FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2009, 15:54   

Ogladalam wszystkie tytuły jakie wymieniłes , faktycznie świetne heh zpomnialam powiedziac co juz widzialam xD ja to mam talent wiem tylko inujan nie to cza sie zabrac za niego :D .

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2009, 16:13   

Witam.
Mam dość typową prośbę. Chodziłoby mi o anime typu comedy / romance. Nie widziałem ich za dużo. Praktycznie z 2 - 3, więc możecie podać co wam do głowy wpadnie, bo jest tego tyle, że naprawdę nie wiem co wybrać. No i jakby graficznie było dość świeże to było by bosko.
Z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2009, 17:27   

IamDevil:
no to na przykład :
Toradora!
School Rumble
Midori no Hibi
Kare Kano

Love hina

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
xluxlux Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2009, 19:29   

Ouran high school host club! tylko tam więcej komedii niż typowego romansu :) ale mimo wszystko gorąco polecam te anime.

obejrzyj też pierwsze 2 odcinki nowej serii - kimi ni todoke .

_________________
I can't tell if you're laughing
between each smile there's a tear in your eye
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2009, 20:38   

mitsushi, może Special A? Mi to dziwnym sposobem bardzo przypadło do gustu, choć nawet nie wpasowuję się w "docelową widownię" :p

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2009, 10:57   

IamDevil,

Lovely Complex, ale to parodia/ romans, White album, niestety nie komedia, ale obyczajowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2009, 11:17   

@ IamDevil

Akane-Iro Ni Somaru Saka
Kanagi

no i tytuły wżej wymienione

_________________
Become the heir
The Serpent Saint
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2017986
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-10-2009, 15:58   

Special tez widzialam ech czyzbym widziala wsyzstkie dobre tytuly ?? OO chyba nie ...

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2009, 16:45   

Oj droga pani założenie listingu było by bardzo pomocne ale będę zgadywać :]
Dna 2 będzie za stare, Eureka 7 trochę inny gatunek i już widziane, ghost hunt podobnie. Jubei-chan ki fajne ale mało romansowe i pewnie też już widziane. Kodomo no Jikan śmieszne ale trochę po zboczonej stronie i pewnie na liście "na nie". Mahoraba ~Heartful Days~ już widziana, Maison Ikkoku o 15 lat za stare :]. Nana też pewnie już obejrzana i wyczekiwana. Now and Then, Here and There, 1999 i dość kreskówkowy wygląd ale dobre. Princess Tutu , nie wiem czy widziane ale na pograniczu śmieszności i monotonii. Saikano, smutna opowieść miłosna ale pewnie już w widzianych. Tengen Toppa Gurren Lagann, wnioskuje że widziane.
Vandread , najdziwniejsza perspektywa romansu , ale pewnie albo widziana albo po stronie "na nie". A zaczyna się tak pięknie "Women, are monsters!!". Welcome to the NHK! pewnie widziane. No i na mojej liście niema już innych dobrych komedio romansów albo w ogóle romansów chyba , że Asatte no Houkou nie widziano jeszcze.
Jak masz czas przejrzyj sobie moją listę to może coś wygrzebiesz nie romansowego co by się spodobało.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2009, 22:27   

Dzięki za pomoc. Na pewno skorzystam z wymienionych tytułów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2009, 17:33   

Szukam czegoś co fabułą nie pozwala oderwać się od ekranu ale zakończenie daje największy możliwy zawias, po prostu coś dobrego ale z zabójczym zakończeniem, takim które nie daje spać przez wiele dni. Chodzi mi o jakiś genialny tytuł z racji samej fabuły i zakończenia powalającego na kolana, nie wiem czy dobrze opisałem moje poszukiwanie ale chętnie przetestuje wasze propozycje bo mi się i tak kończą tytuły które do tej pory zakwalifikowałem do takich które trzeba sprawdzić. Z góry dzięki za pomoc.

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
L.L.
Gość
PostWysłany: 24-10-2009, 18:06   

Ja natomiast szukam anime podobnego do Death Note lub Code Geass, chodzi mi o genialnego głównego bohatera, jakiś konfilkt dobra ze złem... jest jeszcze coś tak dobrego na rynku?
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-10-2009, 19:07   

Kouta90 napisał/a:
Chodzi mi o jakiś genialny tytuł z racji samej fabuły i zakończenia powalającego na kolana

Monster. Dla L.L. to samo.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DC
Gość
PostWysłany: 24-10-2009, 19:17   

Siemka !!! Ja szukam jakiegoś anime wojennego, najlepiej dziejącego się w jakimś świecie alternatywnym, a jak nie to żeby było fantazy, albo retro s-f (żeby mieli najlepiej jakieś moce czy co). Chce żeby było dużo akcji, zarówno więkrzego formatu (bitwy itp.) i mniejszego formatu (1 na 1 itp.). Fabuła jest mile widziana, ale nie chce jakiś rozmyślań na pół odcinka. Czy przemów o przyjaźni, miłości itp. Bo to nie realistyczne i głupie. Chce żeby bohaterowie byli po prostu dorośli umysłowo i nie zachowywali się jak dzieci.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-10-2009, 19:20   

Pierwsze co mi wpadło do głowy to Steamboy. Ale po pierwsze to film a po drugie to tylko jeden tytuł, więc lepiej poczekaj na inne propozycje, niemniej jak najbardziej go polecam.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 122 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group