FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2009, 15:58   

Dzięki kokodin powtórzyło się tylko to:
Ouran High School Host Club
Reszte na pewno sprawdzę. ;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
POLAK MAŁY
Gość
PostWysłany: 31-10-2009, 22:28   

Siemka, chciałbym prosić, o dorosłą przygodówkę , w której będzie trochę akcji. Chcę żeby główny wątek koncentrował się na bohaterach. I nie chcę żeby byli oni jakimiś superbohaterami, czy wybrańcami, mogą być niezwykli, ale nie chcę czegoś w stylu musicie uratować świat itd. może być jakiś konflikt w tle, w którym bohaterowie biorą udział. Ale nie żeby byli w środku konfliktu. Fabuła ma być zwięzła, bez zapychaczy. Bohaterowie mogą mieć przemyślenia, ale nie takie tandetne (jak w większości anime) tylko zwięzłe i na temat.
Historia może się dziać w jakich chcecie klimatach, byle nie w naszym świecie i czasach. Sama fabuła ma być "piękna" ładne zakończenie w którym są np. rozmyślania bohaterów itp. takie żeby można było się popłakać. Ale żeby nie było dramatem, ani z gatunku "okruchy życia", ma być że tak powiem zwykłe.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-11-2009, 02:21   

Tak czytam i czytam i jak nie zdanie o ratowaniu świata to pasuje mi eureka 7.
Tam muszą uratować świat przed diabolicznym planem brata wodza dobrych :] dosłownego zniszczenia świata. główny bohater też zaczyna swoja pierwsza wypowiedź od rozmyślań że wszystko jest "sucks" i od tego punktu solidnie pracuje żeby jego życie właśnie było "sucks".
Bohaterka też jest "niezwykła" ale jak to dowiesz się po 25 odcinkach czyli w połowie. Zakończenie skłania do myślenia i można się popłakać.

Można by tez polecić w takim układzie blood+ ale trzeba w nim przetrwać pierwszych 10 odcinków :] no może 5. Producent ten sam co powyżej więc poziom również wysoki no ale jednak pierwszych kilka odcinków potrafi tak przynudzić że się nie chce oglądać dalej .

Kolejny dobry tytuł to gurren lagann. najlepszy jest w nim fakt że składa się tak jakby z 4 części z których każda kolejna to kolejny szczebel wyżej w podboju wszechświata.

Tytulik trochę bardziej wydłużony bo 160 i więcej odcinków i na szczęście znowu przybywa to inuyasha. Feudalna Japonia usiana demonami i nasza ukochana licealistka z czasów współczesnych, wraz ze świtą wiernych kompanów, Poluje na biednego super złego bohatera , który tylko chce beskarnie robić co chce . Czyli głównie stawać się coraz potężniejszy i bardziej wredny.

Figure 17 jest fajne, ale pewnie nie spełni oczekiwań bo a w hokkaido jakieś 10 lat temu i b dzieci ratują wiat bo tylko one mogą. Ale poza tym bardzo dojrzały tytuł.

Iria: Zeiram The Animation , całkiem udany klasyk.

Kurau Phantom Memory , lekka przyszłość i nie ratujemy świata tylko główne bohaterki przed światem. Poza tym spełnia kryteria.

Last Exile , typowe gonzo. wojna dwuch światów i ta trzecia strona, jeszcze bardziej zacięta na tych złych. Oczywiście nasz neutralny bohater wplątuje się w to w popisowym stylu.

Michiko to Hatchin, prosta opowieść o dwóch kobietach :] małej z wielkim mózgiem i dużej z wielką spluwą. Oczywiście zupełnie się nie zgadzają i tak jada przez mexyk.

Twelve Kingdoms fajny fantaziak.

