FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2009, 19:53   

Zdecydowanie Trigun.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-11-2009, 19:53   

Na takie pytanie odpowiedź nasuwa się sama, Black lagoon, ewentualnie Noir.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ACHA!
Gość
PostWysłany: 20-11-2009, 21:58   

Triguna widziałem, i bohater jest zbyt święty. A co do tych 2 black lagoon chętnie obejrzę, a noir to nie wiem.
Powrót do góry
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2009, 22:24   

Szukam czegos nowego. najlepiej komedia/romansidlo/akcja. Z wskazaniem na to 1. Moze byc cos ala Toradora! (ostatnie anime jakie ogladalem)

Moja lista:
· Otome wa Boku ni Koishiteru
· Spice and Wolf
Spice and Wolf 2
· Green Green
· Claymore
· Fate/Stay Night
· To aru majutsu no index
· Zero no Tsukaima
· Zero no Tsukaima – Futatsuki no Kishi
· Zero no Tsukaima – Princes no Rondo
· Beck
· Death Note
· Elfen Lied
· Karin
· Shuffle!
· Code Geass Hangyaku no Lelouch
· Code Geass Hangyaku no Lelouch R2
· School Days
· Asura Cryin’
· Asura Cryin’ 2
· Klannad
· Rosario to Vampire
· Rosario to Vampire capu 2
· Tears to tiara
· Spice and Wolf 2
· Skip Beat!
· Pandora Heats
· Senjou no Valkyria
· Needless
· Bakemonogatari
· Princess Princess
· Princess Lover
· Toradora!
· Nyan Koi!
· 11 eyes
· Kampfer
· Kimi ni Todoke
· Letter Bee
· Needless
· Nogizaka Haruka no Himitsu
· Nogizaka Haruka no Himitsu 2: Purezza
· Seirokai no Ichizon
· Sora no Otoshimo
· 07-ghost
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2009, 23:27   

Shans, Clannad, Kanon, Air, Shuffle.


Ostatnio zmieniony przez 0rdi dnia 21-11-2009, 00:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2009, 23:47   

A ja bym polecił Love Hina W swojej kategorii jedna z fajniejszych i autentycznie śmiesznych produkcji.
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-11-2009, 12:58   

Naszła mnie chęć na jakieś dobre anime przygodowe, przy czym dobre nie znaczy ambitne. Chodzi mi o coś w stylu Hunter X Hunter, Hikaru no Go, Tantei Gakuen Q czy KKM: najlepiej nastoletni bohater (ale w miarę sensowny, a przynajmniej sympatyczny), trochę lub dużo magii, motyw treningu i pojedynków z coraz silniejszymi przeciwnikami, sporo humoru, jak najmniej czynnika emo i najlepiej zero moe i ecchi, tasiemce mile widziane, kreska w miarę ładna, ale niekoniecznie musi to być nowsza seria, starą a wciągającą też nie pogardzę. Podsumowując, jest mi potrzebny taki klasyczny shonen, przy czym to wcale nie musi być o walce z potworami i ratowaniu świata, mogą nawet budować z klocków, byleby było wciągające i wesołe (ale nie idiotyczne) . Prosiłabym o nie podawanie tytułów nowości tego sezonu, jestem w nich nieźle zorientowana, mam na myśli raczej serie ukończone.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
milo5h Płeć:Mężczyzna
zimno mi...


Dołączył: 09 Cze 2008
Skąd: Schonau
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 13:26   

Bry. Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć czegoś dla siebie. Czegoś co sprawiłoby abym mógł poczuć się jak kiedyś, gdy dopiero zaczynałem przygodę z anime. Poszukuję dobrej serii po której czułbym ogromny niedosyt, serii którą obejrzałbym kilka razy, serii która naprawdę dałaby mi do myślenia, lub nie ;p. Nie mogąc sobie poradzić z odnalezieniem czegoś co by spełniało moje kryteria samolubnie proszę Was o pomoc, ale nie o pomoc jakiej udzielacie na co dzień, lecz innej. Nie podam konkretnych wyznaczników, lub gatunku który chciałbym obejrzeć (no dobra, z dwoma wyjątkami ;p : Yaoi/Shounen-Ai, Yuri/Shoujo-Ai), lecz proszę o podanie swoich perełek, serii najbardziej uwielbionych oraz ich krótko opisanie:).

Przed odpisaniem na mój post proszę serdecznie o zapoznanie się z moją lista: MAL.

Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4610635
Zibek1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 13:32   

Szukam jakiejś dobrej bijatyki, najlepiej z elementami komedii i echii. Ewentualnie jakiejś naprawdę dobrej komedii.
Może być jakiś tasiemiec, ale krótką serią również nie pogardzę.
Najbardziej podobało by się się coś w stylu Kurokami które ostatnio skończyłem tylko z lepszym zakończeniem.

