FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-07-2009, 12:32   

I"s (ale to w sumie średnie), Ichigo 100%, Clannad, Kannon 2006 (w tych dwóch jest jednak trochę magii, nie jest ona jednak napastliwa), Ai Yori Aoshi, Love Hina (tu jest absurd, prawie jak magia).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 12:37   

Kaioken, jak bez magii, to może spróbuj: Ouran High School Host Club, Kimi-kiss ~ pure rouge, Bokura ga Ita, Lovely Complex, True Tears, i może jeszcze aktualnie wychodzące Sora no Manimani.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 12:57   

Propozycje Keii - wszystkie oglądałem oprócz I''s ;]. Kimikiss może zacznę i Lovely Complex też słyszałem. True Teras oglądałem, a to ostatnie właśnie patrzę recenzje ;] Podajcie proszę jeszcze kilka i będę szczęśliwy xd ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-07-2009, 14:39   

Nogizaka Haruka no Himitsu przede wszystkim, to jedna z sympatyczniejszych komedii romantycznych ostatnich lat. A poza tym Toshokan Sensou (nie przejmuj się owym wojennym tagiem, to komedia romantyczna pełną gębą), Lamune (kreska niezbyt imponuje, ale poza tym nic do zarzucenia serii nie mam), Final Approach (krótkie i sympatyczne). Jest pełno takich tytułów.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 15:18   

Nogizaka Haruka no Himitsu oglądałem, Toshokan Sensou - za to arigato ;], Lamune właśnie przez dłuższy czas myślę, kiedy zaczać xd, A Final Approach oglądałem.

Arigato za pomoc wszystkim ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 21:10   

Hmm... Obejrzałbym sobie jakieś odprężające anime, z sympatycznymi bohaterami, z możliwie małą dawką dramatyzmu ;). Jeśli to możliwe, akcja powinna mieć miejsce w świecie współczesnym, z niewielką ilością wątków fantastycznych.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-07-2009, 21:18   

School Rumble wspominam jako radośnie-odprężająco-głupie, aczkolwiek nie wiem, czy o taki rodzaj odprężenia Ci chodzi. Mi jednak poprawiło humor, kiedy tego potrzebowałem, więc polecam :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Draggy Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 23:03   

odprężające anime wg. mnietakie w których mamy tatalną rozwałkę czyli mechy,supermoce itd wiec raczej o odprężajace anime bez fantastyki trudno:D
ja do jak najbardziej odprężających zaliczyłbym Black Lagoon ale każdy kto ma jakie takie doświadczenie z anime już to widział :D

Użytkownik jest uprzejmie proszony o stosowanie się do zasad języka polskiego (wielka litera, kropka, spacje po znakach przestankowych).

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-07-2009, 23:26   

Tengen Toppa Gurren Lagann to chyba najbardziej odprężające anime jakie istnieje. Oczywiście według tej definicji :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2009, 08:56   

Ostatnio mam ochotę na coś w stylu Blood+, nie chodzi mi konkretnie o wampiry po prostu chcę anime z dobrą akcją, walkami (tylko bez mechów), wciągającą fabułą i żeby chociaż jeden z bohaterów był w stylu Haji'ego i ogólnie żeby miało taki fajny klimat.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-07-2009, 14:09   

Michiyo to postaram się polecić Tobie parę tytułów by było z czego wybierać. Pierwsze co mi przyszło do głowy to "Ghost in the Shell". Akcji jest tutaj sporo, fabuła z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza, nie wiem tylko czy któryś z bohaterów może się tak mocno spodobać jak Haji.."Claymore" to anime z ciągłymi walkami i niezłą akcją, tylko znowu bohatera pokroju Hajiego brak. W podobnym klimacie może być "Hellsing" - a męska postać piekielnie imponuje. Dodać mogę jeszcze "Ga-Rei -Zero- ", gdzie wszystkie pożądane przez Ciebie elementy są odpowiednio na wysokim poziomie.

I co najważniejsze - polecam obejrzeć "Blood: The Last Vampire". Ja bym nic nie miała przeciwko gdyby seria tv Blood+ była w klimacie właśnie części filmowej.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Draggy Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2009, 17:10   

Ja również polecam Claymore'a :]
Co tam że nie ma tu Haji'ego, jest wiele innych barwnych postaci,napewno sie nie rozczarujesz :]

Ehh edycja tylko po to żeby nie miec jakiegoś czerwonego spamu w poscie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-07-2009, 21:40   

Michiyo, jeśli chodzi o akcję to mogę polecić Black Lagoon. Seria dość ciekawa i mimo iż fabuła nie jest jakoś specjalnie nowatorska i odjechana, a postacie to zwykli (no może nie całkiem ;)) ludzie, to ogląda się z zapartym tchem.
Popieram Claymore (gorąco polecam :D) i Hellsing.
Dodałabym do tego jeszcze może Devil May Cry.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-07-2009, 21:50   

Darker than BLACK może się nadać. Główny bohater tutaj może skłonić cię do odłożenia Haji'ego w odmętu zapomnienia ;)

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Draggy Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2009, 12:27   

Devil May Cry lepiej nie tykać,opening jest lepszy od całego anime;/
Moim zdaniem gra ma już lepszą fabułę niż Anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 91 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group