FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-10-2009, 19:11   

xluxlux napisał/a:

- dramat/romans, z bohaterami których da się lubić i do których człowiek się w pewien sposób przywiązuje a ich historia wzruszyła Was do łez

To mi się zdarzyło raptem kilka razy, a w przypadku anime - chyba tylko na Oniisama E Ale to specyficzna i niełatwa produkcja.
xluxlux napisał/a:

- anime z jakiegokolwiek gatunku które oglądaliście z zapartym tchem i które przyprawiało was o dreszczyk emocji.

Hi no Tori , Witch Hunter Robin , Lady Oscar i LoGH
Przejdź na dół
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2009, 20:57   

Dreszczyk emocji to Ghost hunt, Ghost hound, Michiko to Hatchin, Mnemosyne: mnemosyne matchi,Shigofumi(jestem zakochana w tym anime, jest ciekawa fabuła i oav świetne, wruzające, fajne postaciechyba można to dodać do romans/ dramat)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aster Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2009, 13:02   

Cześć, ostatnio bardzo zaciekawiłem się anime, poszukuje jakiegoś dobrego w klimacie komediowym/romantycznym/szkolnym. Może być coś jak Green Green ( w sumie jedyne anime, które obejrzałem od początku do końca ). Liczę na waszą pomoc, z góry dzięki :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-10-2009, 13:25   

Komedia + szkoła + romans = School Rumble

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-10-2009, 13:54   

Aster napisał/a:
Cześć, ostatnio bardzo zaciekawiłem się anime, poszukuje jakiegoś dobrego w klimacie komediowym/romantycznym/szkolnym. Może być coś jak Green Green ( w sumie jedyne anime, które obejrzałem od początku do końca ). Liczę na waszą pomoc, z góry dzięki :)

Najlepszym chyba znanym mi tytułem z tego gatunku jest Onegai Teacher
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-10-2009, 14:17   

Aster napisał/a:
Może być coś jak Green Green ( w sumie jedyne anime, które obejrzałem od początku do końca ).

brrr
Cytat:
Cześć, ostatnio bardzo zaciekawiłem się anime, poszukuje jakiegoś dobrego w klimacie komediowym/romantycznym/szkolnym.

Toradora, wcześniej wymienione School Rumble, Nogizaka Haruka no Himitsu, Clannad, Kimikiss ~pure rouge~, Final Approach, Hatsukoi Limited, Ichigo 100%, Kannagi, KareKano, TonaGura!, Full Metal Panic (właściwie jako komedia szkolna można sklasyfikować serię FMP? Fumoffu!, jakkolwiek warto znać i obejrzeć samo Full Metal Panic, jest też FMP The Second Raid, które jest bezpośrednią kontynuacją FMP, lecz utrzymanie w nieco poważniejszym klimacie, akcja skupia się głównie na walce). Spróbuj również Sayonara Zetsubou Sensei.

Z poważniejszych pozycji mogę śmiało polecić ef - a tale of memories (oraz sequel ef - a tale of melodies), True Tears, Myself; Yourself, Kimi ga Nozomu Eien, Kanon 2006.

Coś w nieco mniej romantycznych klimatach, za to uwielbiane przez wielu - Suzumiya Haruhi no Yuuutsu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
xluxlux Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2009, 15:04   

ja od siebie dorzucę jeszcze moją ulubioną komedię - Ouran high school host club . Ubaw po pachy :D .

_________________
I can't tell if you're laughing
between each smile there's a tear in your eye
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aster Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2009, 15:36   

Dzięki wielkie, szczególnie "piotrekplay". Dopiero zaczynam przygodę z anime, daliście mi spory wybór : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B.
Gość
PostWysłany: 06-10-2009, 18:49   

Ja również poproszę o pomoc w wyborze kolejnego anime do obejrzenia, gdyż ostatnio nie mogę znaleźć niczego godnego uwagi...
Jestem fanką Darker than Black, Death Note, Vampire Knight i tym podobnych. Zależy mi na ładnej "kresce" i ciekawej fabule. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2009, 19:21   