Można by tak w nieskończoność i pewnie nawet niektóre by się podobały, jednak większość przygodówek jednak ratuje świat, lub chociaż jego cząstkę. Można oczywiście odróżnić powerrengersy i patriotyczne bełkoty, ale reszta tych o ratowaniu świata może być całkiem fajna. No ale napisz które ci wstępnie bardziej pasują to poszukamy więcej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
POLAK MAŁY
Gość
PostWysłany: 01-11-2009, 10:23   

Dzięki, na pewno coś z tego obejrzę. Co do Last Exile, to doskonałe anime, oglądałem ostatnio 3 raz i dając opis szukanego anime myślałem właśnie o nim.
Obejrzę sobie Gurren Lagann (bo to komedia), Blod+ (bo to horror), Twelve Kingdoms (nie mogę się powstrzymać), Michiko to Hatchin (bo fajny opis). Czyli mam oglądania na jakiś miesiąc 2. Chociaż będą ferie, to może na miesiąc. W każdym razie mam co oglądać.
Powrót do góry
gosc
Gość
PostWysłany: 01-11-2009, 10:58   

Xam'd: Lost Memories jest prawdopodobnie tym, czego szukasz.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-11-2009, 13:53   

A znacie może anime(może być dramat, komedia) w którym młoda bohaterka byłaby zafascynowana dużo starszym od siebie mężczyzną? Poszukuje romansu takiego typu.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-11-2009, 13:59   

X TV.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2009, 14:18   

Altruista napisał/a:
A znacie może anime(może być dramat, komedia) w którym młoda bohaterka byłaby zafascynowana dużo starszym od siebie mężczyzną? Poszukuje romansu takiego typu.


Ristorante Paradiso, My Daddy Long Legs. Może jeszcze Glass Mask, ale tu jest przez bardzo długi czas odwrotna sytuacja (facet zafascynowany 11 lat młodszą dziewczyną) i nie wiem czy anime doszło do tego punktu gdzie główna bohaterka zaczyna okazywać jakieś zainteresowanie Masumim.


Ostatnio zmieniony przez Lain dnia 01-11-2009, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-11-2009, 16:30   

Dzięki.
Powrót do góry
hahahaXD
Gość
PostWysłany: 02-11-2009, 14:45   

Ja chciałbym poprosić o coś w stylu kanokon, girls bravo, to love-ru, zero no tsukaima i onegai tacher. Chciałbym coś w tym stylu, czyli lekką komedie ecchi, z zabawnymi historyjkami i perypetiami bohaterów, coś z takim aż nierealnym humorem. Najlepiej z jakąś magią, fantasy albo s-f. Chociaż byłbym za naszymi czasami. Oczywiście mogą być inne.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-11-2009, 15:20   

hahahaXD napisał/a:
Ja chciałbym poprosić o coś w stylu kanokon, girls bravo, to love-ru, zero no tsukaima i onegai tacher. Chciałbym coś w tym stylu, czyli lekką komedie ecchi, z zabawnymi historyjkami i perypetiami bohaterów, coś z takim aż nierealnym humorem. Najlepiej z jakąś magią, fantasy albo s-f. Chociaż byłbym za naszymi czasami. Oczywiście mogą być inne.

Happy Lesson, Love Hina, Nogizaka Haruka no Himitsu, Green Green, Kampfer.
Powrót do góry
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-11-2009, 16:22   

Poszukuję anime podobne do Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 19:59   

Jeżeli masz na myśli głównie dramat to na pewno Iriya no Sora UFO no Natsu. Także ma podobną długość i jest warte obejrzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-11-2009, 20:31   

Dzięki. Na pewno obejrzę :)

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Heretyk
Gość
PostWysłany: 02-11-2009, 22:33   

Witam,
czy zna ktoś anime, w którym główny bohater jest postacią "złą" ^^. Mam na myśli, że nie kieruje się prawdami moralnymi jak w większości anime, ćwiczy aby ochronić przyjaciół, poświęca się aby ratować świat itd. , lecz żeby myślał wyłącznie o sobie, hamsko traktował innych, wykorzystywał ich. Najlepiej, żeby anime nie skonczyło się przemianą bohatera w tego "dobrego". Jako przykład takiego anime uważam "School days","Hellsing","Death Note","Code Geass". Prosiłbym o wszelkie gatunki anime pomijając przesadne S-F i mechy (elementy te mogą się pokazać tylko,żeby nie były głównym przedmiotem w anime).

Gdyby do tego doszła nowsza kreska (tu sugeruję zastawienie nowsza- school days starsza- Cowboy Bebop,Dragon Ball ) byłoby idealnie. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 126 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group