FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-10-2014, 22:02   

shugohakke napisał/a:
Tren napisał/a:

A Bleach dalej radośnie szoruje po dnie i jeszcze jest totalnie obrzydliwy w tym tygodniu. Mam nadzieję, że finałowa walka przyjdzie naprawdę szybko.

Na to wygląda. Zabicie za jednym, całkowicie bezsensownym, zamachem wszystkich złych mobów (nie, żeby mi ich było żal - wszyscy byli zrobieni na odwal się, z kretyńskimi mocami i totalnym brakiem charakteru) to znak, że Kubo przyspiesza na drodze do upragnionego końca.

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Jeszcze nie zabił, więc możemy mieć nieszczęście oglądać obrzydliwego necro-transwestytę i inne badziewne moby w kolejnym rozdziale... Poza tym wskrzesił bandę uderzeniową, która nie dość, że nie ma ani ciekawych mocy, ani charakteru, to jeszcze ma charadesigny z recyclingu. A już się cieszyłam, że oni też umarli.

Serio, wszyscy powinni umrzeć w Bleachu, to będzie najwspanialsze zakończenie. Im szybciej nadejdzie tym lepiej.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-11-2014, 14:32   

56 rozdział Kannagi.

Takenashi Eri wróciła do zdrowia, i rysuje chyba nawet ładniej niż wcześniej... a historia zatoczyła koło. Nagi piekąca cegłę wyszła kjutnie :3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-11-2014, 22:54   

Tren napisał/a:

Serio, wszyscy powinni umrzeć w Bleachu, to będzie najwspanialsze zakończenie. Im szybciej nadejdzie tym lepiej.

Technicznie rzecz biorąc to już umarli (przynajmniej 90% obsady) ^^ Ale Kubo już dawno totalnie olał fakt, że jego postaci to tylko duchowe projekcje zmarłych.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Squaerio Płeć:Mężczyzna
O RLY?


Dołączył: 05 Cze 2010
Skąd: mieć na to wszystko czas?
Status: offline

Grupy:
WOM
PostWysłany: 03-11-2014, 13:05   

Mahou Tsukai no Yome #10
Każdy miesiąc w oczekiwaniu na nowy rozdział to prawdziwa mordęga, ale warta swej ceny. Kontynuacja wątku czarnego psa na przykościelnym cmentarzysku wyraźnie pokazuje jak fantastyczną heroiną jest Chise. Dziewczę choć wciąż zagubione w zupełnie nowym świecie do jakiego wprowadził ją Ellias, nie jest jednocześnie beznadziejnie bezradną damselą w opałach. Wciąż głęboko siedzi w niej strach, ale w starciu z jej ciepłem i empatią, nie ma on szans na zwycięstwo. Przy tym produkt powstały w wyniku nieudanych prób naukowych też znajdzie swoje zastosowanie.
Co się też okazuje. Pies nie do końca wie, że jest psem a Ranfred może nie być tak czarny jak go malują. Natomiast coraz bardziej pokazuje się nam, jaką naprawdę gnidą jest Mag Przepływu. I ten cholerny cliffhanger!
Ainsworth był do tej pory sympatycznie creepy a nawet momentami pluszowy w niektórych sytuacjach. Teraz przez chwilę nieuwagi chyba zobaczymy, jak bardzo scary creepy może się stać, gdy wyprowadzi się go z równowagi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-11-2014, 23:55   

Naruto 699-700
Przyzwoicie. Co prawda mierżą mnie te wieżowce i notebook, jako znaki rozwoju technologicznego, ale reszta całkiem zadowalająca. W klasycznej formie "i żyli długo i szczęśliwie", ale to nie jest zła forma ^^
Trochę mi zajęło ogarnięcie dlaczego mała Ino wygląda jakby jej ojcem był biały Zetsu albo Kisame, a Chōji jak zarażony Orochimarową pieczęcią, ale to pewnie wina nienawyknięcia do kolorowania mangi.

Bleach 604
Cotygodniowa porcja bullshitu od Kubo. Dziś jako danie główne magiczna umiejka, która sprawia, że:
"The power of useless quincies is collected and distributed to the ones who need it. The ones power is taken from die and ones it's is give to are reborn stronger than before."
A, po ludzku. Niepotrzebne postaci, którym nie chciało mi się wymyślić mocy umierają, bym mógł jeszcze raz wykorzystać pokonanych frajerów.
Oraz standardowy zestaw sałatek i deserów pod postacią: cut-scenek z pola walki, pocisków nie będących pociskami, przebijania się przez barierę nie do przejścia i zapowiedzi epickiej bitwy między nikogo nieinteresującym villianem i wielkim bossem good guy'ów o którym guzik wiemy, bo pojawił się niecałe 100 rozdziałów temu, a od tego czasu nie poświęcono mu żadnej uwagi.

