FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
.
Gość
PostWysłany: 21-11-2009, 16:26   

Moshi_Moshi - być może takie tytuły jak The Law of Ueki, One Piece,
Katekyo Hitman Reborn! a także Elemental Gelade mają szansę wpasować się w Twoje wymagania.
Przejdź na dół
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-11-2009, 16:50   

Hej Mahoujin-a to ja nie zauważyłem :] Jeśli szukać by podobnego dziwoląga pierwsze 50 odcinków Akazukin Chacha jest podobne. Lekkie, głupie i mroczne :P (jak na target) , oczywiście dobro zawsze zwycięża. Chociaż trików z ucinaniem warkoczyków, nowych magicznych strojach (identycznych jak poprzednie) i magicznych napojach, można zapomnieć. Natomiast mamy tutaj szczeniakołaka , zakochaną syrenkę i dyrektorkę, której wodniste oczy każdego rozwalą. Poza tym wieczną walkę starego związku czarodziejskiego.
Oglądałem 2 lata temu na spółkę z 4 letnią wówczas bratanicą, nie wiem kto był bardziej rozbawiony. Co prawda ostatnie 24 odcinki są już takie przyklejone na siłę ale też można je zobaczyć. Ot magiczny czerwony kapturek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
milo5h Płeć:Mężczyzna
zimno mi...


Dołączył: 09 Cze 2008
Skąd: Schonau
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 16:58   

moshi_moshi
- Tales of the Abyss //lekka przygodówka, z elementami komedii
- Tears to Tiara //przygodowka, komedia, fantasy
- Rave Master //odwieczna walka między dobrem a złem w chłopięcym i komediowym wydaniu.
Mam nadzieje, że z tych trzech serii coś Ci przypasi ;p.

Avellana
Noein nie jest tak cięzki jeśli potrafi się zrozumieć o czym tak naprawde opowiada :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4610635
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-11-2009, 18:10   

Gość napisał/a:
Moshi_Moshi - być może takie tytuły jak The Law of Ueki, One Piece,
Katekyo Hitman Reborn! a także Elemental Gelade mają szansę wpasować się w Twoje wymagania.

O, Law of Ueki ma szanse być tym, czego szukam, od One Piece i Elemental Gelade odpadłam (przy czym jest szansa, że do tego drugiego wrócę), Katekyo Hitman Reborn ma śliczną grafikę, ale podobno manga lepsza?

Akazukin Chacha wydaje się sympatyczne, ale na ta chwilę wydaje mi się odrobinę za słodkie i dziecięce :)

milo5h napisał/a:
- Tales of the Abyss //lekka przygodówka, z elementami komedii
- Tears to Tiara //przygodowka, komedia, fantasy
- Rave Master //odwieczna walka między dobrem a złem w chłopięcym i komediowym wydaniu.
Mam nadzieje, że z tych trzech serii coś Ci przypasi ;p.


Z tych trzech, chyba tylko Tales of the Abyss mogłoby mnie zainteresować. Nie obraź się milo5h, ale w kwestiach gustu, to chyba rozmijamy się o lata świetlne :D

PS Wiem, jestem okropnie wybredna...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IQ
Gość
PostWysłany: 21-11-2009, 18:34   

Ja chcę jakąś fajną komedie z elementami ecchi. Chodzi mi o taką komedie samą w sobie. Może być trochę romantyczna, ale nie musi. Chodzi o bardziej ecchi niż romantyzm. Ale żeby to nie była jakaś absurdalna parodia. Niech ma trochę sensu, ale oczywiście mały brak realizmu w gagach nikomu nie zawadzi.
A i niech bohaterowie wyglądają normalnie. Czyli żeby bohaterowie którzy mają lat 16 ni wyglądali na 12. Tematyka dowolna.
Powrót do góry
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-11-2009, 18:58   

moshi_moshi - A może Tengen Toppa Gurren lagann? Jest bardzo optymistyczne i zabawne, a wszelki angst szybko egzorcyzmują.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-11-2009, 00:57   

