom of Gems to fantasy o kryształach w ludzkiej postaci posiadające cechy swoich odpowiedników. I sobie żyją i co pewien czas atakują je buddo-anioiłki. Brzmi głupio, ale głupie nie jest. Bardzo przypomina to klimatem remake anime z Casahrnem (Chasharn Sins bodajże). Tylko klimatem, bo nie ma tu rewelacyjnych teł. Kreska jest zresztą bardzo oszczędna. Inni powiedzą: brzydka. Dla mnie jest oszczędna i bardzo sprawnie ilustruje prostą i dość udaną historię z całkiem fajnymi bohaterami. Ale jak już wspomniałem to jest postapo z posthumanizmem. I to jest najważniejsze: świat i klimat pustki. Albo się to czuje, albo nie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-10-2014, 23:32   

"END" pisze na końcu KAŻDEGO rozdziału w WSJ, nie jestem pewna jak z innymi magazynami. Jak się przyjrzysz wszystkie poprzednie rozdziały Naruto też się kończą takim napisem. ;p

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-10-2014, 21:22   

Tren napisał/a:

A Bleach dalej radośnie szoruje po dnie i jeszcze jest totalnie obrzydliwy w tym tygodniu. Mam nadzieję, że finałowa walka przyjdzie naprawdę szybko.

Na to wygląda. Zabicie za jednym, całkowicie bezsensownym, zamachem wszystkich złych mobów (nie, żeby mi ich było żal - wszyscy byli zrobieni na odwal się, z kretyńskimi mocami i totalnym brakiem charakteru) to znak, że Kubo przyspiesza na drodze do upragnionego końca.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 67 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group