Co ja bym zrobił bez Wybielacza? Nie ma drugiej takiej mangi...

One Piece 766
Retrospekcje trwają. Co ciekawe Doflamingo wydaje się być na podobnym power levelu jak obecnie. Dziwna sprawa - ci villiani zwykle nie wykazują rozwoju umiejętności przez lata jakie mijają od ich retrospekcji ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-11-2014, 00:42   

Senyuu 4 rozdział 7
Dwa miesiące po śmierci... dwa miesiące po śmierci! Buahahahahahahahahahahaha.

A to żeście panowie nieskalkulowali.


Spoiler: pokaż / ukryj
I om, Alf się zakochał. Z drugiej strony jak fabuła wróci do teraźniejszości to nawet będzie miał szansę biorąc pod uwagę, że Cecily będzie na tym etapie wdową.

I te "2 miesiące po śmierci" chyba oznaczają, że serio będą dalsze zmiany w timelinie. W końcu Lake potrzebował co najmniej kilka lat by dorosnąć, a między drugim i trzecim łukiem minął około rok.


One Piece 766
I tak wszystko poszło źle~ Biedny Law.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2014, 07:43   

Naruto 700 - nie do końca ogarniam pairingi. Happy End jak happy end. Pewnie będą spinoffować.

PS. Chōji = rudy gruby wiking = Win.
PS2. Dla odmiany nie było END na końcu. LOL.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Elokmen
Gość
PostWysłany: 07-11-2014, 11:13   

vries napisał/a:
Naruto 700 - nie do końca ogarniam pairingi. Happy End jak happy end. Pewnie będą spinoffować.

PS. Chōji = rudy gruby wiking = Win.
PS2. Dla odmiany nie było END na końcu. LOL.


Nie masz racji, tutaj jest powiedzianie czemu :D


https://www.youtube.com/watch?v=kLUG55JxOA4&list=UUkrJX4p5kV81MoMqe4jUBug

https://www.youtube.com/watch?v=KmPdJSPLNEs&list=UUkrJX4p5kV81MoMqe4jUBug
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2014, 15:02   

Tokyo Ghoul:re 6 - ach... teraz rozumiem jak chcą całą sprawę rozegrać. Sprytnie. Z drugiej strony nie ukrywam, że wolałem starą obsadę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-11-2014, 17:22   

No wiesz vries, nie ma co narzekać, choć ja również nadal czuję ogromne przywiązanie do starej obsady i trudno mi wczuć się w nowych bohaterów. Było jasno dane do zrozumienia, że jak Tokyo Ghoul ukazywało całą sprawę od strony ghuli, tak :re będzie zapewne ukaże nam cały problem od strony ludzkości. W całkiem szczwany sposób na dodatek...

Spoiler: pokaż / ukryj
Aż do tego rozdziału w sumie nie byłam jakoś specjalnie przekonana, że Kaneki=Sasaki, ale jak dla mnie 'strzelanie palcami' przez Sasakiego, tak charakterystyczne dla Kanekiego, przesądziło sprawę. To dobre zagranie, bo jednak Kanekiego zdążyło mnóstwo osób polubić i trudno byłoby pogodzić się z jego absurdalną śmiercią. Albo gdyby teraz się okazało, że tylko jego organy użyli do eksperymentów. A tak to oddali nam dobrego bohatera i wrzucili 3 lata różnicy, podczas których wszystko się mogło zdarzyć. Tyyyle smaczków: Kaneki pracujący w zespole Akiry. Kaneki po drugiej stronie barykady. Kaneki będący bliskim znajomym Arimy. I cała paleta możliwości co się stanie, jak Kaneki jako inspektor spotka kogoś ze znajomków.
Do tego myślę, że możemy się spodziewać, iż Amon też wróci, ale dla odmiany jako pół-ghul. Bo wpadł w ręce aogiri, a doktorek wyraźnie stwierdził, że inspektorzy nadadzą się świetnie do dalszych eksperymentów...
Rzuca to też cień nadziei na beznadziejne inaczej zakończenie TG - słowa Hide nabierają nowego znaczenia, słowa Arimy też, bo przecież ta ich ostatnia rozmowa była totalnie absurdalna w innym wypadku. Można mieć mgliste przeczucie co Hide chciał przekazać Kanekiemu. I tak dalej...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2014, 23:50   

Tak, w zasadzie się zgadzam. Historia ma potencjał i "rozczłonkowanie" może tylko fajnie pomóc jej budować napięcie. Ale różnie bywa z rezultatem.

Gunnm Mars Chronicle 1 - prequel. Last Order mi się nie podobał, nie będę tego ukrywać. Postapo powinno pozostać postapo, a nie pchać się w mieszankę superpowers i s-f. Póki co nie dzieje się nic ciekawego. Dostajemy sceny z dzieciństwa Yoko. Skanlatorzy postanowili pójść w oryginalną pisownię imienia. Hmm...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 19-11-2014, 12:26   

vries napisał/a:
Tak, w zasadzie się zgadzam. Historia ma potencjał i "rozczłonkowanie" może tylko fajnie pomóc jej budować napięcie. Ale różnie bywa z rezultatem.

