FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-07-2009, 20:10   

No to co powiesz na takie 2 tytuliki:
Otome wa Boku ni Koishiteru czyli odwrotność ourana. Tytłaj mamy chłopaka w sukience :] w katolickiej szkole z internatem. I oczywiście nasz(a) Mizucho zostaje centrum uwagi w tejże szkole dlaczego to już nie powiem. Może to nie reverse harem ale też jest śmieszne.
A jeżeli ma to być
Cytat:
ładnej kresce, ciekawej fabule i fajnych postaciach
ale bez romansu :P to może Manabi Straight!. Ciepła ciekawa komedyjka o tym jak grupa niestandardowych uczennic ratuje szkołę przed likwidacją w obliczu niżu demograficznego.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 02-07-2009, 20:47   

Naikari napisał/a:

Oglądnęłam m.in. : Saiunkoku Monogatari(za którego polecenie dziękuje Lain) , Ouran High School Host Club, La Corda D'oro primo passo, Perfect Girl Evolution. Szukam czegoś podobnego do tych seri, a w szczęgólności do tych dwóch pierwszych (SM, OHSHC). Głównie zależy mi na ładnej kresce, ciekawej fabule i fajnych postaciach.

Hmm to mam nadzieje, że źle nie doradzę bo jakby nie patrzeć to np. ciekawa fabuła czy fajne postacie można różnie interpretować. Jak zacięta płyta mogę doradzić "Honey and Clover" - może nie jest to piękne graficznie anime, ale ma fajne postacie i z wielkim urokiem pokazuje normalne życie. Może dodatkowo "True Tears", kreska ładna, fabuła całkiem zgrabna, a i bohaterowie całkiem sympatyczni. Oba tytuły z mniejszym lub większym nateżeniem kręcą się koło wątków romantycznych. I tak może spodobałoby Ci się dodatkowo np. "Junjou Romantica", "Midori no Hibi" lub "School Rumble". W tych tytułach wyczuwam intuicyjnie podobny klimat do tego co oczekujesz :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2009, 21:23   

Co do Junjou Romantica to dołanczm sie;) Swietne anime,słodkie;);)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naikari Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2009, 00:13   

Bardzo dziękuję! :) Na pewno coś z tego wybiore, a jak oglądne to znów się odezwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovelas
Gość
PostWysłany: 03-07-2009, 17:59   

Witam, poszukuje anime podobnego do Onegai Teacher czyli związek pomiedzy nauczycielką a uczniem czy jest jeszcze takie anime??:P
Z góry dziękuję za podane tytuły
Powrót do góry
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-07-2009, 18:05   

Onegai Teacher nie widziałem i nie zamierzam, ale w oglądanym aktualnie przeze mnie Marmalade Boy takowy wątek poniekąd występuje (poniekąd, bo mamy uczennicę i nauczyciela), a anime jest przednie (a przynajmniej takie mam wrażenie po ponad połowie serii).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-07-2009, 18:26   

Jest pomiędzy uczennicą a nauczycielem ale to już jest paraboliczne. Westchnięcia niewyżytej nastolatki w stronę niedostępnego męża nauczyciela, któremu dodatkowo przeszkadza ojciec panny młodej. Nazywa się to Okusama wa Joshikousei jak by ktoś nie wiedział.
Oprócz tego mam na myśli jeszcze happy leson w którym licealista ukrywa sekret posiadania pięciu mamuś, nauczycielek z własnej szkoły. Ale ukrywania żony nauczycielki niestety sobie nie przypominam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2009, 19:10   

Cytat:
Witam, poszukuje anime podobnego do Onegai Teacher czyli związek pomiedzy nauczycielką a uczniem czy jest jeszcze takie anime??:P
Z góry dziękuję za podane tytuły


No ja widziałam Kusatta Kyoushi No Houteishiki jednak jest to yaoi...No ale mozesz zobaczyc mozliwe ze sie spodoba;);)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2009, 19:26   

Użytkowniczkę Iren uprzejmie proszę o stosowanie w postach znaków polskich, jak również zasad interpunkcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
lovelas
Gość
PostWysłany: 03-07-2009, 22:13   

Dziękuję za podane tytuły ale niestety Yaoi to nawet patykiem nie ruszam;P.
Jak niema anime podobnego do onegai teacher czyli związek nauczycielka uczeń, to może jest romans w którym jest para, kochają się, itd. itp. ale inni nie mogą się o tym dowiedzieć więc muszą spotykać się w ukryciu??:P
Dziękuję za propozycje;)
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-07-2009, 22:42   

Ai yori aoshi. Zwiazek (niechciany) bogatej dziedziczki i wygnańca w zderzeniu o domek gościnny w którym sporo ludzi zamieszkuje i nikt z nich nie może się dowiedzieć :P Co prawda sekret nie jest do końca zakryty bo przynajmniej 3 osoby o nim wiedzą i pomagają go ukryć ale ten tytuł chyba idealnie pasuje do nowych wytycznych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
lovelas
Gość
PostWysłany: 03-07-2009, 22:52   

Nie zlinczuj mnie ale to juz obejrzałem;PP
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-07-2009, 22:53   

lovelas napisał/a:
Witam, poszukuje anime podobnego do Onegai Teacher czyli związek pomiedzy nauczycielką a uczniem czy jest jeszcze takie anime??:P
Z góry dziękuję za podane tytuły

Jest taki wątek w drugim planie wydarzeń w Chobits. Do tego chodzi Kodomo no Jikan, choć tam mamy tą sytuację a rebours na dodatek to seria z gatunku loli/pedo. W pewnym sensie mamy to jeszcze w "Happy Lesson" i dość parodystycznie w Mahoromatic.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-07-2009, 01:37   

Oj lovelas ty to masz straszne wymagania. W anime najczęstszymi motywami są trójkąt lub harem z nieudacznikiem na czele. Miłość konspiracyjna raczej nie jest często pokazywana. Do napisania takiego scenariusza trzeba ruszyć głową i nie starczy standardowa małpa z generatorem haremów losowych. O rec-u czy koi kaze pewnie też wiesz wszystko a Asatte no Houkou pewnie jest już zbyt udziwnione na twój gust. Niestety na tym kończy się mój repertuar tego co by mniej więcej podchodziło a szkoda bo czasem taki bardziej głęboki romans wychodzi na dobre po tym całym moeblobie. Jedyne co mi jeszcze kołacze to parę wątków w Nanie jak jedna przed druga "chowają" swoje sprawy zamiast jak zwykle się porządnie rozryczeć :P no ale tego połowy jeszcze brakuje.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lovelas
Gość
PostWysłany: 04-07-2009, 16:53   

Sporo widziałem dlatego mam spore wymagania;P
Uzupełniłem braki i obejrzałem REC i naszła mnie ochota na "głębszy romans";)
Polecicie coś dobrego. Najlepiej kilka tytułów bo sporo oglądałem a nie zrobiłem sobie listy;P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 85 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group