FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-10-2009, 22:56   

Gucia: Paranoia Agent, Texhnolyze, Angel's Egg, Cat Soup, Mind Game, Perfect Blue. Wszystkie mniej lub bardziej psychodeliczne.

Edit: Dodałem odnośniki żebyś się nie męczyła ;]

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 08:25   

Witam serdecznie ; )
Piszę ponownie, lecz w innej sprawie/w celu innego łowu.
A mianowicie, poszukuje od swego czasu czegoś dynamicznego, czegoś na podobę One Piece. I nie mam tu na myśli ilości odcinków, haha ; ) tylko walk - właśnie to mnie najbardziej interesuje, bo jak zapewne fani OP'a wiedzą.. walki w nim są cholernie dynamiczne, co mi się bardzo podoba ; )

Z góry dziękuję za polecone mi tytuły, jak i zapraszam na myanimelist - co bym nie musiał postować ,,widziałem" = PP

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 11:27   

Riuuku,
Clannad, Ef- a tale of melody, Ef- a tale of memories, Byouksoku 5 cm, Gunslinger girl też by się chyba nadawało. Miłego oglądania^^

Veritas
Idealnym wyborem byłyby: Samurai champloo , Soul Eater, Baccano! ,Bleach, Dragon ball, Canaan, Blood+ i Hellsing. To tak między innym.Pierwsze 3 moim zdaniem sę najlepsze, następne 3 to klasyka, której wątpię abyś nie znał, a pozostałe to przeplataki fabuły i scen walki.


Dzięki za tytuły. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-10-2009, 11:37   

Veritas,
Dodałbym jeszcze Darker than BLACK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abc
Gość
PostWysłany: 17-10-2009, 12:23   

Ja chciałbym poprosić o to samo co wcześniej, czyli o coś w stylu kampfera. Zacząłem oglądać te 2 od FM. Birdy może być ale z Kasimasi jak dla mnie to coś nie gra. Główny bohater nie jest nawet prawdziwym facetem, odrazu się poddaje i staje dziewczyną, a ja liczyłem na jakąś bardziej zboczoną komedie w której chłopak się przejmie tym że jest dziewczyną. W każdym razie poprosił bym o to co zubek. Tylko żeby było z jajem, a nie ...
Powrót do góry
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 13:08   

Gucia napisał/a:
Riuuku,
Veritas
Idealnym wyborem byłyby: Samurai champloo , Soul Eater, Baccano! ,Bleach, Dragon ball, Canaan, Blood+ i Hellsing. To tak między innym.Pierwsze 3 moim zdaniem sę najlepsze, następne 3 to klasyka, której wątpię abyś nie znał, a pozostałe to przeplataki fabuły i scen walki.


Dzięki za tytuły. Pozdrawiam.


Dzięki serdeczne ale widziałem wszystkie te pozycje : )
(poza Soul Eaterem, którego nadal katuje)

Asthariel napisał/a:
Veritas,
Dodałbym jeszcze Darker than BLACK.


Również dziękuję - ale i w tym wypadku widziałem : ) zaś 2 sezon oglądam na bieżąco.

Dlatego prosiłem o zapoznanie się z myanimelist = P

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2009, 13:09   

ABC: W takim razie spróbuj Tenshi na Konamaiki.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abc
Gość
PostWysłany: 17-10-2009, 13:50   

Dzięki na pewno obejrzę tylko ... I tu zaczyna się mój problem, nie chce tego ściągać bo mam problemy z kompem, a na żadnej stronce z anime tego nie ma. Mógłbym cię zapytać z kąt je wziąć ??? A po drugie z recenzji wynika że to trochę mniej to o co mi chodziło, chociarz wiadomo że obejrzę. Lecz prosiłbym o jeszcze kilka tytułów. Jak pisałem, tak powtórzę w skrócie. Chłopak, prawdziwy chłopak lekko zboczony, jeśli można, nagle z jakiegoś powodu zamienia się w dziewczynę i historia jest o perypetiach jego i jego przyjaciół lub przyjaciółek, typu co z moją dumą, musze do łazienki i nie wiem co robić, czy nawet tak głupie jak wow mam cycki i mogę wchodzić do damskiej szatni. Coś głupiego zboczonego i śmiesznego.
I gdzie znaleźć Tenshi na Konamaiki bo też chce to obejrzeć.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-10-2009, 13:57   

Polecam uważnej lekturze Punkt III. 1. Regulaminu Forum w brzmieniu: "1. Zabronione jest zamieszczanie linków do stron oferujących ściąganie lub odtwarzanie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych) oraz ściąganie napisów, gier i programów, a także linków do stron z crackami i pirackich serwerów. Z oczywistych względów zabronione są także pytania o takie strony."

IKa - Zua Biurokratka

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-10-2009, 13:58   

Przykro mi ale nie polecę ci czegoś od siebie, bowiem nie widziałem żadnej z takich produkcji. Niemniej mam tu dla ciebie dwie strony które koniecznie przejrzyj.

LINK1

LINK2

Edit: Zostałem uprzedzony, ale i tak polecam zajrzeć.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
abc
Gość
PostWysłany: 17-10-2009, 14:01   

Jak się zastanowić to trochę przegiąłem z tymi przykładami. Chodzi mi o to żeby albo było tak jak napisałem w przykładach albo tak żeby że tak powiem był przestraszony i nie wiedział co robić. Że np. główny bohater boi się dziewczyn, a przy bieliźnie ma krwotok z nosa, i nagle zmienia się w dziewczynę. Coś w tym stylu też byłoby fajne.
PS. dalej poszukuje Tenshi na Konamaiki
Powrót do góry
abc
Gość
PostWysłany: 17-10-2009, 14:05   

W takim razie przepraszam za prośbę. Patrzyłem tam ale jest znikoma szansa że na te wszystkie anime znajdę takie jakie chcę. A co do linku nr.1 to sam wpadłem na to żeby przeczytać regulamin. A przynajmniej spróbuje przeczytać.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-10-2009, 14:10   

Eh... spróbuj Midori no Hibi. W niewielkiej części jest to to o co ci chodzi, powinno się spodobać. A regulamin wypadało by przeczytać zanim zacznie się pisać na forum.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
abc
Gość
PostWysłany: 17-10-2009, 14:49   

Może to nie jest to o co mi chodziło, ale jest śmieszne i oryginalne. A ja nie mam co oglądać, więc i tak mnie ratujesz. Dzięki !!!
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-10-2009, 15:44   

Veritas, twoja lista jest przerażająco długa... Anime z walkami - chwilowo przychodzą mi do głowy tylko Peacemaker Kurogane: pojedynków nie ma za dużo, ale te które są, moim zdanie wypadają całkiem dobrze, a i samo anime bardzo sympatyczne. Oraz Sengoku Basara , czyli dwanaście odcinków radosnego mordobicia :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 119 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group