FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Acr
Gość
PostWysłany: 22-09-2009, 21:30   

Znam. Może ktoś coś jeszcze poleci?
Przejdź na dół
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2009, 21:46   

Nodame Cantabile, Macross Frontier, Honey and Clover, Skip Beat!, Bokura ga Ita

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kumaru Kazami
Gość
PostWysłany: 23-09-2009, 15:17   .

Witam, niedawno bardzo spodobało mi sie anime. Narazie Zobaczyłem tylko Death Note i Code Geass, ale wiem, że to jest to co mnie kręci, oba anime są mniej wiecej podobne do siebie. Prosze, abyście znaleźli coś w tym stylu. Pozdrawiam! ;]
Powrót do góry
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2009, 18:53   

Jeśli Code Geass i Death Note są do siebie podobne, to ja jestem primadonna, no ale cóż. Z całą pewnością mogę polecić ci Black Lagoon, Neon Genesis Evangelion, Hellsing (uwaga, krew się leje), Fate/Stay Night i ewentualnie Erementar Gerad. We wszystkich wymienionych tytułach jest sporo akcji i ciekawe sceny walki.

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-09-2009, 18:56   

Meido napisał/a:
Jeśli Code Geass i Death Note są do siebie podobne, to ja jestem primadonna, no ale cóż.


Główni bohaterowie są do siebie podobni, i chyba głównie o to chodzi.

Od siebie mogę polecić Darker Than Black.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2009, 20:35   

Szukam czegoś podobnego do Needlees, czyli akcja, napięcie, fantastyka itp, rozważałem Death Note i Ergo Proxy (zwabił mnie motyw "psychodeliczne klimaty") bo prezentują się ciekawie ale poza tym czy mógłbym prosić jeszcze jakieś godne uwagi tytuły ? z góry dzięki

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2009, 22:11   

Jeśli mówisz o Needless, to wypadałoby zapoznać się z Tengen Toppa Gurren Lagann (które na ten pierwszy tytuł miało wyraźny wpływ).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marta
Gość
PostWysłany: 26-09-2009, 22:40   

Hej. Potrzebuje Waszej pomocy :>
Poszukuję romansu (ale nie komedii romantycznej, niech to będzie troszke poważniejsza historia o prawdziwej miłości ;P ). Bohaterami mają być uczniowie ...
jeżeli chodzi o grafikę to mam tylko jedno zastrzeżenie - chłopak ma wyglądać na trochę starszego.... może wytłumacze to na przykładzie :D :
- ten koleś z Iriya no Sora, UFO no Natsu wygląda jak gimnazjalista, ja chce kogoś w stylu Yukito z Air albo Yuuichi z Kanona2006 (mam nadzieje , że wiecie o co mi chodzi :DD) .
z góry dziękuję za propozycje...

MAL
Powrót do góry
marta
Gość
PostWysłany: 26-09-2009, 22:45   

aha i tylko nie ecchi...
przepraszam za doublepost'a :/
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-09-2009, 23:14   

marta - spróbuj ef - a tale of memories & ef a tale of melodies, jest też I''s Pure, SaiKano (tylko z tym radzę ostrożnie, jedni zachwalają, drudzy są tym zniesmaczeni jak ja). Pozostają jeszcze 3 świetne pozycje, w których niestety na początku bohater wygląda dosyć młodo, później się to zmienia. Za to sama historia jak i oprawa muzyczno-graficzna przepiękne. Fakt - nie są one o codziennych szkolnych rozterkach miłosnych, aczkolwiek bohaterami jak najbardziej są uczniowie.
Byousoku 5cm, Kumo no mukou, yakusoku no basho, Hoshi no Koe.
Spróbuj jeszcze może: True Tears, Suzuka, NKH ni Youkoso, Myself; Yourself czy chociażby Ai Yori Aoshi (tutaj jest sporo komedii).

Dobrymi romansami szkolnymi (tylko zawierającymi sporą ilość komedii, później przechodzących w dramat) są: Toradora, School Rumble (tutaj niemal czysta komedia), Kare Kano (komedia podobnie jak SR),
Na koniec walnę jeszcze tytuł romansidła szkolnego w pełnym tych słów znaczeniu: Kimikiss ~pure rouge~.

Sporo tego, jedne lepiej pasują do twojego opisu, inne mniej - poprzeglądaj recenzje, na pewno wybierzesz coś dla siebie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-09-2009, 23:28   

marta, ja bym zasugerował:

Sola, Kimi ga Nozomu Eien, True Tears (choć tu już bohater wygląda faktycznie młodo, ale jednocześnie tak wyglądają bohaterki, więc nie uderza to tak jak w wspomnianym Iriya no Sora), Bokura ga Ita i Nodame Cantabile (gdzie jest dużo komedii w porównaniu z powyższymi tytułami, ale mimo wszystko powinno mieścić się w granicach "normy"). Dorzucić mogę Honey and Clover, które jest dość specyficzne i nie skupia się tylko na romansie i Gift, który w ostatecznym rozrachunku jest niezły, ale może szybko odrzucić, ze względu na słaby początek.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-09-2009, 01:24   

No mili państwo potrzebna i mi pomoc. W ostatnich czasach anime prawie znikło z mojego życia bo nie mogę znaleźć nic interesującego. A naszła mnie ochota na "udomawianie androidów bojowych". Najlepiej by było w wersji na pół poważnie lub całkiem poważnie albo w wersji kompletnie karykaturalnej, chibi i w ogóle cukierkowo. Na ecchi ochoty raczej nie posiadam bo drugiego chobita oglądać nie chce (drugi mahoromatic jeszcze by uszedł).
Pomóżcie drodzy koledzy i koleżanki, mnie od szukania już bolą oczy a i grypa chyba się za mnie bierze więc mogę mieć trochę wolnego czasy do zmarnowania :] (niestety).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Typhus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Wrz 2009
Skąd: Wola
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2009, 08:29   

Pomęczyłem was o komiksy to teraz pomęczę was o anime. Na moim koncie obejrzanych filmów (tylko się nie śmiać z ilości) jest Ninja Scroll i Millennium Actress. Ten pierwszy wywarł na mnie duże wrażenie i odsłonił mi oczy że anime to nie tylko pokemony i spółka (no i ten przeklęty koleś co walczy włosami z nosa). Proszę was teraz o polecenie mi filmów w średniowiecznej epoce, wole żeby były bardziej poważne niż śmieszne. (krew też może lać się strumieniami). W sumie to było by też fajnie jak by to były wersje filmowe niż serialowe bo kupić całą serię to spory wydatek a kupić dvd z 1 filmem prawie żaden.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-09-2009, 12:31   

kokodin, będzie ciężko. Możesz spróbować z Eve no Jikan, gdzie androidy jednak nic z wszelakimi właściwościami bojowymi nie mają wspólnego. Nic trafiającego stricte w postawione wymagania nie przychodzi mi do głowy.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-09-2009, 14:44   

Jeżeli nic z bojowymi to chociaż może znajdzie się jakiś porzucony w opłakanym stanie , którym jakiś bidulak ze współczucia się zaopiekuje.
Chodzi mi głównie o rozwój relacji starego wysłużonego i bardzo zrytego psychicznie A.I. z młodym przepakowanym optymizmem człowiekiem lub drogę do szczęścia dwóch wyrzutków społecznych.
Tytuł podany oczywiście sprawdzę , dzięki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 112 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group