FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 18:02   

Veritas napisał/a:
Piszę ponownie, lecz w innej sprawie/w celu innego łowu.
A mianowicie, poszukuje od swego czasu czegoś dynamicznego, czegoś na podobę One Piece. I nie mam tu na myśli ilości odcinków, haha ; ) tylko walk - właśnie to mnie najbardziej interesuje, bo jak zapewne fani OP'a wiedzą.. walki w nim są cholernie dynamiczne, co mi się bardzo podoba ; )

W sumie OP nie widziałem, więc zarzucę tylko anime z walkami:
Flame of Recca, Bastard!, Blue Seed, Guyver (anime o najbardziej zmarnowanym potencjale ever), Mezzo DSA, Shadow Skill.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aster Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 21:34   

Ef - a tale of memories jest godne polecenia? Bo nie wiem czy się za to zabierac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-10-2009, 21:43   

Aster napisał/a:
Ef - a tale of memories jest godne polecenia?

Jest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
monicca121 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 22:16   

Poszukuje jakiegoś dobrego romansu anime. Ostatnio oglądałam same fantasy, więc przyda się jakaś zmiana:P Najlepiej żeby było to jakieś wzruszające, niezbyt długie anime z ładną kreską :) Z góry dzieki za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
abc
Gość
PostWysłany: 17-10-2009, 22:36   

A ja właśnie skńczyłem Midori no hibi, bardzo mi się spodobało i prosiłbym o jakąś fajną komedię chyba romantyczną. Oczywiście nie był bym sobą gdybym nie dodał "z małą dawką erotyzmu". Czyli coś w stylu tego anime.
Powrót do góry
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 00:00   

monicca121 napisał/a:
Poszukuje jakiegoś dobrego romansu anime. Ostatnio oglądałam same fantasy, więc przyda się jakaś zmiana:P Najlepiej żeby było to jakieś wzruszające, niezbyt długie anime z ładną kreską :) Z góry dzieki za pomoc
Może Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora?? 6 odcinkowy dramat.

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-10-2009, 00:07   

Małe stworzonka człekokształtne, przywiązane do swojego właściciela, można znaleźć również w Hand maid may i chobits. A trochę większy problem w dears. Powinno podpasować pod gust Midori , chociaż nie ukrywam że mamy tu do czynienia z komputerami i kosmitami. Jeżeli spodobała by ci się nauczycielka z dears, to śmiało możesz obejrzeć mahoromatic bo tam jest identyczna (nawet angielska lektorka ta sama).
To dla abc, Monice pewnie chodzi o coś bardziej babskiego :] Co prawda mahoromatic zawiera pewien głębszy wątek miłosny, to jednak pokryty grubą warstwą lukru ecchi. Z takich typowych romansów romansów można polecić Ai Yori Aoshi 24+12ep, InuYasha (chociaż romans to tam głęboko siedzi i sporo odcinków), Kare Kano 26ep gdyby nie urwali zakończenia, Lovely Complex 24ep (uwielbiam osakański akcent tej żyrafy "Uuuootani"), Mahoraba ~Heartful Days~ 26ep bardzo przyjemna bajowa oprawa, Maison Ikkoku jak ktoś lubi starocie i długocie, Nogizaka Haruka no Himitsu 12ep Fajne i króciutkie, Ouran High School Host Club 26ep :P romans jest w ostatnim odcinku wcześniej jest rodzinka, Rec 10ep dla miłośników chrupek, School Rumble 2x26+2x2ep dla miłośników parodii romansu, Toradora! 25ep no i więcej nie trzeba :P
Możliwe że nie wszystko jest krótkie jak trzeba, no ale ja oglądam seriale nawet po 168 odcinków :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
evin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 10:49   

teraz szukam ;] coś podobnego z fantazy (moze byc romans harem ecchi) tylko zeby cos był z jakimiś supermocami bronmi lub inne takie cus :P



i

cos podobnego do one piece bleach naruto chodz nie musi to byc tasiemiec chodzi bardziej o walki no i moze tez byc to manga (wiem ze tu sie poleca anime ;p=])
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 11:17   

Użytkownika evin uprzejmie proszę o stosowanie w postach znaków polskich, jak również zasad interpunkcji i ortografii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-10-2009, 11:37   

evin napisał/a:
cos podobnego do one piece bleach naruto chodz nie musi to byc tasiemiec chodzi bardziej o walki no i moze tez byc to manga (wiem ze tu sie poleca anime ;p=])

Hm... D.gray-man. Choć osobiście uważam że manga jest lepsza.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 11:37   

evin,
Mnemosyne: ecchi, supermoce, fantas
Last exile: to śliczne fantasy, ale nie znajdziesz tam ecchi
Witchblade:ecchi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kael-Thas Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 11:38   

Wielkie dzięki kokodin, na razie oglądam Higurashi no Naku Koro ni i jest to trochę dziwne, ale mi się podoba. Znasz może coś podobnego do Rozen Maiden? Wiem, że to zupełnie inne anime, ale kończę oglądać RM Traumen i chciałbym obejrzeć też coś w podobnym klimacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monicca121 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 12:43   

Dzięki viesiu zobacze na to anime :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
abc
Gość
PostWysłany: 18-10-2009, 13:47   

Dzięki za te anime kokodin. Chociaż mi chodziło o coś oryginalnego, a te są do siebie dość podobne przez co, po obejrzeniu pierwszego anime pozostałe tak jakby tracą swoją oryginalność. Na razie skończyłem Hand maid may i muszę przyznać że ciekawe, chociaż wole coś z magią od s-f.
Powrót do góry
Yoichi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2009, 22:20   

Poszukuje dobrego wyciskacza łez podobnego do "Bokura ga ita" ewentualnie coś w stylu "Clannad", "Kanon" czy Ef-a tale of...

_________________
Moja lista anime(skromna lista)
http://myanimelist.net/animelist/yoichi007
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 120 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group