FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
macOS22 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 23:36   

Dzięki za propozycje, zacząłem oglądać samurai champoo bo i tak już kiedyś się do niego przymierzałem, a na deser zostawię sobie sengoku;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 07:59   

Mógłby mi ktoś doradzić jakiś tytuł podobny do Crest of the Stars. Chodzi mi o tytuł w którym główną rolę zwrócono na postaci. Gatunek nie gra roli, ale preferuje space opere, albo okruchy życia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-01-2010, 11:31   

Bezkonkurencyjne w tym przedziale wydają się Vandread i Gurren Lagann. Jedno to kosmiczni piraci w skłaczcie 150(+-1) kobiet i 3 facetów. Którzy z racji mieszkania na innych planetach "pierwszy raz widzą osobnika odmiennego gatunku". Mnóstwo stereotypów i nieposzumień do przełamania. Poza tym statek piracki staje się de facto ostatnią nadzieją ludzkości. W Lagannie mamy rozwój Indywiduów stłamszonego podziemnego świata, aż po ekspansje do gwiazd dzięki "duchowi walki". Niektóre postaci są na prawdę wyraziste. Podobnie jak wszechobecna śmierć. Dodatkowo ze spce operów takie dwa dziwniejsze. Zone of the ender , dolores i, oraz Terra e... . Obydwa o stosunkach ludzi i ludzi' .
I może jeszcze Solty rei. Też o stosunkach starego drania z rodziną i przyjaciółmi. Oraz trochę kosmicznego bełkotu w stylu studia gonzo.

Dwa pierwsze są genialne zarówno w oryginale jak i w wersji anglojęzycznej w dubbingu. Dolores jest w dubbingu trochę drętwa ale ujdzie a Terra z tego co pamiętam niema duba.
Solty ma duba pomiędzy dobrym a idealnym.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 27-01-2010, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-01-2010, 11:37   

Jarmac1, polecam Mugen no Ryvius, naprawdę znakomita seria, w której to właśnie postacie są najważniejsze. Co prawda, jest to space opera, ale jej klimat nijak ma się do Crestów. To taki dobry film katastroficzny w kosmosie, tylko bez stada superbohaterów, za to z normalnymi ludźmi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Talantea Płeć:Kobieta
Seksowna laleczka


Dołączyła: 16 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 14:28   

Ogladnelam wlasnie caly Death Note i wszystko inne co z ta seria zwiazane. Szukam czegos rownie dobrego i tak wciagajacego, najlepiej aby bylo w podobnych realiach, bez magii, ale z tajemniczym watkiem.

EDIT (PS: Nie posiadam polskich znakow, wiec nie moge dostosowac sie do poprawnego polskiego pisma)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Talantea dnia 27-01-2010, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 16:43   

Talantea napisał/a:
Nie posiadam polskich znakow, wiec nie moge dostosowac sie do poprawnej interpunkcji


Że się tak czepię... Do poprawnej interpunkcji nie są potrzebne polskie znaki, bo interpunkcja to przecież przecinki, kropki, itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Talantea Płeć:Kobieta
Seksowna laleczka


Dołączyła: 16 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 17:28   

Zle sie wyrazilam =.=

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 18:58   

Talantea, sprawdź Eden of the East oraz Ghost Hunt. Takie same jak Death Note to nie są, ale mają interesujący wątek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 20:19   

Talantea, ja polecę Ci Busou Renkin, fajny klimat i wciąga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2010, 15:02   

Siema.Tym razem szukam czegoś podobnego do ,,Suzuka''.Bardzo mnie to wciągnęło,jeżeli ma ktoś coś podobnego to proszę o odpowiedz.


Z Góry Dziękuję MiQ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2010, 15:31   

Miqziomq, Zwróć uwagę na to, jak ty zadałeś pytanie a jak zrobił to Jarmac1. Na jego pytanie odpowiedzieć jest bardzo łatwo , na twoje bardzo trudno i to nie z powodu samego tytułu. Dlatego , że u niego wiadomo w którą stronę zmierzamy. U ciebie jedynym punktem odniesienia jest tytuł. Na tak postawione pytanie owszem da się odpowiedzieć np. tak http://www.anime-planet.com/anime/suzuka , ale chyba nie takiej odpowiedzi oczekujesz. Dzieje się tak dlatego, gdyż dwóch identycznych tytułów niema (wyłączamy schematyczne haremówki z "generatora haremów losowych"). A nawet gdyby były , ten drugi z racji podobieństwa , nie był by wcale taki ciekawy. Krótko mówiąc brakowało by tam świeżości. Dlatego zawsze powtarzam eksperymentujcie z gatunkami. Ja jak zaczynałem miałem obsesje za punkcie aniołów i absurdalnie zimnych , zamkniętych w sobie dziewczyn (Rei Ayanami , Yuki Nagato, Guu) i nadal mam. Ale ile można oglądać to samo?

O właśnie, jest coś o takich "Nagato" w repertuarze z ostatnich dwóch lat?(nie chodzi mi tu o endles eight)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2010, 22:06   

miqziomq myślę, że Over Drive Ci podejdzie.
Talantea poleciłbym też Darker than BLACK.
Jarmac1 oprócz zaproponowanych można skusić się także na Macross Frontier, tu na szczególną uwagę zasługuje dopracowana oprawa techniczna.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2010, 16:29   

Szukam fajnej historii romantycznej, najlepiej jak by była haremówką z dość liczną liczbą odcinków 20+ aby na trochę wciągnęła. Interesują mnie tylko anime z "miłą kreską". Oglądałem już Suzuka, Shuffle, Ai Yori Aoshi dwa sezony :*, da capo, Tokimeki Memorial.

Proszę o jakieś ciekawe propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2010, 16:46   

Rosario to Vampire 1/2, Hatsukoi Limited, Sola.
Poza tym obejrzałeś wszystko co jest związane z Da Capo? Sam obejrzałem 1. serię, ale tam jest ich chyba 3 i do tego speciale/ova.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2010, 16:53   

Da capo obejrzałem wszystkie serie:P. Sola i Htsukoi Limited odrzuca mnie ilością odcinków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 165 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group