Hej, tym razem chciałabym poprosić o pomoc w wyborze jakiegoś MOV. Jaki gatunek ? hm... właściwie sama nie wiem, po prostu coś o wciągającej fabule, fajnym klimacie i ładnej kresce. Może być trochę akcji, trochę fantasy i może odrobina romansu ale nie koniecznie. Do tej pory nie oglądałam zbyt wielu MOV a przeglądanie długich list tylko utrudnia mi wybór, więc liczę na wasze propozycje ;)

Z góry dzięki

P.S.
tylko żeby nie był bardzo stary i w miarę łatwo "dostępny"

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
xluxlux Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2009, 20:43   

B. oto kilka propozycji ode mnie :

1. Ghost Hunt - seria o duchach, ciekawi bohaterowie i historie trzymające w napięciu (szczególnie te od połowy serii, przynajmniej moim zdaniem^^)
2. Hatenkou Yuugi - przygodowa seria shoujo, niestety bardzo krótka ( zrobiono ją jako reklamę mangi) ale mimo wszystko przyjemnie się ogląda... może ci sie spdoba;>
3. Fate/stay night obejrzałam całość w dwa dni! pochłonęła mnie ta seria bez reszty :) fabuła ciekawa, tylko głowny bohater denerwujacy bywa:D

oczywiście Kuroshitsuji


HIgashi no eden, To aru majutsu no Index . Te tytuły należą do moich ulubionych. dodam jeszcze :
Wolf's rain - początek bardzo mi się podobał, później zachwyt powoli mijał ale ogólnie dobra seria i bardzo popularna.

i Chaos Head , gdzie po drugim, trzecim odcinku zaczęło wiać nudą troszkę....

jeżeli nie przeszkadzają Ci mechy to jeszcze Full Metal Panic! i Code geass <3

mam nadzieje, że pomogłam :) miłego oglądania!

_________________
I can't tell if you're laughing
between each smile there's a tear in your eye
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-10-2009, 21:02   

Po filmy to chyba tylko do studia ghibli .
Princess Mononoke, Spirited Away, Cat Returns itd
Albo można też wejść na taki link http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/!urating/1/?type=3&noalt=1 i wybrać sobie wedle uznania gatunkowego.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2009, 16:04   

B.

Samurai Champloo- świetne anime, dopiro co zaczęłam oglądać (jestem na 6 odcinku). Akcja tochy się w feudalnej Japonii, lużny humor wciągajacy i warty polecenia.
Michiko no Hatchin- opowiada o poszukiwaniu dawnej miłości przez laskę z mafii, która właśnie uciekła z więzienia.
Dogs: bullest & coś tam(zapomniałam co po "&" ale napewno znajdziesz)-składa się z 4 historii osób, które są ze sobą powiązane. Pierwsza to okruchy życia, kolejna to komedia, dalej dramat i na końcu fantasy.
Mnemosyne-historia opowiada o 2 nieśniertelnych dziewczynach, króre prowadzą jakiąś agencję do Spraw, Którymi Nie Chce Się Zajmować Policja. Pomagaja ludziom z dziwnymi problemami. Warto zaznaczyć, że w niewielu anime jest tak długi przedział czasu bo zwykle wydarzenia dzieją się dzień po dniu, tu natomiast w jednym odcinku osoba 2 planowa jest młoda a w następnym jest stara. Dla mnie to było niesamowite^^

Wszystkie są wciągające i zachwycają kreską. To 5 pierwszych miejsc w moim małym rankingu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2009, 17:19   

Proszę o jakieś fajne propozycje shounen'ów. Coś w podobie Soul Eater, albo Tengen Toppa Gurren Lagann. Najlepiej, aby nie był to bardzo długi tasiemiec i nie musi być koniecznie z mechami. Proszę także aby nie był to dramat, za to z chęcią obejrzę przygotówkę komediową. Jasny fakt jest, że oglądałem już Bleach, Naruto i tych mniej znanych - Fate Stay Night, Zero no Tsukaima, Full Metal Panic, Kaze no Stigma i Tsubasa Chronicle. Wiem już o Shakugan no Shana. Proszę o jakieś ciekawe propozycje ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-10-2009, 17:42   

Eureka Seven i Vandread powinny pasować idealnie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 115 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group