FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2010, 23:30   

Dobra, dość tego. Teukros i IKa byli naprawdę mili, powtarzając do znudzenia, że prosimy o stosowanie się do podstawowych zasad poprawnej polszczyzny. Od tej pory proszę moderację, żeby za posty w stylu Fireroda, miqziomqa czy finapliksa wystawiała ostrzeżenia od razu. Ostatecznie jako zarejestrowani użytkownicy powinni znać regulamin forum, na którym piszą.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2010, 00:37   

No i bardzo dobrze. Mnie starego nieuka zmusiliście i teraz wszędzie się pilnuję. Pora na młodzież :] Recydywa nigdy nie była mile widziana, ale tego rzeczywiście nie da się spokojnie czytać.

Co do tytułów podobnych do Fate/stay night , moja lista poopowiada. Shakugan no Shana, Lunar Legend Tsukihime, Tsukuyomi -Moon Phase-. To znam i mogę polecić z całego serca. Oprócz tego moja lista mówi o Claymore i Mai Hime. Tego nie znam ale cieszy się dobrą opinią. Dodam, że w różnorodności tytułów i gatunków, tkwi cała zabawa z oglądania anime. Monotematyczność szybko się nudzi i wszystko podobne będzie przeważnie gorsze.

A i jeszcze jedno , skoro potraficie podać listę tytułów w poście, załóżcie se listingi. Są darmowe i łatwiejsze w obsłudze niż własna głowa. Przeklejacie tytuły, lub ich części, lub klikacie na tytuły w bazie danych i zaznaczacie z listy, coście z tym anime robili. Później wy zapomnicie, lista nie i będzie łatwiej (nam pomagaczom) nie powtórzyć przy kolejnych poradach. Z resztą kto by przyklejał z posta na posta swoją listę. Jak zajdzie kolejną stroną, nikt już o tym nie pamięta.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
UchihaMadara
Gość
PostWysłany: 26-01-2010, 15:24   

No ja bym prosił o pare dobrych shounenów, do tej pory obejrzałem między innymi D. Gray Mana, Naruto / Naruto Shippuuden, Król Szamanów i jestem w trakcie oglądania Bleacha..
fajnie by było coś w klimaty naruto.. ale żadnych samurajów i mechów..
Powrót do góry
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 15:27   

UchihaMadara, może FullMetal Alchemist? Albo 07-Ghost.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 16:50   

UchihaMadara może coś z tego: Fairy Tail, Soul Eater, Dragon Ball, Black Lagoon(?).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kunio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 19:26   

Poszukuję anime przygodowe z magią, smokami, wojownikami, czarodziejkami itp. najlepiej jakąś serie z przed 2000 roku i mała prośba że by nie było zbyt dużo komediowych scen oczywiście mogą się pojawiać ale w przyzwoitej dawce ;) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9821812
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-01-2010, 19:44   

To żeś nakopał. Wiesz jak trudno o dobre fantasy bez komedii? No, prywatne MAL wypluło
Inuyasha
12 królestw
Arslan Senki
Seirei no Moribito
Kemono no Souja Erin
-choć stosunkowo nowe

Kroniki Wojny na Lodoss
Ancient book of Ys
- tych dwóch nie znam, ale mi polecono

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
gambitemma Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 20:38   

Szukam czegoś podobnego do Tenjo Tenge, widziałem już Ikki tousen i Fate Stay Night, proszę o coś z ładną kreską jak w Tenjo Tenge.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kunio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 20:42   

no to tak:
Arslan Senki - po oczytaniu się i zobaczeniu screenów bardzo mi się spodobał tyle że nie znalazłem do tego polskich napisów więc odpada
Seirei no Moribito - widziałem
12 królestw - prezentuje się ładnie więc pewnie zerknę
Inuyasha - trochę długie ale wydaje mi się ze to jest to czego szukam
Ancient book of Ys - to samo co i przy pierwszym tytule
Tak więc dziękuję za propozycję Eire na pewno się zabiorę za Inuyashe i pewnie też zerknę na 12 królestw.

Jeszcze raz dzięki ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9821812
macOS22 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 22:21   

Witam, tak sobie przeglądam ten temat i szukam tytułów odpowiednich dla mnie, ale niestety większość oglądałem, albo mnie nie interesują, może ktoś rzuci propozycje jakiegoś anime podchodzącego pod shunena(powiem że ostatnio urzekł mnie hunterXhunter), ale tym razem chciałbym poogladać coś co ma niezłego "kopa" tzn. gdzie w walkach przeciwnicy potrafią nieźle przypierniczyć, a walki mają niezła choreografie( coś jak w majin tokyo, darken then black, noenin). Fabuła hmm... ma być jakaś, żeby się nie trzeba było denerwować na przewidywalność i brak logiki bohaterów. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie czego szukam, bo ciężko mi to ująć. Za każde propozycje dziękuję:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-01-2010, 22:34   

Mac, może to ci spasuje. Walki są tam niezłe a przeciwnicy się dodatkowo nie oszczędzają :)
Powrót do góry
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-01-2010, 22:37   

Sceny walki z niezłą choreografią?
Spróbuj może Devil may cry.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-01-2010, 22:43   

Bardzo dobrze pojedynki przedstawione są w Samurai Champloo.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
macOS22 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 22:45   

Devila oglądałem już jakiś czas temu, a w recenzji samuriai deeper recenzent bardzo narzeka na walki, a mi o nie przede wszystkim chodzi, bo chce anime, żeby można przy nim się dobrze bawić i odpocząć trochę o nauki;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-01-2010, 22:51   

W sumie jeśli pomyślę o tytule mającym "walki z kopem", to do głowy przychodzą mi przede wszystkim Sengoku Basara i Tengen Toppa Gurren Lagann.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 164 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group