FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 20:42   

Tzn wcale nie powiedziałem ze nie lubie tego typu stuff'u tylko po Black Lagoonie mam ochote na jakąś realną akcje. Owszem jeżeli ktoś zna jakieś tytuły które by życiem nawet polecił to też chętnie lookne ;-] Bo prawde mówiąc to nie mam jakiegoś zróżnicowanego gustu odnośnie anime, po prostu jak wpadnie w oko to chętnie obejrze.

_________________
MY ANIME LIST
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-09-2009, 20:52   

Może w takim razie Mezzo, a na przekąskę (bo mniejsza liczba odcinków) Gunsmith Cats i Riding Bean?

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-09-2009, 21:03   

Żeby było co oglądać to można brać się za monstera :P strzelaniny też się jakieś znajdą i nie jest t zbytnio fantazy.
Poza tym Noir , czyli taka bardziej sekciarska opowieść o płatnych morderczyniach.
City hunter >>> angel heart. Kolejna duża dawka strzelanin nie fantazy z odrobiną wybiorczych praw fizyki.
Michiko to Hatchin , meksykańska rozróba w starym dobrym gangsterskim stylu. Az dziw że po japońsku.
Mezzo dsa , troszkę porąbana agencja detektywistyczna jeśli można to tak nazwać.
Daphne in the Brilliant Blue, półnaga prawda o potopie apokaliptycznym.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-09-2009, 21:12   

Cytat:
Najlepiej zeby tak BL

O_o

A, Black Lagoon. Nie wiedzieć czemu, w pierwszej kolejności przyszło mi do głowy inne rozwinięcie skrótu...

Z sensacji naprawdę warto zobaczyć jeszcze Michiko to Hatchin i Baccano.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 21:58   

Dzięki wszystkim za cały pakiet wyboru, lecz rzec jednak muszę że większość wymienionych przez was produkcji jest, jak bym to nazwał "starej kreski". Pozwole sobie sprecyzować moje poszukiwania. Chodziłoby mi o kreske typu Requiem For The Phantom, Valkyria Chronicles lub Black Lagoon, żeby była "świeża" ładna i płynna. Tematycznie jeżeli chodzi o bohaterów to przewaga "płci pięknej" (tylko żeby rozmiary biustów nie osiągały poziom Princess Lover). Już nawet pomijam ilość odcinków bo to schodzi na dalszy plan. Akcja żeby nie była zbyt przewidywalna, tak żeby mnie aż rwało w rzęsach żeby zobaczyć następny odcinek. Inny wariant to coś "romansidłowo-dratowato" z odpowiednim zakończeniem, z przesłaniem i okruchami życia czy jakoś tak typu Kanon. Może jestem zbyt wybredny i ktoś by powiedział że wybrzydzam ale "rynek" anime jest na tyle bogaty że myśle że nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś nawet przy tak srogich wymogach ;-] Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-09-2009, 13:40   

Odwołując się do drugiego typu - Sola pasuje idealnie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2009, 17:39   

Już po samym linku który mi podałeś/aś Costly już mi się sposobało ;-] obejrzałem także pierwszy odcinek i tym bardziej mi się spodobało. Tylko czekać jak sie ino odpowiednia jakość zassie i oglądam dalej ;-] Dzięki za pomoc. Jednakże to tylko 13 odcinków także prosiłbym o dalsze propozycje na zaś, wg w/w schematu. Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-09-2009, 21:42   

"eś" jak najbardziej ;p

Wariant pierwszy - przede wszystkim Baccano!, prowadzone w szalonym tempie z mocno zakręconą fabułą, wciąga jak diabli. Z tego typu produkcji wymienia się też z miejsca z zasady Code Geass, choć większość osób to już ma za sobą. Darker than BLACK powinno też spasować. I na koniec dodamy Futakoi Alternative, gdzie strzelanin co prawda za bardzo nie ma, ale jest pełno akcji, a także mix z "wariantem drugim".

Przechodząc do samego wariantu drugiego - jeżeli ktoś polubił Kanon, to ma spore szanse polubić też Clannad i Air, które utrzymane są w podobnej konwencji. Z tego typu produkcji w wersji "normalnej" warto obejrzeć Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora i jeszcze w wersji już dużo mniej normalnej Iriya no Sora, Ufo no Natsu, także bardzo dobre.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2009, 22:44   

no to mam spory arsenał do testów ;-] Także myśle że na jakiś czas mi starczy. Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2009, 09:10   

Proszę o jakieś propozycje dobrych shounen'ów. Oglądam już Bleach'a i Naruto i oglądałem Death Note, Full Metal Alchemist/Panic i Code Geass. Może być coś w podobie Fate Stay Night (to też już oglądałem). Liczę na jakieś fajne propozycje ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-09-2009, 09:35   

Kaioken:
Air Gear, Tokyo Majin, Tengen Toppa Gurren-Lagann, Soul Eater, Last Exile, Inuyasha, Busou Renkin, Tales of the Abyss i wiele, wiele innych pozycji, jak chociażby Shakugan no Shana, Kurokami (zakładając, że bardziej interesują Cię same walki niż fabuła), czy ciągle reanimowany Dragon Ball...

wyszukiwarka na anime.tanuki.pl , MAL i wybierz coś dla siebie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2009, 09:39   

Dzięki ;] Parę znam tytułów, ale z nich tylko Dragon Ball'a oglądałem ;] Chyba zacznę Shakugan no Shanę, dzięki ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-09-2009, 19:23   

Dorzucę Vandreada.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2009, 21:51   

Też o tym słyszałem i obejrzę kiedy indziej, ale dzięki ;]

Zmień. Oglądał ktoś Azumangę Daioh?, bo obejrzałem pierwszy odcinek i bardzo się zawiodłem, ale i tak obejrzę drugi, bo chcę zobaczyć czy tak będzie dalej. Proszę o jakąś opinie czy jest warto dalej to Anime ciągnąć czy dalej jest tak jak w pierwszym odcinku czy li bez wyrazu. Dodam jeszcze, że w porównaniu z Lucky Star tutaj nie ma prawie żadnej muzyki, a jak jest to mogę ją porównać do tych co puszczają na minimax ... W Lucky Star znacznie lepiej to wszystko wygląda, a tu oglądając pierwszy odcinek odczuwałem jakbym oglądał coś co nie ma żadnego wyrazu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2009, 13:34   

hmm a mógłby mi ktoś z drogich userów, polecić anime/pozycje podobne (choć zbliżone) do

-D. Gray-Man
-Hunter X Hunter
-Gundam

W sygnaturce umieściłem link do myanimelist, więc prosiłbym się o zapoznanie z anime które już przerabiam/przerobiłem.. i tak dalej : )

ps: Rzecz jasna nie proszę o pozycje podobne do tych trzech anime w sensie ,, zmiksowanym '' ; )

@moshi_moshi: Dzięki serdeczne za pomoc : ) odnośnie seeda - zgadza się, małe niedopatrzenie ze względów technicznych, hehe ; ) zresztą, wydawać by się mogło, że nadal zapomniałem o kilku pozycjach, ale z czasem na pewno wszystko uzupełnię. Zaś myl, jak to myl - sama mi to zaproponowałaś ; ) ja zaś tylko skorzystałem z rady = ))

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."


Ostatnio zmieniony przez Veritas dnia 11-09-2009, 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 107 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group