IQ polecam Asu No Youichi

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 09:39   

@moshi_moshi
The Law of Ueki fajne jest, IMO zdecydowanie lepsze niż Beet. Ranma z początku podobała mi się bardzo, ale zbyt szybko zniechęciła mnie jej wtórność i po ok. 20 odc. odpadłem. Poza tym poleciłbym również Yuu Yuu Hakusho (adaptacja mangi Yoshihiro Togashiego, nie wiem czy to anime nie podobało mi się bardziej niż Hunter X Hunter) oraz Ninku, czyli anime z którego zrzynał Kishimoto. Z tym drugim tytułem jest taki problem, że zsubowano jedynie 9 odcinków (+film, ale bez znajomości serii nie bardzo jest sens się za niego zabierać, za dużo się traci), a potem zostają jedynie rawy, ale warto się za tą serię zabrać nawet dla tych kilku odcinków. Jest znacznie lepsza niż Naruto (co pewnie wiele nie mówi) i co ważniejsze zastosowano tu bardzo ciekawe pomysły. Znalezienie dzisiaj 7-go i 8-go odcinka z napisami graniczy dziś z cudem (9 o dziwo da się), ale byłbym skłonny nawet uploądnąć je gdyby seria cię zainteresowała. Ninku spełnia właściwie wszystkie twoje wymogi, łącznie z "ładną kreską" (choć główny bohater wygląda jak żaba reszta jest normalna).

Poza tym bardzo polecam Desert Punka:
nastoletni bohater - jest
magii, moe, emo - brak
treningi - są (ale w zupełnie innej formie niż w DB)
humor w sporych ilościach - jest (choć czasem świński)
ecchi - właściwie brak. Są okazjonalne sceny z wyeksponowaną klatą jednej panny, ale golizny tu nie ma, poza tym mają sensowne uzasadnienie (tak, nie pomyliłem się, trzeba to anime obejrzeć żeby się o tym przekonać). Fanserwis, który się pojawia ma tu naprawdę marginalne znaczenie.

Z kategorii od zera do bohatera zaś, zdecydowanie polecam Hajime no Ippo. Dorzucę jeszcze Konjiki no Gash Bella (ale nie sugerowałbym się tutaj recenzją Bianki, choć infantylne, anime może się spodobać, przynajmniej z początku), Grapplera Bakiego, Ruroni Kenshina (serii widzę, że nie oglądałaś, a jest całkiem niezła) i Detektywa Conana (walk tu nie ma, ale to samo można powiedzieć o TGQ, a Conan jest znacznie lepszy moim zdaniem).

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 15:24   

Mam problem. Co prawda oglądam kilka fajnych serii, ale po kilku odcinkach po prostu nie chce mi się już ich oglądać. Dlatego chciałbym prosić o jakąś fajne anime, które po prostu chciałoby się oglądać. Jeśli chodzi o gatunek, to najlepiej komedia ecchi.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-11-2009, 16:19   

Ja uważam, że w tym jest właśnie problem. Potrzebna jest "zmiana sezonów". I jako że preferujesz (nie wiem czy w tej chwili czy ogólnie) serie ecchi, to o ile oglądałeś jakąś niedawno , powinieneś zrobić sobie przerwę z tym gatunkiem. Nawet ulubione jedzenie w dużych ilościach staje się mdłe. Zaszokuj się, przestrasz, zmasakruj mózg lub całkowicie rozpłyń pod wpływem kilku następnych serii. Zrób sobie apetyt na pełen sezon i dopiero szukaj ulubionego gatunku. Podejrzewam że to problem spotykający wcześniej lub później każdego kinomana
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 17:16   

Więc niech będzie przygodówka akcji w mrocznych klimatach. Dużo różnorakiej broni, świat alternatywny i trochę magii. Bez dramatów. Anime dorosłe (bez wyznań o przyjaźni itp.) i bez świętych bohaterów, niech mają swoje własne cele czy coś, a nie "Naprawić ten zły świat, przez bycie dobrym itd."

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-11-2009, 17:46   

A to proszę bardzo, może coś zaskoczy trybik.

Darker Than Black - idealnie pasuje
Poza tym:
Armitage III
Blue Gender
Ergo Proxy
Kurau Phantom Memory
Now and Then, Here and There
Pumpkin Scissors
Sakura Wars TV
Wolf's Rain

Rozpiętość tematu jest ogromna a to jest tylko mały wycinek, smacznego życzę.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Donovan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 07:04   

Możecie mi polecić jakieś dobre filmy anime? Najlepiej coś podobnego do Origin i Shin Angyo Onshi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lam-chan Płeć:Mężczyzna
Perverted Pervert


Dołączył: 23 Lis 2009
Skąd: Wawa
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 07:26   

Donovan napisał/a:
Możecie mi polecić jakieś dobre filmy anime? Najlepiej coś podobnego do Origin i Shin Angyo Onshi


Spróbuj Dziewczynę skaczącą przez czas, 5cm per second, Paprike i (jeśli nie oglądałeś) Grobowiec świetlików

_________________
Hail Oppai \(^o^)/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-11-2009, 13:50   

Green Legend Ran dostępne jako ova 2×45 + 52 min lub właśnie jako film podzielony na 3 rozdziały.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 135 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group