Lista anime które widziałem/oglądam:
-Kurokami
-Air Gear
-Kenichi
-Bleach
-Naruto Shippuden
-Dragon Ball
-Flame of Recca
-Code Geass, Code Geass R2
-Soul Eater
-D.Gray-Man
-Eureka 7
-Hikaru no Go
-Law of Ueki
-Ride Back
-One Piece
-FullMetal Alchemist
-Hunter X Hunter
-Seto no Hanayome
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
909936
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-11-2009, 13:51   

moshi_moshi, co powiesz na Ranme :P Stare, głupie, śmieszne i można oglądać w kółko. Do tego nie poddaje się obecnym standardom "moralnym". Ewolucja przebrań anty Ryugowych, konsekwentne zdobywanie nowych umiejętności. No i co chyba najważniejsze bardzo przyjemny klimat (chociaż z tego względu powtarzalny i przewidywalny ciąg zdarzań). Ja w tej chwili po raz któryś oglądam, po raz pierwszy z endingami i previewami i co chwile zauważam jakąś głowę której tam za poprzednim razem nie było :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-11-2009, 13:57   

Kokodin, a wiesz, że to nie jest głupi pomysł... Już jakiś czas temu miałam się za to zabrać :) Ale czekam na dalsze propozycje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
milo5h Płeć:Mężczyzna
zimno mi...


Dołączył: 09 Cze 2008
Skąd: Schonau
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 14:14   

@d: Bijatyki.
Chrome Shelled Regios //walka + super moce + wojsko
Claymore //żeński wiedźmin (chyba każdy miał styczność, ale naprawdę widowiskowe walki)
Heroic Age //trochę starsze anime, mechy + walki + space opera
Kuroshitsuji //może mniej walki niż w innych pozycjach, ale naprawdę warto obejrzeć ze względu na klimat i fabułę
Tengen Toppa Gurren Lagann //przeczytaj recenzje ;p
Tenjou Tenge //nie oglądałem Kurokami, ale najprawdopodobniej ta seria będzie do niej bardzo podobna :)
Zegapain //mechy, walka, trójkąt romantyczny, matrix w mundurkach :).
Berserk //ciągła walka (gościu zatłuk mieczem 100 ludzi ;p)
Blade of the Immortal //prawie nieśmiertelny samuraj walczący po stronie dobra by odpokutować swoje grzechy
Kiba //recka


@d przygoda:
Cowboy Bebop pewnie widziałaś, może Juuni Kokuki (12królewst)?
Kuroshitsuji też dobre, ale pewnie widziałaś...
- noein
- samurai 7
- samurai champloo
- Tenjou Tenge //spodoba się;p
- Tsubasa Chronicle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4610635
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-11-2009, 14:34   

Cowboy Bebop w planach, ale chodzi mi o coś lżejszego. Juuni Kokuki oglądam, Kuroshitsuji rozpoczęte, ale chwilowo na półeczce, nie do końca o to mi chodzi. Noein wygląda ciekawie. Samurai 7 i Champloo obejrzane, takoż Tsubasa Chronicle. Tenjou Tenge zdecydowanie nie, kreska paskudna, fanserwis i wygląda na raczej bezsensowne mordobicie, zdecydowanie nie moje klimaty :)

PS Na dole, pod podpisem jest link do mojej listy MALowej :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 14:54   

Noein jest niezłe, ale moim zdaniem ciężkie, raczej ponure i ubija o jedną postać za dużo. Nie mówię, że odradzam, ale chyba chwilowo nie o to Ci chodzi.

Masz zdaje się do dobicia Mahoujin Guru Guru, natomiast jeśli miałabyś ochotę naprawdę na coś z prostszej półki, to jest ten mój "Buraczek", Beet the Vandel Buster. Normalnie bym tego nie polecała, ale mam poczucie, że akurat Ty masz szansę "złapać" w tej serii to samo, co ja - fabuła gupia jak podeszwa buta, ale postaci okazują się znacznie fajniejsze niż początkowo mogłoby się wydawać. Poza tym (tak uzupełniając Twoją listę z MAL) - powinno Ci odpowiadać Ayakashi Ayashi, ma rewelacyjne postaci i nie jest specjalnie ponure. Postaci nie są tylko specjalnie smarkate, ale to chyba akurat najmniejsza przeszkoda.

A, i nie dotykaj się przypadkiem do Kiby nawet długim kijem - rozliczne dziury i idiotyzmy fabuły zostały połatane angstem i mrokiem. Będziesz tym pluć dalej niż ja...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-11-2009, 15:08   

Mahoujin maratonuję z Meru :) Beet the Vandel Buster z chęcią zobaczę, a Ayakashi Ayashi kiedyś napoczęłam i nie mam pojęcia dlaczego nie skończyłam, bo o ile dobrze pamiętam seria zapowiadała się bardzo dobrze, także dziękuję za przypomnienie.

Kiba - widziałam całkiem spory kawałek, spokojnie, nie ruszę długim kijem. Durne to strasznie, a głównego bohatera ma się ochotę przełożyć przez kolano i sprać pasem. Chyba tylko pierwszy opening mi się podobał...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 134 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group