FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 20:19   

Kosmiczny napisał/a:
Siema. Ostatnio skończyłem oglądać Macross Frontier i Gundam 00 i mam ochotę na jakieś kosmiczne anime xD. Nie koniecznie muszą to być mechy ale żeby akcja odbywała się w kosmosie.

Legend of Galactic Heroes
Crest of the Stars
Magnetic Rose
Armored Trooper Votoms
Powinny pasować.
Przejdź na dół
Gigolo
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 20:38   

Witam. Prosiłbym o podanie jakiegoś fajnego tytułu ecchi jak narazie oglądałem tylko Green Green, Kanokon(czy jakoś tak;P), Air Gear. Może być durne i komediowe ale żeby było duż Ecchi;D
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-07-2009, 20:51   

Ecchi powiadasz?

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/!urating/1/?geid=55%2C22&noalt=1

Ustawione już w odpowiedniej kolejności.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 20:57   

Ostatnio mam ochotę na chwile odprężenia przy jakimś dobrym romansie najlepiej z męskim haremem niestety z listy recenzji na tanukach już widziałam większość z lepiej ocenianych, ale może ktoś z was zna jeszcze jakieś godne polecenia.

Z góry dzięki ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 21:17   

Ecchi....no to Chobbits;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diallen Płeć:Mężczyzna
I don't care


Dołączył: 26 Cze 2009
Skąd: Wadowice
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 21:54   

Może zna ktoś anime gdzie występują bardzo, bardzo dobre walki na katany ? Chciałbym aby były bardzo dobrze zrealizowane (cokolwiek to znaczy). Może też występować magia, broń palna itp. Oglądałem już anime takie jak Dragon Ball, Bleach, Nabari no ou, Naruto, Soul Eater, Tales of the Abyss, Murder Princess, Kurokami the Animation, D.Gray - Man.

Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuje :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-07-2009, 22:05   

Samurai Champloo i Sword of the Stranger mają najlepsze walki, jakie widziałem w anime.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kosmiczny
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 22:06   

Mogę Ci polecić Fate/Stay Night jak nie widziałeś, również Claymore oraz Full Metal Alchemist (chociaż tam to bardziej alchemia ale powinno Ci się spodobać).
Powrót do góry
Fb
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 22:14   

zdecydowanie Samurai Champloo - walki sa dla mnie mistrzostwem, poza tym Seirei no Moribito, tez swietne choreograficznie walki..
Powrót do góry
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 22:38   

Również polecam ,,Sword of the Stranger" i ,,Seirei no Moribito" w tych 2 anime walki wyglądają realistycznie a nie biegnie ciach stoja 2 metry od siebie i nagle się jeden budzi i pada. Mogę ci też polecić ,,Jyu Oh Sei".

_________________
Znajdę cię gdziekolwiek byś nie był... I zabiję Cię... Rozerwę Cię na pół... Zmiażdżę twoje kości i zjem twoje ciało.. Wypiję twoją krew... Pochłonę Cię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 01-07-2009, 23:14   

diallen napisał/a:
Może zna ktoś anime gdzie występują bardzo, bardzo dobre walki na katany ? Chciałbym aby były bardzo dobrze zrealizowane (cokolwiek to znaczy). Może też występować magia, broń palna itp. Oglądałem już anime takie jak Dragon Ball, Bleach, Nabari no ou, Naruto, Soul Eater, Tales of the Abyss, Murder Princess, Kurokami the Animation, D.Gray - Man.

Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuje :)

Własnie oglądałam coś tego typu: "Shigurui", choć walki nie są strasznie efektowne (w sensie nie ma tu takiego wielkiego łubudu), ale mimo to robią wrażenie (a zwłaszcza ilość przelanej krwi). Poważna seria i na bank dobrze zrealizowana.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
diallen Płeć:Mężczyzna
I don't care


Dołączył: 26 Cze 2009
Skąd: Wadowice
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 23:16   

Fate/Stay Night i Full Metal Alchemist oglądałem już, ale Sword of the Stranger, Seirei no Moribito i Samurai Champloo wyglądają ciekawie i na pewno któreś z nich oglądnę. I jeszcze raz dzięki za odpowiedzi :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
peki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2009, 03:12   

Sprubuj Samurai X, chociaż to tylko film, albo ova złączone w film, a jeśli Ci spodoba to kontunuacją wydarzeń z tego anime jest "Rurouni Kenshin".

Po za tym możesz sobie sprawdzić Samurai Gun i Afro Samurai. Chyba nie będzie to spoil jeżeli powiem że akurat afro samurai to do najambitniejszych nienależy, ale jednak grafika, muzyka i sceny walki aż miło się ogląda/słucha.

_________________
Become the heir
The Serpent Saint
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2017986
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-07-2009, 05:27   

Piontek napisał/a:
Również polecam ,,Sword of the Stranger" i ,,Seirei no Moribito" w tych 2 anime walki wyglądają realistycznie a nie biegnie ciach stoja 2 metry od siebie i nagle się jeden budzi i pada


Co jest ZDECYDOWANIE bardziej realistycznym obrazem walki dwóch samurajów niż to, co jest pokazane w Samurai Champloo czy Sword of the Stranger...

peki napisał/a:
Sprubuj Samurai X, chociaż to tylko film, albo ova złączone w film, a jeśli Ci spodoba to kontunuacją wydarzeń z tego anime jest "Rurouni Kenshin".


A czy czasem Samurai X i Ruroni Kenshin to nie jedno i to samo anime?
Może chodziło o Rurouni Kenshin: Tsuioku Hen? Bo to właśnie jest prolog do Ruroni Kenshi czy jak kto woli, Samurai X.

A od siebie też coś dorzucę;

Basilisk: Kouga Ninpou Chou - cud, miód i orzeszki.

PS. Peki - Nie, to nie spoil xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Naikari Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2009, 18:09   

Witam serdecznie!
Ponownie piszę z prośbą o propozycje anime.
Oglądnęłam m.in. : Saiunkoku Monogatari(za którego polecenie dziękuje Lain) , Ouran High School Host Club, La Corda D'oro primo passo, Perfect Girl Evolution. Szukam czegoś podobnego do tych seri, a w szczęgólności do tych dwóch pierwszych (SM, OHSHC). Głównie zależy mi na ładnej kresce, ciekawej fabule i fajnych postaciach.
Proszę nie podawać mi anime, którego akcja dzieję się w dalekiej przyszłości, albo w którym są mechy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 84 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group