FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Grundig1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 14:41   

Witam Serdecznie. Poszukuje anime bardzo podobne lub wręcz identyczne do Full Metal Panic
Moze byc bardziej romantyczne.

Czekam na propozycje
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-12-2009, 22:05   

Chciałem prosić o jakieś skrajnie beznadziejne anime. Największy debilizm jaki w życiu widzieliście i za nic w świecie nie powrócilibyście do niego. Widziałem:
Eiken,
Kodomo no Jikan (wszystko),
Clannad Movie
Air in Summer + Movie

Chyba tylko tyle, ale mam to do siebie że podoba mi się większość obejrzanych anime, tak więc przejrzyjcie moją listę zanim coś polecicie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-12-2009, 22:10   

Puni puni poemi - widziałam tego tylko kilkanaście minut, ale zakwalifikowało się jako najgorsze anime, które w życiu widziałam.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-12-2009, 22:16   

Kiss x Sis, Joshikousei, Akikan koniecznie z odcinkiem OAV, Akane iro ni Somaru saka również odcinkiem OAV, Green Green i Green Green OAV. Tyle ode mnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 23:18   

piotrekplay napisał/a:
Kiss x Sis

Oj, w trakcie tego to on już jest ;p a przynajmniej z tego co pamiętam obejrzał już chyb 2 odcinki, Loko, mylę się?
No i czeka na ciebie jeszcze Chokotto Sister, masochista. Zresztą, chcesz chłamu? Odwróć sobie listę na Tanuki powinno zadziałać ^^

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses


Ostatnio zmieniony przez Ponury dnia 03-12-2009, 23:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-12-2009, 23:35   

Pierwszy post w temacie napisał/a:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.

Tematy dublujące ten temat będą zamykane lub scalane.

Usunięto post użytkownika hakman4. Proszę czytać pierwsze posty w temacie.
IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-12-2009, 23:38   

Loko napisał/a:
Chciałem prosić o jakieś skrajnie beznadziejne anime. Największy debilizm jaki w życiu widzieliście i za nic w świecie nie powrócilibyście do niego.

First Kiss Monogatari
Platonic Heart
Umisho
Koihime Musou
Koihime Musou oav
Kyoshiro no towa no sora
Saint Seiya: Gekijoban
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2009, 13:26   

Loko napisał/a:
Chciałem prosić o jakieś skrajnie beznadziejne anime. Największy debilizm jaki w życiu widzieliście i za nic w świecie nie powrócilibyście do niego.
Limeiro Senkitan, Soul Link, Queen's Blade, Prismatic Ark (tych dwóch ostatnich nie obejrzałem - wystarczyły mi pierwsze odcinki), Shining Wind x Sword (tu odpadłem w połowie).

Z Puni Puni Poemy tak do końca się nie zgodzę (w swojej kategorii - jako wypalacz mózgu - jest to seria pierwsza klasa...)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2009, 22:43   

Cytat:
Z Puni Puni Poemy tak do końca się nie zgodzę (w swojej kategorii - jako wypalacz mózgu - jest to seria pierwsza klasa...)

PPP ma nawiązania, które dość trudno załapać większości widzów (serie z lat 90 + klasyki). Poza tym nie jest to zbyt ambitne anime.

Ja bym (nie)polecił Dog Soldier - japońską podróbkę Rambo. Naprawdę żałosne i żenujące anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-12-2009, 23:10   

Chodziło o debilizm i jak zostało powiedziane, w tej kategorii PPP sprawdza się dobrze (np. dziewczynka przejeżdżająca psa hulajnogą, jeden z niewielu fragmentów jakie zapamiętałam; a to tylko preludium). Zdaję sobie sprawę, że był on zamierzony. Jeżeli nie trafiłam w gusta, to przepraszam.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoichi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2009, 02:35   

Jest już 2 w nocy a ja przed chwilą skończyłem oglądać 6 odcinek najgorszego anime w swoim życiu. Teraz kiedy nie mogę się pozbierać proszę Was abyście bracia podali mi jakieś ciekawe anime. Mogą to być typy Clannad czy Kanon ale dobra komedią też niepogardzę. Tutaj daję wam tytuły jakie już widziałem http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/yoichichan/oceny . Tylko jest prośba jak już dajecie jakiś romans( na tych najbardziej mi zależy) to dawajcie coś pożądnego bez jakies trójkątów czy haremów :P

_________________
Moja lista anime(skromna lista)
http://myanimelist.net/animelist/yoichi007
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noothingg Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2009, 12:34   

Yoichi Dobra komedia moim zdaniem to GTO (Great teacher Onizuka). Polecam ;) Na romansach niestety się nie znam, bo mało tego widziałam.

A czy ktoś mógłby mi polecić Anime na którym się rozczulę (byle nie romans). Np gdzie ktoś się dla kogoś poświęca, oddaje życie dla kogoś etc. ? (Może być coś w rodzaju code geass -chodzi mi tu o ostatni odcinek-)

Lub coś z horroru jak np Jigoku Shoujo (Hell Girl), Elfen Lied, Higurashi no naku koro ni. (Lubie takie Anime, ale nie jestem psychopatą ;p)
Z góry dziekuje jeśli ktoś coś dla mnie znajdzie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2009, 13:35   

Yoichi, Clannad i Kanon to jak najbardziej są haremówki, więc ciężko polecić coś w tym typie haremówką nie będące. Natomiast co do dobrych romansów ogólnie - widzę, że Hantsuki masz już za sobą - z mojej strony polecę przede wszystkim Marmalade Boy - świetna seria shoujo, jedna z tych którym to, że się starzeją wcale nie szkodzi (no dobrze, grafika faktycznie jest słaba, nawet jak na tamte czasy, ale IMO seria nadrabia to z nawiązką całą resztą). Uważam, że warto obejrzeć, no chyba, że od shoujo trzymasz się z daleka i długim kijem nie tykasz.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-12-2009, 18:21   

Cytat:
A czy ktoś mógłby mi polecić Anime na którym się rozczulę (byle nie romans). Np gdzie ktoś się dla kogoś poświęca, oddaje życie dla kogoś etc. ? (Może być coś w rodzaju code geass -chodzi mi tu o ostatni odcinek-)

Wiesz, to pytanie zakrawa na spoilery. Ale skoro tak... Sailor Moon, zwłaszcza finał pierwszej serii i połówka trzeciej będą pasować. Odcinki 45 i 120 są tymi nader nielicznymi przypadkami, kiedy stary ork się głęboko przejął tym, co ogląda, a do dziś odcinek 45 w którym
Spoiler: pokaż / ukryj
cztery sailor senshi kolejno giną w walce z DD Girls
uważam za jedną z najbardziej epickich rzeczy, jakie w anime widziałem.
Powrót do góry
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-12-2009, 19:32   

A ja zapodam podobnie- Dragon Ball Z. Saga Freezera i początek Sagi Buu. A konkretnie odcinki 86 i 237. Zwłaszcza ten pierwszy, jeśli znany jest z polskiej TV radzę obejrzeć z napisami( chyba ten jeden raz to powiem- tłumacz zmasakrował jedną z najbardziej wzruszających scen)

Spoiler: pokaż / ukryj
Umierający Vegeta błaga Goku o pomoc- chyba po raz pierwszy od śmierci Mufasy miałam łzy w oczach

drugiego odcinka nic nie jest w stanie zepsuć. i niby wiemy, że w pogotowiu czekają dwie smocze apteczki, ale wciąż coś chwyta za gardło

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 141 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group