Gunnm Mars Chronicle 1 - prequel. Last Order mi się nie podobał, nie będę tego ukrywać. Postapo powinno pozostać postapo, a nie pchać się w mieszankę superpowers i s-f. Póki co nie dzieje się nic ciekawego. Dostajemy sceny z dzieciństwa Yoko. Skanlatorzy postanowili pójść w oryginalną pisownię imienia. Hmm...


LA to radosny wykwit autora w formie środkowego palca do poprzedniego wydawcy. Z początku też miałem wątpliwości, ale tak od połowy turnieju wyłączyłęm mózg i podziwiam kreatywne tłuczenie się po pyskach z wykorzystaniem różnych teorii naukowych. A wiedząć od lat że prequel się robi, byłem spokojny o los serii.

A kroniki zaczynają się ciekawie, chociaż na razie za mało wiadomo by stwierdzić czy historii dotrzyma kroku oryginałowi.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-11-2014, 15:12   

Kurcze trzeba znowu zacząć czytać :] Mam może głupie pytanie. Czy to będzie prikłel czy może wzięcie w wielki nawias całej dotychczasowej historii i Yoko powróci na stare śmieci szukać starej siebie?

Co do środkowego palca, to nie wiem jak z tym było, ale z całą pewnością w zocie ganiały gigantyczne przyrodzenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2014, 21:27   

kokodin napisał/a:
Czy to będzie prikłel czy może wzięcie w wielki nawias całej dotychczasowej historii i Yoko powróci na stare śmieci szukać starej siebie?

Trudno powiedzieć, czy będzie jakaś kontynuacja z LO, ale nawet jeśli to nie szybko. To co dostajemy sugeruje solidny prequel.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 22-11-2014, 18:52   

Tokyo Ghoul:re 7
Doooobry rozdział! Dał wreszcie konkretne odpowiedzi na pewne pytania.

Spoiler: pokaż / ukryj
No więc bez wątpienia Sasaki to Kaneki z dziurami w pamięci. Jego kagune też jest naprawdę ciekawe. Raz bez określonego kształtu. Raz wieloramienne. A użył też go jako miecz a'la Tsukiyamy (choć go raczej nie pamięta, więc raczej podświadomie). I do tego może używać dodatkowo quinque jednocześnie.
Podoba mi się, jakie podejście mają do niego generalnie w CCG:
1. Należy go traktować jak człowieka.
2. Ale jeśli jego kagune wymknie się spod kontroli, to należy go unieszkodliwić. A jak się nie będzie dało to wyeliminować.
Ciekawe w którą stronę to się rozwinie... czy w stronę tragedii - czyli Sasaki pozostanie ciągle pod skrzydłami CCG i w końcu zginie. Czy może powróci jeszcze na przeciwną stronę barykady i nie da się zabić tak łatwo. Czy raczej jeszcze jakaś inna droga się pojawi, bo odzyska pamięć i uda mu się wreszcie osiągnąć idealną równowagę psychiczną.
Sam wątek odzyskania pamięci będzie ciekawy, jak widać po tym rozdziale mieliśmy próbkę potencjału tego wątku, bo Seprent to Nishiki, ha! Pewnie teraz wszyscy fani nie mogą się doczekać jak spotka się z Touką. Ja również.
A poza tym pewno Tsukiyama już się zaciąga TRES BIEN jego slipkami hahah.
Aż mi się przypomniały słowa Amona z poprzedniej serii, jak zastanawiał się, jak powinni sądzić Kanekiego - który jest nadal człowiekiem, choć wbrew swojej woli stał się po części ghulem. Najwidoczniej nie tylko on się nad tym zastanawiał i najwyraźniej miał w tym jakiś spory udział Hide oraz Arima. Mam nadzieję, że w kolejnym odcinku podczas posiedzenia Sasakiego na dywaniku u Arimy dowiemy się czegoś więcej na ten temat i generalnie o ich wzajemnych relacjach.

Ciekawe też co teraz zrobią jego pupilkowie. Tooru najwyraźniej nie chce stać się "tym czymś" i boi się swoich mocy jeszcze bardziej. I pewno przez ta negacje nie potrafi kontrolować nawet swojego kagune. Urie zazdrości... no cóż, on ma potencjał zostania następcą Arimy, ale jednocześnie może być pierwszy do odstrzału ze swoją manią docenienia go, odznaczeń, awansu. No i Shirazu - który nabrał podziwu dla Sasakiego. Największą niewiadomą w sumie jest Saiko - bo póki co w ogóle nie wykazuje zainteresowania niczym...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group