FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
PL_POL_POLSKA
Gość
PostWysłany: 23-11-2009, 15:40   

Siemka !!! Wymyśliłem sobie jakie chcę anime. Obyczajówka, może być do tego trochę romantyzmu i przygodówki, ale takiej lekkiej (np. o jakiejś takiej podróży od miejsca do miejsca, ale takiej powolnej i miłej). Anime niech dzieje się (mniej lub bardziej) w realiach europejskiego średniowiecza, i niech będzie trochę magii, ale takiej widocznej (np. jeden z głównych bohaterów może być jakimś elfem, albo wilkołakiem). Takie fajne, miłe i spokojne.
Przejdź na dół
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 15:42   

No, to nic lepszego nad Spice and Wolf polecić nie mogę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
UFO1234
Gość
PostWysłany: 23-11-2009, 21:49   

Mógłby mi ktoś polecić jakieś Ecchi tylko ,żeby nie było jak Eiken bo to przegięcie... Wszystko inne mi pasuje ;] (Dużo już widziałem)
Powrót do góry
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 22:09   

Zero no Tsukaima, Kamen no Maid Guy, Sekirei, Hatsukoi Limited (tu nie jestem pewien, bo jest trochę mniej ecchi), To Love-Ru (o ile Cię nie straszy nadmiar głupiego fanserwisu), Nagasarete Airantou, Ichigo 100%, Asu no Yoichi!, Tonagura!. Może jakieś trafiłem, które nie oglądałeś, hmm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
UFO1234
Gość
PostWysłany: 23-11-2009, 23:36   

Akurat wszystkie z tych oglądałem xD No cóż chyba widziałem większość :P
Powrót do góry
PAPA SMERF
Gość
PostWysłany: 24-11-2009, 13:48   

Szukam komedii yuri, już nie ecchi, ale wręcz ... bardzo erotycznej . Ale nie chodzi mi o zwykłe yuri, tylko takie jak było pokazane pomiędzy Shinrą a Miyu w They Are My Noble Masters (http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1329-kimi-ga-aruji-de-shitsuji-ga-ore-de/rec/1381 podaje to bo różne tytuły są w użyciu) lub pomiędzy Kirie, a tą gościówą (zielony garnitur i splówa). W każdym razie powinniście załapać o co mi chodzi. A, i żeby to był (jeśli to możliwe) główny wątek, albo co najmniej jeden z ważniejszych.
Powrót do góry
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 16:49   

Dla sprostowania. Szukasz komedii ecchi z wątkiem yuri, w którym jedna jest zakochana i koniecznie chce robić "te rzeczy" i chce zmusić do tego tą drugą, a ta druga tego nie chce itd.
A ten drugi przykład, to napisz że z Girls bravo, bo ci teraz połowa osób napisze niepotrzebnie ten tytuł.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2009, 16:54   

PAPA SMERF napisał/a:
Szukam komedii yuri, już nie ecchi, ale wręcz ... bardzo erotycznej .

Od biedy pasuje tu Shoujo Sect, bo wiesz, dalej od ecchi jest już tylko hentai.
Powrót do góry
PAPA SMERF
Gość
PostWysłany: 24-11-2009, 19:16   

Chodzi mi o to, że są takie ecchi, których jedyną cechą jest pokazanie bielizny i na tym się kończy. A w innych jak na przykład TAMNM i Girls Bravo jest już jakieś "smyranie", a w tym pierwszym to zeż kilka aluzji w łóżku. I chodzi mi właśnie o to żeby to bylo takie bardziej erotyczne ecchi niż podwiewające sukienki od czasu do czasu.
Powrót do góry
PAPA SMERF
Gość
PostWysłany: 24-11-2009, 19:24   

A teraz gdy się temu przyjrzałem mam jeszcze jedną prośbę. Anime spolszczone, oczywiście nie wymagam profesjonalnego. A, to nie musi być hentai, po prostu pikantniejsze ecchi, i dużo dużo humoru.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2009, 19:34   

Z takich rzeczy znam tylko Miyuki chan in Wonderland Miyuki chan in Mirrorland i Queen's Blade. Nie do końca mieszczą się w twoich normach, ale mogą się podobać.
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-11-2009, 19:38   

Jeśli można uznać to za "humor" to w te wymagania wpasowuje się Joshikousei. Nie do końca yuri, jednak niewiele mu brakuje. Możesz też spróbować School Days, jest smyranie, ale to nieco inna kategoria.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miyomi Płeć:Kobieta
Czekoladożerczyni


Dołączyła: 24 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 20:15   

Możliwe, że takie pytanie już padło, ale nie mam siły przeglądać całego tematu, więc pytam się was, czy moglibyście mi polecić coś w klimatach Higurashi no Naku Koro ni, albo Jigoku Shoujo. Z góry dziękuję ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 20:52   

Umineko no Naku Koro ni? Jeśli strawisz dwa pierwsze łuki, to powinnaś strawić resztę, z tym że jest to anime wciąż emitowane. Do końca zostały bodajże cztery odcinki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-11-2009, 21:05   

Jakoś jedyny element łączący te tytuły wydaje mi się być połączony do pojęcia Horror. Z charakteru fabuły są kompletnie różne. Co powiesz na temat Ghost Hunta? Może przesadziłem z tym jedynym elementem :] Wydaje mi się że chodzi o horror w realnych , współczesnych warunkach, więc oprócz ghost hunt, może jeszcze Kurenai lub Monster.
Jak masz jakieś konkretniejsze wymagania to proszę się nie krępować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 136 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group