FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
DC
Gość
PostWysłany: 28-10-2009, 15:20   

Oglądam sobie Sakura wars i dość ciekawe. Ale od razu prosiłbym o to co wcześniej wojenne retro s-f z magią, i sarkastyczny, satyrycznym lub czarnym humorem. Gatunek taki a nie inny, ponieważ chce bitwy dużego formatu (tak z kilka tysięcy ludzi co najmniej) w których będą się naparzać ze wszystkiego (miecze, muszkiety, karabiny maszynowe, magia, jakieś extra pojazdy typowe dla s-f, halabardy czy topory, jeszcze więcej broni palnej i magi). Co do fabuły, to dobra i zwięzła, może być w tle, bo mi chodzi głównie o mordobicie. Najlepiej jakby opowiadała np. o grupce najemników. I proszę, bardzo, ale to bardzo proszę brak przemów. Chce żeby anime było dorosłe o dorosłych psychicznie ludziach, którzy nie będą gadać o przyjaźni i miłości. I żadnego dramatu, ani okruchów życia, bo mi się rzygać chcę jak coś takiego widzę. Ma być tak : bitwy, nawalanie się ze wszystkiego i na wszystkie sposoby, dużo akcji, fabuła w tle, i trochę humoru (czarnego lub sarkazmu). Czyli mniej więcej to o co wcześniej prosiłem.
Przejdź na dół
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-10-2009, 19:02   

Pierwszy post w temacie napisał/a:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.

Usunięto post nie będący odpowiedzią na pytanie.
IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frontsid3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2009, 23:34   

Zdaje sobie sprawę że pewnie padło już około 100 odpowiedzi na pytanie podobne do mojego, ale zadam je jeszcze raz... szukam czegoś w stylu Ichigo 100%, jak dla mnie świetne anime, nie licząc tego że nie pokazali wyboru głownego bohatera. Green Green także mi się podobało i to dosyc bardzo... szukam czegoś z nową kreską!. Ważne żeby miało humor i jakiś sens :P totalne romansidło mnie nie interesuje... musi być troche zabawy a także podtekstów erotycznych, tak jak w/w anime było podglądanie :) czekam na propozycje ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2009, 14:49   

frontsid3, random lista z rekomendacjami. Sama się nie wypowiem, bo nie gustuję w tego typu klimatach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kael-Thas Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2009, 18:16   

Szukam czegoś w stylu Rozen Maiden, nie chodzi mi o to, że bohaterami mają być dzieci, ale żeby miało podobny klimat. Z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 29-10-2009, 18:40   

Może Pandora Hearts... mi się wydaje podobne.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 00:01   

Witam ponownie i znowu z tą samą prośbą tj. anime comedy/romance. Z wcześniejszych podpowiedzi obejrzałem:
Akane-Iro Ni Somaru Saka
Kannagi
Toradora!
Jeśl mogłbym prosić o kilka nowych propozycji, byłbym bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-10-2009, 01:55   

Bierz się za Nyan Koi! i śledź, dzisiaj piąty odcinek. A z ukończonych śmiało można zobaczyć cukierkowe Mahoraba ~Heartful Days~. Można też obejrzeć niespełnione yuri w Maria Holic. Nogizaka Haruka no Himitsu , typowe i nietypowe za razem podejście do komedii romantycznej z mangą w tle.
Z dziwnych można zobaczyć Otome wa Boku ni Koishiteru i Yamato Nadeshiko Shichi Henge, oraz Sumomomo Momomo. Seria onegai teacher, onegai twins może się podobać. (chyba że ovki będą zbyt głupie i pikantne. no i obowiązkowy Ouran High School Host Club.

Napisz co się powtórzyło :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frontsid3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 08:16   

Urufu dzięki za liste, ale jednakże wolał bym aby ktoś mi coś polecił, dlatego też ponawiam moją prośbę o anime w stylu Green Green albo Ichigo 100%... nowa kreska, sporo humoru, dobry wątek miłosny i odrobinę zboczenia :D nie szukam "hentai" po prostu czegoś przy czym można miło spędzić czas :) Czekam na propozycje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 13:43   

Od jakiegoś czasu nie mogę się zdecydować co obejrzeć właściwie chodzi mi o jakąś przygodówkę w mrocznych klimatach z romansem w tle (tylko bez haremówek i mechów) jakieś wstawki fantasy też mile widziane ale nie konieczne. Ważne żeby anime miało ciekawą fabułę, wciągającą akcje i (dla mnie chyba najważniejsze) bohaterów, których bardzo polubię (niekoniecznie głównych) no i jeszcze dobrze żeby miało ładną kreskę.

Dla ułatwienia mój MAL
tylko nie patrzcie na oceny bo są raczej przypadkowe
Z góry dzięki

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 14:37   

frontsid3, może school days?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 14:46   

frontsid3, w "stylu" Green Greena? Kanokon, może?

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
frontsid3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 15:12   

No i już są 2 propozycje :) dzięki wielkie! będzie na tydzień licząc że odpadnie mi weekend bo święta :P Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to zachęcam do podzielenia się nimi ze mną :D :) dzięki jeszcze raz i pozdrawiam ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-10-2009, 17:06   

frontsid3 napisał/a:
Urufu dzięki za liste, ale jednakże wolał bym aby ktoś mi coś polecił, dlatego też ponawiam moją prośbę o anime w stylu Green Green albo Ichigo 100%... nowa kreska, sporo humoru, dobry wątek miłosny i odrobinę zboczenia :D nie szukam "hentai" po prostu czegoś przy czym można miło spędzić czas :) Czekam na propozycje!

Nogizaka Haruka no Himitsu
Umisho
Chobits
Onegai Teacher
Onegai Twins
Princess Lover
Powrót do góry
frontsid3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 21:41   

dzięki wielkie za tytuły :) trochę znam ale coś się znajdzie :D THX! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 125 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group